Opinie o Solid Security w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Wrocław

Pozdrawiam serdecznie dział rekrutacji. Osoby tam pracujące są kompetentne, pracowite a przede wszystkim BARDZO POMOCNE mają ogromny szacunek i cierpliwość do petentów. Atmosfera tam panującą jest super!

Pracowałem 1 rok na Biedronkach. Stawka 17zl netto,to kpina, mamy się narażać za takie pieniądze?! Stawka obiektowa na innych obiektach mają 20 zl! Nie dziwię się, że ludzie odchodzą stąd. Moim zdaniem 22 zł netto to podstawa na teraz. Trzeba szukać nowej pracy, jak większość moich kolegów szuka,bo na dodatek godzin jest mało po 144 lub 156!!

Nowy pracownik

Serdecznie polecam dział rekrutacji. Odkąd skład się powiększył o nowe osoby rekrutacja przebiega sprawnie i przyjemnie. Osoby tam pracujące miłe i pomocne. Może to będzie nowy początek lepszych czasów w tym oddziale. Pozdrawiam KP.

Karol

Odradzam pracę na Biedronkach. To jakieś nie porozumienie,tylko nasłać Inspekcję Pracy! Jak to jest, że na niektórych Biedronkach mają po 21 zł netto na czysto,a inni nędzne 17 zł netto przecież, to to jest (usunięte przez administratora) Jak można, tak ludzi traktować. Będziemy walczyć piszemy pismo Inspekcji Pracy. Może oni nam pomogą. A my się zwolnień nie boimy,bo i tak większość z nas szuka nowej pracy. Ludzi coraz mniej do pracy w Solidzie i wcale mnie,to nie dziwi. Konsalnet Seris daje na obiektach handlowych na dzień dobry minimium 22 netto,s nawet 25 zł netto. Wiem,bo moj kolega się zwolnił z Biedronki z Solidu i żałuję, że wcześniej tego nie zrobił..

Pracownik Ochrony

Bardzo niezadowalający osoba przeprowadzająca była bardzo niemiła i chamska

Bardzo głupie zadawane pytania przez osobę rekrutującą .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Były

Witam. Pracuję w Solidzie 2 miesiące,ale szukam innej pracy,bo tu mało płacą (Biedronki)i godzin też coraz mniej 156 . Nie idźcie na Biedronki!

Nowy -Biedronka

Cześć wszystkim którzy pracują na dyskontach Biedronka. Mam do Was pytanie. Czy opłaca się przyjść tam do pracy?. Jaka stawka jest?i umowa przede wszystkim?, dziękuję wszystkim za odpowiedź. Pozdrawiam Ł.D.

Kono

Witam jak wygląda sytuacja w solidzie na Żmigrodzkiej ? Praca w grupie interwencyjnej jak i opinie

Pracuję tu 2 miesiące,ale widzę, że trzeba stąd (usunięte przez administratora)... Wymagań 1500 ,a nędzne 17 zł na Biedronkach. Odradzam tej firmy!

Mały
@Nowy

Też pracuję na Biedronce na dolnym Śląsku i mam 17 zł !! W budce dostanę więcej. (usunięte przez administratora)stąd i to szybko.20 zł netto minimium powinno być

Karol

Solid zatrudnia ludzi z ulicy. Kierowniczka ochrona jedna u nich pracuje to nie ma doświadczenia w ochronie. Nie nadaje się. Wcześniej pracowała jako manager restauracji KFC ????????????. DRAMAT.(usunięte przez administratora)

Czy w Solid Security występują paczki/bony świąteczne?

Nikt

Chyba śmieszny jesteś. Robisz na zleceniu i na 2 umowach. Nawet tam nie idź. Jedna z najgorszych firm

Jak wygląda kultura pracy w biurze solid? Faktycznie spóźniają się z wypłatami i ogólnie jest dramat? Opinie dość niepochlebne

Stary
@.

Nawet nie idź do tej firmy. Ludzie uciekają. Teraz na moim terenie chyba z 5 odchodzi. Płacą najmniej ze wszystkich firm ochroniarskich i na dodatek dają umowy zlecenia!!! Odradzam

@Stary

Sprawa wygląda tak samo źle w biurze? Staram się o stanowisko Referentki ds. Rekrutacji

Teresa
@.

Nikt się nie spóźnia z wypłatami w biurze i firma jest wypłacalna . Głownie możne się zdarzyć na ochronie fizycznej gdy ktoś rotuje po różnych kontraktach i jego przełożony zapomni wpisać godziny do syte,y to kadry tego nie widzą i Panie w biurze to wyjaśniają że kasa się zgadza co do grosza. Przyjdź do biura zobacz jak to wygląda jest też pani kasjerka i zapytaj .. Forum to zły doradca i miesza w głowie niestety ludziom . pozdrawiam

Polecam Pracę w grupie interwencyjnej można się poczuć jak w policji kierownik super dodatkowym atutem jest to że nie trzeba mieć prawa jazdy a za paliwo płaci się z własnej kieszeni

BMW

Zgadza się firma nie weryfikuje karalności co później owocuje że na sklepie pilnika recydywiści po wyrokach i z obroża na nodze to dramat jak coś wyjdzie to chowają na inny dział i tak w koło ucichnie wracasz firma z papieru. Z tymi umowami to porażka żeby mieć trzeba najlepiej posiadać orzeczenie i tak dostaniesz najniższą krajową i 300godzin do zrobienia . Kierownicy mają rzucie prywatne pracownik ma być 24h na stanowisku. Brak poszanowania i godności do pracowników nie podoba się to się zwolnij podejście dyrektora

p

Z Alkoholizmem się nie zgodzę, bo ostatnio miałam kontrolę alkomatem, która wykazała 0,00 promila i mimo tego, że byłam trzeźwa to i tak już na tym obiekcie nie robię. Mimo, że tamtego dnia a ni nic nie wskazywało na to, że jestem pod wpływem alkoholu itd. to i tak miałam kontrolę od tak po prostu. Bardzo nie fajna sytuacja, bo pewnie skoro do trzeźwego przychodzą na kontrolę trzeźwości to do pijanego przyjadą z kolejną flaszką, bo podobne przyciąga podobne :)

@BMW

miałam sytuację z tą firmą,że przychodziłam do pracy przez pól roku bez umowy, bo nie powiedzieli, że skończyła się umowa i był problem z podpisaniem umowy za ten czas, bo zapytanie o niekaralności było za stare, zapytanie, które nie miało nawet roku.

praca spoko, lekka, ale kierownictwo to żart były służbista który kłamie w żywe oczy, nic nie potrafi załatwić, niczego nie wie, czasem opóźnienia w wypłatach

Xxx

Cześć. Jakie opinie macie o pracy w burze tego miejsca? Interesuje mnie stanowisko referentki.

Chce się podzielić o interwencji Wrocław pieniążki się nie zgadzają także jeżdżą kierownicy z żonami to jest żenada

Arek

Mają fajne biuro

Czy firma Solid Security w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Praca w shein

Jak wygląda praca na ochronie w shein?

p

Sytuacje, że ktoś sobie wymyślił, że po każdym pojedzie trzeba zamykać szlaban, jest godzina kiedy kończy się zmiana w pracy i każdy chce do domu, ktoś próbuje mi wmówić , że zamykanie po każdym jednym aucie szlabanu to wysoka jakość pracy i w ten sposób chce poprawić jakość pracy, nie ma sensu w takiej sytuacji dodawać sobie roboty skoro i tak wiadomo, że każdy pracownik pojedzie do domu,

P

Sytuacje, masz siedzieć tutaj 2 godziny i masz mówić gdzie idziesz, odpowiedź nie jestem ubezwłasnowolniona aby się komuś tłumaczyć z tego co robię. Odpowiedź nikt się Ciebie nie pyta czy ty jesteś wolna czy zajęta. Nie rozumiem jak można zrobić taki (usunięte przez administratora) komuś regularne sytuacje, że nie można wyjść z obiektu do sklepu po zwykłe jedzenie bo nie. sytuacje, że własnym papierem toaletowym trzeba chodzić do pracy, bo nie zapewniają. Brak odpowiedniego sprzętu i jeszcze pojazdy po pracownikach, że im się płaci za ogarnianie tematu kradzieży. Sytuacje, że jest lokal dwupoziomowy nie masz dostępu do monitoringu jest sytuacja, że kierownictwo do Ciebie startuje, że nie wykonujesz swojej pracy prawidłowo, bo jesteś na parterze a w tym czasie ktoś na pierwszym piętrze pije alkohol w miejscu gdzie nie powinien itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 9 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security