Opinie o Manufaktura cukierków w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Manufaktura cukierków, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Manufaktura cukierków o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manufaktura cukierków w Warszawa

Marta
Kandydat

Nawet najlepsze słodycze nikną przy tym jak traktuje się kandydatów na pracowników !!! a na dniu próbnym w Warszawie traktują skandalicznie!! podśmiewajac się i drwiąc za plecami z niezwykłą pewnością siebie, najwyraźniej traktując kandydata jak idiotę, który tego ma nie zauważyć, zwłaszcza pracująca w biurze w Warszawie Agata, Magdalena oraz tragiczny chłopaczek wyjeżdżający z tekstem w stylu "ruszaj się szybciej, ile mam czekać!"???? do osoby, którą widzi od 5 minut.... kończąc na tym że kłamią pracownikowi prosto w oczy oraz nie płacą za dzień próbny w pracy, co zdaje się jest nielegalne!!! Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec tych osób

Marta Nowy wpis
Kandydat

Wróżka Nowy wpis
@Marta

Zupełnie się nie zgadzam. Pani Magda i pani Agata to najcudowniejsze osoby z jakimi się spotkałam. Pomogą w potrzebie i wspierają nowych jak i starych pracowników. Warto dać komuś szansę i nie wyciągać pochopnych wniosków ????

Kasia Nowy wpis

Mam duży szacunek do firmy, bo mimo Covidu i braku klientów dawali pracę, żeby nie zwalniać ludzi.

Lidia Nowy wpis

Jak wygląda kwestia norm w pracy w Manufakturze Cukierków? Jest jakiś target do wykonania? Powiedzcie proszę.

D

Czas napisać prawdę o pracy w Manufakturze Cukierków... (usunięte przez administratora) Jedyny plus na jaki oceniam tą firmę to zespół- masa świetnych, pozytywnych ludzi, którzy tworzą zgraną ekipę. Jeśli szukasz pracy do obijania się, to prędzej czy później zespół to zauważy i zrobi wszystko, żeby Cię zwolnić. Ale jeśli będziesz naprawdę się starał i będziesz pracowity, to każdy to doceni ;) Generalnie brak szacunku do pracowników i ciągłe czepianie się o pierdoły jest tam na porządku dziennym. Coraz więcej dobrych pracowników odchodzi, bo ma alternatywną pracę i widzi co się dzieje. Podsumowując- nie polecam.

Maciej Jacyno
@D

Szanowny "D" Dziękuję za opis "Twojej prawdy o Manufakturze Cukierków" Poniżej trochę innej "prawdy" - Mojej Czytając Twój wpis nasuwa mi się pytanie, czy to Ty szukałeś pracy do: JAK TO NAPISAŁEŚ: "obijania się"? (bo ja na rekrutacjach zauważyłem, że większość kandydatów są to osoby są otwarte, serdeczne i nie szukające pracy "do obijania się") Bo jeśli szukałeś pracy (z takim nastawieniem), to NIE dziwi mnie, że kierownictwo nie będzie miało zamiaru kontynuowania współpracy. Nie wiem co jest dla Ciebie "szacunkiem" i co jest "(usunięte przez administratora)" Dla mnie szacunek działa w dwie strony, szacunek to umieć szanować innych i być szanowanym. Jeśli ktoś oczekuje, wyłącznie, że będzie szanowany może tego pierwszego nie otrzymać. Podsumowując: Dziękuje, że NIE POLECASZ - Mam wrażenie że wiadomość skierowałeś do osób które szukają miejsca do obijania się. Jest to prawdą, że takich osób w naszym zespole nie potrzebujemy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Henry

Dobra firma ma wymagania i być może nie każdy potrafi im sprostać?

ZZZ
@Henry

Nie polecam.(usunięte przez administratora)Praca przy grupach z dziećmi to wieczny pośpiech. (usunięte przez administratora)Nikt tam długo nie wytrzymuje i wcale się nie dziwie.

Maciej Jacyno
@ZZZ

@Henry, dziękuję za poświęcony czas na napisanie opinii. Każda Praca ma swoje wady i zalety, Rozumiem, że zalety naszej pracy były dla Ciebie nie wystarczające? Gdy Zmiana jest prawidłowo prowadzona - pośpiechu nie musi być w cale (2 lata prowadziłem produkcję więc wiem o czym piszę) Co do długości współpracy z pracownikami, to mamy w zespole wiele osób które są / lub były z nami 2-7 lat. Według mnie są to długie starze. (faktycznie są też osoby pracujące znacznie krócej, wynika to z faktu, że jeśli ktoś nie czuję się komfortowo w pracy z dziećmi oraz przy realizacji pokazów - Przenoszą się do innych firm. Jak dla mnie bardzo naturalny proces.) Dziękuję za opinię - bo dzięki niej miałem okazję napisać kilka (być może) ważnych informacji dla przyszłych kandydatów.

Żłan

Najgorsza praca, nie polecam najgorszemu wrogowi. -Wielka pani kierownik martynka traktuje wszystkich jak śmiecie. -Jak jesteś nowy nie ma nic do powiedzenia! Prośby grafikowe mają głęboko w (usunięte przez administratora) Masz studia? No i co z tego, pójdziesz na zajęcia innym razem przecież, pracować trzeba. -Co godzinę grupy rozwrzeszczanych bachorów którymi trzeba się zając+obsługiwać w sklepie innych klientów -Brak jakiejkolwiek polityki zwrotu i wymiany(klient wrócił bo towar mu się nie podobał, więc musisz mu wymienić, a potem oddać za to z własnej kieszeni). -Klient zniszczył słodycze? No zgadnij komu się za to oberwie -O przerwie możesz zapomnieć. Starsi pracownicy co chwile wychodzą na fajka, do sklepu, do łazienki, a Ty cały czas musisz pracować. -Kwestia finansowa to już w ogóle żart. Nie masz prawa znać stawek innych bo cie zwolnią. -Ciągłe braki na sklepie. Każą wmawiać klientom że towar który by chcieli był tak cudowny że się wyprzedał, a w rzeczywistości nikomu się nie chciało go robić -Klient zamówił cukierki/lizaki indywidualne? Nikt nic nie wie, towaru nie ma, zjebe dostaniesz oczywiście ty, bo powinieneś wiedzieć że 2 tygodnie temu ktoś coś zamówił w drugiem punkcie u innego kasjera -Pracownicy tylko czekają żeby obrobić Ci (usunięte przez administratora) u kierownictwa Podsumowując NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE

mega kwachy
@Żłan

jest w tym dużo nieprawdy... -Martyna jest spoko kierownikiem , można normalnie zagadać i dojść do wspólnego porozumienia w różnych kwestiach. -grafik ustala się 2 tyg z góry , jeśli nie możesz to wysyłając dyspo piszesz "wolne"" i nikt Cię nie wpisze na siłę -przerwę ma każdy .... starsi pracownicy pilnują ,aby każdy poszedł na przerwę . nie chodzą ciągle do toalety , na fajka , do sklepu idzie zazwyczaj jedna osoba, w czasie swojej przerwy i dodatkowo zbiera "zamówienia " od innych pracowników co by chcieli ,aby osoba , która idzie do sklepu im kupiła . -nigdy nie słyszałam ,aby ktoś miał być zwolniony przez to ,ze ktoś poznał czyjąś stawkę godzinową ... -pracownicy nie obrobią Ci d..y jeśli dobrze pracujesz i się nie obijasz. jeśli dobrze wejdziesz do zespołu ludzie docenią , a nie obrobią

Lukrecja
@Żłan

A co do kwestii zniszczonych słodyczy, jeszcze NIGDY nie słyszałam żeby komukolwiek się oberwało za słodycze zniszczone przez klienta, a jednak już dosyć długo pracuję w Manu. Więc droga Żłan, następnym razem postaraj się, aby twoja opinia na jakikolwiek temat chociaż troszkę mówiła prawdę.

Lady Black

Pracuję ponad 4 lata, bardzo fajny zespół, praca dla chcących się rozwijać, uczyć nowych rzeczy. Zarobki wzrastają wraz ze wzrostem umijętności. naapewno dla tych którzy lubią robić nowe rzeczy, są niestandardowi, kreatywni i lubią kontakt z ludźmi. Ludzie, którzy oglądają jak robimy cukierki nie mogą wyjść z podziwu jak my to robimy. W porównaniu do moich poprzednich 3 prac w gastronomii tu jest lajt 7 lub 6 godzin pracy... w poprzedniej 12 godzin z tacą jako kelnerka, nie czułam nóg, a zamykaliśmy dopiero jak wyszli wszyscy goście... Nie polecam tej pracy osobom, które nie wiedzą po co się przychodzi do pracy, a niestety takie się zdażają...

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w Manufaktura cukierków? Podzielcie się swoim zdaniem!

Milenaaa

Moja koleżanka bardzo chwali sobie pracę w tej firmie, pracuje już w niej kilka lat. Ta praca jak mówi jest dla osób pracowitych i pełnych energii, więc osoby, które chcą sobie w pracy posiedzieć i pogadać, mogą zatrudnić się w call center :) Z tego co wiem koleżanka zarabia więcej niż 8zł/h więc nie jest prawdą to co opisałyście. A zespół tworzą ludzie, każdy ma swój charakter i wszystko jest kwestią komunikacji i umiejętności dostosowania się do środowiska, w którym się pracuje. Zatrudnijcie się w zakładzie fryzjerskim to zobaczycie jak się plotkuje :)

cukierki

Praca BEZNADZIEJNA. Nikomu nie polecam, zespół okropny, obgaduję się na wzajem, jest parę osób wrednych i złośliwych. O przerwie można zapomnieć, kierowniczka tylko wścieka się na Ciebie i opierdziela, chociaż nikt Ci nic nie powie jak trzeba zrobić i co robić, a wymagają niestworzonych rzeczy. Jak kogoś poprosisz o pomoc, to zapomnij, że ktoś nawet się odezwie. BARDZO NEGATYWNY ZESPÓŁ, BEZNADZIEJNA ATMOSFERA I KIEROWNICTWO (MAR..NA)- ZA 8zł/h NIE WARTO !!!

Stokrotka

Ja wspominam bardzo miło tą pracę, szkoda, że musiałam ze względu na chorobę mojego taty wrócić do rodzinnego miasta :-( Bardzo fajni ludzie, do dziś mam z nimi kontakt. Dla mnie najfajniejszy był charakter tej pracy, klienci bardzo mili i uśmiechnięci, po skończonych pokazach bardzo często dostawaliśmy brawa od dzieci i dorosłych, bo byli pełni uznania jak piękne słodycze zrobilismy na ich oczach. Po zakończeniu pracy w Manufakturze byłam w trzech różnych pracach i tam Klienci mają gdzieś pracowników, są obrażeni bo muszą czekać 3 minuty w kolejce.

anielica

Praca beznadziejna. Co godzina pokazy po pokazie trzeba wszystko co jest na nim wyprodukowane spakować. Jak spakujesz wszystko (nie zawsze udaje się zdążyć) to zaczyna się już nst.pokaz. Także o przerwie , zjedzeniu czegokolwiek no chyba że w biegu można zapomnieć. Jeszcze właścicieli jeśli zostanie Ci trochę czasu no to masz umyć szyby przetrzeć podłogę itd Czyli jesteś robotem [usunięte przez moderatora] za 8 zł za godzinę bez jakiejkolwiek przerwy czy pochwały. Umowę zlecenie raz dają raz bez umowy trzeba się chodzić i prosić o nią. Ciężka fizyczna praca w dużej temperaturze bez zapewnienia jakichkolwiek warunków socjalnych określonych w kodeksie pracy. Jak masz 16 lat na pierwszą pracę na chwilę może i można spróbować ale ogólnie SYF przez duże S .

Zostaw merytoryczną opinię o Manufaktura cukierków - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Manufaktura cukierków