Opinie o Solid Security w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Wrocław

Jakiś

Na rozmowie kwalifikacyjnej pan Przemek obiecywał złote góry, notoryczny kłamca tak najdelikatniej mogę go nazwać, w tych kłamstwach najgorsze jest to że nie będzie na czas wypłaty to znaczy że mam przepracowany cały miesiąc a wypłata powinna być 10 ostatnio zapytany przy rozmowie tel. powiedział mi że może 13 albo 15 bo jeszcze nie jestem wciągnięty w system. Przypomnę że przepracowałem już cały miesiąc i czekam na wypłatę, to że ja mam jakieś opłaty firma ma to głęboko w (usunięte przez administratora) a później dziwią się że ludzie u nich nie chcą pracować. Totalne dno już nawet ludzie z Ukrainy na słowo solid wymiotują. Moja ocena to ZEROOOOOOO !!!!!!!!

Łysy Radek

Cóż wszystko wyjaśnia skąpa ocen opinie wobec ludzi pracujących nie rzadka na odpowiednich stanowiskach. W rekrutacji nic nie można załatwić brak jakiekolwiek pomocy wszyscy patrzą na ciebie z góry tylko kawka i pogaduszki słyszałem jak się śmiali zimowej pani inspektor która osobiście szkoli dyrektor R. Iłków . Kazali czekać czekałem ale ile można się prosić. I taka firma chce pozyskiwać pracowników no życzę sukcesów w poszukiwaniu może ul. Małachowskiego tam znajdą kandydatów

bohun

Jak chcesz isc do pracy to idz do p .mariusza magnera anie do pana dominika lipinskiego tooszust i klamca

Aga
@bohun

Prawda popieram najgorszy jeszcze jest Mirek jarmakowicz.

Aga
@bohun

Prawda

Przez 5 lat przeracowalem na 1 budynku gdzie przeszedłem kilkunastu kierownikow nawet Pana Macieja, którego sami zwolniji wiem jak to przebiegło. Ogólnie ostatni kierownik wymyślam i przyjeżdżał w nocy na półgodzinne kontrole. Po tym jak się zwolnielem ze względów zdrowotnych na obiekcie gadal, że nigdzie pracy w ochronie nie dostane o sie przeliczyl. Ogólnie mam wywalone na solid

Pracownik Ochrony

Bardzo niezadowalający osoba przeprowadzająca była bardzo niemiła i chamska

Bardzo głupie zadawane pytania przez osobę rekrutującą .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Henryka

Czy ktoś ma taką jak ja sytuację, że pracując na tym samym stanowisku w tej samej firmie ma wynagrodzenie mniejsze?

Klient

Dlaczego po wciśnięciu pilota antynapadowego ochrona przyjezdza po 3 godzinach??? Zresztą ochrona to za dużo powiedziane... przyjechała laseczka na oko 30 lat usta jak do francuza wytapetowana że starach i pyta czy coś się stało. (usunięte przez administratora)

Maniuś

skonczyles obrabiac (usunięte przez administratora) innym to teraz sam na siebie piszesz? Operacja pod falszywa flaga? Jedziesz sam siebie dla niepoznaki zeby dalej nakrecac na siebie ludzi?

Mariusz
@Maniuś

Dlaczego podszywasz się pod moją osobę? Powiedz mi to prosto w twarz. Szczerze mam satysfakcję z tego że ludzie beż życia o mnie piszą. Przegrywie ...

Mariusz

Dobry gość pracuje w interwencji james Bond śmiga w okularkach mówi że jeździ sam bo ma czarny pas w judo

ochroniarz patrol G.I.

wypłaty sie nie zgadzają brakuje po 600zł co miesiac nie do odzyskania te pieniadze sa. kary za wszystko. PRACOWNICY PŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI ZA PALIWO DO SŁUŻBOWYCH AUT oczywiście częściowo za to ze wlaczaja ogrzewanie jak jest zimno. co miesiac z gory planowane sa nadgodziny na grafiku co jest sprzeczne z prawem pracy. zatrudniaja juz nawet ukraincow i pokemony. obiecali pewna stawke godzinowa netto a co miesiac kradna po 3-4złl za godzine przykladowo za norme powinno byc wedlug obietnic ponad 3000 a jest minimalna. norma to ok 168h a oni grafiki planuja po 240h (to ich normatyw miesieczny) a niektórzy mają zaplanowane w grafiku po 5prawie 600 godziny i wiecej na MIESIAC. sprawa zgłoszona już do inspekcji pracy szkoda tylko ze oberwie sie kierownikowi z wroclawia a nie winowajcom tego on jest tylko pionkiem pana R. M. z warszawy który (usunięte przez administratora) ludzi po mistrzowsku nawet żonę ;)

@ochroniarz patrol G.I.

Przyjdź sobie pracować do Biedronki za 15 zl netto ????, normalnie śmiech na sali!!! Już ludzi im brakuje, a co będzie niedługo. Na innych sklepach płacą po 17.18 zł netto. Solid, jak się nie obudzi w co wątpię, to JMP im podziękuję za ochronę w Biedronce. Starzy pracownicy chcą się zwalniać, nikt nie będzie głowy nadstawiał za 15 zł!!!!

Amadeusz

Gdzie zrobić kwalifikacje na pracownika ochrony we Wrocławiu?

Dziecko w interwencji

Przyjechała ostatnio do mnie Pani w okularach chuda jak patyk czas nawet ok ale co ona ma zrobić wyglądała jak dziecko i niezbyt przyjemnie pachniała jeszcze sama

Damian28

Nigdy nie pójdę juz do solid pracować masakra jakaś jest z tej firmy jak kierownik chciał żeby zostać dłużej to szlem mu na rękę bo wiadomo każdy chce zarobić lepiej a jak ja coś chciałem to nawet telefonu nie odebrał zobaczymy jaka wypłata będzie za więcej godzin i najlepsze jest to że umowy nie dostałem do domu a miał mi wysłać.

Najgorsza firma ochroniarska zakladaiom uszkodzony szystem alarmowy jest ruch w domu a nie zapłacą się arena psziezdza technik gada że system działa w 100 procentach sprawnie a jak się zalocy miałem zalocenie o godzinę 15 a psziechali o 22.30 niezli som chamska obsługa na infolinię albo też wogule telefonu nie odbieraiom serwis też chamowaty brak słów byłem ich klientem nie polecam

krowa
@Andrzej

Na moje oko jesteś góralem i nie znasz obsługi komputera, ani języka polskiego i jesteś pijany.

Arni
@Andrzej

A gramatyka?-zdalnie?

@krowa

Krowa takie komentarze zostaw sobie lub dla kolegów z obiektu na którym pracujesz . Szanuj czyjąś wypowiedz na temat firmy w której sam pracujesz za marne grosze i który Cię (usunięte przez administratora) na wypłacie .

Obecny pracownik.

Firma ,, Solid Security '' Wrocław traci coraz więcej obiektów na terenie całego województwa Dolnośląskiego ze względu na to że koordynatorzy ochrony oraz całe szefostwo biur Wrocław olewają obiekty oraz pracowników zatrudnionych na tych obiektach . Koordynatorzy w ogóle nie interesują się co dzieje się na obiektach wola pić piwo w domu podczas godzin pracy niż udać się na obiekty i rozwiązywać problemy obiektowe . Po co jechać na obiekt czy siedzi w domu podczas godzin pracy i tak za te godziny ma wynagrodzenie zapłacone . Takich mamy koordynatorów w ,, Solid Security '' . To my pracownicy ochrony zarabiamy na wypłaty dla nierobów koordynatorów . Proponował bym szefostwu firmy o przyjrzenie się dokładniej i wnikliwiej co w czasie godzin pracy robią koordynatorzy ochrony . Czy są na kontroli obiektu czy siedzą w domu i piją piwo i wyjaśnień od koordynatora ochrony dla czego stracił obiekt jaki był tego powód . Ale znając życie w firmie ,, Solid Security '' nikt tym z szefostwa nie będzie się przejmował tym że tracą obiekty i nie będzie wyjaśnił z jakiego powodu bo wszyscy mają na to wydymane . Każdy z nich patrzy żeby odbębnić swoje godziny w pracy i iść do domu i żeby mu kasa wpłyneła na konto . Taka jest polityka tej firmy .

Karolek
@Obecny pracownik.

Zawsze możesz zmienić firmę, ale zapamiętaj, nigdzie nie ma miodu. Ja zmieniłem i jestem zadowolony, pieniądze mniejsze ale spokój. Tylko etat.

Krystian

Cześć. Pracuje w markecie Biedronka, nie wiem, czy ktoś to czyta z kierownictwa ale mógłby. Żeby w sklepie mieć 15,50 zł na rękę, to się po prostu w głowie nie mieści. Panowie kierownicy, a może więcej się starajcie, żeby wasi pracownicy, którzy nadstawiaja swój łeb za 15 z małym hakiem mieli większe pieniądze za godzinę przepracowaną, a nie ciągle rozkładacie ręce, co ja mogę.. Patrzycie, tylko na swoje kieszenie, a później biadolicie ze nie mam ludzi do pracy, bo kto przyjdzie za te grosze - desperaci chyba. Acha i szanujcie tych pracowników co macie obecnie, bo i oni niedługo wam pouciekają, bo w moim okręgu dużo chłopaków szuka lepszej pracy. Pozdrawiam Krystian

@Krystian

Po 1- podpisując umowę, zgadzales się na takie wynagrodzenie, więc sam przestań biadolić desperacie Po 2- gdyby stawka zależała od Kierownictwa, na pewno byłaby wyższa czy to na Biedronce, czy na jakimkolwiek innym obiekcie Po 3- jeżeli ktoś nie jest szanowany przez przełożonego, można zawsze przyjść do biura i porozmawiać z Kierownikiem Działu/ Dyrektorem

Ile jest zmian w Solid Security?

Augiasz

Same zmiany i to na lepsze. Kiedyś aby zostać solidnym kierownikiem trzeba było mieć udokumentowane 5 lat pracy na stanowisku świniopasa a teraz wystarczy, że masz rok doświadczenia w wywożeniu szamba i już możesz aplikować na wyższe stanowisko w tej firmie.

Obecny pracownik.

Pracownicy firmy ,, Solid '' Security przyznajcie się na forum ilu zostało przez firmę ,, Solid '' oszukanych na wypłatach ilu osobom w ogóle wypłaty nie wpłyneły na konto .

ToS

PRAKTYCZNIE KAŻDY !!!!

Stary
@Obecny pracownik.

W tym miesiącu (lipcu), znowu oszukano nas na wypłatach, jak to jest, że część osób dostaje po staremu, a część po nowemu. Jedni pracownicy dostają po 17 zł!!?, a drudzy 13.50?! Nie dziwię się, że ludzie uciekają z tej firmy, to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Wielu moich znajomych szuka nowej pracy, bo od 1 lipca płacą po 13,14 zł na rękę!!!! Chodzi o pracę na Biedronkach. Nie długo będzie im brakować ludzi!!!

ToS

W każdym razie, co byś tam nie zrobił i jakiego kontraktu nie podpisał, czy to za 10 czy za 150 tysięcy miesięcznie to nic albo niewiele z tego będziesz miał,(usunięte przez administratora)

Ada

(usunięte przez administratora) która to pisałaś może zdradź nam swoje prawdziwe imię a nie zasłaniasz się kogoś imieniem bo czasem ktoś czyta te wypociny uzalajacych się byłych pracowników których boli że ludzie nadal pracują a wy nie bo byliście albo (usunięte przez administratora) albo najebani w pracy

Obecny pracownik.

Koordynatorzy ochrony na obiektach we Wrocławiu to byli emerytowani funkcjonariusze policji ; wojska ; więziennictwa , którzy mają pracowników za przeproszeniem w czterech literach . Doprosić się go o załatwienie jakiegoś dokumentu w biurze ,, Solid '' lub o dostarczenie brakującego umundurowania graniczy z cudem . Koordynatorzy ochrony Wrocław doszli do przekonania że pracownik ochrony na obiekcie ma pracować i nie ma prawa nic zadać od nich , najlepiej jak by nie musieli w ogóle przyjeżdżać na obiekt tylko za darmo brać wypłatę i nic nie robić tylko siedzieć w domu i pić piwo . Takie podejście jest Wrocławskich koordynatorów ochrony do zatrudnionych pracowników . Biuro ,, Solid '' we Wrocławiu to jest totalna porażka załatwić w nim sprawy pracownicze lub niezgadzającej się sumy wypłaty to ogólna tragedia . Biuro Wrocław odsyła do Warszawy twierdząc że to oni robią wypłaty pracownikom . Nasuwa się pytanie to po co jest potrzebne biuro regionalne we Wrocławiu jak i tak nic w nim nie załatwisz , proponował bym je zlikwidować bo na wypłaty dla tych biurokratów z Wrocławia to my pracujemy na obiektach .

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 9 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security