Opinie o Solid Security w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Wrocław

Obecny pracownik.

Koordynatorzy ochrony na obiektach we Wrocławiu to byli emerytowani funkcjonariusze policji ; wojska ; więziennictwa , którzy mają pracowników za przeproszeniem w czterech literach . Doprosić się go o załatwienie jakiegoś dokumentu w biurze ,, Solid '' lub o dostarczenie brakującego umundurowania graniczy z cudem . Koordynatorzy ochrony Wrocław doszli do przekonania że pracownik ochrony na obiekcie ma pracować i nie ma prawa nic zadać od nich , najlepiej jak by nie musieli w ogóle przyjeżdżać na obiekt tylko za darmo brać wypłatę i nic nie robić tylko siedzieć w domu i pić piwo . Takie podejście jest Wrocławskich koordynatorów ochrony do zatrudnionych pracowników . Biuro ,, Solid '' we Wrocławiu to jest totalna porażka załatwić w nim sprawy pracownicze lub niezgadzającej się sumy wypłaty to ogólna tragedia . Biuro Wrocław odsyła do Warszawy twierdząc że to oni robią wypłaty pracownikom . Nasuwa się pytanie to po co jest potrzebne biuro regionalne we Wrocławiu jak i tak nic w nim nie załatwisz , proponował bym je zlikwidować bo na wypłaty dla tych biurokratów z Wrocławia to my pracujemy na obiektach .

Obecny pracownik.

Koordynatorzy ochrony na obiektach we Wrocławiu to byli emerytowani funkcjonariusze policji ; wojska ; więziennictwa , którzy mają pracowników za przeproszeniem w czterech literach . Doprosić się go o załatwienie jakiegoś dokumentu w biurze ,, Solid '' lub o dostarczenie brakującego umundurowania graniczy z cudem . Koordynatorzy ochrony Wrocław doszli do przekonania że pracownik ochrony na obiekcie ma pracować i nie ma prawa nic zadać od nich , najlepiej jak by nie musieli w ogóle przyjeżdżać na obiekt tylko za darmo brać wypłatę .

Ludzie nie ma sensu żeby opisywać tej firmy bo i tak z właścicieli firmy ,, Solid '' nie czyta naszych wpisów na temat działalności tej bagiennej firmy . Nic na lepiej się nie zmieni tylko będzie jestże gorzej niż jest teraz . Będą nadal okradać pracowników na kasę na stawkach godzinowych i wypłatach i nic z tym nie zrobimy . Będą nadal zabierać wypłaty na poczet poniesionych strat wyrządzone straty niby z winy pracownika której faktycznie nie było . Każda wymówka jest dobra żeby pracownika (usunięte przez administratora) i zababrać mu kasę z wypłaty .

Ludzie omijajcie szerokim łukiem firmę ,, Solid '' (usunięte przez administratora) na kasie jak mogą zabierają wypłaty pracownikom za każde wykroczenie tłumacząc że te pieniądze są za straty spowodowane przez pracowników .

Pracownik Ochrony

Bardzo niezadowalający osoba przeprowadzająca była bardzo niemiła i chamska

Bardzo głupie zadawane pytania przez osobę rekrutującą .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pawel

Z okazji rozpoczynającego się Nowego Roku życzę wyrozumiałości dla pracowników, trzeźwości w ich ocenie i trochę dystansu. Niech Szef wreszcie zwolni - byle nie nas - ale siebie ! Wszystkiego dobrego!

WROSMA

Jezeli zobaczycie ogłoszenie o prace w stacji monitorowania alarmów - odradzam otwierania ogłoszenia. 12 godzin lub 24 siedzenia przy kompie za 13.20 zł na reke. Konkurencja ma wyższe stawki i normalne godziny.zostałem zwolniony oficjalnie za próbę podłączenia do telefonu urządzenia sennheiser ui 770 (wzmacniacz do słuchawki telefonicznej). Oczywiscie z mojej strony było zapytanie do grubej szefowej zmiany, czy mozna. Nieoficjalnie zostałem zwolniony, ponieważ zgłosiłem, ze jade po rodzine z Ukrainy do Krakowa, (usunięte przez administratora) wojenni. Ta firma, ktora reprezentuje Joasia G. Powinna miec wypisane wielkie Z na żmigrodzkiej.

Pracownik były

Zwolniłem się z Solidu 2 miesiące temu z powodu segregacji pracowników. Pracowałem w sklepie Biedronka. Zdenerwowało mnie, to że jedni pracownicy dostali podwyżki, a pozostali nie. Miałem 14.30 netto, a koledzy z miasta obok 16.50 netto. Próbowałem to wyjaśnić z byłym kierownikiem, to on rozkładał ręce ha ha ha. Mówił, że stawka zależna od obiektu, to ja co miesiąc robiłem po 10 ujęć i pracowałem 5 lat w Solidzie i tak mnie potraktowano - nie szanują tu starych pracowników i każdemu, który mnie się pyta, to odradzam pracę w tej firmie. Nowy pracownik przychodzi i dostaje 16 netto na start ha ha ha. Teraz mam pracę też w ochronie za o wiele lepsze pieniądze. Do widzenia Solid.

Mike
@Pracownik były

Potwierdzam , mała stawka wymagania ale to już od obiektu zależy , ja miałem sprzątać jeździć najlepiej 24/24 , i jeszcze zasuwać samemu na bramie bo sobie tak kontrahent koszty obcina , bo po co ma płacić 2 os. jak może jedna wszystko zrobic.Heh czasem się śmiałem że dobrze że doba ma tylko 24 h , bo bym musiał siedzieć Bóg wie ile chociaż na niektórych obiektach to by wogóle jedną osobę chcieli za 3 najlepiej .

Januszek

Pytanie mam takie jak wygląda praca jako monter alarmów ? Ile godzin spędzacie w pracy codziennie? Bo że więcej niż 8 to norma tak?

Prawda czasu
@Januszek

Monter alarmów hm ...: to taki artysta twórca fantastyki: ciągniesz 100m przewodu w protokoły piszesz 200m, jechałeś na obiekt 10 km a wpisujesz 20, robiłeś 4 godziny a wpisujesz 8. i wtedy jesteś dobrym pracownikiem tej firmy. Kierownictwo z koziej dopy wyciągnięte to czym więcej ściemniasz tym lepiej wychodzisz..

@Prawda czasu

Dokładnie , ja mówię już niedlugo to powiedzą że jak śmią ochroniarze żądać wypłaty , no jak to tak charytatywnie robić a niektórzy kontrahenci to , wogóle już przy swoich wymaganiach to wolontariat sobie niech wezmą a nie pracowników l. Bo zatrudniają nas i tu uwaga pozwalają pracować jeszcze hehe .

Mike
@Haha

Dokładnie , kontrahenci to chcieli by płacić najlepiej wogóle bo tu solid mało ma do tego , ale wymagania to są duże , np . Sprzątanie posterunku , bo przecież po co płacić dodatkowo firmie sprzątającej jak może ochrona posprzątać ,

Inżynier

Firma założona przez SBków , i pracują w niej rodziny Sbeków , kłamią i kłamią wszystko dla kasy,nie radze mieć z nimi żadnego kontaktu bo robią z ciebie idiotę dla pieniędzy

Czy można liczyć w Solid Security na prywatną opiekę medyczną?

Solid

Tylko dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

@Solid

A kiedy w końcu dostaniemy ilość godzin na Styczeń jest 16, a nadal nie ma godzin,ani umów!, i za jaką stawkę?, bo wielu z nas chce się zwalniać z Biedronki. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Bolek

Witam. Panowie nie przyjmujcie się do Solody, to firma (usunięte przez administratora) Ludzie pracują za 15 zł netto na godzinę i na dodatek nie wiedzą, ile godzin w miesiącu ha ha ha, bo nie ma podanej jeszcze liczby godzin. Umów brak, godzin brak, ludzie, którzy pracują chcą się zwalniać, bo są wkurzeni. Odradzam pracę w tej firmie.

Koras

Witam, kiedy są wypłaty na umowie zlecenie we Wrocławiu ? Zatrudniłem się 1 lipca i jest 10 sierpień i bodajże dziś powinna być wypłata a na koncie nie ma nic ?

Umowa zlecenie- zgodnie z zapisem do 20tego/25tego dnia każdego miesiąca

@Koras

Dzień dobry. Wypłaty mamy 3 razy w miesiącu 10, 15 oraz 20. Termin wpływu wynagrodzenia na konto zależy od obiektu na jakim Pan pracował.

Koras
@Solid

Dziękuję, mam jeszcze pytanie czy wynagrodzenie 10 sierpnia w moim przypadku dostaje sie tylko za dni przepracowane w lipcu czy również dni sierpniowe do 10 wchodzą w wypłatę ?

@Koras

Tylko za przepracowane dni w danym miesiącu (w tym wypadku za Lipiec)

Krowa
@Koras

!0, 20, i I. Wypłata wpływa co najmniej dzień przed terminem, a często nawet wcześniej.

@Koras

Wynagrodzenie za dni przepracowane w sierpniu otrzyma Pan we wrześniu. Pozdrawiam

Janek
@Koras

Firma ma czas na to do 21 dnia kolejnego miesiąca, zazwyczaj wypłacają chwilę wcześniej.

Jozefklima81@gmail.com

Nie ma takich godzinach pracy tygodnia 40godz. Firma Solid Security, pracownik ochrony fizycznej we Wrocławiu pracuje, 240godzin miesiąc nawet więcej na budowie, stawka netto 14/20gr.

Nie rozumie polityki tej firmy. Dali podwyżki na niektórych sklepach chodzi konkretnie o Biedronki, a w niektórych miastach ościennych nadal pracownicy mają po 14.20 zł na rękę. A np. Wałbrzych, Legnica, Swidnica mają po od 16 do 17 zł na rękę. Tak się traktuje pracowników w Solidzie. Wykonujemy tą samą pracę, a dostajemy 2,3 zł mniej....

Dzień dobry. Piszę w imieniu swoim i kolegów. Pracujemy na obiekcie handlowym w Biedronce. Czy będą w końcu, jakieś podwyżki na Biedronce. Bo zwracamy się do swoich kierowników i oni nas zbywają, tylko. Ludzie ogarnijcie się w końcu, bo pouciekają wam pracownicy z Solidu!! Już teraz jest z nimi ciężko, a wiem, że w moim otoczeniu (Dolny Śląsk - Wrocław). Chłopaki chcą się zwalniać, bo nikt nie chce stawki 14 zł. Może, ktoś, to przeczyta z Zarządu Solidu.

Stary

Dlaczego w niektórych rejonach Dolnego Śląska Solid podniósł stawki pracownikom, a w niektórych nie.....?! Może się, ktoś wkoncu opamięta, że w tych małych miejscowościach też pracują ludzie, którzy poświęcają się i im się z czystym sumieniem po prostu należy.

Robert
@Stary

Też tak uważam pracuje właśnie w jednej z tych miejscowości i nadal mam na Biedronce 14 zł, a mój kolega w Jeleniej Górze 17zl, a w Legnicy 16.50 zł na rękę. Podpisuje się pod kolegą, dlaczego my mamy nędzne 14, a oni po 17zl netto, czy, to nie jest segregacja pracowników... Trzeba chyba interweniować w Warszawie i dyrektora, bo we Wrocławiu nic się tym nie przejmuje. Pozdrawiam Robert

Natalia

@Booom - dziękuję za Twoją odpowiedź. A jaka jest tygodniowo norma przepracowanych godzin? Czy jest możliwość przepracowania odpowiednika pełnego etatu? Czy wynagrodzenie jest wypłacane regularnie? Czy informacje o ZUSie o których wspominasz są potwierdzone? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

Booom
@Natalia

Co do normy godzin . Hmmm .. smieszne pytanie ale fakt normalnym ludziom to siecw glowie nie miesci wiec wykasniam. Tak owej normy nie ma. Tj umowa zlecenie . Solid jako zleceniobiorca od kontrahenta ochrania dany obiekt . I zalozmy ze jest to obiekt handlowy . I solid musi dac na dany obiekt ochrone ktora wyrobi 400 godzin miesiecznie. I pracownik ochrony prscuje ile ma tylko sil nawet po 14 godzin dziennie. Prxez miesiac jak tylko da rade i chce zarobic . Chyba ze nie ma podmianki to ciagnie sam . Sa tu lamane jakie kolwiek prawa jakie kolwiek. Czy jest mozliwosc prxepracowania etatu ? Hmmm no jest ale racxej solid nie szuka ludzi ktorxy prscuja tylko 168 godzin czy jak to na zlecenie 154 bo to jest za malo . Solid ma podpisane kontakty i kontrahent solidu placi aiec wymaga za wyrobienie godzin na danym obiekcie . I od tego tez solid ma placone pieniadze . (Wiem jakie na jakich obiektach ile dostaje ale pozowle tego nie ujawniac ). Co do regularnych wyplat... hmmm co miesiac ten sam cyrk . Mnie osobiscie nic nie prxyjnego nie trafilo . A wiem ze to dziala jak ruletka dzisiaj adam a w nastepnym miesiacu krzychu dostaje z opoznieniem nawet tygodniowym . A czestym przypadkiem jest tzw przeoczenid na nie korzysc prscownika czyli ze zarobil 2ty a fia przelala 1500 i potrm wyjasnianie kto zawinil. I zawsze ta sama gadka . Kierownik inspektor xe to kadry nie naliczyly dzwonisz do kadr a kadry ze kierownik cos sie pomylil stala regulka solidu . Informacjd o zusie sa potwierdzone znam kilku ludzi ktorzy co wiecej nie mieli odkladanych skladek co drugi miesiac a przez,caly rok !!! W ostatnim miesiacu prscy solid odprowadzil mu skladke rowna 1grosz ! Sprawa drugs solid obecnie daje jak na.dwie podfirmy agencje solid i grupe solid lacznie 48 umow jedno miesiecznych 24 sa dla solidu 24tylko teoretycznie dla pracownika . Dlaczego teoretycznie ?? Zaden z moich znajomych nie ma umowy od 1stycznia dlaczego?? Odbywa sie to tsk . Przychodzac do prscy do solidu popdisujesz te 48 umow kazdy miesiac osobno na miesiac grupa solid i agecnja . I np z agencji solid placi co drugi miesiac skladki od nanjnizszej krajowej na zlecenie czyli 2002 zl brutto a od drugiej nic . W urzedsch wyglada to tak jakby pracownik miesiac pracowal w solidzid w agnecji a drugi byl na bezrobotnyn i tak na przemian. Naprawde polecam wam jak redaktorom/dziennikarzom zrobic prowokacje .... umowa zlecenie nie jest wiarzaca wiec proszd udac sie do punktu/fili soidu i podjac zlecenie na obiekt handlowy albo jaki kolwiek . Lacznie z tym ze podpiszecie panstwo 150 roznych klazulek o tym np ze nir bedze sie pan pani sadzic ,ubiegac o umowe o prace, ustalac stosunku pracy, zrxeszac itp . A kiedys bylo xe nawwt grosz czy iles od godziny zgadzamy sie oddawac na rozwoj firmy hahah naprawde to nie sa info z kosmosu . P.s nadmieniam ze na umowe zlecenid . Zleceniodawca nie moxe nam robic grsfikow nie mozemy miec kierowniko nie mozemy rejestrowa czaau prscy co wiecej umowa zlecenie nie moxe miec stalego miejsca prscy . Ocxywiscie gdy te wyszcxevolnione rzeczy sa lamane to umowa zlecenid staje sie umowa o prscd . I wtedy wlasnie idzie sie do sadu pracy o ustalenie stosunku pracy. Ocxywiscid ja jako pra ownik solidu mam kierownika,robiony grafik z godzinami od ktorej do ktorej musze prscowac , rejestruje sie odbijajac plakietks i wiele wiele innych . Pozdrawiam

Dinozaur
@Booom

Strasznie mało wiesz na temat tej firmy. A glupoty ktore piszesz sa po czesci prawda. Widzisz tylko swoja strone medalu. A takich rzeczy z ktorych udzielasz informacje powinny byc dla ciebie. Pracuje w tej firmie 15 lat i nigdy nie mialem niezadowolonego pracownika. Dbam o nich , bo bez nich nie byloby mbie. Kwestia podejscia do pracy. Sadzac po twoich wypowiedziach wnioskuje ze masz malo latek i nalezysz do ludzi kturzy mysla ze wszystko sie im nalezy. Piszecie glupoty bo nic nie wiecie na temat pracy w tej firmie.

zadowolony z życia...
@Dinozaur

Widzisz dinozaurze pracujesz tyle lat w tej firmie a nadal masz dysleksję w pisowni wypowiedzi {-którzy-a nie kturzy :)} czyli pajda chłopaku... Aha sprawdż sobie ZUSIK z tych lat to się zdziwisz jak Solid cię oszukał na składkach i zamiast emerytury 1800 zł ,dostaniesz 560 zł pozdrów kolegów którzy nadal z tobą pracują tyle lat .

Łysy
@Dinozaur

(usunięte przez administratora)Pracowałem u nich około 15 lat w tym około 5 na umowę o pracę.Poważnie zachorowała i pozbycie się mnie.Jedna wielka banda.Podejrzewam ze u nich pracujesz.

Karolek.
@Booom

Jeśli taki burak, który nie potrafi pisać po polsku, tępak i nieuk ma jakieś pretensje to niech zmieni pracę na adekwatną do jego kwalifikacji.

Karolek
@Booom

To jest tłumaczone jakimś translatorem. To oszczerstwa.

Zusik
@zadowolony z życia...

Strzal w dziesiątkę, smiac mi sie chce az, lataja jacy to nie kierownicy wazni sluzbisci ze hej, hehe , a emerytury beda mieli 500 zl tez mi interes naprawdę

@Zusik

Hahah napewno :( będą mieli jedne

Zusik
@|

No tak mowie w tym sensie ze nie wazne tak do konca jest teraz, a potem, teraz sobie porządzą a na stare lata co, za co zyc to jaki to ma sens, to ja piernicze zeby teraz sobie zadzic ludzmi a potem abo jak zachoruje to co puszki zbierać no chyba tylko

masakra
@Booom

Jak widze Twoją wypowiedz, błędy, interpunkcje, literówki, meteorytykę, to nie zasługujesz nawet na 1 zł wypłaty. Napisać składnie kilku zdań- nie potrafisz, a wymagasz pracy i uposażenia na Bóg wie jakim poziomie. P.S nie, nie pracuje w Solidzie, nie pracowałem, i nie będę...

mati
@masakra

masakra pewnie boom pisze tak , bo juz oslepl od tej pracy a glowa juz nie pracuje , nic dziwnego , jak sie robi po 360 h miesięcznie sprobuj masakra to pogadamy po 3 miechach takiej roboty , potwierdzam nie ma normy

@Zusik

Dokładnie dość pracowałam i powiem tak czas na zmiany choć w każdej firmie tak jest , ale warto to przemyśleć moi znajomi na umowę zlecenie wygole by nie pracowali , przez ten czas co pracowałam z nimi na równi ja nie mam nic nawet zasiłek mi nie przysługuje, także naprawdę w razie co nie Opłaca się ta praca

mlody
@Natalia

Ogolnie polecam wszystko jest pieniedzy jak wiadomo trzeba sobie pilnowac ale zostana wyplacone jesli zaszla jakas pomylka , natomiast uwazam ze firma stawia nie na te osoby co powinna ,pewnie zalezy jaki obiekt , ale na wiekszosci , tak jest , mam namysli stawia sie na leserow osoby tylko w buzi dobre , na tych co naprawde sie staraja niestety juz nie , cuz to tylko firma bedzie ponoscic straty np obiektow ale to juz ich własny wybor

Paulina
@Natalia

Wcale nie ma jakiś norm pracy w jednym miesiącu masz po 200 h a w innym wcale nie masz nic. Firma wstrzymuje Twoje wynagrodzenie, bo im system wstrzymuje wynagrodzenie za marzec. Poszło o to, że w kwietniu chcą z Tobą podpisać inną umowę a Ty musisz mieć zaświadczenie o niekaralność nie starsze niż 3 miesiące od daty podpisania umowy, firma upiera się przy tym, że zaświadczenia o nie karalności są ważne tylko 3 miesiące. Na moje pytania odnośnie podstaw prawnych takiego działania nie potrafią mi ich podać. Nie wiem jak można być tak tępym człowiekiem aby nie umieć podać podstaw prawnych swojego działania. Ustawa O krk nie określa terminu ważności zaświadczenia o niekaralności tylko mówi, że zaświadczenie o niekaralności jest wydawane na podstawie ustaw w jakich ktoś powinien mieć zaświadczenie o niekaralności a ustawa o ochronie osób i mienia nie określa terminu ważności zaświadczenia o niekaralności oraz nie nakłada na pracowników ochrony obowiązku przynoszenia o jakiś czas zaświadczenia o niekaralności.

@Zusik

No dokładnie , nawet na umowę o pracę przy tych ich składkach to emerytura będzie 200 zł hehe

Mloda
@Dinozaur

Być może nie wszyscy koordynatorzy są tacy jak ty stąd te opinie

Cześć. Pracuje w Solidzie 4 miesiące i zamierzam stąd (usunięte przez administratora) szukam innej firmy, takiego (usunięte przez administratora) to jeszcze nie widziałem. Praca w sklepie Biedronka jest okropna. Nie dość, że niebezpieczna!!!, to jeszcze stawka godzinowa na rękę 14.20 ????????!!!!! O koszule, czy spodnie nie można się doprosić!!! Na obiektach handlowych płacą najmniej ze wszystkich firm ochroniarskich!!!! Nie podejmujcie pracy na obiektach handlowych, bo to jest żałosne, że tak wyzyskują ludzi. Nawet Ukraincy im nie przyjdą za taką stawkę godzinową pracować. Z tego, co wiem, to w moich okolicach Wałbrzycha, chłopaki się będą zwalniać. Bravo Solid ????

@Nowy

Ja pracuje, tu 4 lata też na Biedronce, ale szukam, coś lepszego (finansowo), bo tu Szkoda głowy nadstawiać za te nędzną kasę.

Witam. Podjąłem pracę w Solidzie 3 miesiące temu na sklepie Biedronka, ale, jest tak niebezpiecznie, że trzeba stąd uciekać. Mam stawkę 14 zł na rękę! Idę pilnować teraz budowy do innej firmy i dają mi 16 zł na rękę. Solid, to zgredy. Dziwię się, że ludzie tam jeszcze pracują,ale JMP niedługo im podziękuję, bo już teraz brakuje ludzi, nikt za tak nędzne pieniądze nie przyjdzie pracować!

Sławek
@Nowy

Chłopie uciekaj stąd, jak najszybciej. Najmniej płacą ze wszystkich firm. Ja pracowałem w Solidzie 10 lat i na sklepie miałem 14zl. Pracuje pilnując budowy w innej firmie i mam 15.50 na rękę. Zero stresu, cisza, spokój, nie to, co w Biedronce.

Duży

Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem! Najgorsza firma w jakiej pracowałem!! Płacą najmniej ze wszystkich firm ochroniarskich!!!!! Pracowałem tam 5 lat i 5 lat za długo. Przeniosłem się do innej firmy, gdzie płacą lepiej, o wiele lepiej. W Solidzie dostaniecie max 14.50 stawka głodowa. Brakuje, już im ludzi nawet na stanowiskach kierowniczych, bo Kierownicy odchodzą, bo za tak słabe pieniądze mówią, że nie będą pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 9 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security