Opinie o OKAM CAPITAL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OKAM CAPITAL SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OKAM CAPITAL SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OKAM CAPITAL SP. Z O.O. w Warszawa

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Firma OKAM CAPITAL SP. Z O.O. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Marketing Manager. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w OKAM CAPITAL SP. Z O.O.?

Magda Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Po okresie próbnym karta Multisport, po roku opieka medyczna oraz szkolenia dostosowane do potrzeb.

Waldi

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

EM
@Waldi

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w OKAM. Pod koniec zeszłego roku powtórzyliśmy badanie wizerunku pracodawcy wewnątrz firmy. W pytaniu "Na ile jesteś zadowolony z pracy w OKAM?" Pracownicy przyznali średnią ocenę 4,6/5 (Piątka oznacza "bardzo zadowolony"), co jest bardzo dobrym wynikiem. Mamy program dofinansowania kursów angielskiego, szkolenia, świadczenia pozapłacowe, super wyjazdy integracyjne, dobrą atmosferę. Polecam.

Paula
@Waldi

Ja również szczerze polecam pracę w OKAM. Atmosfera w pracy jest naprawdę dobra, nie bierzesz udziału w tzw. ,,wyścigu szczurów”, jak to często bywa w innych firmach. Jeżeli tylko wywiązujesz się ze swoich obowiązków, to wszystko jest ok. Firma się rozwija, prace nad kolejnymi projektami są w toku. Pracodawca dba o pracowników- wynagrodzenie zawsze na czas, liczne wyjazdy i spotkania integracyjne, niezbędne narzędzia do pracy. Dodam również, że OKAM umożliwia swoim pracownikom rozwój poprzez udział w różnych szkoleniach, konferencjach, kursach (jeżeli chcesz się dokształcać i podnosić swoje kwalifikacje, to firma Ci to umożliwi). Co do zarzutów o dużą rotację- w mojej ocenie jest na normalnym poziomie, w innych firmach pracownicy wymieniają się znacznie częściej. Polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
magda
@Waldi

Pracuję w Okam ponad 4 lata i nie zamierzam tego zmieniać. Firma bardzo dynamicznie się rozwija, co stwarza pracownikom wiele możliwości rozwoju. Przede wszystkim panuje bardzo przyjazna atmosfera :) obecnie korzystam z kursu językowego, więc możliwości szkoleniowe są jak najbardziej dostępne. Szczerze polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ex
@Paula

jakie wyjazdy pierwszy od chyba 4 lat i nawet polowy firmy na nim nie bylo

EM
@Ex

Panie Ex, ale właśnie szykujemy czwarty z rzędu wyjazd integracyjny. Frekwencja jest zawsze dobra i spędzamy razem bardzo udany czas. Na pewno mówimy o tej samej firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paula
@Ex

Jestem obecnym pracownikiem, a Pan, jak wynika z nicku, jest "Ex" :). W OKAM jestem od czerwca 2017 roku, w tym czasie mieliśmy dwudniowy wyjazd integracyjny nad Pilicę, jednodniowy wyjazd do Łodzi oraz wyjazd do Katowic z noclegiem. W grudniu miejsce miała także firmowa Wigilia. Na integracjach są niemal wszyscy pracownicy. Nie wiem, dlaczego rozpowszechnia Pan nieprawdziwe informacje. Czy aż tak ciężko jest Panu znieść, że dla niektórych jest tutaj dobrze?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Obecny
@Paula

nie przesadzajcie z Tymi wyjazdami co mozna nazwac integracja to mozna a co innego jak Cie wysylaja do oddziału na jeden dzien, wigili tez bym nie nazwal integracja jakos na sile chcecie udowodnic ze tacy fajni jestescie a w wyjezdzie do Katowic nie uczestniczyla nawet polowa pracowniko buhaha, dobrze napisane NIEKTORYM sie podoba co juz z reszta ktos napisal na tym forum ze klika

Ewa
@Obecny

Obecny, Katowice były trzecią inicjatywą w 2017 (po Pilicy i Łodzi). Ile Twoim zdaniem powinno być wyjazdów w ciągu roku, żebyś mógł powiedzieć, że firma dba o integrację?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewa
@Obecny

Warto też dodać, że głównym celem wyjazdu do Katowic było odwiedzenie inwestycji, a integracja to miły dodatek :).

M
@EM

Niestety, powyższe benefity nie dotyczą wszystkich pracowników. Pracownicy zatrudnieni na umowę zlecenie są traktowani w firmie gorzej, niż reszta. Jako osoba pracująca w OKAM odeszłam z wielkim niesmakiem, ponieważ natknęłam się na ogłoszenie, w którym szukano pracownika na moje stanowisko... Oczywiście nikt nie raczył mnie o tym wcześniej poinformować. Ponadto wielokrotnie byłam traktowana protekcjonalnie przez przełożonych.

Bogdan
@M

Czyli nie ma co liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na start? Po jakim okresie można przejść na wspomnianą przeze mnie formę umowy, czy w ogóle jest taka możliwość? Rzeczywiście miałaś zostać zwolniona i pracodawca nawet Cię o tym nie poinformował?

M
@Bogdan

Wszystko wskazywało na to, że tak właśnie było. Nie mogłam się doprosić nawet o dopłatę do karty Multisport. Jako jedyna z oddziału nie zostałam zaproszona na wyjazd integracyjny. Szefostwo już od pewnego czasu miało zamiar mnie zwolnić. Wszyscy wiedzieli, ale siedzieli cicho..

Bogdan
@M

Czy możesz przybliżyć, jak szefostwo wyjaśniło Ci fakt publikacji ogłoszenia w którym szukali kogoś na Twoje miejsce? Rozmawiałaś z nimi o tym?

Luzeer
Pracownik
@M

Widocznie nie bylas atrakcyjna dla szefosyws

Ewelina Nowy wpis
@Luzeer

Ale w przypadku takim, jak @M, szefostwo dowolnej firmy, nie tylko Okamu, może przeprowadzić rozmowę o oczekiwaniach obu stron, motywacji do ich zaspokojenia, ustaleniu wspólnej ścieżki działania. Wiesz, o co chodzi, jasne stawianie sprawy to cenna rzecz w relacjach na linii pracodawca-pracownik. A propos, @M nie próbowałaś składać CV na to ogłoszenie o stałą pracę?

Pytanie
 Pytanie

Czy istnieje możliwość rozwoju w OKAM CAPITAL SP. Z O.O.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w OKAM CAPITAL SP. Z O.O. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji?
logo firmy Nauczyciel rytmiki od 09.2023
Warszawa
GoWork.pl
(501 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent Celny (przyszły Kierownik Agencji Celnej)
Warszawa
VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel/ka Onkofundacji - Fundraiser/ka
Warszawa
Alivia Fundacja Onkologiczna
(24 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lekarz Neurolog
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(160 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Marcel

A czy teraz firma prowadzi rekrutacje, jakieś informacje jak przebiega?

Pytanie
 Pytanie

Czy OKAM CAPITAL SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Magda
@Pytanie

Większość pracowników z tego co wiem jest zatrudniona na umowę o pracę. Czasami studenci wybierają umowę zlecenie.

MarBor
 Pytanie

Obecnie firma poszukuje kierownika technicznego. Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracy na tym stanowisku?

Tomek

Cisz na forum to z pewnością sygnał, że ludziom dobrze się pracuje.

Luck

jak teraz wygląda atmosfera w firmie?

Zuzanna

Na oficjalnej stronie internetowej firmy OKAM CAPITAL jest miejsce przeznaczone do publikacji aktualnych ofert pracy w firmie. Niestety obecnie nie ma żadnych nowych rekrutacji w tym miejscu, ale warto zaglądać tam co jakiś czas. Dla zainteresowanych podaję link: http://okam.pl/#recruitment A może znajdzie się również na forum osoba, która niedawno przechodziła proces rekrutacji do tego miejsca i zechce opowiedzieć, z jakich etapów on się składa?

1
Ania

w firmie nic się nie zmieniło, pierw Cię oszukają a potem ciągają po sądach

Zuzanna
@Ania

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać dokładnie co masz na myśli? Domyślam się, że opisujesz swoje doświadczenia związane ze współpracą z OKAM CAPITAL. Musisz jednak wiedzieć, że informacje, które zamieszczasz na forum powinny być prawdziwe i uzasadnione, ponieważ jest to miejsce publiczne.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Monika

I tu się mylisz,oskarża Cię tylko po to żeby zniszczyć, nie mając dowodów a wręcz je dorabiając i zastraszając pozostałych pracowników żeby zeznawali na ich korzyść!

Sonadora
@Monika

O jakie postępowanie sądowe chodzi?

Administrator

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy OKAM CAPITAL SP. Z O.O.?

Bartosz

Konkurencja inspiruje niektórych do pisania negatywnych opinii!!

Michał

Ja stanowczo odradzam. W moim odczuciu a nie jestem odosobniony, atmosfera mówiąc delikatnie jest zła. Pracuje się bardzo dużo i długo, zarobki niskie, odpowiedzialność ogromna. Nikt niedocenia poswiecania. Podwyzka? Niemozliwa. Duzo osob odchodzi. Ja tez odszedlem i nie zaluje. Są lepsi pracodawcy. P.S. Rekrutacja ciągła w kółko wiszą te same ogłoszenia, ale ktoś odpisze że się rozwijają tylko czyim kosztem

EM
@Michał

Witaj Michale, ponownie pozwolę sobie odnieść się do posta. Większość rekrutacji, które były prowadzone/ są prowadzone w tym roku to zupełnie nowe wakaty, role, które dopiero zaczynają rozwijać się w OKAM. Skąd zatem informacja, że "w kółko wiszą te same ogłoszenia"? Skąd wiesz, że atmosfera jest obecnie zła, skoro już tu nie pracujesz? Ostatnio miałam fajną rozmowę z Kandydatem, który powiedział, że do zaaplikowania do nas zachęciło go to, że zobaczył, że obecni Pracownicy konstruktywnie odpowiadają na krytyczne posty. Zatem, dziękuję Ci za tę dyskusję!

Zuzanna

Kto jeszcze wypowie sie jak wygląda obecna sytuacja w OKAM CAPITAL? Podzielcacie zdanie @Michała? Aktualnie na stronie widzę kilka oferta pracy, podaje link: http://www.okam.pl/#recruitment Ktos podpowie jak przebiega proces rekrutacji? Czy jest jeden etap? Czekamy na dalsze opinie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
EM
@Zuzanna

Pani Zuzanno, zapraszam do bezpośredniego kontaktu, e-mail: rekrutacja@okam.pl. Udzielę informacji na temat aktualnych procesów oraz odpowiem na wszelkie pytania.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wiktor

Idealnych firm nie ma. Zawsze może coś szwankować ale trzeba to poprawiać a nie narzekać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hubert
@Wiktor

ryba psuje się od głowy

Administrator

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o OKAM CAPITAL SP. Z O.O.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Obserwator

Mariusz czyli jednak to prawda co ludzie pisza tylko niby zmienilo sie na lepsze. Plotki nie biorą sie z niczego. Moze jak byście sie umieli rozstawac i rozliczali wedlug ustalen to ludzie by nie pisali!

Ania

Co Wy piszecie jaki rozwoj firmy zamiast budowac to sprzedano temat w Konstancinie. Niby projekt w Szczecinie rowniez wystawiony na sprzedaz. Jaki rozwoj jak trzeba sprzedawac zamiast budowac.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o OKAM CAPITAL SP. Z O.O. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

OKAM CAPITAL SP. Z O.O.
2.3/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleje Jerozolimskie 181A
    02-222 Warszawa
  • NIP: 7010226264 KRS: 0000350690
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
OKAM CAPITAL SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii