Fingo Sp. z o.o.
counter
3 8 12 5 1
Alicja Nowy wpis

Fingo zajmuje się projektowaniem i tworzeniem złożonych aplikacji dla biznesu. Studenci mogą zapisywać się na praktyki, aby zdobyć doświadczenie w branży. Do firmy można aplikować już teraz, link zostawiam poniżej. https://www.fingo.pl/pl/praca/ Chętnie przeczytam opinie od pracownika Fingo, jakie warunki umowy i benefity pracownicze proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej?

Patryk Nowy wpis

@Przemek w jaki sposób usuwają ślady pracy bo nie bardzo rozumiem?

Przemek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 187 dni.
 Problem

To (usunięte przez administratora) - usuwają ślady pracy pracownika, żeby go zwolnić

Pracownik Nowy wpis

Nie bez powodu pracownicy sukcesywnie odpływają - to chyba nie jest znak dobrej firmy, w której chce się pracować. A odpływają z różnych powodów - nie tylko takich. Zresztą firma przestała sobie radzić z zarządzaniem. Podaje - tak twierdzi przedstawicielka zarządu (można odsłuchać na ich stronie domowej), że weszli w fazę turkusu i teraz - tym mamią również nowych pracowników - pracujesz bez szefa i "bez stanowiska". Bardzo nieszczere zagranie, bo ja też mogę być prezesem i wmawiać innym, by go wykorzystać do cna - bo chyba taki cel, tego braku stanowiska, że go nie mam. Niech mi dadzą!!! Szefa również ma każdy projekt swojego, czyli każdy zespół. Nie wierz w co piszą i co ci mówią!!(usunięte przez administratora) Firmą zresztą rządzą układy, jest tam klika rodzin. Po prostu nie do ruszenia. A pozwalają sobie na wiele, na zbyt wiele. (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Artur

Dziwne te zarzuty bo przecież firma ma opinię dobrą, może ktoś pomylił firmy?

Zdecydowanie odradzam - poniżanie pracownika, krzyki na niego i wulgaryzmy. A zarząd nic sobie z tego nie robi, chociaż o tym wie. Lepiej szukaj innej firmy!!!

1_0_0_1

Jeśli nie jesteś ogromnym fanem ultra nudnych, zbyt przerośniętych i statycznych projektów bankowych to źle trafiłeś. Strutkura projektów jest tak złożona, że próg wejścia jest naprawdę wysoki. Atmosfera bardzo w porządku, wszyscy są pozytywni. Niskie zarobki jak na branżę. Biuro mieści się w starej poniemieckiej kamienicy, co oznacza wysokie stropy, duże odległości i wielkie schody. Wiele osób w firmie posiada staż pracy liczony w dwucyfrowych wartościach, ludzie przywiązują się do tego miejsca i chcą zostać na dłużej, ale jak to ludzie, każdy lubi trochę stabilności i przewidywalności w życiu nawet jeśli wiąże się to z pracą nad nudnymi projektami.

Czemu nic nie piszecie na forum Fingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

dzinks

Cześć, Z tego co widze, to Fingo rekrutuje na stanowisko "Inżynier wsparcia technicznego". Czy ktoś może był na rozmowie w tej sprawie? O co pytaja? Na czym polega ta praca i jakie wrażenia? Bede wdzieczny za wszelkie informacje.

awesome
@dzinks

@dzinks Albo oni sami nie wiedzą kogo szukają albo też nieszablonowym sposobem rekrutacji chcą wyciągnąć od ludzi wiedzę jak stworzyć 2 linię wsparcia. W teorii szukają inżyniera, w rzeczywistości managero-inżyniera, który tanim kosztem taki dział stworzy i będzie prowadził. Odzywają się przez LI, piszą długie elaboraty, z których potem nic nie wynika ;)

kurek
@dzinks

Mam podobne wrażenia jak @awesome. Przepytują ludzi z doświadczeniem w TS jak stworzyć drugą linię wsparcia bez intencji zatrudnienia ich... no chyba, że za 5000 zł (netto). Mówią, że szukają ludzi na długo mając nadzieję, że będą pracować za medale a nie za pieniądze. Plusy: - płaska struktura, czyli nie masz kierownika, który kieruje Twoją pracą - benefity na wrocławskim poziomie Minusy: - mało rozwojowa praca. Mają aplikację desktopową (Windows), którą wspierasz poprzez maila i telefon. Do tego robota głupiego, czyli wprowadzanie danych z plików xml do ich aplikacji. Dla mnie osobiście ograniczanie się do wspierania aplikacji, której nigdzie indziej nie zobaczę jest po prostu stratą czasu. Spokojnie te same pieniądze można dostać w korpo, gdzie człowiek ma dostęp do zupełnie innego wachlarza technologii i metod organizacji.

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmieFingo Sp. z o.o. Usługi Informatyczne ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

Mirek
@admin

W tym roku będzie przyjętych około 12 osób na wakacyjny płatny staż, z opcją pozostania w firmie po stażu. A poza tym to firmę polecam, uczciwy szef, dobre stawki, fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Fingo Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Fingo Sp. z o.o.