Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. Przedstawicielstwo

były

(usunięte przez administratora) mają więcej honoru nie polecam unikać niewolnik to nie pracownik

pog

słyszałma, że atmosfera jest całkiem ok, mój znajomy tam pracował swego czasu i zdecydowanie nie narzekał

były pracownik

Całkowity wyzysk,pieniądze małe i do tego groźby o zabranie jej części, wypłaty nie na czas, fałszywe umowy i do tego śmieciowe, czas pracy coraz większy, co nie miało wpływu na zarobek, wymagania z czasem coraz większe. Nie polecam, chyba, ze ktoś lubi się czuć jak poniżany niewolnik

edilbu

Mój znajomy tam pracował,bezmyślnie odszedł,chwalił (usunięte przez administratora),i in.polecam firmę

Zostaw opinię o Ekotrade Sp. z o.o. Przedstawicielstwo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. Przedstawicielstwo