RekinySukcesu.pl s.c.

54-610 wrocław

Opinie o RekinySukcesu.pl s.c.

Bar.

Z Rekinami Sukcesu miałam przyjemność zrealizować już kilka zleceń. Chłopaki działają bardzo sprawnie, szybko odpowiadają, konkretni i uprzejmi w kontakcie. Jeśli przy zamówieniu pojawiały się jakieś niedomówienia, to od razu dopytywali żeby mieć jasność i szybko działali :) Polecam bardzo.

igor

Podpowiecie mi - czy na praktykach w RekinySukcesu.pl można się sporo nauczyć? Widzę, że szukają studenta na płatne praktyki Front End Web Developer. Warto?

Zostaw opinię o RekinySukcesu.pl s.c. - 54-610 wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RekinySukcesu.pl s.c.