Opinie o Solid Security w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Wrocław

Zdechlak

Ej krowa ile Ci płacą za taką obronę i obrażanie ludzi. No ale kto z rozumem podaje się jako krowa. Widocznie masz tyle samo rozumu albo jeszcze mniej. Nie obrażaj ludzi. Ci ludzie właśnie mają godność i olej w głowie i odeszli do innej pracy. Przeczytaj wpis gościa który korzysta z ochrony i jak był zdziwiony jak przyjechała do niego grupa w postaci jednej osoby bez broni i reszty wyposażenia. Teraz znowu szukają do grupy bez broni i tak co chwilę. Coś chyba jest nie tak ?

@Zdechlak

Krowa to do Ciebie najlepiej by pasowało, dlatego ta metafora. Jesteś głupi jak but, nie masz kwalifikacji, a żądasz nie wiadomo czego. Ciekawe kim jesteś z zawodu, bo się nie chwalisz? Jak Ci się nie podoba to dlaczego nie zmienisz firmy, skoro masz takie kwalifikacje? Co za wysokie progi?

@Krowa

Krowo dawno zmieniłem firmę i już nigdy nie będę pracował w żadnej pseudo firmie ochrony a tym bardziej niby firmy dla osób niepełnosprawnych. Jak jesteś taka ciekawa to jestem po technikum samochodowym. Pracuję teraz jak człowiek od poniedziałku do piątku. A Ty naucz się kultury i nie obrażaj ludzi. (usunięte przez administratora) Zreszta kulturalnym trzeba się urodzic.

solid

naprawde nie polacam tej pracy kierownik jest bardzo nachalny do swoich pracowników wymusze wszystkie nadgodziny do grafiku jezeli ktoś chce isc tam do pracy to szczerze nie polecam Kierownik stalking prowadzi!!!

@solid

Który kierownik? W firmie jest z 40 na terenie dolnego śląska.

@solid

Stalking czy (usunięte przez administratora)

nieznajmy

macie racje kierownik zawsze dzwoni i jest bardzo nahalny zgłoszę sprawe na policje ze stalkink bo to jakaś lekka przesada co ten człowiek wyprawia..... Ostatni tyszien robie q wdoatku podpisywanie kartek ze 50 na umowach to jakaś kpina nikomu nie polecam tej pracy naprawdę Solid to najgorsza firma jaka znam i te dzwonienie chyba gosciu nie wie ze nie moge odebrać to co chwile telefony i tak zgłosze sprawę to na inspekcji pracy i na policji bo to jakaś masakra jest z tym idiotą

@nieznajmy

Zgłoś na policję i nie strasz, bo się zesrasz bohaterze.

@nieznajmy

Jak wytrzeźwiejesz to wtedy pisz.

Klient

Posiadam w domu system alarmowy solidu. Po uruchomieniu alarmu (celowe nie wyłączenie pilotem) "grupa interwencyjna" przyjechała po ponad 2h dokładnie 2h i 13m. W składzie jednoosobowym bez broni bez kajdanek bez niczego. Zaznaczę jeszcze ze na alarm przyjechała dziewczynka na oko 20-25 lat 40-50 kg wagi. Gdy zapytałem czemu jest sama i bez broni to powiedziała że nie ma pozwolenia na kajdanki gaz i broń, I jest sama bo za 13zl netto nikt nie chce pracować. I wszystkie rejony są pojedyncze. Jako klient pytam: Jeśli zostanę napadnięty w swoim domu i wezwę solid czego mogę się spodziewać po takim patrolu??? Moge się czuć bezpieczny? W lokalnej gazecie znajdzie się artykuł na ten temat w ciągu miesiąca. Szkoda kasy na was...

@Klient

Dlaczego nie zrezygnowałeś z takiej ochrony.

Pracownik Ochrony

Bardzo niezadowalający osoba przeprowadzająca była bardzo niemiła i chamska

Bardzo głupie zadawane pytania przez osobę rekrutującą .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zdechlak

Wszystkie te firmy to fikcja firm a do tego ogłaszają się że są zakładami pracy chronionej.(usunięte przez administratora) Osoby niepełnosprawne po 24 godziny na krześle w zimnie i kempingu na budowie bez wody. Szkoda nerwów i słów. Wszyscy oni tacy sami wszystkie te firmy.

@Zdechlak

Osoby niepełnosprawne w ochronie mogą być zatrudniane w godzinach nocnych. Jeśli nie chcesz pracować w godzinach nocnych to idź na produkcję.

@Krowa

Ile Ci płacą za obrażanie ludzi i taką obronę. Oczywiście że jeżeli lekarz pozwoli to pracuje się w nocy i ja tego nieneguje. Ale tu chodzi o 24 godziny i o kasę która jest śmieszna. W centrum logistycznym Dino w Rzeszotarach płacą 18 na rękę i też ciągle szukają ludzi to kto będzie pracował za 13. Czyny spoleczne się skończyły z upadkiem komuny. Nie obrażaj ludzi bo nie w tym sposób na rozmowę. Jeżeli chcesz porozmawiać to na argumenty a napewno tych na plus jest bardzo mało a wręcz zero. 13 złotych w tych czasach na te ceny to porażka. Fakt komu się nie podoba to może iść na produkcję i napewno lepiej na tym wyjdzie. Mimo obraźliwych słów w moim kierunku ja Ciebie pozdrawiam i życzę dużo dużo zdrówka.

Zdechlak

Szukają teraz kreatyna który będzie nastawiał głowę za 13 złotych jako grypa jednoosobowa interwencyjna. Jeszcze lepsze jaja że bez broni. No to trzeba być chyba świeżo wypuszczonym z psychiatryka żeby za taką stawkę w pojedynkę i bez broni jeździć na interwencje.

@Zdechlak

Jak to czytam to nie wiem czy się śmiać, czy płakać? Kretyn to u Ciebie kreatyna, grupa to grypa i tacy (usunięte przez administratora) pracują w tej firmie, strach pomyśleć z bronią na interwencji. Żeby mieć broń to trzeba być zdrowym na ciele i umyśle.

Byly pracownik

Firma Solid Security to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Kierownicy obiektów to niewykształceni barany którzy nie mają pojęcia o kierowaniu ludźmi.

Stary
@Byly pracownik

Dopóki kierownikami rejonu będą byli mundurowi, to nadal będziemy zarabiać po 14zl!!!! Inne firmy dają już minimum 16 netto. Czas najwyższy zmienić pracę. Teraz im brakuje ludzi, a niedługo wogóle nie będzie kim im pracować.

@Byly pracownik

Jeśli już to nie: "Kierownicy obiektów to niewykształceni barany którzy nie mają pojęcia o kierowaniu ludźmi." Tylko: " Kierownicy obiektów to niewykształcone barany którzy nie mają pojęcia o kierowaniu ludźmi. " I widzisz takie jest Twoje wykształcenie, ale masz żądania jak człowiek wykształcony.

Ehhh

W życiu nie spotkałem się z taką niekompetencją. A już Pan kierownik z Cerrefour we Wrocłavii - kompletny brak szacunku do osób, z którymi umawia się na spotkanie rekrutacyjne.

@Ehhh

Dzień dobry. Można prosić o informację na temat kierownika z Wroclavii? Proszę o kontakt telefoniczny 607 445 071. Pozdrawiam

Miki

Ludzie na Biedronkach dają 14 zł ha ha ha ha ha, to, jakieś kpiny. Ludzi im brakuje, a niedługo będzie jeszcze gorzej, bo wszyscy łącznie ze mną odeszliśmy z Solidu. Teraz się cieszymy, bo np. Konsalnet na markecie daje nam 16netto. Dziękuję i nie pozdrawiam firmy Solid.

Zdechlak

13 złotych co to jest za stawka? No ale emeryci i renciści są szczęśliwi. No i tacy wszystko psują cały rynek pracy . Za michę zupy jak powiedział Morawiecki i na nodze od taboretu wytrzymają nawet 24 godziny. Ludzie jest tyle innej pracy nawet Ukraina im nie przyjdzie pracować za tyle bo oni się szanują i cenią. I mają rację. Ja miałem dość i zmieniłem pracę. Mam teraz wolne weekendy i święta i śpię w domu . A i żona zadowolona że w nocy jestem. P(usunięte przez administratora) Trzymta się ciepło. Były cięć.

@Zdechlak

Powodzenia w pracy na Ukrainie.

Koras

Można prosić o NIP solida na Żmigrodzkiej bo nigdzie nie mogę znaleźć ?

@Koras

Dzień dobry. Proszę wpisać w wyszukiwarce internetowej nazwę spółki na którą ma Pan podpisaną umowę oraz słowo NIP. Gwarantuje że znajdzie Pan interesujące Go dane. Pozdrawiam

@Koras

Czytać nie umiesz? Sprawdzenie NIP to jest pestka w XXI wieku.

Jutek

Podpisuja szkolenia barany ktorych nigdy nie bylo nie wiedza ze kreca na siebie bicz

Przyszły pracownik miał być

Dzień dobry. Miałem przyjść do pracy do Biedronki dawne woj Wałbrzyskie. Jak się dowiedziałem, że dostanę 14 zł na rękę za 1 godzinę przepracowana, to od razu im podziękowałem. Poszedłem Seris - Konsalnet i tu mam na sklepie 15.50 zł na rękę ????. Ludzie szukajcie pracy w innych firmach, bo tu cieniutko płacą.

Nostradamus

Nie polecam tej firmy nikomu do pracy. Pracowałem kilka miesięcy na Wrocławskich Biedronkach i odradzam komukolwiek. Zlecenie za śmieszną kwotę. Większość ochroniarzy nie robi nic albo bardzo mało i nie ma co się im dziwić jeśli kierownictwo straszy lub co gorsze wlepia kary od tak. A bo tu ci coś wyszło, tam niby robiłeś coś czego nie powinieneś w czasie kiedy ci coś wyszło, nie chodzisz w mundurze, godziny nie zrobisz do limitu i masz ostrą jazdę. Szkolenie dla nowych pracowników trwa godzinę do półtora i biorą praktycznie wszystkich jak leci. Po takim szkoleniu maks dwugodzinnym jesteś rzucony na głęboką wodę i radź sobie sam. (usunięte przez administratora) ci którzy kradną na handel coraz częściej chodzą dwójkami i częste są grupy. Pomijam fakt że 99% z nich nie pójdzie grzecznie tylko trzeba się szarpać za te ochłapy które rzuci firma. Nie dziwię się że ludziom nie chce się nic robić i udają że nie widzą. Z wszystkich kierowników tylko jeden jest tam ogarnięty a reszta to porażka. Kierownicy nie odbierają telefonów i nie odpisują na wiadomości, straszą cię karami na każdym kroku, jednego dnia mówią że jest git i klepią po plecach żeby następnego zadzwonić że już nie pracujesz. Grupy interwencyjne istnieją tylko na papierze bo tak naprawdę trzeba czekać najczęściej od 30 do 60 minut kiedy jest dawno po akcji. Pracownik ochrony fizycznej który jest stale na jednym obiekcie jest traktowany jak śmieć przez kierownictwo Biedronki w większości wypadków ale już np. grupy mobilne traktowane są z respektem. Mógłbym pisać do jutra rozprawkę o tym dlaczego jeszcze firma Solid Security a dokładnie oddział Wrocławski to (usunięte przez administratora) ale mi się nie chcę więcej tracić czasu.

Jasnowidz
@Nostradamus

Nosterdamus !!! latasz po firmach i opisujesz nieprawidłowości , głupoty ,bzdurne działania , A tak naprawdę zerknij w lustro i sprawdz co tam zobaczysz , zapewnia Cię że jest tam jedna wielka pomłka!!!!!!!!!!

Nostradamus
@Jasnowidz

Facet naucz się pisać, a potem komentuj. Pomyłka Security to twoja firma. Pewnie jesteś jednym z koordynatorów w tej śmiesznej firmie. Skoro ktoś taki ma takie stanowisko, to ja będę w przyszłości miliarderem. Nie pozdrawiam i polecam wrócić się do szkoły.

Stary
@Nostradamus

A, może kierownicy rusza swoje 4 litery i postarają się o podwyżkę, bo niedługo wszyscy pouciekają z tej firmy, to wstyd na Biedronkach 14zl na rękę! Na pilnowania budowy Seris Konsalnet daje 16zl na rękę.

@Jasnowidz

Gościu sam jesteś pomyłką .Pracowałem w tej śmiesznej firmie o nazwie Solid i to pisze ten kolega to jest szczerą prawdą co się dzieje w tej firmie . Sam popatrz w lustro i zobaczymy co w nim zobaczysz , już niedługo wszyscy pracownicy odejdą z tej firmy za ich kanty i oszustwa .

Franek

Powiem krótko na Biedronkach 14 zł, to wstyd. Mój kolega na budowie dostaje 15. 50 na rękę i ma spokój. Nie użera się ze złodziejami. Dziwię się, że JMP trzyma z tą firmą - Wstyd!

Jutek

(usunięte przez administratora) prawda ochroniarze w soldzie toochroniarze w cudzyslowie przychodxa do pracy odbebnic swoje godziny niczym sie nie interesuja byle dostana kase za nierobstwo

No i znów....

Ja by co to juve daje 17 netto. Szukają.

Pracownik naszczęście juz byly

Pracowałem w interwencji i nie polecam. Stawki minimalne, brak ludzi, samemu odwalasz robotę która powinno robić 8 ludzi. Kary finansowe za wszystko. Stawka oczywiście jak to solid minimalna krajowa. Kierownictwo szantażuje ludzi... nie jedziesz sam więc (usunięte przez administratora) pakuj sie. Auta w stanie opłakanym i bez klimy w upały po 35°C. Nawet wody nie dają. TA FIRMA UPADNIE. Niestety.

To znów ja
@Pracownik naszczęście juz byly

A kierownik z Warszawy..... brak słów (usunięte przez administratora) totalne. Teoretyk typowy. Wg niego tylko się śpi w aucie. I robią łaskę ze płacą nam. Bo wg nich powinniśmy za darmo pracować. A i nawet jak weźmiesz auto uszkodzone juz wcześniej to tobie dowalą karę "na naprawę".

I znowu zmora
@Pracownik naszczęście juz byly

Tak ze 2060zl masz pewne. resztę ze zlecenia zabiorą na kary

hahaa

i kasują koemwntarze nie wygodne :)

Staszek
@hahaa

Mamy najniższą stawkę godzinową ze wszystkich marketów! 12 zł na rękę, to jakaś TRAGEDIA! Trzeba spierd... stąd, jak najszybciej! Odradzam pracę w firmie Solid.

Beza

Nie polecam. Dziwne kierownictwo na Wroclavii. Niejasno i skąpo przekazują informacje a potem zwalają winę na pracownika. Juz na samym początku problemy. Naprawdę odradzam.

Miki

Ludzie nie przychodźcie tu pracować! Płacą najmniej ze wszystkich firm ochroniarskich. Na Biedronkach płacą żałosne 14,20 netto, gdzie indziej płacą, jak Polo Market 16zl, Dino 17zl, Rossmann 17 zł. Ludzie uciekają stąd niedługo Jeronimo Martins im podziękuję za współpracę ????, bo sklepy są nie obstawione z powodu braku ludzi. Pracowałem tam 10 lat i przeniosłem się do Aldika, mam na rękę 16.50zl. Ostatnio kolega mi mówił, który jeszcze tam pracuje 20 lat, że ludzie uciekają z Solid, bo za 14zl, to niech sobie sami kierownicy pracują! Nie polecam pracy w tej firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 10 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security