Opinie o Lidl w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Warszawa

tfu

Może zatem powtórzę... Otrzymałam skierowanie na badania , po ich wykonaniu i podpisaniu umowy wysłano mnie do innego miejsca niż odbywają się szkolenia .(potem wmawiani, że źle usłyszałam-nawet te dwa miejsca nie brzmią podobnie)to na początek. Nie wiem ja przyszłam pracować do jakiegoś bydło wojska czy jak? Dzwoniono do mnie pytając dlaczego nie ma nie mnie w pracy gdy ja miałam grafik na inną godzinę.... Potem już nie dzwoniono tylko przychodząc do pracy dowiadywałam sie, że mam zmieniony grafik 15 min do tyłu i dostawałam za o to ochrzan - że niby się spóźniłam. Zmiany grafiku kilka razy w tyg bez konsultacji- zgodnie z prawem ale obowiązkiem jest informować każdego pracownika a nie tylko kadrę menadzerską która kwęczy , że tak ciężko a na zapleczu się nudzi....(oszczędzę nazwiska)Wstyd mi, że kiedykolwiek chciałam tam pracować a mało tego dzięki pracy w tej firmie wyobraziłam sobie przyszłość w tym kraju...Mogę tak jeszcze długo. Ciekawe ile lidl płaci, żeby to usunąć....:D

Aaaauuu
@tfu

ciekawe na jakim sklepie

Berta
@tfu

Zgodzę się z Panią, że tak jest co do grafiku. Pracuję za ledwie tydzień i jest masakra. Jesteś na wypieku za chwilę kierownik każe Ci iść na nabiał potem wracasz z powrotem na wypiek. Dostajesz ochrzan, bo grahamka nie wypieczona. 1000 robót na raz. Praca jak za Niemca. Kierat

Polcze

W Lidlu w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Dąbrówki 9a (usunięte przez administratora) na wadze. Wczoraj w kasie nr.1 każdy artykuł ważył 7 dkg więcej. Po reklamacji zwrócono mi należności, ale ile klientów od rana oszukano na wadze

Sweterek

Brałem udział w spotkaniu kwalifikacyjnym na stanowisko menadżera sklepu. Nie posiadałem doświadczenia w branży spożywczej czego nie ukrywałem, tylko w HR prowadziłem rekrutację jednak prowadzący spotkanie zadzwonił do mnie i zaprosił na spotkanie, wręcz namawiając na nie, mówił że to dla mnie szansa. W emailu była informacja, że spotkanie potrwa 12-14. Opiszę więc wrażenia ze spotkania, ponieważ sam przeprowadzałem rekrutacje. Przychodzę na miejsce a tam czeka już kilkanaście osób a jeszcze dochodzili. Prowadzący spotkanie wszystkich zebrali, żeby pokazać filmik o firmie, później zaczęły się indywidualne rozmowy. Osobiście byłem ostatni, bo przepuściłem kilka dziewczyn spieszących się, wszystko jednak trwało nie do 14 ale rozmowy skończyły się grubo po 16, więc dwie godziny dłużej. Na moją ocenę rozmowa przygotowana totalnie bez wyobraźni, ludzie szukając pracy często umawiają się na wiele spotkań, wyobraźcie sobie, że każda firma organizuje tak długie spotkanie, kto ma na to czas? Ale wiadomo, to przecież Lidl, to każdy musi znaleźć czas. Trzeba tu zwrócić uwagę, że prezentacja trwała może 30 minut a rozmowy 7-15 minut, reszta to bezsensowne siedzenie w korytarzu. Można było każdemu przesłać linka do prezentacji w emailu z zaproszeniem na rozmowę i umówić kandydatów co 15 minut- ludzie mogliby załatwić wiele pożyteczniejszych spraw niż sterczenie w korytarzu. Dobrze że chociaż o kawie i ciastach pomyśleli. Ci ludzie albo organizowali spotkanie pierwszy raz, albo mają gdzieś czas kandydatów, bo oni swoje muszą odsiedzieć. Ale firma chyba ogólnie nie bardzo szanuje czas ludzi, widać to w sklepach, gdzie sterczy się kilkanaście minut, bo nawet połowa kas nie jest zwykle otwarta. Wspomniałem, że rekruter namawiał mnie na udział w spotkaniu. Ja byłem ostatnią osobą, zdaje się że już sobie kogoś wybrali, więc kiedy wszedłem spotkałem się z wielkim zdziwieniem typu co pan tu w ogóle robi, padły słowa "pan przecież nie ma żadnego doświadczenia w spożywce". Być może przyczynił się do tego zniechęcenia mój ubiór, byłem w luźnym sweterku i dżinsach, większość kandydatów miała garnitury. Co mnie osobiście zdziwiło, ponieważ prowadzący spotkanie podkreślali nie raz już podczas rozmowy telefonicznej oraz na spotkaniu, że to głównie praca fizyczna w stroju roboczym a ubiera się na rozmowy adekwatnie do stanowiska. " Jeśli ktoś myśli że sobie będzie siedział w wykrochmalonej koszuli za biurkiem to może sobie od razu odpuścić". Zaproponowano mi za to stanowisko niższe i do widzenia. Przyjąłem z entuzjazmem zaproszenie na rozmowę w tej sprawie tak żeby podtrzymać ich żarcik i oczywiście na tym zakończyłem przygodę z firmą. Ogólnie fajna inicjatywa, że zaproponowano mi spotkanie rekrutacyjne na niższe stanowisko, jednak mogliśmy to już ustalić przez telefon, rekruter posiadał zarys mojego doświadczenia. Jednak jako rekruter

Qwerty
@Sweterek

Fakt, z szacunkiem do ludzi to maja duży problem, nawet do swoich pracowników . Ci rekruterzy to tez niedoszkoleni żołnierze . Ogólnie wszechpanujacy właziwdupizm w tej firmie panuje o tyle w tym temacie.

Jhhh
@Sweterek

Z calym szacunkiem... Na każdą rozmowę o pracę ubiera się strój typu koszula spodnie w kancik etc nie ważne jakie stanowisko na to nie ma reguły i nie jest to logiczne!!!byłam na wielu rozmowach zawsze zostalam pozytywnie przyjęta przez swój strój. Byłam i jestem zdziwiona jak ktoś przyjeżdża na ludzie... Sory brak szacunku.....

sara
@Qwerty

nie tylko w tej firmie

Janusz
@Sweterek

Normalna strategia. Robią casting na kierownika regionu a proponują kierownika sklepu. Zawsze ktoś się zgodzi. Tylko że z 10 kierowników zatrudnionych po 2. latach pracuje jeden. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Jaro
@Jhhh

Ale bredzisz.

Eh
@Sweterek

Kiedy nie masz jakiegokolwiek doświadczenia w handlu i aplikujesz na stanowisko menadżerskie, bo "prowadziłem rekrutacje" to praca w sklepie, trzeba robić inne rzeczy niż raz na miesiąc zatrudnić pracownika. Więc podziwiam że w ogóle cię zaprosili i dali ci szanse się wykazać na rozmowie o prace

Moniska

Nie polecam! Brak słów, dzwonią umawiają na rozmowę o pracę, a jak już przyjechałam (160km) bo przeprowadzka do innego miasta okazuje się, że osoba, która miała przeprowadzić rozmowę wzięła sobie wolne.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lidl? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Ona

Kompletny brak kompetencji kadry sklepów, menager oraz zastępcy, na rozmowie rekrutacyjnej wszystko ładnie,pięknie,mimo mojego wieloletniego doświadczenia w handlu,żadnej odpowiedzi w przeciągu dwóch-trzech tygodni, mało tego ogłoszenie ciagle się pojawia się na stronie, że szukacie pracowników,radzę zacząć szanować ludzi i ich czas, wystarczyłby zwykły SMS o zakończeniu rekrutacji.

Zosia

Czy ktoś wie coś na temat Lidla na Malborskiej przy IKEA w Warszawie . Kiedy będzie otwarcie ? Czekam już dwa miesiące na pracę :D

Pawel
@Zosia

Zosia daj numer bo i ja chce tam pracować to możemy pogodac co i jak bo i sam jestem ciekaw :)

aee

Jakie samochody służbowe dostają kierownicy sklepu?? Jaki model?

leasingfest
@aee

BMW 118i

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Lidl? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Znawca

Dzień pracy dzień wolny dzień pracy dzień wolny i tak oto nadgodziny są Ci oddawane :-) człowiek jedynie się napracuje a Lidl się cieszy że złapał jelenia

Ciekawski

Jeśli Lidl od początku oferuje umowę o pracę to co zrobić w sytuacji gdy po jakimsśczasie np. tygodniu stwierdzi się,że nie jest to praca dla Nas?

Areko

zatrudniając się w Lidlu ważne jest by mieć układy Bo już po roku czasu można awansować na menadżera sklepu Grafik zmienia się non stop a za nadgodziny zawsze starają się oddać w dniach jeszcze gdyby to robili z sensem to nic bym nie mówił a tu przez tydzień czy nawet dwa ma się dzień pracy dzień wolny to człowiek nawet nie odpocznie jak się zatrudniacie to tylko na cały etat i jako pracownik sklepu bo urlop też dostajecie procentowy jak.macie część etatu

jacek

Po co się zatrudniacie. Liczycie że będzie wam lepiej niż innym. Nie polecam pracy w Łodzi szczególnie ulica Pabianicka. Odradzam.

Marian

Jeden wielki bałagan i wyzysk , opisywać można cały dzień , lecz gdzie tu sens nic się nie zmieni dopóki nie będzie normalności i szacunku do człowieka.

Poprostu nick

Jakieś opinie o pracy wLidlu w Warszawie ul.Fort Służew 2?

Bbtt dawid

Czy ktoś coś wie na temat sklepu na wilanowie al Rzeczypospolitej jak tam jest sklep bardzo ładny i nowy a co dalej ?

Kevin
@Bbtt dawid

Pozytywne Nowy menadżer sklepu mlody bardzo wymagający Dla mnie jest ok Wiadomo ile ludzi tyle opini

Pracownik Warszawa

Grzegorz zanim dasz propozycje awansu to zastanów się czy nie wybierasz gorszego sortu ....wiadomo dlaczego nie które sklepy idą na (usunięte przez administratora) po takich awansach.

Waldek Kiepski

Cześć, Czytam Wasze opinie i dochodzę do wniosku, że w każdej pracy jest(usunięte przez administratora) Powiem tak obecnie pracuję w Polskim Radiu na stanowisku starszego specjalisty. Miałem.zajmowac sie wyłącznie sprawami ekonomiczno-finansowymi. Zajmuje się qurwa wszystkim tzn tez obsługą sekretariatu. Dyrektor trzymał mnie od 3 lat na pie.rdolonej marchece. Zapier.dalalem. Przychodziłem o 7 a wychodziłem o 22. Szef nie zapłacił mi za nadgodziny. Mial mnie w (usunięte przez administratora) Po 3 latach ostrego (usunięte przez administratora)w tej (usunięte przez administratora) instytucji jakim jest Polskie Radio dowiedziałem się na miesiąc przed umową na czas nieokreślony ze mnie (usunięte przez administratora) bo mają swojego człowieka, który nic qurwa nie umie. Powiem Wam tak: w kazdej pracy jest (usunięte przez administratora) Nie polecacie biedry. Ja nie polecam pracy w polskim radiu w Warszawie. (usunięte przez administratora) To jest (usunięte przez administratora) Wylęgarnia karaluchów. Znajomi rządzą. Nie masz znajomych to jesteś śmieciem, zerem. Pozdrowienia

NowyPracownik

Witam, Jakie są zarobki na początek jeśli chodzi o stanowisko Pracownik do wsparcia sprzedaży? Czy jest od razu dawana umowa o pracę? Pozdrawiam, N.

Zosia
@NowyPracownik

Dzisiaj byłam na rozmowie w Lidlu na Targówku i wypłata na 40% etatu wynosi ok 700zl . To nie jest nawet najniższa krajowa.

@NowyPracownik

Hej, podbijam pytanie. Jakie zarobki dla pracownika wsparcia sprzedaży? W ogłoszeniu nie ma podanej pensji, podejrzewam, że dużo niższe niż pracownika sprzedaży, a gorsza robota. Jak to jest?

Alien

Cześć, wiecie może jak wygląda praca w Lidlu w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej?

Kinga

Czy do lidla biorą osoby bez matury?

Magda

Dostałam propozycje pracy W Lidlu na ul.Condrada w Warszawie.Czy ktoś wie, jak się tam pracuje?.Zaproponowano mi pensje 2650 brutto za pierwszy miesiąc, później ma być podwyżka.

Optimus
@Magda

Są lepsze oferty pracy niż Lidl czy jakiś inny market ja zrezygnowałem z pracy w Lidlu

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Warszawa

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lidl