Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Gdynia Gen. Leopolda Okulickiego 18

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Gdynia Gen. Leopolda Okulickiego 18

Pracownik ochrony

Nie polecam pracy w tej firmie system 24h a ciśnienie na obiekcie wymagają nie wiadomo czego po za tym firma jak zwykle twierdzi że nie ma ludzi

Kinia
@Pracownik ochrony

Nie ma ludzi bo taki oddział, jak się ludzi (usunięte przez administratora) i ich nie szanuje to efekt może być tylko jeden że odchodzą. A zobaczycie co będzie z wypłatami w sierpniu lub wrześniu jak dociągną do tego czasu.

Hexi Nowy wpis

Uważajcie na tą "firme". Do dziś dnia nie wypłacili pieniędzy ze zlecenia za luty, zostawiając ludzi bez pieniędzy na święta... Radze dwa razy się zastanowić, zanim ktoś sie u nich zatrudni.... Spotkamy sie jeszcze, ale w sądzie...Gorąco nie polecam!

Hexi Nowy wpis

Niestety. Póki mieli PKP wypłata była na czas, teraz od marca stracili i wypłaty za luty brak do tej pory...

Bartek Nowy wpis

Firma krzaczor przynajmniej oddzial gdynia i gdansk brak wyplat na czas,zanizone wynagrodzenia. Wezwanie do zaplaty wyslanie, spotkamy sie w sadzie

...

Bardzo mila obsługa i praca w świetnej atmosferze

@...

Siedzę na dworcu wracam do domu z pracy a ochroniarz mnie zaczepia i myśli że jestem bezdomny tak to nie może być jestem grzeczny w gdyni na dworcu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ekotrade Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Ekoofi

Dostaliście wypłatę za grudzień ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Ekotrade Sp. z o.o.?

Czy Ekotrade Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Były Pracownik Firmy

Witam.Dzis byłem w Firmie rozliczyć się zdać Legitymację i odebrać różnice która powinna wpłynąć z wypłata .Nie było żadnego problem Została wypisana W/Z wpisana brakującą kwota i do rączki pieniążki . Walczcie o swoje wypłaty według swoich stawek na obiekcie . Powodzenia.

Tomasz

Witam. Mógłbym się dowiedzieć coś na temat pracy w firmie Ekotrade na terenie dworca Gdynia PKP i Gdańsk PKP gdyż ostatnio widziałem ogłoszenie że poszukują ludzi. Schemat pracy, wypłaty wynagrodzenia i współpracy pomiędzy ludźmi

Pracownik ochrony

Marco
@Pracownik ochrony

Wymagania są w każdej firmie ochroniarskiej ,jak ktoś chce płakać że mu żle to będzie płakał w każdej ochronie są braki w pracownikach

Janek
@Marco

Nie jest zle. Pracuje na dworcu. Kasa wplywa o czasie. Pracowalem w kilku firmach, po 2 / 3 lata. Bylo raz dobrze lub zle.

Łukasz
@Marco

....jak ktoś (usunięte przez administratora) i nie szanuje swego zdrowia to będzie robił jak (usunięte przez administratora) 24 godziny . Zawsze się tacy znajdą Niestety! A brakuje ludzi bo wymagania rosną! Często absurdalne! Niech kierownictwo same sobie siedzi 24 godziny w robicie jak woły!

Kinia
@Pracownik ochrony

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ekotrade Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Aka

Tam nawet po polsku się nie dogadasz :)

Remik

Kolejny miesiąc nie dostaję pieniędzy w terminie ! Prowadzi nas oddział w Gdyni i wiecie co, właśnie się dowiedziałem że wypłacą mi w delegacji zaległą wypłatę. Nie dość że po czasie a robię jak (usunięte przez administratora) to jeszcze na składkach mnie i państwo chcą w konia zrobić. Ciekawe kiedy w końcu urząd kontroli skarbowej weźmie im się za tyłki i tą bandę nieudaczników pogoni. I u mnie na pisaniu tu się nie skończy. Uważajcie na tą Ekotragedię bo na naszej ciężkiej pracy ktoś się bogaci a pracowników szmaci.

Byly Pracownik

Witam i jak co piszcie na FEJSIE a ludzie sami sie zglosza do pozwu zbiorowego Jest wiecej osob w ten sposob traktowanych przez Ta Firme .Zaczolem prace 31.01.2023r Mialem 12 godz Tylko zostalem przyjety przez p.Michala stawka 18 netto jak to powiedzial Godziny razy stawka 18 netto i innej opcji Nie Ma .A jednak jest Opcja Firmy .A otrzymalem za w/w czas pracy po stawce 16,50 netto .Aby bylo malo w lutym 168 godz. a wyplacono za 153 godz. To gdzie Reszta ???? .Od rozpoczecia pracy w tej Firmie nie otrzymalem do reki swojej UMOWY ZLECENIE do dnia dzisiejszego.. Wnioskuje iz tam jest samowolka. Traktuja pracownikow za Nic .Niektorzy skacza po obiektach jak Malpy za psie pieniadze a Firma Tylko obiecuje i nie wywiazuje sie z tego Wykorzystuje nie placac uczciwie zarobione pieniaszki przez pracownikow . ZBIOROWY POZEW TYLKO NAS RATUJE przed wyzyskiem nieuczciwych pracodawcow. Dowiadywalem sie juz u Prawnika. Bo nas jest wiecej .sa kamery na obiektach ,byly interwencje z udzialem Policji wszystko jest udokumentowane iz Pracowalismy Tam Nawet na swiadkow mozemy wzywac osoby z patroli POLICYJNYCH ktore braly udzial w interwencjach na naszych obiektach Jak pelnilismy dyzury.. Prosze omijac FIRME EKOTRADE GDYNIA .- Nieuczciwy Pracodawca.

Filip

I znowu nie wpłynęło wynagrodzenie za etat. W nosie ludzi mają i tak było też w tamtym miesiącu. Każdy ma swoje zobowiązania ale EkoTragedia ma to gdzieś. Terminy regulowane są ustawowo ale co tam dla nich to nie ma znaczenia.

Aktualny pracownik

BRAK WYPŁAT ZE ZLECEŃ ZA AKTUALNY MIESIĄC. KOMBINUJĄ, OBIECUJĄ A RZECZYWISTOŚCI JEST INACZEJ. BĘDZIE PRZYGOTOWANY POZEW ZBIOROWY WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH LUDZI. DOWODY PEŁNIENIA SŁUŻB SĄ NIEZBITE (MONITORING, KSIĄŻKI SŁUŻBY ITP). OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ LUDZIE SZEROKIM ŁUKIEM, CHYBA ŻE CHCECIE PRACOWAĆ ZA DARMO !

Flądres
@Aktualny pracownik

Jak się z tobą skontaktować w sprawie nie dostania pieniędzy

Helena
@Flądres

Może poprosisz o jakiś kontakt np., mail czy coś? ;p

Flądres
@Helena

Też nie.dostalas wypłaty

@Aktualny pracownik

Ja też pracuję w tej firmie i dostaję takie pieniądze na jakie się umówiłem. Słyszałem że w czerwcu i lipcu było lekkie zamieszanie ale wszystkim wyrównali a kumpel źle wyliczył i się kłócił aż mu sam policzyłem i też się okazało że dostał prawidłowo. Wiecie co, znam firmy z naszego rynku które po 2-3 miesiące nie płacą, ja jestem zadowolony i mam fajnego szefa. Pozdrawiam Marek

Łukasz
@Aktualny pracownik

To jeśli jest tak źle, to dlaczego ludzie tam jeszcze pracują gdy tak narzekają?....

Helena
@Łukasz

Tymczasowy brak alternatyw? Sytuacje raczej są różne

Pracownik Miecia
@Aktualny pracownik

Cześć serio w tej firmie jest takie dno mam właśnie okazję się tam dostać do pracy jako kwalifikowany z Bronią czy warto?

Rafał
@Aktualny pracownik

Mało tego zawierają fikcyjne umowy pracuje Natalia na umowie Wiktoria cyrk na kulkach

Kiwior

Czytam różne opinie i możliwe że jest jak piszecie ale pracuje w tej firmie w tym oddziale kilka lat i jest w miarę. Samej góry nie znam no jedynie z widzenia raz widziałem szefa ale wiem jedno. Jak jestem pod dobrym koordynatorem to jest OK i nie ma większych problemów.

Guliwer

Banda złodziei i (usunięte przez administratora) nie płacą na czas a jak wypłacają to twierdzą ze nastąpiła pomyłka i że brakującą kwote zaraz wyrównają to znaczy za parę miesięcy i to jak się upominasz bo inaczej zapomnij że coś dostaniesz.

Dana

Praca w Ekotrade to koszmar nie wypłaca się wypracowanych godzin, ucinane przez kierowników i dyrektora na czele faktycznnie przepracowanych godzin,oszustwo matactwo że strony koordynatorów, zwalanie winy na płace w Warszawie. Jak ta firma ma działać jak słuchy mnie doszły że Pan Dyrektor z poprzedniego miejsca pracy musiał sam odejść, bo został by wyrzucony za matactwo finansowe. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Jak tu mieć pretensje do kadr i płac jak ryba psuje się od głowy

Mała Mi
@Dana

Dana to chyba prawda co napisałaś o odejściu z poprzedniej firmy, też to słyszałam tak jak to że nie może mieć wpisu na kwalifikacje(chociaż to nie sprawdzona informacja) a bierze się za zarządzanie koordynatorami i obiektami. Wiem że w handlu sobie radził ale większość czyichś zasług potrafił przypisać sobie. Szczerze to się dziwię że to jeszcze funkcjonuje opierając się na szczęściu jedynie ale chyba już nie za długo. Porządni pracownicy będą odchodzili tak jak Panie z sekretariatu odeszły a wydaje się że jedynie one nad tym panowały. Ja już tam nie zachodzę bo nie ma z kim rozmawiać, po prostu obecne nie mają jeszcze wiedzy. Widocznie firmie to pasuje co się dzieje. Zarządowi czy tam właścicielowi widocznie jakiś taki układ pasuje. Porozmawiali by z ludźmi to by się więcej dowiedzieli i oni biorą też odpowiedzialność. Ale co tam, nie jedyna to firma na rynku.

W ramach wyróżnienia za dobrą pracę dają Ci przeniesienie na jakieś (usunięte przez administratora) 100km od domu albo cię zwolnią . I trzeba było się pożegnać. Super firma tak im bardzo zależy na ludziach. Wyssać wszystkich do cna i wywalić na zbity pysk.

ppracownikk

Ta firma to totalna porażka. Przyjmują ludzi z łapanki - (usunięte przez administratora), bez kwalifikacji na obiekty z wymaganym KPOF, ludzie po kursie zrobionym na lewo bez żadnych umiejętności, człowiek z orzeczeniem leczący się od lat "na głowę" posiadający grupę i na lekach, któremu obiecują zrobienie kursu kpof co jest kłamstwem i nie możliwe ze względu na przepisy i jeszcze lepsze ewenementy. Obiecują wiele - stawki , umundurowanie, itp - po chwili okazuje się, że problem z wypłatą, o którą musisz dzwonić codziennie do Gdyni i Warszawy i może za miesiąc lub 3 ci wypłacą, ale nie całość, bo ktoś niestety się pomylił - nie upominając się nie licz na tą kasę. Umundurowania nie dostaniesz, chyba że wyciągniesz od nich z magazynu będąc osobiście wykłócając się o to, co ci należne - później możesz codziennie prosić, dzwonić i przypominać ale oni nie mają czasu na takie głupoty, a jak chcesz to kup sobie np. buty a oddadzą ci 100zl obojętnie w jakiej kwocie kupisz i jak będziesz się upominać każdego dnia - nie ważne że za 100zł nie kupisz obuwia spełniającego warunki a do tego żeby ci nogi nie zgniły - dasz więcej twoja sprawa. Już nie wspominając o zimowych rzeczach, o które upominając się nawet co kilka dni nie dostaniesz, bo nie ma rozmiarówki albo wszystkie sorty idą na nowe obiekty, itp - a po pół roku już bez sensu bo idzie wiosna i już ci nie potrzebne więc mają spokój. Typ bez kpof na dworcu w Gdyni ( wymagany wpis kpof) w dresowych spodniach i kurtce ala skóra i gębą obitą/podrapaną, już nie mówiąc o jego podejściu do podróżnych czy nieistniejącej kulturze. Drugi grubas wiecznie na kacu z kominem na japie cały rok. Reszta też niewiele lepsza. Mało kiedy zdarza się tam normalny pracownik. Wiecznie oszczędności - aby służby były obstawione. Przez pół roku nie mogą cię ubezpieczyć ( PZU - ubezpieczenie na życie i zdrowie) gdzie jest specjalnie wyznaczona osoba odpowiedzialna za to - ale chyba przekracza to jej kompetencje. Można pisać naprawdę wiele o tej firmie, ale ogólnie - totalny chaos, nieład i wyjebanizm na pracowników.

Mała Mi
@ppracownikk

To prawda i jest tego o wiele więcej. Niedopłaty do wynagrodzenia to w EkoTrade jest teraz normą i chyba na tym zarabiają kokosy bo nie wszyscy wiedzą jak wyliczyć ile na rękę powinni dostać z brutto. Znam też przykłady że ludzie dostają po dwa wynagrodzenia za ten sam miesiąc i w księgowości jest duży bałagan. Częstą praktyką jest wypłacanie w Gdyni brakującej kasy na delegacje - ciekawe co na to Skarbówka :) i nie odprowadzanie składek od tych kwot. U nas na obiekcie co chwile zienia się kierownik i każdy następny nie łapie o co chodzi i nawet się nie stara poznać obiektu bo wie że zaraz będzie zmieniony - duży chaos i ludzie się wściekają. Byłam ostatnio w biurze i chyba cały sekretariat się wymienił z plotek słyszałam że atmosfera pracy była coraz gorsza ze strony szefa, a nowe osoby nie mają pojęcia o niczym. Słyszałam że kierownicy od obiektów też się szykują do odejścia i ciekawe kto tym tak kieruje ale wygląda to coraz gorzej a szkoda bo firma zapowiadała się całkiem dobrze. Jak mają gdzieś problem na obiekcie to Ci złote góry i wspaniałe stawki obiecają a potem zaczynają się schody z wypłatami i już mało kto wierzy szefom. Na święta kolega był na Porcie w Gdańsku i podobno od kilku tygodni są tam duże problemy kadrowe i nikt się z góry poważnie nie zajmuje tym obiektem a starzy pracownicy mówią że był konkretny kierownik i ludzie chcieli dla niego pracować i że było wszystko poukładane a teraz to już nie to samo i chęci do pracy są coraz mniejsze i ochrona jest wyczerpana. Na jednostce wojskowej podobno jest też nieciekawie z pracownikami. Ryba psuje się od głowy, sama musiałam kilka razy upominać się o swoje pieniądze i to jest słabe. Mam też informacje z innych obiektów bo mam wielu znajomych że na kilku jest w miarę OK ale na większości są wiecznie braki kadrowe i nie dla tego bo ludzi brakuje tylko ze względu na atmosferę pracy. Tak się teraz zastanawiam a miałam doświadczenia w trzech firmach że problem jest po stronie kierownictwa ale to tylko moja opinia z doświadczenia i tego co słyszałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekotrade Sp. z o.o.

Ekotrade Sp. z o.o.