Opinie o Agencja Ochrony Ekotrade w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Ekotrade. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Ekotrade o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Ekotrade w Wrocław

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Ochrony Ekotrade?

Obserwator

Bardzo dobrze, od dwóch lat w firmie się wiele zmieniło. Jest pozytywnie

Maciej

Firma to krzak. (usunięte przez administratora) na kasie. Najtańsi. Uwaga na nich. Ludzie bez odpowiednich kompetencji na stanowiskach i oni kaske dostają a my ludzie ciężkiej pracy za michę ryżu. A dyrektor terenówkę nową sobie na raty walnoł.

Czacha1990

EKOTRADE MUSI UPAŚĆ!!!!!!!

Czacha1990

EKOTRADE TO JEDNO WIELKIE DNO. W KAŻDYM INNYM. TEŻ PRACUJE W TEJ FIRMIE I ONI ZLEKCEWAZYLI BADANIA LEKARSKIE MÓWIĄCE O WYKLUCZENIU MOJEJ PRACY W PORZE NOCNEJ, A MIMO TEGO DALI MI NOCKI

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Ochrony Ekotrade, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sygnalista

Kto z szanownych dyrektorów zatrudnia do grup interwencyjnych, bo Ci ludzie powinni być naprawdę sprawdzeni pod względem psyhomotorycznym psychicznym ,brak opanowania emocjonalnego otyłych mało ruchliwych stworów I to ma być kwiat rycerstwa ekotrade Wroclaw

Iza

Czy jest szansa zatrudnienia kobiety na stanowisko konwojenta? Wiem że to raczej nietypowe, ale czemu nie? Wiecie coś na ten temat?

Niezadowolony

Okolo 20 pracowników nie otrzymało pełnego wynagrodzenia im wiecej przepracowanych godzin tym więcej brakuje od 200 do 600 zł . Brak jakiego kolwiek wyjaśnienia. (usunięte przez administratora)

Dragoni

PIcknick nawet koniowi należy się odpoczynek . Poczytaj opinie kolegów nie znam NSzW Na innych obiektach jest tak samo co przypadek?. Powiedz to ludziom którym do tej pory jeszcze ta firma nie wypłaciła pieniędzy. A z tego co tu piszą i z mojego doświadczenia to w firmie tej kadra od dyrektora do koordynatora jest ....... Tak więc ni PICuj.

Ona

Witam wszystkich. Ja pracuję jeszcze do końca października i uciekam(usunięte przez administratora). Odradzam wszystkim firmę ekotrade a już napewno obiekt Nowy Szpital Wojewódzki na Fieldorfa. Firma tragiczna .koordynator jakiś który kiedyś tam był i znowu powrócił nie warto z tym gościem nerwów strzępić (usunięte przez administratora) Obiekt jest (usunięte przez administratora) nie odpoczniesz cały czas patrole (usunięte przez administratora) A przy przyjmowaniu tak pięknie ten gostek obiecywał złote góry. Nie warto co miesiąc brak po 300 .600 złotych do wypłaty . Ciągłe wydzwanianie o własne pieniądze. To co tu piszą o tej firmie i szpitalu szczera prawda. OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!.

PiCKniCK
@Ona

Pani "Ona" poruszyła mimochodem i chyba trochę niechcący jedną bardzo istotną kwestię związaną z rynkiem ochrony w Polsce. Cytuję: "nie odpoczniesz, cały czas patrole". Otóż problem "Onej" i jej podobnych polega na tym, że oni idą do pracy odpocząć. My sobie posiedzimy, a wy za to płaćcie. I w firmach stosujących wobec swoich pracowników nadużycia faktycznie ten system działa. My udajemy, że płacimy, wy udajecie, że pracujecie. Super. Tylko ktoś zapomniał, że ta praca polega na OCHRONIE BEZPIECZEŃSTWA, a ktoś (właściciel obiektu, administrator, inwestor, zarządca) płaci gruby chajs nie za siedzenie i puszczanie bąków, tylko za zapewnienie bezpieczeństwa. Ekotrade z pewnością jest firmą o słabym wizerunku i wiarygodności. Wiem coś o tym od góry do spodu. Ale jak ktoś przychodzi do pracy, by odpocząć, jest tak samo nieuczciwy jak ci wszyscy dyrektorkowie, kierowniczkowie i dyskoordynatorzy, o których tu tak dużo złych słów można przeczytać. Pani "Ona" i podobne jej indywidua! Nie zaśmiecajcie swoją obecnością branży ochrony w Polsce. Ta branża i bez Was ma ogromne problemy. Zawsze możecie przyjąć pracę niańki własnych wnuków, gosposi czy portierki. Odpoczniecie sobie, ludzie będą was lubić. Uciekajcie z miejsc, w których odpocząć się nie da, bo zapewnianie bezpieczeństwa to nie odpoczynek. To ciężka praca.

PiCKniCK

Można. Na pewno można. Tylko nie warto. Wystarczy poczytać, co tu piszą ci, którzy już tam pracują lub pracowali. Wystarczy zerknąć jak wyglądają opinie o tej firmie w innych miastach (polecam jej matecznik - Warszawę), by wiedzieć, że rozsądny człowiek nie będzie szukał tam zatrudnienia. Sam byłem nierozsądny, ostatecznie moje drogi z Ekotrade rozeszły się o wiele za późno - uważam czas z nimi spędzony za stracony. Ale jak ktoś się chce zatrudnić u nich na stałe, musi wliczyć w ryzyko zawodowe to, że czasem płacą, a czasem nie płacą. Że uczciwymi kierują nieuczciwi. Że dyrektor filii Wrocław ma intelekt taboretu, a rzetelność portowej ladacznicy. Że koordynatorzy z definicji nie są uczciwi, bo w tym systemie nie mogą. Że wreszcie właściciele tej firemki mają wyfajdane na to, jak jest w regionach, bo realizują się w zupełnie innym byznesie...

Marco

Ekotragedia ma pod "ochroną" Nowy Szpital.Wojewódzki ulica Fieldorfa we Wrocławiu. Omijajcie ten obiekt szerokim łukiem praca ciężka dowódcy są.wewnętrzni ze Spółki Urzędu Marszałkowskiego nie z ekotragedi dyrektor konkretny wymaganący tak że nie ma ściemniania . Obiekt niebezpieczny masz styczność z różnego rodzaju chorobami od żółtaczki po hiv itp. Przywożą narkomanów ,bezdomnych ,pijanych bardzo trzeba uważać przy interwencjach żeby pużniej całego życia nie mieć przesranego . Koordynator z ekotragedi cwaniaczek ,oszust,kombinator cały czas oszukują ludzi łoją na kase na.potęge wypłaty się nie.zgadzają zawsze brakuje poreset złotych . Wieczne wydzwanianie i upominanie się o własne pieniądzena oni mają ludzi głęboko w (usunięte przez administratora) Tak jak pisał poprzednik dziwię się tylko dlaczego nikt z dyrekcju Spółki nie reaguje i pozwala żeby taka kiepska firma ochraniała ich obiekt. Przecież tu chodzi o zdrowie i życie ludzi . Chyba czekają aż stanie się jakaś tragedia . Bo jak można ochraniać taki obiekt jak są takie ogromne braki na zmianie to jest chore. Unikać ich jak ognie no chyba że ktoś chce z.prokuratorem mieć do czynienia.

JAKUZA

Ta Agencja Ochrony jaką jest ECO-TRADE nie powinna wo gulę istnieć. To co wyczyniają z pracownikami to jest jedna wielka żenada i cyrk. dziwię się , że jeszcze ludzie biorą ich do ochrony swojego mienia. Ja akurat bym się bał taką agencję wynajmować do ochrony mojego mienia. Tam ludzie którzy jeszcze pracują nie dostają na czas pieniędzy i są jeszcze winni wysokie sumy własnym pracownikom. Firma ECO-TRADE woli płacić wysokie kary niż dać pracownikowi zarobić a po za tym pracownicy ochrony którzy pracują w ECO-TRADE chodzą na służbie we własnym ubraniu nawet tej firmy nie stać na porządne mundury a czasami są nie kompletne. Zarobki tam są oszustwem bo po miesiącu zamiast mieć 15 zł netto to się dostaje 13 zł. w tej firmie kierownictwo wszystko obiecuje na tak zwane piękne oczy a tak naprawdę nic nie robią bo pracownika maja głęboko gdzieś. Sami w biurach zarabiają dużo kasy a pracownik zarabia jałmużnę i się jeszcze musi prosić o własne ciężko zarobione pieniądze a i tak zawsze brakuje.

Brutus

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przepedzic. Pseudodyrektorow

@Brutus

@Brutus Bardzo Ci dziękujemy za te sugestie, ale są one raczej mało precyzyjne. Na forum sukcesywnie dołączają nowe osoby, które na pewno nie wywnioskują zbyt wiele z Twojej poprzedniej wypowiedzi. Powiedz nam coś na temat ogólnych warunków pracy w Agencji Ochrony Ekotrade. Macie tam zapewniony dostęp do pakietu socjalnego?

piCKniCK
@Iza

Chętnie odpowiem na pytanie o "pakiet socjalny" w Ekotrade we Wrocku, skoro @brutus się nie kwapi :) Otóż w "pakiecie socjalnym" są takie cuda wianki jak to, że na przykład samemu za własne pieniądze musisz kupować umundurowanie, bo firma daje np. jedną (1) koszulkę, za małe buty i za dużą kurtkę. Kto pracował w lecie wie co sobie można zrobić z koszulką po całym dniu pracy. Jak nie chcesz śmierdzieć - kupujesz swoją własną, bo własną godność trzeba szanować nawet jak firmie nie zależy na wizerunku. Ile razy o to pytałem, zawsze słyszałem, że "Warszawa nie przysyła". Może w końcu ktoś z Warszawy na to zareaguje. Inne przykłady "pakietu socjalnego" to szeoroko omawiane braki przy wypłacie. Są tacy, którym kasa nigdy się nie zgadza. I znowu śpiewka, że to "Warszawa nie przesłała". Bieda, brak szacunku dla pracowników, pogarda dla własnego wizerunku. To spowodowało, że już nie idę z Ekotrade po tej samej drodze. Zapytaj któregokolwiek pracownika ochrony na byle jakim obiekcie we Wrocku o "pakiet socjalny", to się będzie śmiał aż mu się zajady zrobią.

Iza

W dalszym ciągu Agencja Ochrony Ekotrade prowadzi procesy rekrutacyjne. Przypominam Wam adres ich strony internetowe, na której znajdziecie wszelkie informacje na ten temat: https://ekotrade.com.pl/index.php/praca A może ktoś już postanowił aplikować i był nawet na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to opiszcie Nam to, jak ona konkretnie przebiegała. Czekamy z niecierpliwością na Wasze opinie.

Normalny
@Iza

Szanowna osobo o nicku Iza, Swoimi wpisami zmuszasz do reakcji ludzi, którzy kawałek życia, serca i chęci do uczciwej pracy zostawili w tej firmie. Jest takie powiedzenie: „ Nie mów co wiesz tylko wiedz co mówisz” - to samo dotyczy pisania. Jeżeli siebie zaliczasz do tej wysoko wykwalifikowanej kadry to robisz krzywdę tym, którzy faktycznie takimi są. Nie przeczę, że w firmie jest dużo takich prawdziwych pracowników, ale jeszcze więcej odeszło lub zostało zwolnionych. Dlaczego? A no dlatego, że firmie (wypowiadam się na temat makroregionu Wrocław)chodzi jedynie o „TANIOŚĆ” a nie o pracowników reprezentujących naprawdę wysoki poziom wiedzy. Dla pana dyrektora J.K., który chwali się, że prezesi z W-wy (A.D. i J.J) to jego przyjaciele, wcale nie chodzi o o taką kadrę, lecz taką, która mało wie, jeszcze mniej umie i nie ma prawa mieć własnego zdania. Czy to jest w porządku, żeby w rozmowie z podwładnymi o czymś takim mówić. Z tego co wiem to w sprawach służbowych nie ma przyjaciół. Podejmowanie istotnych decyzji kadrowych na podstawie jedynego i to bardzo niewiarygodnego źródła, powierzenie obowiązków nadzoru nad ludźmi z takim osobom, którzy po pierwsze tych ludzi nie cierpią a po drugie są bardzo nieodpowiedzialne, źle wpływające na wizerunek firmy i nie mające żadnego autorytetu. O jakich nowoczesnych technologiach Ty piszesz? Chyba nie Ci chodzi o szybkość dodzwonienia się do CMA, posłuchaniu muzyki, usłyszenia wiadomości – „twoje połączenie jest ósme w kolejce” i nieudane odwołaniu alarmu (GI dawno zdążyła dotrzeć na miejsce). Jeżeli jest prawdą to co pisze „prawdomówny”, to niestety ale niczego dobrego nie można wróżyć tej firmie i to niestety dzięki tej pseudo wysoko wykwalifikowanej kadrze. Niech Pani się więcej na tym forum lepiej nie odzywa i nie pogarsza i tak już mocno nadszarpniętego wizerunku. Tym uczciwym życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

@Normalny

Dziękuję Ci za tak obszerną opinię, ale wypowiadając się na forum o charakterze publicznym powinieneś mieć na uwadze, że nie używamy tu żadnych danych personalnych - nawet inicjałów. Odsyłam Cię do regulaminu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Negatywnie wypowiadasz się na temat Agencji Ochrony Ekotrade, ale każdy pracodawca posiada jakieś atuty. Proszę Cię zatem, abyś wymienił chociaż jeden pozytywny aspekt, związany z pracą w tym miejscu. Może pracownicy dostają tam bogaty pakiet benefitów?

witek
@Iza

Szanowna Pani Izo Ziem.... czy jak Ci tam. Ktoś Ci chyba kazał pisać te nieprawdziwe komentarze, aby rozmyć odpowiedzialność firmy. Ponadto jestem ciekawy dlaczego ty jeżdżąc w tzw. grupie interwencyjnej w godzinach porannych, po południu stałaś na bramie w AZOTACH. Byłaś non - stop w pracy. Ja rozumiem, że z własnej woli, ale jak to się ma do przepisów prawa pracy? Co? Sobecki tego nie widział?

Koleba
@Normalny

Zgadzam sie z wypowiedzia kolegi duzo jest zatrudnionych w kadrze ale pojecia pracy nie maja a tym bardziej w specyficznych warunkach i jej funkcjonowaniu.

orzeszq

Ekotrade nie posiada ŻADNYCH atutów. Żadnych

Patio
@orzeszq

Eko Trade =eko TRAGEDIA! OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TĄ FIRMĘ! JUŻ NIE DŁUGO POZEW GRUPOWY TAKŻE DO MIŁEGO ŚMIECI Z EKO TRADE!

piCKniCK
@Iza

Firma jest całkowicie niewiarygodna wobec swoich pracowników. Zmienia stawki wynagrodzenia, obniżając je z kwot wcześniej umówionych według widzimisie lokalnych kacyków, bo menedżerami tego towarzystwa nie można nazwać. Wypłaty się niemal nigdy nie zgadzają. Za to buzie zawsze pełne pretensji wobec pracowników. I wszystkie niepowodzenia zwalają zawsze ale to zawsze wyłącznie na zleceniodawców. Że nie płacą albo płacą ale mało, że mają wymagania, że nakładają opłaty karne. Prawda jest taka, że najpierw robi się wszystko, by wygrać przetarg na ochronę, a więc daje się ceny poniżej kosztów nie mówiąc o zysku i nie czyta się umów, bo po co tyle czytać. Potem taki geniusz zarządzania wygrywa przetarg, zostaje w nagrodę bardzo ważnym kierownikiem własnego fotelika i zaczyna mądrowanie. A jak zaczyna brakować kasy, to obniża ludziom pensje. Jakość leci na pysk w błoto, zleceniodawca zaczyna naliczać opłaty karne. Równia pochyła. Ten oddział nigdy nie był oddziałem zarządzanym przez orłów sokołów. Ale za poprzedniego Dyrektora OK było OK. Teraz to jest czas jakiś spinaczy. Ciekawe, kto pierwszy zareaguje: Warszawa (centrala), czy służby powołane do ochrony praw pracowniczych.

Jacek

@Sygnalista Firma ma różne obiekty więc nie trzeba uogólniać bo generalnie to firma jest ok!!

Sygnalista

Nie radzę przyjmować się do ochrony w mpwik w-wiu tam ukrył się cały kwiat rycerstwa z" mo" he he???? pomyślcie co oni potrafią

Smok

Szpital Pan koordynator Piotr odpowiedzialny za Szpital na ul.Fieldorfa nawet nie raczy telefonu odebrać w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Grafik na cały miesiąc zrobiony tylko ciekawe kto mu do pracy przyjdzie. Tak jak rozmawialiśmy razem napiszemy pozew. Nie polecam firmy Ekotrade, Dziadostwo i Żenada.

Nowy pracownik

Dzień Dobry Wszystkim, Pierwszy miesiąc przepracowany na Szpitalu, powinien być powód do świętowania lecz nie jest wypłata się NIE ZGADZA. Co najlepsze nie tylko mi. Gdyby to była mała kwota ale o 600zł. To jest dramat. Nie polecam tej firmy.

Kolega
@Nowy pracownik

Cześć Wszystkim. Również pracuje na szpitalu, pierwszy miesiąc. Właśnie sprawdziłem wypłatę i rozczarowanie, również brakuje kasy. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Napiszę na pewno do odpowiednich instytucji by sprawdzili firmę Ekotrade.

Ada

Przeczytałam wypowiedzi na forum i w zupełności się z nimi zgadzam - kilka lat tam pracowałam. Zderzyłam się w tej firmie ze ścianą obojętności i całkowitym brakiem interesowania pracownikiem. Ja i wielu było IKSEM - pracodawca, nie miał pojęcia kto u niego pracuje i jakie ma kwalifikacje. Ta firma to koszmar - cieszę się, że nie dałam się nagiąć do niefajnych działań, że mam ten czas, za sobą...

Smok

Jestem pracownikiem na szpitalu Fieldorfa, to co wyrabia firma Ekotrade Wrocław z pracownikami nie jest godne polecenia. Stawka nie jest godna pracy na szpitalu 14 zł , gdzie się spotyka wszelkiego rodzaju chorych ludzi, bezdomnych, pianych, naćpanych. Dodatkowo pracodawca nie dba o pracowników brak wody w pomieszczeniu ochrony gdzie temperatura w dzień 28C. Często wypłata się nie zgadza (Umowa o Pracę), na 6 miesięcy pracy 4 razy wypłata była oskubana. Zaświadczenie o zarobkach na 6 miesięcy dostałem dwa razy, gdzie rozliczenia co miesięczne są w obowiązku pracodawcy. Jedyny plus pracy na szpitalu jest zmniejszony czas oczekiwania do lekarza specjalisty (znajomości) oraz zdobyte doświadczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Ekotrade - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Ekotrade?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Ekotrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Ekotrade?

Agencja Ochrony Ekotrade