Opinie o Agencja Ochrony Ekotrade w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Ekotrade. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Ekotrade o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Ekotrade w Wrocław

Iza

@Pracownik Jak długo firma Agencja Ochrony Ekotrade nie wypłaca Ci już pensji? Jeśli rozmawiałaś o tym bezpośrednio z pracodawcą i nie przyniosło to skutku, proponuję, żebyś zgłosiła tę sprawę jakiś wyżej postawionym osobom. Informuj nas o rozwoju sytuacji. @Dziad Może uda Ci się dostać pracę w tej firmie tak, że nikt na tym nie ucierpi. Jak myślisz?

To bierz te godziny kolego i tak kasy nie dostaniesz albo będziesz pracować jak (usunięte przez administratora) za grosze w domu w ogóle cie nie będzie :)

Dziad

Zwalniajcie się to ja skorzystam. Będzie więcej godzinek do wzięcia ????

Nie wypłacaja wypłaty mega nie polecam u nich pracować, pracowałam i się mega zawiodłam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Ochrony Ekotrade, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Iza

@Pracownik Fajnie, że firma Agencja Ochrony Ekotrade spełnia stawiane przez Ciebie oczekiwania. Jak długo jesteś ich pracownikiem? Na jaką formę umowy można liczyć na początku współpracy? @Ania Praca za darmo jest niezgodna z Kodeksem Pracy. Byłaś zatrudniona w tej firmie i nie dostałaś należnego wynagrodzenia?

MACIARENKO

Wygrali przetarg na (usunięte przez administratora) Pooooooowooooodzenia życzę.Jeleni szukają za wirtualne pieniądze.

NICK

OSTATNIO WESZLI (usunięte przez administratora)CHŁOPAKI ZE STAREJ FIRMY POKAZALI IM ŚRODKOWY PALEC I FIREMKA ROBI BOKAMI

ADRIANDULANJESTSUPER

KOCHAM TĄ FIRME

Adrian
@ADRIANDULANJESTSUPER

Ty, też jesteś super.

Praca Ok miła atmosfera. Wypłata zawsze na czas, do końca miesiąca.

Opinie tutaj to jest cała prawda można sie szybko przekonać pracując dla nich za free :)

nio

Firma nie wypłaca kasy zero kontaktu z kadrami coś takie może funkcjonować ? Radzę wszystkim zostawić to i szukać innej pracy tyle w temacie.

UWAGA !! Nie płacą brak wypłat...

nio

Coś strasznego bałagan brak wypłat ....

Zmienić firmę można ale że takie coś działa w Państwie prawa :)

Gogol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Jeśli jest tak to ją zmieńcie!

Z przykrością stwierdzam że te opinie pokrywają się z tym co jest naprawdę...

Kamil

Totalny wyzysk !! Pracownik jest traktowany jak niewolnik do pracy i jeszcze nie wiadomo czy dostanie wypłate. Umowa jak dostaniesz Umowe o Pracę to bedzie cud ale jak już dotsaniesz to na 3 miechy obiecują ze okres próbny potem już umowa o prace zostaje itd a tu lipa potem następuje przejście na umowe zlecenie i wypłaty brak :) Nie polecam tej firmy nikomu.

Pracownik Eko

Ble ble ble firma fujjjj omijać z daleka !!!!!!!

Eko

Mam pytanie kto kasuje negatywne opinie o tej smiesznej firmie ? :)

Filip

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie? Czasami trzeba dać coś od siebie i oczekiwać później od firmy.

@Filip

Czy praca nie jest wystarczającym daniem od siebie? Oczekiwanie wypłaty w terminie i odpowiedniej stawki nie są oczekiwaniami wygorowanymi, tylko takimi które firma ma obowiazek wypełnić wobec pracownika.

Pracownik_EkoTrade
@Filip

Ja dałem od siebie gratis 79.5 godziny pracy za darmo :)

Pracownik_EkoTrade
@Filip

No to daj od siebie najlepiej ..... :))

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Ekotrade - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Ekotrade?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Ekotrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Ekotrade?

Agencja Ochrony Ekotrade