Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne

Wrocław

Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne

Opinie o Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

1_0_0_1

Jeśli nie jesteś ogromnym fanem ultra nudnych, zbyt przerośniętych i statycznych projektów bankowych to źle trafiłeś. Strutkura projektów jest tak złożona, że próg wejścia jest naprawdę wysoki. Atmosfera bardzo w porządku, wszyscy są pozytywni. Niskie zarobki jak na branżę. Biuro mieści się w starej poniemieckiej kamienicy, co oznacza wysokie stropy, duże odległości i wielkie schody. Wiele osób w firmie posiada staż pracy liczony w dwucyfrowych wartościach, ludzie przywiązują się do tego miejsca i chcą zostać na dłużej, ale jak to ludzie, każdy lubi trochę stabilności i przewidywalności w życiu nawet jeśli wiąże się to z pracą nad nudnymi projektami.

Czemu nic nie piszecie na forum Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

dzinks

Cześć, Z tego co widze, to Fingo rekrutuje na stanowisko "Inżynier wsparcia technicznego". Czy ktoś może był na rozmowie w tej sprawie? O co pytaja? Na czym polega ta praca i jakie wrażenia? Bede wdzieczny za wszelkie informacje.

awesome
@dzinks 08.07.2017 23:06

@dzinks Albo oni sami nie wiedzą kogo szukają albo też nieszablonowym sposobem rekrutacji chcą wyciągnąć od ludzi wiedzę jak stworzyć 2 linię wsparcia. W teorii szukają inżyniera, w rzeczywistości managero-inżyniera, który tanim kosztem taki dział stworzy i będzie prowadził. Odzywają się przez LI, piszą długie elaboraty, z których potem nic nie wynika ;)

kurek
@dzinks 08.07.2017 23:06

Mam podobne wrażenia jak @awesome. Przepytują ludzi z doświadczeniem w TS jak stworzyć drugą linię wsparcia bez intencji zatrudnienia ich... no chyba, że za 5000 zł (netto). Mówią, że szukają ludzi na długo mając nadzieję, że będą pracować za medale a nie za pieniądze. Plusy: - płaska struktura, czyli nie masz kierownika, który kieruje Twoją pracą - benefity na wrocławskim poziomie Minusy: - mało rozwojowa praca. Mają aplikację desktopową (Windows), którą wspierasz poprzez maila i telefon. Do tego robota głupiego, czyli wprowadzanie danych z plików xml do ich aplikacji. Dla mnie osobiście ograniczanie się do wspierania aplikacji, której nigdzie indziej nie zobaczę jest po prostu stratą czasu. Spokojnie te same pieniądze można dostać w korpo, gdzie człowiek ma dostęp do zupełnie innego wachlarza technologii i metod organizacji.

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmieFingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

Mirek
@admin 11.08.2015 06:05

W tym roku będzie przyjętych około 12 osób na wakacyjny płatny staż, z opcją pozostania w firmie po stażu. A poza tym to firmę polecam, uczciwy szef, dobre stawki, fajna atmosfera.

Zostaw opinię o Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne