Solid Security

Wrocław

Opinie o Solid Security

Adam

Czy dalej kierownicy zmieniają się w tej firmie co miesiąc i w dalszym ciągu brak dyrektora???

Kaban Pastowany

Co z tego ze dadza umowe o prace... Wiekszosc firm wciska umowy teraz... Co grupy interwencyjnej we wroclawiu to jest masakra. Poczawszy od kierownika ktory jest niekompetentnym imbecylem. Wielki (usunięte przez administratora) z brzegu o ktorym ludzie z brzegu mowia ze kawal (usunięte przez administratora)... Moze dlatego uciekl do wrocka... Jak moze zarzadzac GI osoba nie majaca o tym bladego pojecia... Pozbywa sie konkretnych ludzi z kwitami bo sa madrzejsi od niego a na ich miejsce emeryci badz watle 60kg (usunięte przez administratora) bez uprawnien sa brane...byle bylo prawko reszta nie wazna smiech na sali

Natalia

@Booom - dziękuję za Twoją odpowiedź. A jaka jest tygodniowo norma przepracowanych godzin? Czy jest możliwość przepracowania odpowiednika pełnego etatu? Czy wynagrodzenie jest wypłacane regularnie? Czy informacje o ZUSie o których wspominasz są potwierdzone? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

Marek

Uwszyscy ludzie z Solidu pouciekaja ,jak nie dadza umow o prace.Już inne firmy ochroniarskie daja umowy o pracę,bo ludzi nie ma do pracy.Ja sam pracuję 10 lat w Solidzie i nie mam umowy o prace!,dlatego zastanawiam sie poważnie nad przejściem do innej firmy ochroniarskiej.Pozdrawiam.

sama sobie winna

To nie pisali w ogloszenia o praca, że szukaja biała murzyna?

Natalia

@Daro -a czy mógłbyś napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Solid Security? W lipcu pojawiło się klika nowych ofert pracy - czy warto aplikować? Każda merytoryczna odpowiedź będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Solid Security.

zły

Firma jak firma. Włamanie do sklepu , w obiekcie zamkniętym. Dwóch pseudo ochroniarzy na służbie (spali piani) i to przed samymi świętami . Umyli ręce od tego. Zero jakich kolwiek informacji . Jak juz im nie płacisz to maja cie głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> To tyle o pseudo ochronie Zastanów się zaczym podpiszesz umowę Pozdrawiam

Nie stosują się do przepisów prawnych .

Właśnie złożyłam zawiadomienie do placówki ZUS o nie odprowadzanie comiesięcznych składek .

Robert

Przepracowałem w firmie solid 2 lata, żadna firma mnie tak nie upokorzyła. Jak potrzeba na dyżur to proponują stawki z kosmosu - 8,9 zł plus dodatkowe pieniądze, żeby tylko była sztuka. W rozliczeniu wychodzi 5 zł(2015/16). Kierownictwo ignoruje pracowników, FIRMA DZIADY, niebawem sami kierownicy będą przychodzić na dyżury.Przydupasy mają dobrze, uczciwi ludzie zawsze pracują w święta, grafiki zmieniane na potrzeby pupilków Kierownictwa.

bioo

Odradzam firmę. Jest koniec marca a ja walczę z nimi o wypłatę za grudzień 2016/styczeń 2017.... od dwóch innych pracowników wiem, że im także zalegali 3 miesiące z wypłatami (jak planujecie S.S. jako główny zarobek, liczcie się z możliwością zostania na finansowym lodzie) - omijać szerokim łukiem oszustów!

Arto

Firma jak to firma ale trzeba przyznać że niektórzy kierownicy są w niej naprawdę spoko. Jak tam pracowałem to był moim kierownikiem pan Piotr, naprawdę w porządku gość i nigdy nie kręcił . W zasadzie poza nim to ta firma żle mi się kojarzy bo na wypłatę trzeba było długo czekać

Marian

Witam, ja również chcę opisać swoją sytuację pracy w Solidzie w Sulęcinie o Zielona Góra. Pracę podjąłem 10. 01. 2017, szkoleniem na pracownika ochrony w markecie Biedronka, które polegało na 3godzinnym czytaniu podręczn.pracown. ochrony biedronka, po tym przez 2godz ochroniarz Sebastian z 15letnim stażem tłumaczył na czym ma polegać praca ochroniarza w markecie( same bzdury i bzdety). Na tym szkolenie się skończyło, nie pokazano mi jak działa monitoring, jak sprawdzać nagrania- musiałem nauczyć się tego sam. Natomiast najważniejsza była codzienna inwentaryzacja alkoholu i kawy, która trwała nieraz 2 godz ponieważ stan na komputerze różnił się od tego spisanego przez mnie na sklepie ale okazało się że towar jest jeszcze na magazynie i to w 2-3 miejscach co musiałem sam szukać bo ani kierownictwo ani kasjerki biedronki nie wiedziało gdzie towar jest poukładany i to robiłem 2razy dziennie a na następny dzień towar znów był w innym miejscu albo przywalony innym towarem. Tak pracowałem do 29. 01.2017, 1.02 poszedłem do pracy a na mojej zmianie, przed monitorem siedzi inny ochroniarz, który nic nie wie, próba dzwonienia do p. Marcina K., kierownika solidu nie dała efektu ponieważ w ogóle nie odbierał, 3.02 odebrał ale powiedział że prowadzi samochód i oddzwoni i tak trwa do dzisiaj nie wiem czy pracuję Próbowałem także zadzwonić do p.dyrektora Binczaka zwierzchnika p.Marcina K. też nic nie dało bo p sekretarka nie była upoważniona do niepokojenia p.dyrektora. Nie polecam tego zakładu, omijajcie Solid Security z daleka bo jak widać po raz kolejny LUDZI mają w DUPIE!!! Ja postanowiłem powiadomić Państwową Inspekcję Pracy i złożyć pozew w Sądzie Pracy i Ubezpieczeń Społecznych może więcej z Was też tak zrobi.

Yar

Adolf od razu widać, że nie starałeś się nigdy o pracę w solidzie. Tam normalnych nie zatrudniają. Gość ewidentnie miał coś z główą dlatego pracował w tej firmie.

Adolf

witam! opiszę sytuację z punktu widzenia nie pracownika a 'klienta' . będąc ostatnio w pewnej kancelarii prawnej przy Skwierzyńskiej, dzielnicy Krzyki , spotkalismy z zona pracownika ochrony z Waszej firmy. Niewiem czypan ten ochranial ten teren czy byl tam przypadkiem np z grupy interwencyjnej - byl w takim stanie , ze nawet nie przyszlo nam do glowy by zapytac o to. byl roztrzensiony , na przemian plakal i smial sie , nie wiedzielimy czymu tez mielismy sie smiac czy plakac . pan ten 'umuwmy sie , ze lubie co robie , ale zarabiam 6,5 na gadzine , mimo ustawy'. Nie orientowalismy sie wiec pan nam wyjasnil , ze chodzi o umowy cywilnoprawne - zuzyl za duzo wody w pracy bo siedzial 48 h i chcial sie odswiezyc i boi sie ze bedzie musial zaplacic rachunek. mowil ze w innych firmach tego nie ma , a przynajmniej nic nie wie . stwierdzilismy z zona ze to jakies wiesniactwo i buractwo w bialy dzien , zlodziejstwo pomijajac . na szczescie ze ja nic wiedziec nie musze , nie biegamy z zona za osobami i autami w celu sprawdzania ich , nie kontrolujemy mundurow . nie wiem czy chcialbym pracowac w ochronie , mam umowe o prace w innej branzy , ale zal pracownika sie zrobilo . ochroniarz tez czlowiek i ponizanie takich ludzi zawsze sie odwraca do tego z nawiazka . jestescie duzom firma , znana wiekszosci tak jak JUwentus UMPel czy Konsalnet i inne , jrsli to prawda wstyd tak traktowac pracownikow ! Pan pozalil nam sie ze kontaktowal sie z kierownictwem , notoryczne spoznienia z wyplata , a oni mu na to Gunwo cie to obchodzi , knupel w bialy dzien , przykro tego bylo sluchac . Chcielismy zabrac go do kancelarii na porade , ale na razie czeka . Jęstem drasNiety - tak sie wyrazil , ma jeszcze cierpliwosc .

KPO

Brak dyrektora w oddziale, kierownicy OFI uciekają jak z tonącego okrętu, dział handlowy w szczątkowej formie. Brak poszanowania pracownika i mierzenie wszystkich jedną miarą, cięcia kosztów za wszelką cenę. Ryba psuje się od głowy...

Zert

Ponoć tracą obiekt za obiektem

Gość

Wrocławską firmę Solid Security która mieści się na Ul. Żmigrodzkiej 244 powinno omijać z daleka. Firma nie jest rzetelna i oszukuję na pieniądzach. Potrafią tylko stawiać wymagania i traktują pracowników jak śmieci. Trzepią tylko kasę na ludziach a jak przychodzi żeby docenić pracownika to mają w dupie takich ludzi. Tam wyżej siedzi szlachta która tylko zarabia na takich pracownikach. Z daleka od tej firmy.

Kwalifikowany

Gówno prawda. Jak leser chce spać lub chlać i dostawać za to pieniądze to nigdzie mu dobrze nie będzie. Pracujesz jak masz grafik. Jak idziesz na zastępstwo to masz zawsze wybór i większą stawkę za godzinę. Szanujesz pracę to szanują ciebie. Jesteś chlorem lub leniem to pod most. Jak kasa ci sie nie zgadza to kierownik się jebnął. Ludzie nic nie musicie...

Piotr

Czy to prawda że we Wrocławiu Solid traci mnóstwo obiektów???

Hahahahaha

TA FIRMA TO TOTALNE DNO!!! Dział handlowy we Wrocławiu to jakaś porażka. Wszyscy przedstawiciele handlowi uciekają z tego bagna. Praktycznie wszyscy się zwolnili bo tam nie można normalnie pracować. Zostało tylko kilka osób, nie ma kto pracować, szukają na siłę przedstawicieli ale nikt tam nie chce iść. Nie dziwię się bo: - zabierają kasę z wypłaty - zabierają kasę z prowizji - zabierają kasę za brak sprzedanej polisy dla firmy TUZ dla której nie pracujesz - zasypują Cię obsługą posprzedażową, windykacją i innymi śmieciami a przy okazji wymagają nierealnej dużej ilości umów - nie zrobisz umów zabierają kasę - brak szans na jakąś podwyżkę Przedstawiciele w tej firmie są nikim, są traktowani jak śmiecie. Kroją Cię na każdym kroku i absurdalnie inwigilują na każdym kroku. Dodatkowo znowu zatrudnili kierownika działu handlowego, który tylko siedzi w biurze, bawi się komórka, gapi się w laptopa, czasami przejdzie się po biurze wkurzyć ludzi i raz na jakiś czas przejedzie się w rejon. I za to wszystko dostaje grubą kasę... a przez niego kolejni handlowcy się zwalniają. W listopadzie odeszło pół działu handlowego, a słychać o kolejnych którzy chcą odejść. Firma upada. Jesteś normalny to nie idź do tego złodziejskiego bałaganu. Jest dużo normalnej pracy na rynku więc omijaj Solid szerokim łukiem.

Pola

Najmniej dobrze się pracuje w sieci sklepów z kosmetykami. Dziewczyny potrafią się zwrócić do pracownika ochrony " Jesteś Najniżej w Hierarchii tego stada" tylko dlatego, że pracownik chciał zejść na przerwę. Inny obiekt tej sieci sklepów problem, że pracownik ochrony schodzi na 11 godzin uwaga, aż na 11 minut na przerwę, a i tak były komentarze, że jedzenia nie ma oraz wielki problem o picie wody w pracy argumenty na poziomie 2 latka, że Ci na pracy nie zależy. Kierownictwo jak zwykle chciałoby coś zrobić, ale w sumie to im się nie chce, bo w sumie bo co niech pracownica zemdleje w pracy. Nie Polecam również sklepu z zabawkami w największym centrum handlowym tam przychodzą cyganie maja prawo próbować uderzyć pracownika ochrony a i tak jaśniewielmożnej królewnie kierowniczce sklepu nie chce się wezwać Policji, po co dodatkowy koszt. Pracownicy ochrony potrafią celowo wprowadzać w błąd o czasie pracy w efekcie nie docierasz na czas do pracy i masz problemy zamiast problemy powinien mieć ktoś kto tak zrobił. Potrafią nie płacić na czas.

Mateusz

Nie polecam podejmowania pracy w Solid Security. Przepracowałem tam miesiąc na umowie zlecenie. 20-go następnego miesiąca miałem otrzymać wynagrodzenie za przepracowany okres. Od tygodnia nie zrobiono przelewu z wynagrodzeniem na moje konto bankowe.

NDUR

wiesz, jak jako pracownik ochrony fizycznej dostaniesz 12,50zł/h netto jak obiecują w ogłoszeniach to uwazem że wcale nie jest tak źle i nie ma na co naRZEKAĆ

Griezmann

Firma którą odradzałbym nawet najgorszemu wrogowi... W chwili obecnej Solid upada brak ludzi, połowa regionów nie obstawionych(albo jeden PH obstawia 2-3regiony) zabierają kase praktycznie za wszystko co sobie wymyślą a progi z kosmosu nie do wykonania nawet dla starych przedstawicieli z dużym doświadczeniem. Ogólnie średniowiecze beton i atmosfera tak gęsta że rzygać się chce. Papierologi raportów zeszytów których musisz prowadzić jest masa. Ludzi biorą z łapanki bez żadnych kwalifikacji doświadczenia. Nie ma w ogóle chętnych a jak już ktoś przyjdzie to gimbaza w bluzie dresowej a strój obowiązujący to krawat. Trzeba zacząć że umowa zlecenie własny samochód i jakieś grosze które mają być na paliwo. Umowę o pracę jak uda Ci się jakimś cudem dostać po paru miesiącach to za najniższą krajową. Twoja praca wygląda jak zwyczajny akwizytor. Dostajesz foldery dla klientów, długopis, zeszyt A4 w który masz wpisywać co robiłeś, każdy numer domu i kontakty (minimum 5 ale zainteresowanych) i zapier...asz od domu do domu i wciskasz ludziom średniowieczne jak oni to nazywają systemy alarmowe i abonamentem. W regionie masz robić zdjęcia telefonem budów i wklejać w zeszyt jak w przedszkolu. Komunikacja z działem technicznym nie istnieje traktują Cię jak śmiecia, 5 koło u wozu dla którego muszą łaskawie coś zrobić bo przecież mają pilniejsze sprawy. Cokolwiek załatwić w tej firmie przyspieszyć graniczy z cudem kierownik jest tylko od napier...nia handlowców i dawania kar finansowych za TUZA, za nie zrobienie progów sprzedażowych, za nie zrealizowanie się umów dosłownie za wszystko odpowiada PH. Traktują Cię bez szacunku jesteś zerem. Traktują pracowników nie równo oczywiście jak liżesz to masz lepiej ale doszło już do tego że lizanie niektórym nie pomaga. Szkolenia w tej firmie wyglądają tak że trzeba potpytywać starszych handlowców żeby Ci coś powiedzieli. Jak się szanujesz to omijaj tę firmę szerokim łukiem.

kierownik ochrony solid

jest sporo firm ale tą Ci odradzam chociaż już tutaj trochę pracuje. Chodziło mi o to że jeśli pracownik nie dostanie pieniędzy na czas lub sa inne niż miały być itp a kierownik sie za nim postawił to wylatywał...jest kilka takich przypadków u nas więc nie będe sie powtarzał bo może napiszą Ci którzy zostali zwolnieni jak byli w tej kwestii zbyt gorliwi

kierownik ochrony solid

w solidzie nie lubi się kierowników którzy upominają się o swoich pracowników wiem to z własnego doświadczenia bo trochę tutaj już pracuję i kilku za dużó powiedziało i wylecieli

Arek

Jeśli jakiś kierownik ochrony postawi się za swoimi pracownikami to zaraz go wywalają.Ta firma to abstrakcja

Miecz Sprawiedliwości

Mam tam znajomego,pisał dokładnie to samo! KTO w końcu coś z tym zrobi,jak można w świetle-prawa jawnie oszukiwać ludzi?! ..jeśli mają powiązania z TUZ..to wiem jak działają! TUZ to niewiarygodnie złodziejski ubezpieczyciel. Kasę biorą za NNW..i potem mają cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mimo bardzo poważnego wypadku poza autem! PROPONUJĘ ZEBRAĆ ZE 100 OSÓB ZAWSZE ZNAJDĄ SIĘ BARDZO DOBRZY PRAWNICY I POZEW ZBIOROWY O ODSZKODOWANIE POWYŻEJ MILIONA ZŁOTYCH PLUS ODSETKI..ZESRAJĄ SIĘ I ZNIKNĄ Z RYNKU!

Dno i dwa metry mułu

NIE WARTO ZATRUDNIAĆ SIĘ NA KTÓREKOLWIEK STANOWISKO W SOLIDZIE!!! - Dział handlowy upada, zwalniają ludzi albo się sami zwalniają. Obcinają wynagrodzenia, tną prowizje, brak premii, a w zamian dostajesz coraz więcej obowiązków. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Aż się dziwię, że jeszcze ich nikt nie podał do sądu. Kierownictwo to jedna wielka patologia. Istna masakra!!! UCIEKAĆ STĄD JAK NAJDALEJ. Zainteresowanym pracą odradzam!!! NIE WYSYŁAJCIE NAWET SWOJEGO CV. Jest dużo lepiej płatnej pracy gdzie szanują pracownika, a nie mają go za nic. Jeśli zatrudnisz się w Solid Wrocław to popełnisz największy błąd swojego życia!!!

ład korporacyjny

Czy ja wiem czy warto? Zależy kto co lubi.. Mało płacą a trzeba kierownikowi du..y dawać. Jak ktoś lubi będzie zadowolony.

Justin

Nie jest to najgorsza firma w kraju ale daleko jej do firmy dobrej.

bara bara

Solid i Biedronka to przecież taka ładna i dobrana para...

genexus

Pracowałem jakiś czas temu jako dyspozytor centrali telefonicznej. Tragedia i koszmar. Starsi pracownicy są okropni i bardzo niemili. Ciągle wyładowują swoje nerwy na młodszych pracownikach. Wydzierają się, trzaskają słuchawkami i rzucają mięsem, co po chwilę. Telefony dzwonią cały czas. Człowiek musiał się użerać z jakimiś pijakami i ochroniarzami, którzy mieli mentalność jąkających się troglodytów. Człowiek dzwonił po raport do takiego ćwoka, a on odpowiadał "co kur***wa?!" żenada. Dodatkowo telefony ciągle się psuły (posklejane taśmą), jedynie telefon serwisowy był ok. System operacyjny na którym się pracuje to zabytek działający w DOSie, bez obsługi myszki, przyciski na klawiaturach wytarte przez co nie było widać cyferek. Praca po 12 godzin (nocki i dniówki), ale i tak trzeba przychodzić pół godziny wcześniej. Po powrocie do domu człowiek był całkowicie wyprany psychicznie. Dodatkowo solid wziął pod swoje skrzydła mnóstwo biedronek i prawie 60 procent telefonów, to kradzieże, awantury i fałszywe alarmy z tych sklepów. Nie polecam pracy w tej firmie.

Solidowiec

Kierownik działu handlowego - jest to osoba potrzebna aby wszystkie niepowodzenia można było na kogoś zwalić i aby Warszawa miała kogo opierd..c. Ponadto jest to tylko człowiek który ma jeździć po całym Wrocławiu i okolicach od Oleśnicy po Olawe aby pilnować i gonić handlowców. Dodatkowo będzie tylko musiał dawać kary pieniężne podwładnym i będzie najbardziej znienawidzona osoba w dziale handlowym. Nikt nie chce tego stanowiska bo za marne grosze dobija swój prywatny samochód po wszystkich wioskach, nikt cię nie lubi, nie ma szans na wprowadzenie własnych pomysłów, realizacji swoich planów itd. Ma tylko wykonywać głupie zadania wymyślone przez Warszawę. Zwykły pionek. Stanowisko bez perspektyw. Nie polecam. Ogólnie praca w Solid Security to wielka pomyłka. Wiem bo tam pracowałem i najwiekszemu wrogowi bym nie proponował pracy w tym syfie.

Ted

Kierownik w solidzie zajebista robota. Je...sz facetów albo babeczki jak tam lubisz ile tylko chcesz i jeszcze ci za to płacą.

Shadov

Witajcie, Słyszałem, że Solid Wrocław poszukuję kandydata na stanowisko kierownika przedstawicieli handlowych. Możecie podpowiedzieć co to jest za praca, jak się tam pracuje i dlaczego jest wolne stanowisko?

BDB

Następny kierownik ochrony solid szykuje się do zwolnienia.....wiem ,bo właśnie pije z nim piwo

XX

Odradzam prace we Wrocław w firmie Solid. Firma się sypie. Kierownicy ochrony są zawaleni robotą i jest ogromna rotacja.. nikt nie wytrzymuje tu długo. Najlepsze jest to, że oddział nie ma dyrektora i nikt z tym niczego nie robi. Klienci rezygnują.. jak widzą 8-go kierownika w kwartale..

Zzz

Zgadzam się. Solid nie robi nic aby utrzymać swoich wieloletnich pracowników i idą tylko w drugą stronę jak jeszcze bardziej zdemontować ich do pracy. Ciągła nagonka na nierealne wyniki i odatkowo sprzedaż ubezpieczeń. Jak nie zrobisz któregoś z powyzszych to zabierają ci pieniądze z podstawy. Ciągła idiotyczna kontrola, uważacie pracownika za kłamce i oszusta, ciągle wmawianie pracownikowi że jest najgorszy, straszenie zwolnieniem, karami finansowymi, nierówne traktowanie pracowników. Przedstawiciele handlowi i cały dział handlowy nie ma lekko. Niepotrzebnie otwierali nowe biuro jak to wszystko niedługo padnie. Zostaną tylko masochisci którzy lubią jak się ich poniża i gnoji. Jesteś normalny to nie idź do Solid Security!!! Dla swojego dobra trzymaj się od tej firmy z daleka.

wroclawiak

Stanowisko kierownika działu handlowego we Wrocławiu to tylko sztuczne stanowisko, aby był człowiek na którego można zwalić wszystkie niepowodzenia, niewyrobienie kosmicznych planów itd. Kierownik to osoba która tylko będzie gnojona przez Warszawę. Co do działu handlowego to idzie ku upadkowi. Już nie ma kto pracować, przez kolejne chore pomysły kierownictwa wrocławskiego i warszawskiego praktycznie każdy szuka innej normalnej pracy. Tak to jest jak góra patrzy tylko na liczby, a nie analizuje prawdziwych problemów i nie słucha swoich pracowników. Cóż, Solid Wrocław upada!!!

zgred

dlaczego w tej firmie cały czas zmieniają sie kierownicy/inspektorzy ochrony? Co tam się na górze dzieje???

racja

Pewnie kolo za szybko biega na kierownika. Jak się zostaje kierownikiem w solidzie? Przyjeżdża kontrola z Warszawy, wywalają starego kierownika, następnie przygłupa który jest akurat pod ręką a najwolniej przed nimi ucieka robią nowym kierownikiem.

muciomacio

Jak może być dobrze w technicznym jak kierownikami zostają przydupasy poprzednich kierowników. Ludzie , którzy samodzielnie nie założyli ani jednego alarmu czy też systemu monitoringu.

zgred

odradzam prace w solid Wrocław, praktycznie wszystko chyli się ku upadkowi. My handlowcy ledwo zipiemy i każdu szuka po cichu lepszej roboty,podobnie koordynatorzy ochrony gdzie praktycznie nie ma kto już pracować bo wszyscy się zwalniają albo zostają zwolnienie nie mówiąc już że nie mają nawet swojego dyrektora ze względu na oszczędności.O ile ochodzi o działy techniczne to odkodą kilka lat w tej firmi pracuję to równiez tak żle jeszcze nie było

Tomek

10zl magnolia w sklepie a pasaz 8zl

ciekawy

czy orientuje się ktoś jakie są zarobki ochroniarza na sklepach (Wrocław), jaka jest umowa i ile godz się pracuje ?

szuszu

Oj Nowaki, Nowaki dzieci Nawaka, Nowaki. Aleście wy ciemniaki.

solidowiec

Zgadzam się z powyższą opinią "solidwroclaw". To prawda, że na stanowisku przedstawiciela lub asystenta tylko patrzą aby zabrać ci twoje wypracowane pieniądze. Na początku obiecują dużą podstawę i prowizje, a po np trzech miesiącach obniżają podstawę na stałe, zabierają pieniądze za nie podpisanie polisy w danym miesiącu i za różne "widzimisię" kierownictwa. Możesz być co miesiąc kilka stówek w plecy, a i prowizja jest taka jak kot napłakał. Wychodzi na to, że w Solid Wrocław pracuje się charytatywnie i jeszcze jesteś za wszystko jeba.y. Tylko się dobija swój samochód nabijając setki kilometrów i nic z tego nie ma. Tak więc również NIE POLECAM PRACY W SOLID SECURITY ODDZIAŁ WROCŁAW - ISTNE DNO. Coraz więcej pracowników im się zwalnia bo przejrzeli na oczy więc i Ty drogi czytelniku nawet się nie interesuj pracą w Solid tylko szukaj dalej :-)

solidwroclaw

Pracowałem jakiś czas w dziale handlowym w biurze we Wrocławiu. Totalny brak szacunku dla pracownika. Na początku oczywiście obiecują same kokosy, a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. - na początek tylko umowa zlecenie, aby dostać umowę o pracę musisz się długo naczekać albo lizać du.ę kierownictwu - brak narzędzi do pracy, dobijasz swój samochód i zwracają co grosze za paliwo. Od firmy dostajesz tylko zeszyt w którym musisz wpisywać swoje kontakty jakie zebrałes i co robiłeś - totalne średniowiecze - sami współpracownicy ok, ale są typy które tylko czekają aby cię za coś podpier..ić - kierownik handlowy to osoba fałszywa, zakłamana, dwulicowa, ogólnie jedna wielka piz.a który nie wiadomo dlaczego trzyma się na stanowisku skoro i tak nie jest potrzebny. Wszystko robią za niego bo na niczym się nie zna tylko siedzi w biurze i gapi się w komputer i plotkuje. Dodatkowo namawia każdego do zmiany pracy :-) - pracownik jest traktowany jak śmieć, całe szambo firmowe spływa na przedstawiciela który jest odpowiedzialny za wszystko, że nie ma czasu sprzedawać po czym nie robi się wyniku za co cię mocno opierd..a kierownictwo - pieniadze zabierają za wszystko za co tylko mogą, zaczyna się minus 300zł za brak sprzedanego ubezpieczenia firmy TUZ. Pracujesz dla solid a kasę zabierają ci za inną firmę - bo są powiązane. Póżniej zabiorą ci np za to co sobie wymyślą - bo nie zrobiłes zdjecia budowy - 100zł, bo nie zrobiłes jakiegoś głupiego papierka - 100zł, bo nie miałeś krawatu - 100zł itd itp. Na koniec miesiąca z kokosów zostaje ci tylko marna podstawa bo wszystko ci zabrali. - prowizja od sprzedaży też albo jest nie wypłacona, albo żle naliczona, a jak już miałbyś ją dostać to nagle pani kierowni ci ją wstrzymuje bo wg niej czegoś nie zrobiłes i kasę dostaniesz moze w kolejnym miesiacu - co byś nie robił to jesteś ciągle krytykowany, gnojony, obrzucany błotem, nieszanowany, zastraszany i co chwilę grożą zwolnieniem za byle gów.o. - coś się nie spodoba kierownikowi albo regionalnemu to cię wypierda..ą - nie masz poczucia stabilności zatrudnienia, ciągły strach. - firma mało konkurencyjna na rynku i w ogóle nieelastyczna z kiepską opinią wśród klientów przez co mozliwości sprzedaży a co za tym idzie zarabiania w firmie są znikome - brak możliwości awansu, siedzisz w miejscu przez x lat Sumując: NIE ZATRUDNIAJ SIĘ W SOLID SECURITY WROCŁAW!NA ŻADNYM STANOWISKU! CHYBA ŻE NIE CHCESZ ZARABIAĆ I BYĆ TRAKTOWANY JAK ŚMIEĆ TO JEST TO PRACA W SAM RAZ DLA CIEBIE :-) P.S. Słyszałem, ze teraz jest jeszcze gorzej i że oddział we Wrocławiu praktycznie umiera. ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE.

Janusz_biznesu

Dokładnie jak wyższe wypowiedzi. Niby pracujesz dla Solid i tam musisz realizować plan sprzedaży, ale jednocześnie musisz sprzedawać ubezpieczenia domów itp. "TUZ" - firma powiązana z Solidem :) Ja wyłącznie polecam tam pracę - ALE TYLKO NA 3 MIESIĄCE :))))))

Janusz_biznesu

Polecam wszystkim pójście do Solidu na przedstawiciela handlowego, przez 3 miesiące można zarabiać pieniążki, bo zanim się wdrożysz do firmy to mija miesiąc, potem przez dwa miesiące jeździsz w teren i zwalniają, ale wypłata 1800 zł netto + zwrot kosztów paliwa przez 3 miesiące spływa :-)

Zostaw opinię o Solid Security - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security