TESCO

Wrocław

TESCO

Opinie o TESCO

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tomasz

Chodza pogłosy ze Dyrektora z Długiej chcą zwolnic ,rzekomo za nie dos dobre wyniki , słyszeliście coś ?

Osoba która już nie robi zakup

Tesco Bielany Wrocławskie to porażka a szczególnie kasy samoobsługowe tej pani ochrony to chyba coś się poprzestawiało bo teraz to przy każdym klienckie powinna być kasjerka bo nie wyobrażam sobie stania w kolejce w 21 wieku a Tesco zmusza ludzi to cofania wstecz i powrotu do czasów stanu wojennego z kolejkami

Nikt

Jako pracowanik z agencji pracy mam z góry gorzej. Ruch jest, chcą żebyś został dłużej, nie ma to karzą iść do domu. Gdy Ty się źle czujesz, nie zwolnią. Gdy nie możesz przyjść do pracy, mają problem z tym. Rozmowa z kimś z pracy, kończy się pójściem do domu lub dostaniem jakiś zadań, ale jeśli ktoś z koordynatorów rozmawia, a Ty potrzebujesz pomocy, to problemu nie ma. Nie raz trzeba czekać 15min żeby przyszedł. Na dodatek, dają 5h i 45min, żeby nie mieć przerwy. Pracownicy też nie mają lekko, ale wszyscy boją się przeciwstawić.

Maja

@bebde Czy próbowałeś o tym rozmawiać ze swoim przełożonym? Może ta sytuacja była wyjątkowa i wynikała z przyczyn niezależnych od pracodawcy. @Stały klient Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji? Takimi sprawami zajmują się odpowiednie organy państwowe.

bebde

Niestety Kierownictwo na legnickiej tesco odwołuje zmiany prawie dosłownie przed zaczęciem pracy i nawet nie przeprosi, bo po co? Zero poszanowania pracownika tymczasowego. Nie polecam tego miejsca.

Stały klient

Bielany to porażka i mobing stosowany na pracownikach urlopy wtedy kiedy oni chcą a wszystko inne to tak jak kierownik powie to tak ma być ale niech nie myślą że tak będzie bo jaszcze jest pip i kodeks pracy najwyższy czas żeby zainteresowal pip

Stały klient i były pracownik

Ja pracowałam na Bielanach wrocławskich ludzie którzy tam pracowali byli super a teraz serce się kroi jak widzę to co tam się dzieje i jak wygląda teraz sklep i odzież która zawsze była wizytówkę ład i porządek a teraz??? !!!

Buzka

Ja tam lubię swoją pracę. Pracuje w Tesco na Paprotnej i nie narzekam uważam że pracuje z dobrymi ludźmi a chodź wiadomo nie zawsze jest idealnie. Nie ma co narzekać tylko do pracy się brac

Stały klient i były pracownik

Pracować ale jak ? pracować jak ciągle coś się dzieje tak nie można pracować bo wieczny stres a w stresie to nie praca

Bartek

Jak się komuś nie chce pracować to szuka dziury w całym??

Stały klient

Bielany Wrocławskie odzież to porażka plakaty świąteczne a już po świętach kiedyś to tu można było robić zakupy wszystko ładnie urządzone a teraz nieład aż odrzuca i nic niema obsługa nie kompetentna nie zorientowana

PANI

uważajcie wszyscy pracownicy na dni wolne ustawowo wpisujcie ilość dni wolnych ustawowo i patrzcie na grafik bo czasem robią przekręty i zamiast 11 w grafikach macie 10 albo zamiast12 jest 11 a to jest łamanie prawa GRAFIKÓW NIE WYRZUCAJCIE BO JEST Z CZYM W RAZIE CZEGO IŚĆ DO SĄDU , A PO NOWYM ROKU MARZEC SĄ WOLNE NIEDZIELE USTAWOWOWO albo tesco zacznie pracowników szanować albo będzie cyrk

Gas

Haha ochrona pilnuje klienta podbiera artykuły z koszka a po jakimś czasie wychodzą z sklepu prubuje wrzucić do torby towar TYM RAZEM SIĘ NIE UDAŁO NIE BĘDZIE PLUSÓW DLA SZEFA pozdrawiam Debila z Ochrony

Agent

W Tesco Magnolia robia czystke , zwalniaja ludzi. Rotacje. Jak jest w innych sklepach, pytam?.

wrocławianka
@Agent 19.08.2017 07:44

szykują miejsca dla ukrainców, dzisiaj pani na mięsnym nie wiedziała ze przed nią leżą filety z kurczaka nie znaju, przy kasie tez młodzi chłopcy ze wschodu, więcej tam nie pójdę

anonimowa

A co myslicie o tesco na paprotniej chodzi mi o pracownikow lady kasy oraz z innych działow. Wystawcie opinie. Skoro piszecie o magnolii i na Dlugiej czy czy ba bielanach a co o marino... JA mam swoje zdanie na ten temat ale chce waszego posłuchac

anonymous
@anonimowa 01.09.2017 20:52

Dramat. Sfrustrowani, znerwicowani pracownicy ( w sumie same kobiety). Panie na warzywach same musza dźwigać ciężary, a potem na starość będzie wózek inwalidzki, ale nie da im sie przetłumaczyć. One chyba walczą o przetrwanie. Kazdy dzień to dla nich walka.

Agnieszka

W Tesco kradną pieniądze!!!! Moja mama zapłaciła kartą za zakupy, nagle przerwało transakcje, powiedzieli, że płatność nie przeszła, kazali zapłacić jeszcze raz. Mama po powróci do domu sprawdziła konto i płatność przeszła dwa razy, zamiast 300zł zapłaciła 600 a pieniędzy nie chcą jej oddać do tej pory!!!!

Dżo
@Agnieszka 31.10.2017 19:35

Fest, ale strona przeznaczona jest do innych rzeczy.

KARINA

JA TEZ PRACUJE W TESCO I JESTEM ZADOWOLONA. PRACUJE Z DOBRA EKIPA I KIEROWNICZKA TEZ JEST WPORZADKU. CHODZ CZASAMI LUDZIE DADZA POPALIC TO I TAK MI HUMORU NIE ZEPSUJA. JEST SUPER

tomek

Marino

kalina

JESTEM ZE SWOJEJ PRACY ZADOWOLONA PRACUJE MILE TOWARZYSTWO WOKOL SIEBIE TESCO JEST DOBRA FIRMA TYLKO ZE KLIJENCI NIE WIDZA JAK ZAPIE.... BY IM BYLO DOBRZE TYLKO NARZEKAJA

basia

Podobno mają zamknąć jeden sklep we Wrocławiu.Czy wiecie który?

byly pracownik tesco bielany

Na Bielanach tez nie lepiej ale nie przez menadzer tylko pania z kierownik dzialu cen zapasow i przyjecia towaru ta pani mysli ze zawladnela calym swiatem i tylko szantasz ale niech spojzy na swoje dzialy ktore prowadzaja sie parami i nic nie robia

Lwica

To co sie działo w Tesco Magnolia za rządów Ewki to szok, pozostały po niej pączki w zamrażarni. Teraz pączusia nie ma , ale jest nowe ciacho. Ogólnie to brak szacunku dla pracownika, kierownicy to pany ?/przez małe p/. Najgorzej jest w magazynie. Małe zarobki i zero podwyżek na przyszłość. Teresin strajkuje.

Kalina

Pracuje w tesco marino praca jest przyjemna czasami sa nerwy ale rzadko przynajmniej u mnie bo lubie swój zawód. Nigdy se nie wyobrazałam ze bede na tym stanowisku pracowac. Ludzie z poczuciem humoru a grafik tez dopasowany jest do potrzeb pracownika chodz czasami jest ciezko ale zawsze do kompromisu sie dochodzi. Co do zarobków jestem zadowolona. Klijenci tez lubia żartowac...

Anonim

Na Bielanach tragedia. Pracuje na nocki, na szczescie tylko na kilkanascie dni. Kierowniczka okropna, traktuje ludzi jak smieci, jak ma zly humor to lepiej nie podchodzic. Ostatnio wpadlana cudowna mysl, ze przerwy nam sie nie naleza i powinna je odejmowac od czasu pracy

Anonimowa
@Anonim 09.11.2016 20:22

Też pracowałam na nocki, szybko się przeniosłam na zmiany dzienne- jest dużo lepiej, polecam. Jestem zatrudniona przez agencję ITC, czy wie ktoś może coś o podwyżce stawki od listopada 2016?

Były pracownik Tesco

W Tesco na Kiełczowskiej we Wrocławiu jest coraz gorzej, pracy od cholery a ludziom ograniczają pracę na etat w ramach oszczędzania. Nie wiem jak jaką jeszcze głupotę musi popełnić kierowniczka Paulina by została zwolniona. Przeżyłam wielu kierowników i pracowałam w wielu hipermarketach, ale pomysły tej Pani przebijają każdą głupotę z jaką miałam do czynienia. To raczej nie przypadek że sklep zaczął mieć problemy od razu po zmianie kierownika. Będzie to naprawdę duże zaskoczenie jak sklep wytrzyma do końca roku.

xyz
@Były pracownik Tesco 03.09.2016 16:16

Nie chcę robić sobie problemów,ale naprawdę sporo racji jest w tym,co zostało napisane.Jest od praktycznie końca października nowa menadżerka sklepu,z tego,co jest mi wiadomo-przyszła z Marino i wcale nie jest różowo.A co do pewnych osób z kierownictwa sklepu też trzeba uważać,bo nigdy nic nie wiadomo,co się stanie.

klient

Bielany wroclawskie to teraz oboz pracy niema ludzi na stoiskach ,a ci ktorzy sa musza chodzic na kasy po kilka godzin tam siedzec co odbija sie na kliencie bo stoiska sa nie za towarowane a klient wychodzi zniesmaczony , bo zmarnowal czas w sobote czynne tylko 3 kasy a u konkurenci wszystkie tesco bielany zeszlo na psy przez kadre zarzadzajacom a wszczegolnosci dyrektora obecnego ktory ma chyba w swoim planie zniszczyc to co tyle lat tak pieknie funkcjonowalo

kajko

Czy ktoś składał skargę na kierownika? Mamy koszmarna babe, gdy jest szczęśliwa to mamy być szczęsliwi, gdy jest wściekła, to traktuje wszystkich jak śmieci. Nie wydaje opiek na dzieci, nie wypłaca bonów na dzieciaki z wielodzietnych rodzin, grafik zmienia bez poinformowania. Wchodzisz na rano i dowiadujesz sie, że jutro nie masz wolnego. Czy tak można?!

999sos

Nie szanują czyjejś pracy, ciągle kontrolują, zastraszają. Ogolnie odechciewa się tam pracować. Nie polecam za te marne grosze.

klient

Witam Będąc na zakupach w Tesco Magnolia - zapytałem się pracownicy czy kabiny (przymierzalni) były sprzątane bo w środku są tumany kurzu. (było chwile przed godz. 19) Uzyskałem odpowiedź, że kabiny są sprzątane codziennie rano tylko klienci tak tam nabrudzili. Brak słowa przepraszam czy choćby chęci sprzątania. Mam propozycję, żeby pomóc utrzymać extra TESCO w Magnoli - prosimy nie wchodzić i nie brudzić. OCENA CELUJĄCA ZA INICJATYWĘ A OCENA TESCO ??

Paula

Ja powiem tak "tonący brzytwy się chwyta" byłam odradzam . niech ta firma zginie. precz z tymi wszystkimi ****** wykorzystującymi ludzi

Zostaw opinię o TESCO - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO