Opinie o Północ Nieruchomości Sp. z o.o. w Wrocław

Północ Nieruchomości Sp. z o.o.
counter
3 4 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.
 Pytanie

Duża jest rotacja ludzi w Północ Nieruchomości Sp. z o.o. na Specjalista ds. Nieruchomości? Znowu ukazało się ogłoszenie 4 marca na Lento.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Benek Nowy wpis

Firma zasłużyła sobie na opinię dobrego pracodawcy. Jest świetna atmosfera obyśmy przetrwali w miarę dobrze tego wirusa to będzie super.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak szefostwo w Północ Nieruchomości Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Iwona Nowy wpis
@Pytanie

Też bardzo serdecznie pozdrawiamy.

Monika

@Izabela a jak często są takie szkolenia ?

Iwona
@Monika

Droga konkurencjo chcecie nam złożyć życzenia Świąteczne. Pięknie :) Bardzo dziękujemy. Życzymy WSZYSTKIM, łącznie całej zazdrosny konkurencji Zdrowych Świąt i Szczęśliwego Roku 2020. (usunięte przez administratora)

Izabela Michałowska
@Monika

Monika to zależy. Mamy bardzo dużo szkoleń wewnętrznych a zewnętrzne wtedy, kiedy po pierwsze są ciekawe a po drugie ofpowiadają na nasze zapotrzebowanie.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie Północ Nieruchomości Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Iwona Grześkowiak Współwłaścic
@Pytanie

Ogólnie w PÓŁNOC Nieruchomości od czasu do czasu są wewnętrzne rekrutacje, w PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław 1 nie, bo mamy świetnie działający zespół, nie chcemy go powiększać. Wszyscy wiedzą co robić, i nie chcemy zmieniać zespołu. My pracujemy, nie chcemy osób tylko przychodzących do pracy. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie. Aby być dobrym człowiekiem, trzeba lubić innych a aby lubić SIEBIE. Życzę miłego dnia

Izabela

Polecam współpracę z BN Północ Wrocław 1. Wspaniała atmosfera pracy, doskonałe warunki lokalowe i sprzętowe, tony słodkości, wspólne obiady... A co najważniejsze: merytoryczne szkolenia i Szefostwo udzielające pełnego wsparcia i dzielące się swoją wiedzą. Jeśli ktoś jest zdeterminowany i chce dobrze zarobić to jak najbardziej jest to miejsce dla niego. To nie jest praca na etacie dla osób chcących wygrzewać fotel przy biurku choć i tak czasem trzeba. A zarobki? Jeśli ktoś chce pracować, uczyć się i jest zdeterminowany to na pewno nie pożałuje. Właściciele zdecydowanie nagradzają pracowników.

Iwona
@Izabela

Dziękuję bardzo Pani Izo

Aneta

Widać, że na forum nie było dawno żadnych wpisów o PÓŁNOC Nieruchomości. Zatem może ktoś podzieli się informacjami jak obecnie wygląda sytuacja firmy? Czy są rekrutacje na jakieś stanowiska oraz na jakie? Ja wygląda rekrutacja oraz z ilu etapów się składa? Możecie również dzielić się opiniami na temat tego jak pracuje się w firmie jaka jest atmosfera. Wszelkie merytoryczne wpisy będą bardzo pomocne.

jak

@dol skoro szukają aż do 6u miast jednocześnie, to wychodzi na to, że mają albo duże zainteresowanie, albo zwiększają liczbę stanowisk. Nie sądzę, by tu się mało zarabiało :)

dolnoslazak76

Witam, zgadzam się z opinią, że biuro nieruchomości PÓŁNOC we Wrocławiu, jest jedną wielką ściemą, odradzam każdemu by omijał tę firmę szerokim łukiem. To co oni obiecują na początku współpracy jest wielkim kłamstwem, a jeśli jakimś cudem uda Ci się coś zarobić i tak nie masz gwarancji, że zostanie to Tobie wypłacone, bo na pewno i tak coś wymyślą ... Po prostu bardziej opłaca się siedzieć w domu niż pracować w tym pseudo biurze o nazwie PÓŁNOC.

Zostaw merytoryczną opinię o Północ Nieruchomości Sp. z o.o. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Północ Nieruchomości Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Balicka 35
  30-149 Wrocław
 • NIP: 6772377759 REGON: 122972929 KRS: 0000480893
Północ Nieruchomości Sp. z o.o.