Opinie o Solid Security w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Wrocław

Pracodawca (usunięte przez administratora) mnie na kosz ciuchów sytuacja wyglądała w ten sposób że zwróciłem wszystkie rzeczy oddałem buty-bo ich sprawa się ryczy -i dostałem protokół znawczy powiedzialem pani że napisane miałem tam że nie oddałem butów.po czym pani powiedziała jakich butów?? W ten sposób zabrali mi 129 zl w stresie związanym z moim zwolnienie ze względu na zmiane lokalalizacji z dnia na dzień po prostu podpisałem papier zdawczy. CZYTAJCIE CO PODPISUJECIE Z TA FIRMA PRZESTRZEGAM PRZED SOLIDEM!

Odpowiedź

Butów się nie zdaje jeżeli były używane. W związku z tym jest to potrącane z ostatniej wypłaty. Nikt nie chce nosić butów po kimś, więc taka praktyka jest zrozumiała jeżeli buty jeszcze się nie zamortyzowały.

Paulina

Ja mam sama pilnować terminów swojej umowy z firmą a nie odwrotnie, jeszcze sama się zgłoszę, sama za siebie odprowadzę składki, sama za siebie zatrudnię, wszystko sama. Tylko po co mi do tego spółka Solid Security? Nie wiem po co ?

Paulina

Firma ma bardzo niekompetentnych pracowników biura. dzwonią przekazują informacje, że chcą zmienić ze Zleceniobiorcą zapisy w umowie informują o tym w kwietniu, że za marzec potrzebują zaświadczenia o niekaralności nie starszego niż z przed 3 miesięcy na tej podstawie wstrzymują Ci wypłatę wynagrodzenia za marzec. Przychodzisz dalej do pracy firma Ci nie płaci, bo nie w tej chwili wiszą mi za 660 godzin mojej pracy. Po wynajęciu Radcy Prawnego do załatwienia spraw związanych z wypłatą okazuje się, że umowa zlecenie pomiędzy mną a Firmą skończyła się w Grudniu 2020 a firma nie odprowadza za mnie składek od kilku miesięcy i nawet nie jest zgłoszona do ubezpieczenia. Przychodziłam do pracy na rzecz tej firmy przez kilka miesięcy bez umowy i bez składek. Firma ma w moją stronę mieć czelność i wymagać ode mnie zaświadczeń nie starszych niż z przed 3 miesięcy przed podpisaniem umowy a nie znają podstaw prawnych swojego działania.

Klient indywidualny

Najgorsza firma na rynku do współpracy. Nie polecam i ostrzegam. Z nikim nie można się dogadać co do terminów brak jakiegokolwiek nadzoru. Każdy jest szefem nic mu nie zrobisz ... Firma dramat!

Pracownik Ochrony

Bardzo niezadowalający osoba przeprowadzająca była bardzo niemiła i chamska

Bardzo głupie zadawane pytania przez osobę rekrutującą .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nieznajoma

Pracowałam w budynku solidu na zmigrodzkkiej 244 we Wrocławiu ponad 2 lata.. Człowiek się stara próbuje dogodzić w swoich staraniach użytkownikom pracującym w biurach aby dobrze się czuli przechodząc korytarzami, klatkami schodowymi, czy toaletami.. W tym biurowcu nikt nie szanowal tego co robily pracownice,administrator obiektu wymagała wszystkiego lecz nie szanowala pracy którą wykonywały panie sprzątające, patrzyła tylko na siebie i cały swój czas spędzała na rozmowach telefonicznych lub wyciąganiu informacji o innych zero zainteresowania pracownikami że spółki .. Pracownice po stronie solidu były lepiej traktowane niż panie sprzątające ciągi komunikacyjne po stronie gdzie znajdowały się wynajmowane biura, administrator obiektu wstydziła się Pan sprzatajacych, traktowała je przy oprowadzaniu nowych klientów wynajmujących biura jak kogoś kto jest niższym szczeblem ale przecież sprzątanie to nic gorszego bo żadna praca nie hanbi lecz już panie sprzątające to wstyd , ta pani nie potrafiła dopilnować nawet sprzętu z ktorego korzystali wszyscy przychodzący do kuchni na pietrze aby zjeść posiłek w trakcie przerwy o wszelkie usterki ta pani miała pretensje do Pan sprzatajacych , pani administrator miała wszystko to co się dzieje na obiekcie gdzieś..w momencie gdy miał przyjechać właściciel obiektu owa pani strasznie panikowala na wieść że właściciel ma przyjechać.. Wprowadzała taka atmosferę na obiekt że człowiek nie miał chęci na przychodzenie do pracy.. W momencie rezygnacji z pracy w tym miejscu nazucana jest kara za kradzież sprzętu którego administrator nie dopilnowala i zarzuciła kradzież Panią sprzatajacych którego pracownice nigdy nie dotknęły.. Na obiekcie są kamery ale po co na nie zerknąć i dowiedzieć się kto konkretnie miał coś wspólnego z kradzieża ekspresu do Kawy skoro lepiej obserwować na kamerach pracownice których się nie szanowalo bo przecież są nikim. Nie pozdrawiam i odradzam

Uczciwy
@Nieznajoma

Trafione w punkt. Niestety ale ma Pani w 100% rację. Jaki właściciel taka pani administrator i cała firma

Joszła

Firma jak firma ,jak każdy wie na dobro firmy pracują wszyscy zatrudnieni ludzie a nie tylko dyrekcja. wszędzie są ludzie i ludziska a każdy członek kadry zarządzającej powinien wiedzieć o tym że jak on będzie dbał o pracowników tak pracownik będzie dbał o firmę i koło się zamyka. W Solidzie widać to na każdym kroku wszędzie są niedociągnięcia i ludzie nie do końca fachowcy na swoich stanowiskach. poznałem tą pracę od podszewki czyli zwykłego parownika na umowę zlecenie. Dodzwonić się na dział rekrutacji- zapomnij nikt nie odbiera, pójdziesz osobiście - a był Pan umówiony na rozmowę? Takie małe ale kuje w oczy. Umowa zlecenie z trzema firmami nie wiem co i jak ale tak jest. A praca jak praca musisz pilnować klientów sklepu by nie kradli, możesz obserwować monitoring lub chodzić po sklepie i obserwować osobiście, masz wybór. Najlepsze są kontrole odnośnie twojego przeszkolenia i obsługi monitoringu, ty musisz znać wszystko osoba kontrolująca już nie , nawet nie wie że musi się wpisać w zeszyt raportowy o swej kontroli w danym sklepie, ot taka mała drobnostka. A Twoje uwagi i rady na temat pracy i warunków pracy jednym uchem wpadną drugim wypadną. Taka rzeczywistość szefa firmy wsiąść do programu ."Kryptonim szef" i pozna życie pracowników i złe postepowanie dyrekcji.

Przedstawiciel Handlowy

Pracowałem tam jako przedstawiciel handlowy w dziale GPS. Nic co zostało obiecane nie zostało zrealizowane, tj. brak samochodu służbowego i możliwości rozwoju. Dodatkowo nie wypłacili mi zaległych premii po ustaniu stosunku pracy mimo zapewnień, że zostaną wypłacone. Nie odbierają telefonów oraz nie odpisują na maile. Nie polecam pracy nikomu w tej firmie.

Przedstawiciel Handlowy

Pracowałem tam jako przedstawiciel handlowy w dziale GPS. Nic co zostało obiecane nie zostało zrealizowane, tj. brak samochodu służbowego i możliwości rozwoju, po okresie próbnym umowa o pracę. Dodatkowo nie wypłacili mi zaległych premii po ustaniu stosunku pracy mimo zapewnień, że zostaną wypłacone. Nie odbierają telefonów oraz nie odpisują na maile. Nie polecam pracy nikomu w tej firmie.

2115gang

Kierownik zawsze wie gdzie zadzwonić gdy Brakuje mu osob na zmianie, lecz gdy Ty dzwonisz dowiedzieć się co z Twoja wyplata, ktora spóźnia się już kolejny dzień pisze Ci ze potrzebuje odpocząć i masz się odezwać na drugi dzień, lecz i tak nie odbiera telefonu. Ciagle pretensje, że to i to robisz zle mimo iż nie było szkoleń z tego jak masz wykonywać pracę. Liderki na punktach obgadują wszystkich po kolei. Upatrują sobie ofiarę i zmuszają ją do zwolnienia się lub same zwalniają je po wcześniejszych ośmieszaniu. Wyplaty co miesiąc inne, przy takich samych godzinach.

Uwaga

Zatrudniają na składaku, jeśli wytrzymasz kilka miesięcy na zleceniu. Częste są różnego typu potrącenia więc jak się umawiasz na jakąś kwotę nie koniecznie taką wypłatę otrzymasz. Naprawdę szczerze odradzam. Brak benefitów, brak premii, brak poczucia bezpieczeństwa. Polska najgorsza z możliwych korporacji. Klientom nie polecam ponieważ macie sprzedawane naklejki ewentualnie tabliczki z numerem telefonu. Do pakietu socjalnego można zaliczyć poniżanie. Brak windy w biurze widmo ponieważ nawet nie szukajcie nigdzie szyldu Solid. Ukrywają się jak szczury bo się wstydzą.

Radek

Może w końcu kierownicy ochrony postarają się o podwyżkę dla swoich pracowników, a nie tylko martwią się o siebie. Panowie ruszcie te swoje 4 litery. Nikt wam nie będzie pracował za 13,13,50 na reke, tym bardziej, że na Biedronkach zaczyna się robić naprawdę niebezpiecznie! Kierownicy do boju!

stawka
@Radek

Niedawno pracowałeś za 4.50 a teraz 13.50 Ci mało. Poliaczku, dać Ci palec wezmiesz reke po łokieć. Pokazujesz tylko że wiekszosc Paliaków, powinna pracować za 2 zł... Jesteś na tyle nieudolny że przez mysl Ci nie przeszło, że stawkami nie sterują kierownicy.

krowa
@stawka

Ty poliaku przez małe "p" wypieprzaj na Ukrainę i tam dyktuj stawki dla pracowników.

kapi 24/48

moim zdaniem bardzopolecam tą firmie nie w każdym mnieście tak jak tu innipizę nie oczerniać solid wy coś żłe poprostu robicie wy pracownicy

Stanisław Fijak.

Mój kierownik Sławomir Suszalski, który był szefem od siedmiu boleści na stoczni Damen w Kędzierzynie Koźlu, to najgorszy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z jakim się w życiu spotkałem, ludzie robili go w wała na każdym kroku, a on myślał że rządzi, a śmiechu mieliśmy z tego śmiecia ludzkiego co niemiara.

Mnie zgodził kierownik z Jeleniej góry 3 tygodnie straciłem czas i paliwo na szkoleniu wszystko w porządku na biedronce pan stwierdził że się nie nadaje po 10min bo mam źle okulary i mój poziom komputera jest na poziomie przedszkola nikomu nie polecam nawet kontaktu z tym panem bo jest delikatnie mówiąc niepowazny

a p

najgorsa firma ochroniarska

Jolanta
@a p

Witaj, z Twojego wpisu nie udało mi się wywnioskować nic więcej prócz tego jaką masz opinię o firmie. Niestety nie podałeś żadnych argumentów, które mogły się przyczynić do tego, że masz takie zdanie o Solid Security. Napisz proszę coś więcej.

Czy Solid Security oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Byku

Najlepiej nie zatrudniać się w tej firmie bo to (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)za miesiąc październik nie dostałem pełnej wypłaty dodatkowo zwolnili mnie a coś czego nie zrobiłem i nie wypłacili pieniędzy za 118godzin z pozdrowieniami dla (usunięte przez administratora)

rychu
@Byku

a to akurat tam standard , pewnie zwolnili cie bo , tata a marcin powiedzial haha pamietacie taki serial , i tu tak tez jest ktos powiedzial cos kordynatorowi a koordynator nie zweryfikuje tego , tylko odrazu wierzy , to blad w poprzedniej mojej firmie taka osoba zostałaby odrazu zwolniona za donoszenie to raz a po drugie za klamstwo

Wiecie czy Solid Security udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiedź

Jeżeli jesteś skierowany na prace zdalna, to tak.

Witam. Nie polecam pracy na Biedronkach. Praca robi się coraz bardziej niebezpieczna. Jesteś zdany sam na siebie, a stawka jest pożal się Boże 13 na rękę. Inne firmy na obiektach handlowych spozywkach dają po 14,15 na rękę wiem, bo odszedłem z Solid i dziękuję Bogu. Dziwię się tylko, że taka potężna firma jakim jest JMP POLSKA pozwala Solid Security na umowy zlecenia i stawki 13zl!

Jozef

Witam Firma Solid powinna się nazywać Olid, nie robią nic by wykonywać swą usługę rzetelnie, kombinują jak naciągnąć klienta na koszty, wystawiają co miesiąc fakturę i to wszystko. Oczywiście nie ma możliwości telefonicznego uzyskania jakiejkolwiek rzeczowej informacji związanej z świadczoną usługą no nie jest jeden telefon na Polskę , słowem wywiązuj się z płatności a ha uakość sługi złóż skargę i nie oczekuj rozwiązania problemu bo się zawsze wykręcą. Wierzcie że ma kilka umów na,ochronę naszych obiektów ale jesteśmy w trakcie rozwiązania umowy, wolimy nie mieć takiej fikcyjnej ochrony Jozef

BrakSlów

Zastanowił się z Was ktoś kiedyś co będzie jak któryś z tych inspektorów, kierowników się wkurzy i zgłosi sprawę do prokuratury? Znam dobrze ta firmę i ludzi pracujących tam, proponuję wstrzymać się od podszywania tu pod kogoś innego czy pomawiania o różne rzeczy. Przecież dla chcącego nic trudnego. Nie jest problemem dojść do tego co kto tu napisał..

Twój szef
@BrakSlów

Chłopie, to nie Rosja i inwigilacja na poziomie strukturalnym. Jak macie problem z opiniami to zacznijcie lepiej traktować i wynagradzać pracowników, bo pisanie takich bredni nic wam nie da. Jeszcze grozić będą za szczere opinie... haha! tego jeszcze nie grali, co za banda...

Karolek
@Twój szef

Szczerą opinię będziesz musiał wytłumaczyć i poprzeć faktami.

Polak mały
@BrakSlów

Zgadza się.Mają w końcu swój wielki,bez żadnego szyldu budynek na Żmigrodzkiej,czyli coś jak Bletchley Park. Heh.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 9 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security