Opinie o EKOTRADE

bychu

nie masz racji @lurka wiele poważniejszych firm ochroniarskich wprowadza umowę o pracę dla swoich pracowników i nie tylko dyrektorów. 1850 zł to nie jest dużo ale i praca nieskomplikowana. I są wolne noce, i święta

umowa o pracę jest nawet dla zwykłego pracownika ochrony . 1850 brutto.

czarny

Totalna porażka, walenie na kasie pracowników, sprzęt do pracy to złom totalny, zero zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom, ( usunięte przez administratora )

myszka-miki

pozdrawiam kierowcę z czwartkowego ranka Poznańska - Kościelna zamiast na siłownię to na naukę jazdy( usunięte przez administratora )

WSM

Jeżeli tak zrobił to nie ma na gada określenia (ale chyba jest paragraf). Ale coś w tym może być bo jeszcze nie było przetargu a to coś już wiedziało jaki będzie miał nowy uniform. Nie ma co się dziwić nawyki z pierdla pozostają.

Zostaw opinię o EKOTRADE - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKOTRADE