Opinie o OKAM CAPITAL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OKAM CAPITAL SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OKAM CAPITAL SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OKAM CAPITAL SP. Z O.O. w Warszawa

Antosia Nowy wpis

Zastanawiam się jakie benefity mogły dotrzeć do tej puli wskazanej ze trzy lata temu. specjalista ds. sprzedaży w ogłoszeniu miał wpisane jeszcze jakieś zniżki produktowe, spotkania integracyjne czy też naukę języków. Zastanawiam się czy ona sama na każdym stanowisku przypada niezależnie od specyfiki pracy?

Na jakie benefity można liczyć w OKAM CAPITAL SP. Z O.O.?

Magda Nowy wpis

Po okresie próbnym karta Multisport, po roku opieka medyczna oraz szkolenia dostosowane do potrzeb.

Waldi

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

@Waldi

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w OKAM. Pod koniec zeszłego roku powtórzyliśmy badanie wizerunku pracodawcy wewnątrz firmy. W pytaniu "Na ile jesteś zadowolony z pracy w OKAM?" Pracownicy przyznali średnią ocenę 4,6/5 (Piątka oznacza "bardzo zadowolony"), co jest bardzo dobrym wynikiem. Mamy program dofinansowania kursów angielskiego, szkolenia, świadczenia pozapłacowe, super wyjazdy integracyjne, dobrą atmosferę. Polecam.

Paula
@Waldi

Ja również szczerze polecam pracę w OKAM. Atmosfera w pracy jest naprawdę dobra, nie bierzesz udziału w tzw. ,,wyścigu szczurów”, jak to często bywa w innych firmach. Jeżeli tylko wywiązujesz się ze swoich obowiązków, to wszystko jest ok. Firma się rozwija, prace nad kolejnymi projektami są w toku. Pracodawca dba o pracowników- wynagrodzenie zawsze na czas, liczne wyjazdy i spotkania integracyjne, niezbędne narzędzia do pracy. Dodam również, że OKAM umożliwia swoim pracownikom rozwój poprzez udział w różnych szkoleniach, konferencjach, kursach (jeżeli chcesz się dokształcać i podnosić swoje kwalifikacje, to firma Ci to umożliwi). Co do zarzutów o dużą rotację- w mojej ocenie jest na normalnym poziomie, w innych firmach pracownicy wymieniają się znacznie częściej. Polecam!

magda
@Waldi

Pracuję w Okam ponad 4 lata i nie zamierzam tego zmieniać. Firma bardzo dynamicznie się rozwija, co stwarza pracownikom wiele możliwości rozwoju. Przede wszystkim panuje bardzo przyjazna atmosfera :) obecnie korzystam z kursu językowego, więc możliwości szkoleniowe są jak najbardziej dostępne. Szczerze polecam!

Ex
@Paula

jakie wyjazdy pierwszy od chyba 4 lat i nawet polowy firmy na nim nie bylo

@Ex

Panie Ex, ale właśnie szykujemy czwarty z rzędu wyjazd integracyjny. Frekwencja jest zawsze dobra i spędzamy razem bardzo udany czas. Na pewno mówimy o tej samej firmie?

Paula
@Ex

Jestem obecnym pracownikiem, a Pan, jak wynika z nicku, jest "Ex" :). W OKAM jestem od czerwca 2017 roku, w tym czasie mieliśmy dwudniowy wyjazd integracyjny nad Pilicę, jednodniowy wyjazd do Łodzi oraz wyjazd do Katowic z noclegiem. W grudniu miejsce miała także firmowa Wigilia. Na integracjach są niemal wszyscy pracownicy. Nie wiem, dlaczego rozpowszechnia Pan nieprawdziwe informacje. Czy aż tak ciężko jest Panu znieść, że dla niektórych jest tutaj dobrze?

Obecny
@Paula

nie przesadzajcie z Tymi wyjazdami co mozna nazwac integracja to mozna a co innego jak Cie wysylaja do oddziału na jeden dzien, wigili tez bym nie nazwal integracja jakos na sile chcecie udowodnic ze tacy fajni jestescie a w wyjezdzie do Katowic nie uczestniczyla nawet polowa pracowniko buhaha, dobrze napisane NIEKTORYM sie podoba co juz z reszta ktos napisal na tym forum ze klika

@Obecny

Obecny, Katowice były trzecią inicjatywą w 2017 (po Pilicy i Łodzi). Ile Twoim zdaniem powinno być wyjazdów w ciągu roku, żebyś mógł powiedzieć, że firma dba o integrację?

@Obecny

Warto też dodać, że głównym celem wyjazdu do Katowic było odwiedzenie inwestycji, a integracja to miły dodatek :).

M
@EM

Niestety, powyższe benefity nie dotyczą wszystkich pracowników. Pracownicy zatrudnieni na umowę zlecenie są traktowani w firmie gorzej, niż reszta. Jako osoba pracująca w OKAM odeszłam z wielkim niesmakiem, ponieważ natknęłam się na ogłoszenie, w którym szukano pracownika na moje stanowisko... Oczywiście nikt nie raczył mnie o tym wcześniej poinformować. Ponadto wielokrotnie byłam traktowana protekcjonalnie przez przełożonych.

Bogdan
@M

Czyli nie ma co liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na start? Po jakim okresie można przejść na wspomnianą przeze mnie formę umowy, czy w ogóle jest taka możliwość? Rzeczywiście miałaś zostać zwolniona i pracodawca nawet Cię o tym nie poinformował?

M
@Bogdan

Wszystko wskazywało na to, że tak właśnie było. Nie mogłam się doprosić nawet o dopłatę do karty Multisport. Jako jedyna z oddziału nie zostałam zaproszona na wyjazd integracyjny. Szefostwo już od pewnego czasu miało zamiar mnie zwolnić. Wszyscy wiedzieli, ale siedzieli cicho..

Bogdan
@M

Czy możesz przybliżyć, jak szefostwo wyjaśniło Ci fakt publikacji ogłoszenia w którym szukali kogoś na Twoje miejsce? Rozmawiałaś z nimi o tym?

Luzeer
@M

Widocznie nie bylas atrakcyjna dla szefosyws

Ewelina Nowy wpis
@Luzeer

Ale w przypadku takim, jak @M, szefostwo dowolnej firmy, nie tylko Okamu, może przeprowadzić rozmowę o oczekiwaniach obu stron, motywacji do ich zaspokojenia, ustaleniu wspólnej ścieżki działania. Wiesz, o co chodzi, jasne stawianie sprawy to cenna rzecz w relacjach na linii pracodawca-pracownik. A propos, @M nie próbowałaś składać CV na to ogłoszenie o stałą pracę?

Marcel

A czy teraz firma prowadzi rekrutacje, jakieś informacje jak przebiega?

Rozmowę kwalifikacyjną w OKAM CAPITAL SP. Z O.O. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Leasing Manager?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy OKAM CAPITAL SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Magda

Większość pracowników z tego co wiem jest zatrudniona na umowę o pracę. Czasami studenci wybierają umowę zlecenie.

MarBor

Obecnie firma poszukuje kierownika technicznego. Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracy na tym stanowisku?

Cisz na forum to z pewnością sygnał, że ludziom dobrze się pracuje.

Luck

jak teraz wygląda atmosfera w firmie?

Zuzanna

Na oficjalnej stronie internetowej firmy OKAM CAPITAL jest miejsce przeznaczone do publikacji aktualnych ofert pracy w firmie. Niestety obecnie nie ma żadnych nowych rekrutacji w tym miejscu, ale warto zaglądać tam co jakiś czas. Dla zainteresowanych podaję link: http://okam.pl/#recruitment A może znajdzie się również na forum osoba, która niedawno przechodziła proces rekrutacji do tego miejsca i zechce opowiedzieć, z jakich etapów on się składa?

w firmie nic się nie zmieniło, pierw Cię oszukają a potem ciągają po sądach

@Ania

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać dokładnie co masz na myśli? Domyślam się, że opisujesz swoje doświadczenia związane ze współpracą z OKAM CAPITAL. Musisz jednak wiedzieć, że informacje, które zamieszczasz na forum powinny być prawdziwe i uzasadnione, ponieważ jest to miejsce publiczne.

I tu się mylisz,oskarża Cię tylko po to żeby zniszczyć, nie mając dowodów a wręcz je dorabiając i zastraszając pozostałych pracowników żeby zeznawali na ich korzyść!

Sonadora
@Monika

O jakie postępowanie sądowe chodzi?

Bartosz

Konkurencja inspiruje niektórych do pisania negatywnych opinii!!

Ja stanowczo odradzam. W moim odczuciu a nie jestem odosobniony, atmosfera mówiąc delikatnie jest zła. Pracuje się bardzo dużo i długo, zarobki niskie, odpowiedzialność ogromna. Nikt niedocenia poswiecania. Podwyzka? Niemozliwa. Duzo osob odchodzi. Ja tez odszedlem i nie zaluje. Są lepsi pracodawcy. P.S. Rekrutacja ciągła w kółko wiszą te same ogłoszenia, ale ktoś odpisze że się rozwijają tylko czyim kosztem

@Michał

Witaj Michale, ponownie pozwolę sobie odnieść się do posta. Większość rekrutacji, które były prowadzone/ są prowadzone w tym roku to zupełnie nowe wakaty, role, które dopiero zaczynają rozwijać się w OKAM. Skąd zatem informacja, że "w kółko wiszą te same ogłoszenia"? Skąd wiesz, że atmosfera jest obecnie zła, skoro już tu nie pracujesz? Ostatnio miałam fajną rozmowę z Kandydatem, który powiedział, że do zaaplikowania do nas zachęciło go to, że zobaczył, że obecni Pracownicy konstruktywnie odpowiadają na krytyczne posty. Zatem, dziękuję Ci za tę dyskusję!

Zuzanna

Kto jeszcze wypowie sie jak wygląda obecna sytuacja w OKAM CAPITAL? Podzielcacie zdanie @Michała? Aktualnie na stronie widzę kilka oferta pracy, podaje link: http://www.okam.pl/#recruitment Ktos podpowie jak przebiega proces rekrutacji? Czy jest jeden etap? Czekamy na dalsze opinie.

@Zuzanna

Pani Zuzanno, zapraszam do bezpośredniego kontaktu, e-mail: rekrutacja@okam.pl. Udzielę informacji na temat aktualnych procesów oraz odpowiem na wszelkie pytania.

Wiktor

Idealnych firm nie ma. Zawsze może coś szwankować ale trzeba to poprawiać a nie narzekać.

Hubert
@Wiktor

ryba psuje się od głowy

Obserwator

Mariusz czyli jednak to prawda co ludzie pisza tylko niby zmienilo sie na lepsze. Plotki nie biorą sie z niczego. Moze jak byście sie umieli rozstawac i rozliczali wedlug ustalen to ludzie by nie pisali!

Co Wy piszecie jaki rozwoj firmy zamiast budowac to sprzedano temat w Konstancinie. Niby projekt w Szczecinie rowniez wystawiony na sprzedaz. Jaki rozwoj jak trzeba sprzedawac zamiast budowac.

Paweł K.

Nie pamiętam takiej sytuacji więc nie wiem czy coś takiego w ogóle miało miejsce.

Róda
@Paweł K.

Kolejna osoba odeszła, zadzwoń może Cie przyjmą ponownie jak Ci się tak bardzo podobało?

@Róda

ok z jakiego stanowiska, bo to ma duże znaczenie

Kotek
@Paweł K.

ostatnio odeszła sprzedawczyni mieszkań, kierownik ds marketingu i sprzedaży oraz specjalista z działu przygotowania, wybierz sobie ... ...

@Kotek

Wymieniłeś/aś stanowiska, gdzie rotacja jest bardzo duża. Handlowcy w biurach sprzedaży zmieniają się bardzo często. Nie z powodów, że jest źle tylko np. podkupił ich inny deweloper. To samo się tyczy kierowników sprzedaży (te same powody). Ja pracowałem w tej firmie i wspomnienia mam tylko pozytywne.

@Paweł K.

Pracowałeś i sprawdzasz forum ? Po co ?

@Tomek

Tomku wszedłem całkowicie przypadkowo (chciałem wejść na stronę główną firmy). Zauważyłem, że sporo opinii tutaj wyrażanych jest wyssana z palca (jeśli chodzi o pracę handlowca). Dlatego zareagowałem.

Marlena
@Paweł K.

teraz też przypadkowo panie Pawle ?

Ex
@Paweł K.

Moze kwity ci odświeża pamięć Piotrze

Ola

Ja rozstałam się z firma już jakiś czas temu i żałuje tylko że zwlekałam z tą decyzją. Pracowałam w biurze sprzedaży, po tym jak odwołano mi kolejny urlop uzgodniony z wyprzedzeniem i nie zwrócono kosztów jakie już poniosłam rzuciłam papierami. Nie polecam, praca chyba tylko dla zdesperowanych.

meggan
@Ola

A czy kierownictwo przerzuca ludzi na różne inwestycje gdzie popadnie?

@meggan

Nie :)

zniwek

to nie jest miejsce przyjazne człowiekowi tyle można dodać

Sonadora
@zniwek

Dlaczego nie jest przyjazne?

Zostaw merytoryczną opinię o OKAM CAPITAL SP. Z O.O. - Warszawa

OKAM CAPITAL SP. Z O.O.
2.3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 181A
    02-222 Warszawa