Opinie o TESCO w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TESCO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w TESCO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Wrocław

Stały klient i były pracownik

Pracować ale jak ? pracować jak ciągle coś się dzieje tak nie można pracować bo wieczny stres a w stresie to nie praca

Bartek

Jak się komuś nie chce pracować to szuka dziury w całym??

Stały klient

Bielany Wrocławskie odzież to porażka plakaty świąteczne a już po świętach kiedyś to tu można było robić zakupy wszystko ładnie urządzone a teraz nieład aż odrzuca i nic niema obsługa nie kompetentna nie zorientowana

PANI

uważajcie wszyscy pracownicy na dni wolne ustawowo wpisujcie ilość dni wolnych ustawowo i patrzcie na grafik bo czasem robią przekręty i zamiast 11 w grafikach macie 10 albo zamiast12 jest 11 a to jest łamanie prawa GRAFIKÓW NIE WYRZUCAJCIE BO JEST Z CZYM W RAZIE CZEGO IŚĆ DO SĄDU , A PO NOWYM ROKU MARZEC SĄ WOLNE NIEDZIELE USTAWOWOWO albo tesco zacznie pracowników szanować albo będzie cyrk

Gas

Haha ochrona pilnuje klienta podbiera artykuły z koszka a po jakimś czasie wychodzą z sklepu prubuje wrzucić do torby towar TYM RAZEM SIĘ NIE UDAŁO NIE BĘDZIE PLUSÓW DLA SZEFA pozdrawiam Debila z Ochrony

Agent

W Tesco Magnolia robia czystke , zwalniaja ludzi. Rotacje. Jak jest w innych sklepach, pytam?.

wrocławianka
@Agent

szykują miejsca dla ukrainców, dzisiaj pani na mięsnym nie wiedziała ze przed nią leżą filety z kurczaka nie znaju, przy kasie tez młodzi chłopcy ze wschodu, więcej tam nie pójdę

anonimowa

A co myslicie o tesco na paprotniej chodzi mi o pracownikow lady kasy oraz z innych działow. Wystawcie opinie. Skoro piszecie o magnolii i na Dlugiej czy czy ba bielanach a co o marino... JA mam swoje zdanie na ten temat ale chce waszego posłuchac

@anonimowa

Dramat. Sfrustrowani, znerwicowani pracownicy ( w sumie same kobiety). Panie na warzywach same musza dźwigać ciężary, a potem na starość będzie wózek inwalidzki, ale nie da im sie przetłumaczyć. One chyba walczą o przetrwanie. Kazdy dzień to dla nich walka.

Agnieszka

W Tesco kradną pieniądze!!!! Moja mama zapłaciła kartą za zakupy, nagle przerwało transakcje, powiedzieli, że płatność nie przeszła, kazali zapłacić jeszcze raz. Mama po powróci do domu sprawdziła konto i płatność przeszła dwa razy, zamiast 300zł zapłaciła 600 a pieniędzy nie chcą jej oddać do tej pory!!!!

Dżo
@Agnieszka

Fest, ale strona przeznaczona jest do innych rzeczy.

KARINA

JA TEZ PRACUJE W TESCO I JESTEM ZADOWOLONA. PRACUJE Z DOBRA EKIPA I KIEROWNICZKA TEZ JEST WPORZADKU. CHODZ CZASAMI LUDZIE DADZA POPALIC TO I TAK MI HUMORU NIE ZEPSUJA. JEST SUPER

tomek

Marino

kalina

JESTEM ZE SWOJEJ PRACY ZADOWOLONA PRACUJE MILE TOWARZYSTWO WOKOL SIEBIE TESCO JEST DOBRA FIRMA TYLKO ZE KLIJENCI NIE WIDZA JAK ZAPIE.... BY IM BYLO DOBRZE TYLKO NARZEKAJA

basia

Podobno mają zamknąć jeden sklep we Wrocławiu.Czy wiecie który?

byly pracownik tesco bielany

Na Bielanach tez nie lepiej ale nie przez menadzer tylko pania z kierownik dzialu cen zapasow i przyjecia towaru ta pani mysli ze zawladnela calym swiatem i tylko szantasz ale niech spojzy na swoje dzialy ktore prowadzaja sie parami i nic nie robia

Lwica

To co sie działo w Tesco Magnolia za rządów Ewki to szok, pozostały po niej pączki w zamrażarni. Teraz pączusia nie ma , ale jest nowe ciacho. Ogólnie to brak szacunku dla pracownika, kierownicy to pany ?/przez małe p/. Najgorzej jest w magazynie. Małe zarobki i zero podwyżek na przyszłość. Teresin strajkuje.

Kalina

Pracuje w tesco marino praca jest przyjemna czasami sa nerwy ale rzadko przynajmniej u mnie bo lubie swój zawód. Nigdy se nie wyobrazałam ze bede na tym stanowisku pracowac. Ludzie z poczuciem humoru a grafik tez dopasowany jest do potrzeb pracownika chodz czasami jest ciezko ale zawsze do kompromisu sie dochodzi. Co do zarobków jestem zadowolona. Klijenci tez lubia żartowac...

Na Bielanach tragedia. Pracuje na nocki, na szczescie tylko na kilkanascie dni. Kierowniczka okropna, traktuje ludzi jak smieci, jak ma zly humor to lepiej nie podchodzic. Ostatnio wpadlana cudowna mysl, ze przerwy nam sie nie naleza i powinna je odejmowac od czasu pracy

Anonimowa
@Anonim

Też pracowałam na nocki, szybko się przeniosłam na zmiany dzienne- jest dużo lepiej, polecam. Jestem zatrudniona przez agencję ITC, czy wie ktoś może coś o podwyżce stawki od listopada 2016?

Były pracownik Tesco

W Tesco na Kiełczowskiej we Wrocławiu jest coraz gorzej, pracy od cholery a ludziom ograniczają pracę na etat w ramach oszczędzania. Nie wiem jak jaką jeszcze głupotę musi popełnić kierowniczka Paulina by została zwolniona. Przeżyłam wielu kierowników i pracowałam w wielu hipermarketach, ale pomysły tej Pani przebijają każdą głupotę z jaką miałam do czynienia. To raczej nie przypadek że sklep zaczął mieć problemy od razu po zmianie kierownika. Będzie to naprawdę duże zaskoczenie jak sklep wytrzyma do końca roku.

Agata
@Były pracownik Tesco

Zgadzam się, szkoda naszego sklepu , ta Panna doprowadzą go do ruiny. nieudolne działania i decyzje powodują że mamy coraz mniej klientów, nie umie zarządzać ludźmi, nie ma pojęcia o planowaniu tylko chaotyczne ruchy podyktowane sytuacją. Bałagan, nikt nie może sobie ułożyć pracy bo ta "niby menadżer" w panice wymyśla zadania z minuty na minutę hehe totalna improwizacja, brak pojęcia o handlu..... szkoda gadać, przykro mi patrzeć jak moje miejsce pracy idzie na dno. Nie miałam takiego nieudacznika za szefa nigdy.

xyz
@Były pracownik Tesco

Nie chcę robić sobie problemów,ale naprawdę sporo racji jest w tym,co zostało napisane.Jest od praktycznie końca października nowa menadżerka sklepu,z tego,co jest mi wiadomo-przyszła z Marino i wcale nie jest różowo.A co do pewnych osób z kierownictwa sklepu też trzeba uważać,bo nigdy nic nie wiadomo,co się stanie.

klient

Bielany wroclawskie to teraz oboz pracy niema ludzi na stoiskach ,a ci ktorzy sa musza chodzic na kasy po kilka godzin tam siedzec co odbija sie na kliencie bo stoiska sa nie za towarowane a klient wychodzi zniesmaczony , bo zmarnowal czas w sobote czynne tylko 3 kasy a u konkurenci wszystkie tesco bielany zeszlo na psy przez kadre zarzadzajacom a wszczegolnosci dyrektora obecnego ktory ma chyba w swoim planie zniszczyc to co tyle lat tak pieknie funkcjonowalo

kajko

Czy ktoś składał skargę na kierownika? Mamy koszmarna babe, gdy jest szczęśliwa to mamy być szczęsliwi, gdy jest wściekła, to traktuje wszystkich jak śmieci. Nie wydaje opiek na dzieci, nie wypłaca bonów na dzieciaki z wielodzietnych rodzin, grafik zmienia bez poinformowania. Wchodzisz na rano i dowiadujesz sie, że jutro nie masz wolnego. Czy tak można?!

999sos

Nie szanują czyjejś pracy, ciągle kontrolują, zastraszają. Ogolnie odechciewa się tam pracować. Nie polecam za te marne grosze.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO