Ds-Logic

Opinie o Ds-Logic

Michał

Czy ktoś wie o aktualnych przyjęciach do Ds-Logic?

kiedyś łaziłem z TELE2

TO TA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE? CO ONI TERAZ SPRZEDAJĄ ? NETIĘ? CZY PERFUMY? I GDZIE SIĘ MIESZCZĄ?

weronika

Praca w DS logic? Najwieksza pomylka jaka mozna popelnic w zyciu. Na pierwszy rzut oka wszystko pieknie, duzo rozmow na temat awansu, rozmow o Twoich marzeniach, zapewnien ze potrzebuja menagerow a nie zwyklych pracownickow. Jak "stali" pracownicy opowiadaja o zarobkach to sie nogi uginaja jednak rzeczywistosc jest inna. codzienne szkolenia i powtarzanie jak mantre- Dziendoby, 2 tyg temu byli u Panstwa nasi konsultanci :))) zenada po prostu. o umowie tez nie am co marzyc bo jesli tylko ktos o nia zapyta szybciutko jest eliminowany z firmy. ale wrazenia z "wycieczek"sa piekne, zawsze moze Cie pies pogonic albo jakis czlowiek "Pozdrowic". osobiscie odradzam!!!

bumbala

Akwizycja.

Zostaw opinię o Ds-Logic - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ds-Logic