Opinie o Solid Security w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Solid Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Wrocław

Arkona

Życzę powodzenia ,oraz dużo sił "ofiarom" (czytaj-pracownikom) tej firmy.Opinia - brak słów niecenzuralnych,aby podsumować działalność Solidu.Pozdrawiam.

Nocny Puchacz

Przy rozwiązywaniu umowy złoże pisemną skargę na tego pracownika pomimo iż sytuacja miała miejsce jakiś czas temu do tej pory nie udało mi się skontaktować z przełożonym operatora 16. Nie dostałem odpowiedzi za żadnego z 5 e-maili.

P.H

Czy ktoś z Państwa pracował w tej firmie jako przedstawiciel handlowy i może się na ten temat wypowiedzieć?

Postanowiliśmy uporządkować uregulować rażące kwestie niekompetencji i nazwijmy patologii w oddz.Wrocławskim co uczyni oddz.Firmy Klasą w Klasie . 1. Nowy Dyrektor 2.Pion"inspektorów" do wymiany lub zasilenie szeregów dla zapoznania się ze specyfiką pracy podległego zespołu. 3.Zakończenie bumelanctwa i nie wykwalifikowanej kadrze ,pozorantów na inspektorskich stanowiskach 4.Utrzymanie wysokiej jakości klasy świadczonych usług poprzez posiadanie w strukturach doświadczonych fachowców 5.Likwidacja rejonu Kotliny Kłodzka ,Wałbrzych skupienie się na rentowności oddz.Wrocław

Pytek
@Andrzej

Anżej ilu znasz inspektorów w pionie?

Pracownik Ochrony

Bardzo niezadowalający osoba przeprowadzająca była bardzo niemiła i chamska

Bardzo głupie zadawane pytania przez osobę rekrutującą .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
sortownia

A jak wygląda praca w sortowni? Jak bedzie nie pasować i będzie chciało się odejść to płaci się jakieś kary i jaki jest okres wypowiedzenia (czy z dnia na dzień można odejść)?

Himm
@sortownia

Na lg ochrona robi co chce. Wiecznie w telefonach i nic więcej. A do tego sterydziarzy nie brakuje. Szczególnie dwaj z Wrocławia.

dyrek.
@Himm

za lipiec dla wszystkich cieci premia uznaniowa za dodatkowe rbh do wzięcia każde rbh sa płacone po 3, 00 zyla , inaczej klodzko nadchodzi,do roboty , Łosie u nas jeszcze można po odpoczywać takie mamy klimaty

GBKlient

zatrudniacie pracowników, którzy agresywni są wobec starszych uczciwych i Bogu ducha winnych klientów, szarpiąc ich i wyrzucając ze sklepu/Carrefour Wroclaiwia. 8,04,2020 po godz 17 zobaczcie sobie na monitoringu jak się zachowują, a inny co się przedstawiał jako kierownik stoi z założonymi rękami i się szyderczo śmieje i mówi że "nie wygra się z nimi" To nic innego tylko życzyć im "lanego poniedziałku", bo (usunięte przez administratora) i agresja bez powodu do starszych ludzi nie może pozostać bezkarne.

Patryk
@GBKlient

Nie wszyscy są tacy. A Ci starsi ludzie nie wszyscy powtarzam nie wszyscy zachowują się niekiedy GORZEJ, jak nastolatkowie. Wiem, bo pracuje 35 lat w spożywcze. Pozdrawiam Danuta

Mloda
@Patryk

Masz racje niekiedy ludzie nie rozumieja ze to praca ze człowiek tego nie robi z milosci tylko z musu u sa wredni, ale niech pomysla no jak to zeby w sklepach kazdy sobie tak chodzil to pol sklepu by wyniesli jednego dnia chyba logiczne

Tobiasz

Wiram Mam pytanie odnośnie pracy na grupie interwencyjnej, jakie stawki, praca w miarę ok????

Alosza
@Tobiasz

stawki są ok dla nas z Ukrainy na MCG lepsze bo polaczki to niedobre pracowniki im gułag to mało .czyt.kolejna spółka SOLIDY

Tom
@Alosza

Nie polaczki, tylko Polacy, niedobrzy tzn ?? Polacy są u siebie, więc pracują za ile chcą, a wam zawsze będzie pasować bo przelicznik macie z pl, na wasze ukraińskie pieniadze dość sporo(usunięte przez administratora).

Alosza
@Tom

Tomu ja nie napisał bzdur una pienidze w Ukrainie są dobre ja tylko pisał że polaczki im się nie podoba i firma i piniondze

Karolek.
@Alosza

Masz rację, bo polak to taki (usunięte przez administratora) że Ukraińcowi da mieszkanie, wyżywienie i większą pensję jak polakowi i się cieszy. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze. A Ukrainiec nienawidzi polaków.

Jando
@Alosza

Nie polaczki tylko Polacy. Jak pojade do tego syfu na UA to zniosę ta zniewagę niczym ruska Swołocz : ).

Karolek
@Alosza

Jeśli tak nienawidzicie Polaków to po co tu przyjeżdżacie, może od razu do Niemiec? Tylko tam potrzebują fachowców, a nie traktorzystów z kołchozu.

Karola
@Karolek

Dokladnie tak, oni uwazaja sie za dobrych pracownikow, powiem tak pracuje z nimi to wiem polak obrotny jak sto piedziesiat, ukrainiec niestety nie i to nie tylko moja opinia, moze zli nie sa ale daleko im do polakow, ostatnio nawet w takiej agencji siedzialam we wrocku na spotkanie o prace pani wychodzila i czytala po nazwiskach, panie 2 ukrainki siedzialy jeszcze dobra godzine az podeszly sie zapytac czego ich nie wolaja, okazalo sie ze po nazwisku pani wolala ich 3 razy z dobre 1,5 h, temu, a siedzialy kolomnie i nigdzie nie chodzily nie wiem na jakim swiecie trzeba zyc zeby nie zakumac po nazwisku ze mnie wolaja masakra, to taki przyklad trzeba przyznac ze polak lepiej sobie radzi w ogarnianiu pewnych spraw

Karola
@Alosza

Zwroc uwage ze polacy inwestuja w siebie jak zauwazysz nawet wiele znas zna kilka jezykow angielski i niemiecki. A niektórzy jeszcze trzeci czego o pracownikach ze wschodu powiedziec nie mozna, jezyki ale i szkoly maja pokonczone wiec nie dziwne ze maja wagania, a nauka w polsce do tanich nie należy

Kajetan
@Tom

Niech sie licza z tym ze pracodawcy za nich biora pieniadze takto na 100 procent za prace ktora wykonuja zle i byle jak 100 procent z zatrudnionych by wylecialo zaloze sie.

Hehe
@Alosza

A wy to dobre pracowniki poproszeni o cos wiecznie udaja ze nie rozumieja, tylko na tel siedziec to potrafią najlepiej, taka prawda

Justi
@Karola

Dokładnie w samo sedno, wielu z nich nawet nie probuje nauczyc ie polskiego, haha o angielskim to juz nawet nie wspomne haha

And1276

Jaka jest stawka dla studenta na umowie zlecenia?

Ochrona Lg

Brak wypłaty, Solid nie wypłaca na czas. Nie zachęcam do pracy w lg.

Korona z Kłodzka
@Ochrona Lg

To dopiero początek zobaczycie jak sie urlopy zaczną , jest Convid ale ludziska i tak będą chcieli wolne i robić nie będzie komu. A poza tym i tak nam ściągają po 1 zyla z każdej wypłaty na fundacje Odważny od dziecka tylko sobie trzeba policzyć mm

Witajcie koledzy. Odradzam wszystkim pracę w Biedronkach, to co się obecnie dzieje, to nie ochrona, a granie na nerwach. Ach te nocki, zero dodatku nocnego. No i ileż można ciągnąć nocki. Czy ktoś się wkoncu obudzi. Czy my się pozwalniamy. Rozmawiałem z kolegami i 8 z nich powiedziało, że się zwolni, jak nie zniosą nocek. Kierownicy rejonu nic z tym nie robią, tylko każą robić. Ważne że oni sobie smacznie śpią w domku. Zobaczymy już niedługo kto się śmieje ten się śmieje ostatni.

Stary
@Piotr

Szczerze to co teraz się dzieje, to jedna wielka pomyłka. Nie pilnuje się złodzieji tylko liczeniu ludzi na sklepie. Pracuje 18 lat w Biedronce i chyba czas zakończyć tą pracę w tej firmie. Szkoda nerwów. Panowie kierownicy nie szanują nas. Masz pracować 10 czy 12 nocek pod rząd 8 koniec a jak nie to zmień pracę. Tak się szanuje starych sprawdzonych pracowników.

Kogel mogel
@Stary

Hehe a co ty nie wiesz ze solid to firma specjalnej troski,haha

korona
@Kogel mogel

jestem królem ,ss to nie firma ani sukces biznesu to bałagan,nie opłacenie składek z U.ZlECE podpisywanych na 2 mieszeczny okres rozliczeniowy, (usunięte przez administratora)

Mors
@Stary

Sytuacja wyszła taka a nie inna. Nikt nie obliczył że będzie epidemia. Weź pomyśl, kto ma tych ludzi liczyć? Wiadomo że my, przecież kierowniczka sklepu nie będzie tam stać. Pracowałem grube lata w sklepach, teraz się cieszę że zmieniłem zawód.

Waldek

Pracowałem 2 lata na Biedronce. Pracy nie polecam nikomu! Praca jest naprawdę coraz bardziej niebezpieczna, coraz więcej grup objazdowych odwiedza Biedronki. Kradzieze są na tysiące zł!!! Bardzo słabe stawki 12.80zl (najniższa krajowa netto). Kierownicy nie walczą o podwyżki, bo większość znich to byli mundurowi i mają w (usunięte przez administratora) czy ten, czy tamten, aby sztuka. Zwalniają się starzy pracownicy, którzy odchodzą do konkurencji, bo płacą więcej. Ja na start dostałem 14 zł netto, a po 3 miesiącach mam obiecane 15 na rękę. Jest nas 2,3 na zmianie, a nie jak w Biedronce 1!!! Nie polecam pracy w tej firmie nikomu. Pozdrawiam.

Suervizor Security
@Waldek

Nam na ELGi chemie kazali podpisać oświadczenia o rezygnacji z proponowanych stawek 13,50, na 11,50 za styczeń i obecnie ,a kasę po stawkach za styczeń którą wypracowaliśmy po 320 rbh mamy zwrócić nie którym wyszło tylko po 500 stówek.Tak szczerze postanowiliśmy się zrzekać co miesiąc kasy na rzecz firmy chyba to oczywiste trzeba pomóc firmie.Tylko prośba zmieńcie tych niedouczonych inspektorów bo to wstyd i do ludzi posyłać. z wyrazami szacunku oddani i wierni ochroniarze.

@Suervizor Security

Mi jakby kazali zwrócić pieniądze, to bym im rzucił mundurem. Jak tak można. To wina tych niewyksztalconych ludzi! Dziwię się wam, że pracujecie jeszcze, jest tyle lepszych i lepiej płacącym ludziom firm

Mietek
@Nowy

Nie możemy rzucać mundurem bo za mundur nam potrącają ,koszula też jest płatna teraz szukają znowu do Biskupic ludzi bo nam już nie maja z czego obcinać wynagrodzenia .Nowy przyjdzie to mu się obieca inną stawkę a do wypłaty odliczą mundur ,pranie ,obuwie dojazd i wyjdą do przodu.Tak już sobie leci kabarecik ,co tu gadać co tu kryć taka ku..pa musi być.

Vestel/Toshiba
@Mietek

w piątek stoimy na Vestelu w Biskupicach stara obsada jest na miesiąc przewidziana potem na Chem ,stawkę dajemy 12 zyla i są zadowoleni.Takich nam potrzeba aby wiecęj

Roman
@Waldek

Podpisuje się pod tym. Nie polecam pracy w tej firmie, a już w szczególności pracę na Biedronkach. Stawka 13 zł netto nie adekwatna do pracy, którą się wykonuje. Tyle w temacie.

Kate
@Suervizor Security

A recepcjonistka ile zarabia ?

Baton
@Kate

Kobieto ty sobie daj spokój z tą firmą.

Kate

Nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Dziwne.

Młody
@Suervizor Security

A tak wogole moga bo u mnie w firmie powiedzieli ze teraz ogolnie jest 15 zl na reke najmniej na zlecenie i tyle mam, niby to odgórnie od stycznia

Stanisław
@Młody

Tak 15 netto... Jest 13 zł netto najniższa i niestety my teraz na Biedronkach mamy taką stawkę..., tylko szkoda, że nie szanują naszego zdrowia, a teraz jeszcze wpuszczamy klientów i się znimi uzeramy!!! Parę razy już mnie zwyzywano i grozono. To jest chore nie pilnuje się towaru, tylko drzwi ha ha ha. Człowiek naraża swoje zdrowie za 13 zł. Bynajmniej, co niektórzy, którzy na to zasługują powinni mieć 14 netto na rękę. To jest taka uczciwa stawka. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim dużo zdrowia.

mlody
@Stanisław

no to dziwna ta stawka ja podpisałem 17 brutto na godzinę wiec mam 15 zl na reke no dziwne zebym mial 13 ,tymbardziej ze 13 mialem rok temu gdy mialem brutto 14,70 wiec malo cos macie ,

Stanisław
@mlody

To zależy gdzie pracujesz i ile masz lat? Bo jak do 26, to masz więcej.

Security
@Suervizor Security

Ja to ogolnie bardzo sie zdziwilem ze solid obial chem, dziwie sie ze taka duza firma wziela sobie solid straszne, niestety ale co mozna powiedziec oni maja problem z obstawieniem biedronki a co dopiero rakiego duzgo obiektu

Leszek
@Security

Niech dadzą ludzia podwyżki! Niedługo i Biedronka im podziękuję. Wiem to już teraz ????

Mlody
@Stanisław

Mam więcej niż 26 lat , no też na ochronie robię ale w inne firmie , ale wiem że u nas serwis sprzątający ma też 15 netto od stycznia także dziwne

Witam pracowałem Wrocław interwencja i nie polecam tej firmy Pan kierownik boi się coś odezwać wyżej i mści się na zwykłych pracownikach a teraz słyszę że patrole mają jeździć pojedynczo oprócz uzbrojonych tylko jak rozbroją rejony to spotka ich to że będą też pojedyncze .Już wiadomo że ludzie nie chcą jeździć pojedynczo tylko chwestia czasu że jak się ruszy gospodarka to połowa osób ucieknie i zostaną osoby z Ukrainy i ludzie z Wałbrzycha oraz osoby co robią po pięć służb pod rząd .

Damian

Ludzie uciekajcie z tej firmy, jak najszybciej. Pracowałem wielu, ale ta jest najgorsza!!

Pracująca

Nie wiem jakim cudem miałeś tak mało na rękę..pracuję obecnie i mam więcej za godzinę na rękę niż kolega już w nowej pracy napisał. Oraz kasa wypłacana na czas.

@Pracująca

Miałeś chyba więcej. Chyba nie na Biedronce ????!!!!

Wojciech
@Pracująca

Tak miałaś. Szkoda bardzo ha ha ha ha. Wszędzie dają max 12 netto na Biedronce. Dlatego trzeba uciekać z tego syfu, bo na Biedronce jest łatwo, a złodzieji coraz więcej. A firma wogole nie zamierza podnieść. Niedługo będzie problem z ludźmi do pracy.

wyborca pisu
@Wojciech

Skoro w 2019 dawali 12 pln to teraz nie mogą dawać tyle samo bo ustawowo minimalna netto wynosi bodajże 12,30 albo 12,50 na umowie zlecenie. Kurde strasznie ciężko sie rozmawia z ludźmi nie do konca świadomymi wysokości stawek. Wcześniej ktoś pisał poniżej że jakieś 9 zł netto, a przeceiż w 2017 minimalna wynosiła jakieś 9,4-9,6 netto. Nie wymagam znajomości dokładnych wartości co do grosza, ale naprawde jeszcze trafiaja się Asy podające kwote brutto jako wynagrodzenie do ręki.

Sylwek
@wyborca pisu

A ja słyszałem, że 12,74 netto, to najniższa. Uważam że na takich sklepach jak Biedronka, to powinno być 13.50,14 netto na rękę. Dlatego nikt im niechce iść tam do pracy.

wyborca pisu
@Sylwek

Zgadza się, ogólnie stanie na markecie jest bardzo porównywalne z pracowaniem w fabryce. Stawki minimalne można uznać na spokojnych obiektach, gdzie się siedzi i wyłącza alarmy.

@Pracująca

A pani to jest z kadry kierowniczej ? Że takie opinie wypisuje ?????

Waldemar

Witam. Może kierownicy rejonu zainteresują się swoimi pracownikami, którzy pracują na sklepach, a w szczególności w Biedronkach. Wszyscy dają premie za chodzenie do pracy. Wiem bo inne firmy ochroniarskie dają bonusy w postaci 300,400 zł. Narażanie się na zarażenie koronawirusem jest DUŻE, bo do Biedronki przchodzy różne grupy ludzi. A może lepiej iść na L4? Człowiek jest wtedy bezpieczny.

Staś
@Waldemar

Ty jeszcze pracujesz? człowieku uciekaj na L4. Przecież na Biedronkach stoisz przy drzwiach i wpuszczasz ludzi, jesteś narażony gorzej jak kasjerka. Ja poszedłem na zwolnienie lekarskie i nie ryzykuje. Mam rodzinę, szkoda się poświęcać dla nich, a oni mają cie gdzieś.

m.olejnaiak
@Waldemar

Macie się wziąc do roboty bakterie nie mięso armatnie bo byście kontaktowali -premie ,bonusy nic z tego cieszyć że macie robotę od 1 marca pomniejszamy stawki na każdym obiekcie na 7.złoty. dyrektor działu

Wiesław
@m.olejnaiak

Dyrektor rejonu a poprawnie napisać nie umie ha ha ha ha ha. Wy lepiej się wescie za robotę!

Daniel
@m.olejnaiak

Panie dyrektorze trochę kultury. Bakterią to Pan jest. Na Pana pracujemy, a Pan siedzi w domu, bo się boi wyjść z domu. My bynajmniej uczciwie pracujemy. Trochę szacunku i kultury Panie dyrektorze. WSTYD!

waldi

Mundurowi nie moga juz pracować w ochronie, slyszalem ze dostali zakaz do odwolania. Juz zaden cwaniaknie bedzie nami pomiatal

Stefan
@waldi

Pisząc o mundurowych masz na myśli emerytowanych policjantów, którzy chcą pracować w ochronie, żeby podwyższyć swoje świadczenia? Napisz jakie obecnie są warunki wynagrodzenia w firmie. Będę wdzięczny za informacje.

Wiktor

(usunięte przez administratora) co oni sobie myślą! Że my jesteśmy mięso armatnie. Pracujemy na tych Biedronkach, aż strach!!!, za śmieszne pieniądze!!!! Teraz zamiast pilnować stoimy i otwieramy drzwi (koronawirus). Trzeba uciekać, jak najszybciej z Biedronek!!!! Ludzie nie iddzie tam pracować za żadne pieniądze!!!! Zdrowie ma się tylko jedno.

Pp

Wie ktoś do kiedy te skorwysyny placom na zleceniowke

Tom
@Pp

Do końca świata i jeden dzień dłużej????????

Pp

Przyjelem się pracuje drugi dzień park LG Biskupice Podgórne i to był największy błąd i klęska zarazem mojego życia ziomeczki odradzam z całej duszy myśli i całego serca

Wrocław interwencja chcą żeby ludzie pracownicy przebierali się na dworzu i jechali na służbę.Brak WC Brak wody żeby się umyć a kierownicy siedzą sobie w budynku w biurach

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Wrocław

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 9 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security