Opinie o Agencja Ochrony Ekotrade w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Ekotrade. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Ekotrade o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Ekotrade w Wrocław

Barthas

Jak kogoś kręci zabawa w wolontariat to idealne miejsce. Opóźnienia w wypłacie co miesiąc, dzwoni człowiek do kadr to wciskają jakiś kit a potem nie odbierają od ciebie telefonu. Zapraszam do pisania skarg do Państwowej Inspekcji Pracy, może ktoś w tym śmiechoTRADE zacznie myśleć

ryba

szkoda słów na każdym kroku kłamstwo ..... brak kasy na czas syf i tyle!

sufol

no nareszcie wzięli się za esbecje MO zomo i pozostałą hołote która poukrywała się w ekotrade oni nie wiedza co to egzamin na licencję lenie do kwadratu jak nie wierzycie to przyjedzcie na MPWiK chociaż trudno tam kogoś zastać z ochrony bo albo śpią albo jeżdżą bóg wie gdzie

ubol
@sufol

zazdrościsz ?

wiewiura

Ta firma to porażka , wypłaty opóźnione tylko robić i nie pytać o kasę może zapłacą a może nie nic nie wiadomo.A roboty coraz więcej.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Ochrony Ekotrade, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zdzisław

Dla kwalifikowanych stawki i obiekty mają w miarę dobre jak na Wrocław. Szkoda że już Dworców nie mają,jak pracowałem to były nowe mundury, wyposażenie itp.

bob

Zmieniła się dyrekcja i kierownictwo, narazie na plus wszystko

zorek

niema rudego fałszywca psełdo dyrektora to już coś

kudłaty
@zorek

jak by nie od (usunięte przez administratora) dawno byś już nie pracował bo do niczego się nie nadajesz

Maniek

Co sie dzieje, od czterech miesięcy zadnych wpisów na forum?

nnn

Czy ostatnio jakieś trzęsienie ziemi było w ekotrade Wrocław? Ponoć cała dyrekcja wyleciała. Ciekawi mnie tylko, czy ktoś ten bajzel posprząta, no może US, ZUS i prokuratura.

Karol

Nie można się doprosic umowy (o pracę- przedstawiciel). Wypłata w dwóch ratach z dwóch różnych kont, oczywiście z opóźnieniami. Matactwo po prostu. Mydlą oczy jakąś ustaloną podstawą a w efekcie dostaje się 1750zł BRUTTO!!!! Nie dość że nie starcza na mieszkanie to jeszcze opłaca się je nieterminowo. Bezapelacyjnie odradzam.

Body Gard

Mam pytanie do kogoś, kto pracuje we Wrocławiu. Czy w firmie jest może koordynatorem p.Karol Ziemlewski?

wyzyskiwany

szkoda gadac. wlasciciel firmy powinien siedziec pomijajac z kim jest spokrewniony w naszym rzadzie. Bo tylko ci zlodzieje z warszawy robia czarne zlodziejskie interesy w tym kraju.Ludi uawazaja za smieci, niewolnikow pozbawijc icj jkichkolwiek praw a bnnda rzadowa nie robiac nic tym kierunku im sprzyja i pomaga hanba wstydze sie ze jestem polakiem

tolek

GDYBY NIE KOORDYNATOR PAN MIECZYSŁAW KTÓRY JEST NAJUCZCIWSZY Z TEJ HOŁOTY ZARZĄDZAJĄCEJ TĄ FILIĄ WROCŁAWSKĄ TO JUŻ TEGO BAJZLU BY NIE BYŁO POWINNIŚCIE GO TAM NA RĘKACH NOSIC I PO NOGACH CAŁOWAĆ ZWŁASZCZA RUDY ROMAN !DYREKTOR!

rysiek

chyba umów nie czytałeś człowieku pracujesz w ochronie czy roznosisz ulotki? poczytaj chyba że jesteś kimś na stołku który broni swój tyłek i sciemnia po całości najgorsza firma wystarczy poczytać warszawskie forum również porażka

Jojo

Ja w swojej umowie nie miałem podanej stawki godzinowej. Teraz tym wszystkim zajmie się sąd.

zdzichu

No i we Wrocławiu się ruszyło co to za wynalazek ekotrade ludzie odchodzą z dnia na dzień zostawią ciuchy służbowe za co i tak chcą ich obciążyć wypłata raz na 2 miesiące, zaniżają stawki umówione przy podjęciu pracy umowa na ulotki za świadczenie dozoru obiektu? zasłaniają i straszą grupą interwencyjną tyle że ich też obowiązuje prawo co jak przyjdę po pieniądze zastrzelicie mnie?

edek

niewypłacalna firma oszukują na każdym kroku i straszą grupą interwencyjną jak się upomnisz o pieniądze tylko etatowi pracownicy których jest we Wrocławiu niewielu dostają pieniądze w możliwym terminie -firma krzak- żenada nie wpuszczają do biurowca ten co odchodzi lub go zwolnią nie otrzymuje wynagrodzenia!!!

o

Gdyby zrezygnowali z tego co przynosi straty, to by płacili.

rysiek
@o

nie zaniża się cen przy przetargach wtedy wszystko jest jak ma być a nie sztuką wygrać przetarg i pracować tylko na koszta ludzie pracują i należy im za to zapłacić uczciwie !!!!

kazek

Nieporozumienie pielgrzymki za kasą wysyłają pracowników grup interwencyjnych aby przegonić ludzi domagających się swojego wynagrodzenia ludzie przestrzegam! Pomniejszają wypłatę poczytajcie o innych oddziałach wygrywają przetargi po zanirzonych stawkach brak płynności finansowej kara za karą!!!

Wlasnie wygrali przetarg na ochronę tvp ciekawe co z tego wyniknie

kornik

Dyrektor oddziału Wrocławskiego Rudy wstrętny obleśny Roman krętacz, matacz, oszust, kłamca próbuje dorobić się na czyjejś krzywdzie!!!WSTYD!!! ale spokojnie są jeszcze pozwy zbiorowe będziesz miał bydlaku problem.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Ekotrade - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Ekotrade?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Ekotrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Ekotrade?

Agencja Ochrony Ekotrade