Skąpiec.pl

Wrocław

Opinie o Skąpiec.pl

Riki

Wiem tyle że nigdy bym tam nie chciał pracować, bo to co robią z moim mailem od 4 dni to woła o pomstę do nieba. 20 wiadomości email z tytułem "Dobry ebook" po kliknięciu bielizna erotyczna. 20 wiadomości email w ciągu 4 dni. Nie jestem z radia Maryja - moja żona używa bielizny erotycznej, ja również ALE TAKIE GÓWNA NIE LUBIE!

Słowa kojarzące się z Skąpiec.pl (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Skąpiec.pl: Najbardziej nie podobało mi się w Skąpiec.pl:

Zostaw opinię o Skąpiec.pl - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skąpiec.pl