Ekotrade Sp. z o.o.
1 766 1246 5 1
weteran obserwator Nowy wpis

Galeria Rumia - od dwoch la wegetuje tam firma ekotrade. Galeria sama w sobie nie jest zła, natomiast ochrona z roku na rok spada(usunięte przez administratora). Kiedyś rządził tam Pan. A i było dobrze, było widać ochrone na obiekcie, sprawdzanie toalet w ktorych przesiadywała młodzież, a nie raz bezdomni. Po zniknięciu ww Pana prawdopodobnie władzę dzierży kobieta, która sie po prostu nie nadaje. Pani Szefowa z tego co mówią jej pracownicy jest pania od grafiku i tyle. Przesiaduje w kuchni pracowniczej i spożywa posiłki jeden za drugim. To jest DRAMAT jak można z naprawde fajnej zgranej ekipy, zawsze uśmiechnietej i pomocnej zrobić cos takiego...

Pani od grafiku Nowy wpis
@weteran obserwator

(usunięte przez administratora) Jak ktoś ma problem to proszę powiedzieć twarzą w twarz a nie anonimowo pisać. Albo jeśli się nie pracowało to powielac plotki. Tyle w temacie.

Albatros Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Pani od grafiku

Proszę Pana/Pani a co to nagle za różnica, że powie do Ciebie, czy do Twojej (usunięte przez administratora) Efekt będzie ten sam. Nie pozdrawiam

weteran obserwator Nowy wpis
@Pani od grafiku

Prosze Pana/Pani, prawda jest taka, że prowadzę kilka spraw sądowych przeciwko ww Galerii ,a dokładniej przeciwko administracji. Byłem w posiadaniu lokalu, który niestety musiałem zamknąć. Moja opinia jest po prostu szczera. Mogę porównać zachowanie byłych pracowników ochrony, którzy byli tacy jak opisałem wyżej itp itd. Pani/Pana ostatni komentarz tylko utwierdza mnie, że firma jaki i ten konkretny obiekt handlowy spada na łeb, na szyje.

be happy

Nie polecam, czekam na umowę od czerwca pomimo tego że już nie pracuję i cały czas się jej nie mogę doczekać od Pani z sekretariatu w Poznaniu, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła...……….

Bartosz
@be happy

Mogę zapytać ile pracowałeś/aś w tej firmie? Jak oceniasz warunki pracy i zatrudnienia z punktu widzenia czasu przepracowanego w Ekotrade Sp. z o.o.? Ciekawi mnie co skłoniło Cię do rezygnacji z pracy w tym miejscu. Czekam na info.

@Bartosz

Pracowałem 3 miesiące, po pierwsze obiekt nie był zły i ludzie na nim tez nie, bardziej kwestia tego ze jednak priorytetem powinno być podpisanie przez jedną jak i druga stronę umowy o która się dopominałem z reszta kadry tez musza ja mieć u siebie podpisana w razie kontroli, wypłaty również nigdy nie miałem na czas w porównaniu do firm w których pracowałem wcześniej czy pracuje teraz bardzo słabo to wypada i nie pisze tu wyłącznie o ochronie, fakt jest jeden jest dużo firm które dają od pierwszego dnia pracy umowę i nie trzeba się o nią prosić, wypłaty są na czas a dzwoniąc do sekretariatu czy ogólnie do osób takich jak np. koordynator widać ze chce im się pracować i nie siedzą na sile jedynie dla wypłaty czy wpisanie sobie do CV stanowiska :)

Bartosz
@be happy

Dzięki za odpowiedź. Widziałem, że w wątku padła informacja o tym, że firma oferuje stawkę w wysokości najniższej krajowej. Czy potwierdzasz tę informację?

@Bartosz

Zdecydowanie najniższa krajowa i do tego składki ZUS tylko od minimalnej Reszta bez na zleceniu

daro

ta firma jest beznadziejna : - wypłata nie jest na czas - najnizsza krajowa - zero pomocy ze strony koordynatora - praca z dziadkami

Tak7Nie

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Ekotrade Sp. z o.o., interesuje mnie praca jako Kierowca Ciężarówki.

@Pytanie

Nie wiem na 100% jak wygląda to w kwestii kierowcy ciężarówki ale pracownik ochrony na umowie o pracę ma stawkę podstawową i do niej dodatkowo umowę zlecenie też ze stawką podstawową :)

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Jak wygląda ścieżka awansu w Ekotrade Sp. z o.o.?

Tak1Nie4
Fred
@Pytanie

Ścieżka awansu to ślepy tor. Nie istnieje coś takiego

piCKniCK
@Pytanie

Ścieżka awansu ma kilka wariantów. Wariant pierwszy: od frajera do megafrajera. W wariancie tym zatrudniasz się na słupa na cudzą umowę, bo koordynator Ci wmawia, że tak będzie dla Ciebie lepiej, a Ty nie sprawdzasz jego słów, bo chcesz, żeby już przestał gadać. Kupujesz sam na bazarku mundur z napisem "ochrona" i jeszcze zgarniasz opeer, że koszulka jest innego wzoru niż ma Twój kolega, który po prostu kupował na innym bazarku. Nie płacą Ci tyle, na ile się umawiałeś, ale ponieważ już zostałeś megafrajerem, cieszysz się, że płacą w ogóle. Wariant drugi: od zera do zera. W tym wariancie dają Ci mundur. To jakieś przedpotopowe buty, za duże spodnie i pas, który pamięta jeszcze stanie nad koksownikiem w stanie wojennym. Koszulę dostajesz jedną. Pensję też, ale za to niecałą. Więcej nie dostaniesz, bo firma znajdzie milion powodów, by Ci udowodnić, że przez Ciebie ma kłopoty finansowe. Ponieważ jesteś optymistą, myślisz, że kiedyś będzie lepiej i kontynuujesz. Wariant trzeci: bierny, nic nie warty, nisko opłacany. W tym wariancie dostajesz to samo, co w dwóch zerach, ale pracujesz na tak beznadziejnym obiekcie, że nawet Tobie nie udowodnią, że coś na nim zawaliłeś. Płacą. Z opóźnieniem, niepełną pensję, zawsze coś tam potrącą "bo się księgowa pomyliła", ale płacą. Dla Ciebie to pełnia szczęścia, bo masz lepiej niż koledzy. Udajesz więc, że pracujesz, aby oni dalej mogli udawać, że płacą. Wariant czwarty: kapissimo. Pierwszego tygodnia pracy podsuwasz koordynatorowi nazwiska kolegów, którzy udają, że pracują. Koordynator jest zadowolony. Zadowolenie koordynatora wyraża się tym, że w Twojej pensji księgowa myli się tylko o dwadzieścia zeta. I jeszcze bonusik: koordynator zaprasza Cię na ekstrarobotę przy obstawce imprezy masowej, gdzie każdy dostaje pieniądze z ręki do ręki, bez żadnych umów. Jest super. Tylko jeden nie dostał, taki co mu zaraz na początku imprezy ktoś przyłożył kamieniem w głowę, więc musiał udawać, że go tam w ogóle nie było, żeby koordynator nie miał przypału z wypadkiem przy pracy. Wariant piąty: od sisiora do koordynatora. Jesteś sisiorem i olewasz swój honor. Kablujesz "górze" wszystko jak leci. Jak czegoś nie możesz zakapować, to to wymyślasz i też kapujesz. "Góra" jest Ci wdzięczna. Akurat zwalnia się stanowisko koordynatora na jednym z obiektów. Proponują je Tobie, pod warunkiem, że będziesz miał oszczędności, bo poprzedni koordynator za mało oszczędzał na pensjach dla pracowników. Co to dla Ciebie - Ty przecież najchętniej w ogóle byś im nie płacił. Jesteś przecież sisiorem. Ścieżka kariery pracownika ochrony nie obejmuje stanowisk kierowniczych wyższych niż koordynator. Koordynator to stanowisko, na którym człowiekowi zaczyna się wydawać, że został papieżem. Problem polega na tym, że wierzy w to wyłącznie on sam.

Fred
@piCKniCK

Szczera prawda

www

Witam. Pytam się czemu nadal istnieje ta agencja skoro tyle osób (usunięte przez administratora) itd? To jest nadal jedna z największych agencji ochrony w kraju! Czy ludzie za darmo tam pracują? Czy ludzie nie wiedzą że są inne agencje wypłacające w terminie omówioną stawkę? Bo nie mogę uwierzyć że tyle tysięcy osób(dane ze strony www) ma tak źle i nikt nie wpadł na to że można zmienić to pisząc wypowiedzenie. Pozdrawiam

Tak9Nie
Straznik.
@www

Starsi ludzie nie lubią zmian.

As
@Straznik.

Patrząc na kadrę Ekotrade począwszy od kilku pań z kadr do kierowników poszczególnych działów to wątpię aby znaleźli taką pracę jak w eko. Tutaj wystarczy dobre ucho i długi język aby dostawać apanaże.W innej firmie od razu by się na nich poznali.A jeszcze te etaty widma dla ludzi którzy są na telefon jak za Gierka pomożecie pomożemy.

www
@Straznik.

To nie rozumiem narzekania.

Pes

Jak można zabierać pracownikom pieniądze z pensji za przepracowane godziny kiedy norma godzin w miesiącu lipcu wynosiła 184 i na jakiej podstawie zostaly one zabrane typowa kradzież,pierwszy raz spotykam się z czymś takim naprawdę szkoda słów.

Gucio
@Pes

Tylko do PiP telefon nie dajcie się oszukiwać, mam znajomego co bardzo długo tam pracował w biurze i zwolnił sie ma dość świecenia oczami przed pracownikami bo komuś wypłatę okroili pamiętajcie tylko małe firmy najlepiej rodzinne bo czy tobie płacą w złodziejskiej firmie gdzie nie wiesz ile zarabiasz czy w firmie małej to wiedz że male firmy są wypłacalne bo im zależy a takie dużo molochy mają to głębokim poważaniu.

Dorcia
Nazwa działu: Handlowy
@Gucio

Pawełkowi to raczej oni sami podziękowali

Tedi

Jeszcze nie padła ta firemka. Powinni toto zamknąć, z łapówki, przekręty i oszustwa

filip

Firma Ekotrade to firma dno i pół metra mułu!!!! Nie płaci pracownikom wypłat na czas ani w pełnej wysokości!!! W ten wyszukany sposób upokarza pracujących tam ludzi !!! Może należy donieść na nich do Inspekcji Pracy to wyjdą na jaw ich oszustwa i oszukańcze metody jak np. odprowadzanie składek na ZUS w nie pełnej wysokości , a i Urząd Skarbowy coś by znalazł !!!!!! Ciekawe co na to Prezes tej ,,firmy '' bo pewnie jakiś jest , nie wstyd mu że w jego imieniu podwładni podle oszukują pracujących dla niego ludzi, chyba że dzieje się to za jego zgodą lub na jego wyraźne polecenie!!!!!!!!! WSTYD PANIE PREZESIE !!!!!!!!!!

Augustyn
@filip

Prezes i właściciel to się z tego śmieją i mają to w nosie

Lucek

Witam. .ponoć dziś wyszły przelewy wiec albo wieczorem albo jutro będą na kontach,nie ma co się stresować ważne ze beda

@Lucek

Może jeszcze pracownicy powinni podziękować prezesowi za to że łaskawie wyszły przelewy z takim opóźnieniem Nie ma co się stresować trzeba zmienić pracę i przestać tracić na tych cwaniaków

Tak6Nie
@Renia

* tracić czas

Lucek
@Renia

Oj nie nie, ,ale szkoda wątroby na nerwy..doszło już do kogoś czy nadal pusto? Cześć juz ponoć ma

Iza
@Lucek

Czytając komentarze na forum zauważyłam, że wielu pracowników skarży się na niewypłacanie wynagrodzenia na czas. Czy Ekotrade Sp. z o.o. zdarza się to często?

vrocek
@Iza

W Ekotrade to norma. (usunięte przez administratora) Gdyby raz w miesiącu wpływał pozew zbiorowy o zapłatę, albo chociaż zbiorowa skarga do Państwowej Inspekcji Pracy, to w pół roku firma by się poprawiła lub przestała istnieć. Ale cóż... ludzie widocznie lubią być okradani....

ja2
Nazwa działu: Finanse

Mamy dzisiaj 27.08.2019 rok. Gdzie są pensje dla ochrony z warszawy? Wypłata jest do 20 każdego miesiąca!!!!!!!

daro

napewno nie polecam tej firmy

piCKniCK
@daro

Firma jest całkowicie niewiarygodna wobec swoich pracowników. Nie wiem jak w innych miastach, znam jej wrocławski oddział, z którym się niedawno rozstałem. Zmienia stawki wynagrodzenia, obniżając je z kwot wcześniej umówionych według widzimisie lokalnych kacyków, bo menedżerami tego towarzystwa nie można nazwać. Wypłaty się niemal nigdy nie zgadzają. Za to buzie zawsze pełne pretensji wobec pracowników. I wszystkie niepowodzenia zwalają zawsze ale to zawsze wyłącznie na zleceniodawców. Że nie płacą albo płacą ale mało, że mają wymagania, że nakładają opłaty karne. Prawda jest taka, że najpierw robi się wszystko, by wygrać przetarg na ochronę, a więc daje się ceny poniżej kosztów nie mówiąc o zysku i nie czyta się umów, bo po co tyle czytać. Potem taki geniusz zarządzania wygrywa przetarg, zostaje w nagrodę bardzo ważnym kierownikiem własnego fotelika i zaczyna mądrowanie. A jak zaczyna brakować kasy, to obniża ludziom pensje. Jakość leci na pysk w błoto, zleceniodawca zaczyna naliczać opłaty karne. Równia pochyła. Ten oddział nigdy nie był oddziałem zarządzanym przez orłów sokołów. Ale za poprzedniego Dyrektora OK było OK. Teraz to jest czas jakiś spinaczy. Ciekawe, kto pierwszy zareaguje: Warszawa (centrala), czy służby powołane do ochrony praw pracowniczych.

Nocne imprezy
@piCKniCK

Olgierd nie wytrzymał ciśnienia ale w Warszawie nocą dobrze się bawiliśmy.

Spostrzegawczy

Ciekawe ile gowork otrzymuje pieniędzy za kasowanie wpisów.To forum jest stronnicze i nie ma co tutaj więcej wchodzić bo nasze opinie są cenzurowane.Niby jest demokracja a takie portale są nieobiektywne dla kasy wszystko.Ekotrade to dno i basta, a szefostwo to jest tylko jedno znajduje się na mrówczej w Autotrade.Goworkowi mówię pas.

wściekły
Nazwa działu: Finanse

Może ktoś wyjaśnić czemu w ubiegły piątek przelewy poszły tylko do pracowników jednego obiektu? Jeśli są robione przelewy to powinny być placone wszystkim. Jeśli pensje nie wpłyną dzisiaj na konta to jutro kilka obiektów zostanie bez ochrony!!!!

ja2

Dzisiaj jest 22.08 a wypłaty za miesiąc lipiec w dalszym ciągu nie ma!!

Mupet Show
Nazwa działu: Handlowy
@ja2

A prezes zachęca jeszcze do roznoszenia ulotek co za (usunięte przez administratora)

Zly
@ja2

Czy ktoś wie kiedy będzie wypłata?? Jest weekend. Ludzie mają też rachunki do zapłaty!!

ja
Nazwa działu: Finanse

Jest 13 a wypłaty nie ma...

Kosmaty

Wypłaty nie ma. Jakaś Maskara to jest

ja też

Jest już 14 a juro święto , wypłaty nie ma

Straznik.
@ja

Przecież to norma w Ekotrade. Skąd to zdziwienie?

fred
@ja

Znając życie w Ekotrade to za dobry tydzień wypłata będzie. Biuro ma wyjechane na problemy pracowników

Jest 22 i wypłaty brak

Złote Runo
Nazwa działu: Finanse

Podobno już nie ma głównej księgowej co wypłaty wstrzymywała.Chyba ,że powrót resortowej Barbary to powrót komuny.W firmie ESOM płaciła pensje regularnie. Pozdrowienia dla Autotrade nowy model merasia kosztuje wstrzymania wypłat.

były pracownik student

Ektrade to najgorsza firma ochroniarska !! Pracowałem tam z 3 miesiące i zrezygnowałem, za każdym razem oczywiście były problemy z TERMINOWĄ wypłatą pensji, a przełożony oraz biuro oczywiście nic nie robią, gdy to zgłaszałem. W dodatku zatrudniają starszych dziadków, którzy niewiele ogarniają i są pozbawieni empatii. Najlepszym tego przykładem jest ochrona Biblioteka Uniwersyteckiej. Niemili, źli, empatyczni i naburmuszeni dziadkowie po 60 roku życia dorabiający do emerytury lub renty. Nie znają angielskiego, więc jak tylko przychodzi któryś z cudzoziemców do Biblioteki i nie zostawi w szatni wierzchniego ubrania, próbuje wejść z piciem to nie mogą wytłumaczyć im o co chodzi (wychodzą z genialnego założenia, że skoro jesteśmy w Polsce to każdy powinien znać ten język). Dno, nie polecam tej firmy, trzeba uciekać. A jak ktoś z ochrony Biblioteki UW czyta ten wpis to nie pozdrawiam ich, ich gburowatość i cwaniactwo są znane wszystkim czytelnikom.

Tak8Nie
Papo

Tak9Nie1
Papo
Nazwa działu: Finanse

Firma Ekotrade nie nie zły syf.wyplaty nie na czas paranoja

Tak6Nie
Bby

straszna firma, nie polecam nikomu tutaj pracować, wypłaty nigdy chyba nie były na czas, praktycznie co miesiąc kłopot ze zgodnością wypłat, Pani z sekretariatu z Poznania nie potrafi się nawet przedstawić a co dopiero wypowiedzieć czy załatwić jakiś temat, dyrektora non stop nie ma.....uciekajcie jak tylko macie okazję :')

Tak8Nie
Adamo

Za czerwiec nie odprowadzili składek na ZUS , przecież to nie zgodne z prawem .

Pati
@Adamo

Doprowadzają raz na dwa miesiące.

Oszukana

Gdzie są pieniądze ja się pytam.? Odeszłam od tego syfu ale nawet o ostatnią wypłatę muszę walczyć. Walczysz człowieku o swoje zarobione pieniądze i nigdy nie wiadomo kiedy zostaną przelane. Przedwczoraj dzwoniłam powiedzieli że wysłali, wczoraj dzwoniłam powiedzieli że jednak wczoraj wysłali bo wcześniej pieniążków nie starczyło a jak dziś dzwonie to już żadna nie odbiera.

Tak13Nie
@Oszukana

Wypłata z opóźnieniem i jeszcze brakuje. Jak zwykle problemy. Jak co miesiąc.

lodziara
@anonim

jak przejmują obiekt to obiecują "złote góry"i zgadzają się na wszystko. Jak wychodzi prawda przy pierwszym przelewie, to dopiero zaczyna się spychologia i szukanie winnych. Trzeba szukać nowego pracodawcy.

Anonim

Kiedy kasa na zusie brak chyba trzeba do detekcji isc po pożyczkę

Grzegorz

NIEKTÓRZY PRACOWNICY OCHRONY Z PATROLU INTERWENCYJNEGO EKO TRADE. PRÓBUJĄ UDAWAĆ POLICJANTÓW. W MIEŚCIE POTRAFIĄ ZATRZYMAĆ SIĘ W OKOLICY PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH. W DODATKU BEZ SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ NA PRZEJŚCIU. I POLUJĄ NA LUDZI. WMAWIAJĄC IM ŻE PRZESZLI PRZEZ ULICĘ W MIEJSCU ZABRONIONYM. W ZWIĄZKU Z TYM NAZYWA SIĘ PYTANIE. OD KIEDY PRACOWNICY OCHRONY MAJA TAKIE UPRAWNIENIA?

fred
@Grzegorz

Pewnie to byli policjanci którzy nie zaakceptowali tego że już są w cywilu. Zryta psycha pozostawia trwała skutki

Juras

Gorzej nie można trafić

Tak7Nie1
uhahany

Dużo osób pisze, że CBA wkracza do Eko, że prokurator, że inspekcja pracy, że sąd... Ludzie! Prawda jest taka, że przeciwko Eko nie toczy się żadne postępowanie, bo nikt z Was nie ma ODWAGI, żeby cokolwiek zgłosić. Jest źle - to siedzicie dalej na obiekcie i liczycie, że w końcu zmieni się firma. Pogadać w necie to każdy kozak, a jak przychodzi co do czego to kulicie ogony i na tym się wasza ochroniarska odwaga kończy. Uprzedzam pytania - nie pracuję w biurze, nie jestem synem, ciotką i matką nikogo z Eko. Pracowałem kiedyś w tej firmie i po paru miesiącach zostawiłem swój ulubiony obiekt tylko dlatego, że firma rozwalała go od środka, dając pefronowców i inne wynalazki. :) Czasem trzeba powiedzieć dość. Pracuję w innej firmie, płacą na czas, mam umowę o pracę i umowę zlecenie i nie muszę co miesiąc dzwonić do kadr i pytać się o wypłatę. Wasz wybór co wolicie - pisać brednie w stylu "CBA W EKOTRADE!!!!!!" czy zmienić pracę na LEPSZĄ :)

Tak12Nie
Krzysxtof
@uhahany

Uhahany będziesz uhahany bo to co piszą jest prawdą.

elakopiejka
@uhahany

dobrze napisales!!! reka reke myje i pewnie grube koperty chodza pod stolami zeby tylko zalatwic kolejne obiekty!!! pracowalam w ekotrade i dziekuje bardzo za takie przezycia z wyplatami, co miesiac trzeba bylo wyjasniac pomylki!!! a ludzie nie wiem czemu siedza w tej firmie moze przyzwyczajenie? najlepsza firma dla emerytow i osob z grupa inwalidzka bo zdrowy nie ma tam szans!!

Wodnik

CBA w Wodociagach Warszawskich śledztwo jest wieliwadkowe. Łapówki. Kiedy będzie w Eko?

Mietek
@Wodnik

Czytałem o tym artykuł. Ciekawe czy będą sprawdzać wszystkie umowy te na ochronę też

Syk

CBA wkracza do Eko

Tak26Nie
Pablo
@Syk

Duza liczba pracowników pewnie by się ucieszyła ale skąd taka informacja

Tak19Nie1
Syk
@Pablo

Już niedługo będzie głośno

Tak18Nie
Pablo
@Syk

Pomazyc dobra rzecz ale jakos do tej pory nikt im nic nie zrobił A niejedna skarga do PIP poszła

Tak15Nie
Józef
@Pablo

Czy to chodzi o interesy na metrze jakie (usunięte przez administratora) robił że swoim kolegą? A może chodzi o Totalizator Sportowy gdzie też pralki pieniążki.

Aga
@Syk

Kurcze to jak im pogrzebią to znajdą więcej

zibi
@Syk

i tak piszecie już kilka lat i nic tylko gadu.. gadu

lodzia

dwa miesiące na nowych obiektach fm i już kręcą lody.

wyrobnik
@lodzia

Taniej zapłacić karę 5000 zł.miesiecznie niż dać wodę.

Zostaw opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie