Opinie o Kadromierz Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kadromierz Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kadromierz Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kadromierz Sp. z o.o. w Wrocław

baner wywiady
Boro

Brałem udział w rekrutacji. Niby spoko, ale odniosłem wrażenie, że firma nie dokonca wie kogo szuka, rodzaj obowiązków bardzo rozproszony. Pojawiały się pytania w stylu a co jeszcze Pan potrafi, a gdyby miał Pan robić to i tamto... Jasna sprawa, że od tego jest rozmowa, ale jeśli aplikujesz na kucharza a pytają Cię jak sobie radzisz w tańcu to można mieć wątpliwość o co tu chodzi i kogo faktycznie oni potrzebują?? :)

Patryk Nowy wpis
@Boro

Hej. Dzięki za feedback. Często jest tak, że firmy prowadzą więcej niż jedną rekrutację na raz i czasem się okazuje, ze kandydat zgłasza się na jedno stanowisko, ale pasuje też na inne. W takiej sytuacji pojawiają się tego typu pytania. Ja zadaję je też po to, żeby lepiej zrozumieć oczekiwania i aspiracje kandydata. Nikt nie lubi pytań z serii "gdzie widzisz się za 10 lat", a to jest dużo lepsza i konkretniejsza alternatywa. Myślę, że to nie jest jakieś rekrutacyjne faux pas i bynajmniej nie oznacza to, że pracodawca nie wie czego chce i kogo szuka. Chodzi tylko o lepsze dopasowanie zrozumienie siebie na wzajem.

Artur Nowy wpis
@Patryk

Witam. Przepraszam , że wejdę w Waszą dyskusję ale z chęcią chciałbym dowiedzieć się, czy trzeba biegle porozumiewać się w języku angielskim, aby móc zostać pracownikiem firmy Kadromierz? Nie wiem czemu ale coś czuję, że pracodawca ten wymaga znajomości tego właśnie języka, dlatego też postanowiłem w wątku tym dodać wpis. Pomoże ktoś w tym zakresie?

Zbyszek Nowy wpis
Pracownik
@Artur

@Artur Witam, W Kadromierzu wymagania, co do znajomości języka angielskiego uzależnione są od stanowiska. W zespole programistów piszemy dokumentację w języku angielskim, więc jest on wymagany. Na części stanowisk nie jest to wymagane, choć miło widziane.

Tomasz Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca więc nie szukajmy na siłę negatywów bo przecież idealnie nigdzie nie jest.

Zbyszek

W Kadromierzu pracuję od ponad 3 lat. W tym okresie firma bardzo dynamicznie się rozwinęła. W biurze panuje bardzo luźna i przyjazna atmosfera, wszyscy są zmotywowani. Choć firma zajmuje się jednym projektem, praca nie jest monotonna, każdy klient przedstawia nowe, ciekawe wyzwania. Używane są nowoczesne technologie. Pod względem wynagrodzenia i trybu pracy, wszystko jest ustalane indywidualnie i potem przestrzegane. Bardzo polecam.

Dorian

W firmie pracuję już od kilku miesięcy. To, co przekazali mi podczas rozmowy dopełnili. Atmosfera jest bardzo fajna, ludzie są świetni, a czas bardzo szybko mija. Można się dogadać co do wszystkiego: typu umowy, czasu pracy oraz wynagrodzenia. Wszyscy się starają i to widać, polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kadromierz Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko B2B Growth marketing manager / Growth Hacker? Podziel się swoimi wrażeniami!
Administrator

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Kadromierz Sp. z o.o. w mieście Wrocław? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Kadromierz Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Kadromierz Sp. z o.o. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Kadromierz Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Parafialna 34
    53-233 Wrocław
  • NIP: 8992784752 REGON: 363744630 KRS: 0000612634
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Kadromierz Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii