Opinie o Agencja Ochrony Ekotrade

Iza
użytkownik zarejestrowany

Witajcie, Czy ktoś z Was obecnych na forum , jest w stanie napisać jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? W poprzednich wpisach pojawiały się, informacje na temat zarobków, jednak wpisy użytkowników są trochę przestarzałe, może ktoś z Was wie jakie aktualnie panują stawki?

zdzichu
@Iza 02.08.2017, 12:31

nie maja obiektów i ludzi więc nikt nic nie pisze ;)

Piko .

JAK TO JEST ZE PANSTWO WPROWADZILO STAWKE 13 ZL BRUTTO ZA GODZ PRACY CZYLI 9ZL 46 gr netto a Ekotrade placi 8 zl 50 gr z koperty za godz powyzej etatu co na to PIP I PROKURATURA ?

graszka

Ekotrade to najgorsza firma we Wrocławiu złodziejska kradną . Okradają nas biednych ludzi . a pensje nasze płyną do ich kieszeni a nie na nasze konta

erty
użytkownik zarejestrowany

@Jojo nie miałeś? hmmm mi się zawsze wydalwo ze to wlasnie w umowie pownna być zawarta kwota jaka się będzie dostawalo za prace no ale najwidoczniej się myliłem bo jednak nie wszędzie tak w sumie jest

ek

firma widmo i widmo wypłaty

kolek

umowa o pracę dla inwalidów reszta ma zlecenia jak wszędzie u takich złodziei brak ciuchów i regularnych wypłat poczytajcie warszawskie forum za głowę się złapiecie zapewniam

zorek

blefują na każdym kroku kombinują oszukują i płacą grubo po terminie i to o wiele mniej niż być powinno być a wymogi mają straszliwe jeszcze trochę i zmiana firmy kończy im się umowa na moim obiekcie już nikt ich tam nie chce płatnik też ma ich dosyć no cóż taniego mięsa psy nie chcą jeść a spróbuj się upomnieć o swoje to dopiero jesteś wrogiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!

krupa

wypłata miała być 10 każdego miesiąca dopiero wpłynęła w dniu dzisiejszym i to zaniżona do tego za ubecję też się PiSory wezmą już czas PRACUJĘ przejęli mnie razem z obiektem po zaniżonych stawkach masakra....!

Lolo

Opòźnienia w wypłatach nawet 3 tygodnie ciągła zmiana przełożonych brak ciuchòw Makabra kłamstwo za kłamstwem......ze strony kadr i kierownictwa ...!

Barthas

Jak kogoś kręci zabawa w wolontariat to idealne miejsce. Opóźnienia w wypłacie co miesiąc, dzwoni człowiek do kadr to wciskają jakiś kit a potem nie odbierają od ciebie telefonu. Zapraszam do pisania skarg do Państwowej Inspekcji Pracy, może ktoś w tym śmiechoTRADE zacznie myśleć

ryba

szkoda słów na każdym kroku kłamstwo ..... brak kasy na czas syf i tyle!

sufol

no nareszcie wzięli się za esbecje MO zomo i pozostałą hołote która poukrywała się w ekotrade oni nie wiedza co to egzamin na licencję lenie do kwadratu jak nie wierzycie to przyjedzcie na MPWiK chociaż trudno tam kogoś zastać z ochrony bo albo śpią albo jeżdżą bóg wie gdzie

ubol
@sufol 25.03.2016, 13:56

zazdrościsz ?

wiewiura

Ta firma to porażka , wypłaty opóźnione tylko robić i nie pytać o kasę może zapłacą a może nie nic nie wiadomo.A roboty coraz więcej.

zdzisław

Dla kwalifikowanych stawki i obiekty mają w miarę dobre jak na Wrocław. Szkoda że już Dworców nie mają,jak pracowałem to były nowe mundury, wyposażenie itp.

bob

Zmieniła się dyrekcja i kierownictwo, narazie na plus wszystko

zorek

niema rudego fałszywca psełdo dyrektora to już coś

kudłaty
@zorek 31.01.2016, 14:36
niema rudego fałszywca psełdo dyrektora to już coś

jak by nie od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawno byś już nie pracował bo do niczego się nie nadajesz

Maniek

Co sie dzieje, od czterech miesięcy zadnych wpisów na forum?

nnn

Czy ostatnio jakieś trzęsienie ziemi było w ekotrade Wrocław? Ponoć cała dyrekcja wyleciała. Ciekawi mnie tylko, czy ktoś ten bajzel posprząta, no może US, ZUS i prokuratura.

Karol

Nie można się doprosic umowy (o pracę- przedstawiciel). Wypłata w dwóch ratach z dwóch różnych kont, oczywiście z opóźnieniami. Matactwo po prostu. Mydlą oczy jakąś ustaloną podstawą a w efekcie dostaje się 1750zł BRUTTO!!!! Nie dość że nie starcza na mieszkanie to jeszcze opłaca się je nieterminowo. Bezapelacyjnie odradzam.

Body Gard

Mam pytanie do kogoś, kto pracuje we Wrocławiu. Czy w firmie jest może koordynatorem p.Karol Ziemlewski?

wyzyskiwany

szkoda gadac. wlasciciel firmy powinien siedziec pomijajac z kim jest spokrewniony w naszym rzadzie. Bo tylko ci zlodzieje z warszawy robia czarne zlodziejskie interesy w tym kraju.Ludi uawazaja za smieci, niewolnikow pozbawijc icj jkichkolwiek praw a bnnda rzadowa nie robiac nic tym kierunku im sprzyja i pomaga hanba wstydze sie ze jestem polakiem

tolek

GDYBY NIE KOORDYNATOR PAN MIECZYSŁAW KTÓRY JEST NAJUCZCIWSZY Z TEJ HOŁOTY ZARZĄDZAJĄCEJ TĄ FILIĄ WROCŁAWSKĄ TO JUŻ TEGO BAJZLU BY NIE BYŁO POWINNIŚCIE GO TAM NA RĘKACH NOSIC I PO NOGACH CAŁOWAĆ ZWŁASZCZA RUDY ROMAN !DYREKTOR!

rysiek

chyba umów nie czytałeś człowieku pracujesz w ochronie czy roznosisz ulotki? poczytaj chyba że jesteś kimś na stołku który broni swój tyłek i sciemnia po całości najgorsza firma wystarczy poczytać warszawskie forum również porażka

Jojo

Ja w swojej umowie nie miałem podanej stawki godzinowej. Teraz tym wszystkim zajmie się sąd.

zdzichu

No i we Wrocławiu się ruszyło co to za wynalazek ekotrade ludzie odchodzą z dnia na dzień zostawią ciuchy służbowe za co i tak chcą ich obciążyć wypłata raz na 2 miesiące, zaniżają stawki umówione przy podjęciu pracy umowa na ulotki za świadczenie dozoru obiektu? zasłaniają i straszą grupą interwencyjną tyle że ich też obowiązuje prawo co jak przyjdę po pieniądze zastrzelicie mnie?

edek

niewypłacalna firma oszukują na każdym kroku i straszą grupą interwencyjną jak się upomnisz o pieniądze tylko etatowi pracownicy których jest we Wrocławiu niewielu dostają pieniądze w możliwym terminie -firma krzak- żenada nie wpuszczają do biurowca ten co odchodzi lub go zwolnią nie otrzymuje wynagrodzenia!!!

o

Gdyby zrezygnowali z tego co przynosi straty, to by płacili.

rysiek
@o 22.05.2015, 16:35
Gdyby zrezygnowali z tego co przynosi straty, to by płacili.

nie zaniża się cen przy przetargach wtedy wszystko jest jak ma być a nie sztuką wygrać przetarg i pracować tylko na koszta ludzie pracują i należy im za to zapłacić uczciwie !!!!

kazek

Nieporozumienie pielgrzymki za kasą wysyłają pracowników grup interwencyjnych aby przegonić ludzi domagających się swojego wynagrodzenia ludzie przestrzegam! Pomniejszają wypłatę poczytajcie o innych oddziałach wygrywają przetargi po zanirzonych stawkach brak płynności finansowej kara za karą!!!

ja

Wlasnie wygrali przetarg na ochronę tvp ciekawe co z tego wyniknie

kornik

Dyrektor oddziału Wrocławskiego Rudy wstrętny obleśny Roman krętacz, matacz, oszust, kłamca próbuje dorobić się na czyjejś krzywdzie!!!WSTYD!!! ale spokojnie są jeszcze pozwy zbiorowe będziesz miał bydlaku problem.

Beznadzieja

Firma nie słowna nie rzetelna, jeśli ktoś ma do wyboru żreć gruz i kamienie czy iść tam pracować polecam to pierwsze... Kasa o ile wypłacana to zawsze po terminie. Praca, jak w obozie a pieniądze z tego praktycznie żadne, lepiej w domu siedzieć i oglądać TV niż się użerać z... Nimi.

Grzegorz

Jeżeli pracujesz w firmie EKOTRADE we Wrocławiu i nie chcą dać ci umowy to zgłoś ten fakt na Policji gdyż jest to praca na czarno a jest to ścigane z KK . A jak jeszcze dają ci broń to już wo gule . Sam złożyłem przeciwko nim zawiadomienie i teraz Prokurator i KP Wrocław Krzyki prowadzą w tej sprawie dochodzenie.

wściekła

(usunięte przez administratora)Brak kasy na czas,co innego w umowie ,co innego w realu.ODRADZAM.

Oburzona!!!

Witam. Ta firma powinna zwać się agencją towarzyską, a nie agencją ochrony! sposób traktowania pracownika to jedna wielka kpina i nieporozumienie. Warunki pracy nie zgadzają się z tymi zapisanymi w umowie, pieniądze wypłacane grubo po czasie, albo nie ma ich wcale!Jeżeli ktoś nie jest na maxa zdesperowany to ODRADZAM!!!

Tragedia

Ja też pracuje w tej firmie. Firma jest podzielona na kilka odłamów. Wypłata nigdy nie jest na czas, na imprezy masowe jeżdżą ludzie bez zezwolenia i przeszkolenia na imprezy masowe, Pełno jest w tej firmie donosicieli i nawet zdarza się ze osoba która została zwolniona za alkohol na jednym obiekcie przechodzi na drugi obiekt. (usunięte przez administratora) BRAK SZACUNKU I ZROZUMIENIA DLA PRACOWNIKA.

Eko

Witam. Jestem pracownikiem Ekotrade od kliku miesięcy i jestem szczerze ZAWIEDZIONA. Jak tylko zaczęłam tam pracować to ludzie skarżyli się, że albo po 4 miesiącach pracy nie dostali umowy, albo nie otrzymują odpowiedniego wynagrodzenia, które proponowane było przed podjęciem pracy. WSZYSTKO OKAZAŁO SIĘ PRAWDĄ. Ja przepracowałam już dwa miesiące i ani nie dostałam umowy, ani wypłaty za żaden z przepracowanych miesięcy. Nie wiem, jak w innych oddziałach w kraju ale wrocławskim oddziałem powinien zająć się jakiś sąd(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Ekotrade - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Ekotrade