Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik

Goranin

Opinie o Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik

biotek

nie polecam praca za grosze bez umowy ,po godzinach soboty prawie wszystkie pracujace ,praca ciezka zero satysfakcji

tamara
użytkownik zarejestrowany

firma poszukuje pracowników, takie informacje są na ich stronie i zastanawiałam się nad zatrudnieniem tam @były pracownik czy w umowie o prace jest zapis o pracy w soboty?

były pracownik

Zgadzam sie z poprzedniczką jest duzo pracy każą pracowac po godzinach i w kazdą sobotę a z tymi zmianami to tez prawda ciagle nowe operacje i zmiana asortymentu

gosc12

to wszystko niestety prawda. praca powinna byc na godziny co chwile zmienianie operacji itp nie polecam [usunięte przez moderatora]

abc

nie polecam nikomu śmieszne zarobki praca na akord i co chwile zmiana modelu

gosc

również nie polecam pracy w tym zakładzie, praca ciężka a zarobki bardzo niskie

Janka

Ja też nie polecam tej pracy. Przyznaje że atmosfera jest ok ale praca jest ciężka. Pracuje się od 8 do nawet 10 godzin dziennie czasami nawet i w soboty. Zarobki są niskie. Płacą za to ile się uszyje i płacą bardzo mało. Zarobienie 1000 zł za miesiąc ciężkiej pracy nawet dla wprawionej szwaczki jest bardzo trudne do osiągnięcia.

Basia

Ja niestety nie polecam wam tej pracy. Atmosfera jest dobra, sympatyczni współpracownicy, ale niestety płace bardzo niskie, praca nie jest tak ciekawa jak ktos wczesniej napisal.

Zostaw opinię o Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik - Goranin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Eljot Zakład Pierzarski Jacek Leśnik