Opinie o Feu Vert Polska Sp z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Feu Vert Polska Sp z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Feu Vert Polska Sp z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feu Vert Polska Sp z o. o. w Warszawa

tymon

też mi się wydaje, że można obecnie poruszyć także inne tematy jak te np. związane z pracą, na pewno takie informacje o tym, że firma działa w czterech krajach też są dobre, bo widać, ze firma się rozwija tak naprawde i można im zaufać, bo nie są jakąś małą firemką jednak tak naprawde. Pozdrawiam wszytskich.

albert

Hej, a może jest tu ktoś, kto ostatnimi czasy pracował w Fue Vert? Bo jednak to, że zatrudniają w czterech krajach jest mało znaczącym faktem, może lepiej napisalibyście jakie warunki proponują, bo nie zawsze ilość przekłada się na jakość. W ogóle to na jakim poziomie stoją tutaj zarobki? Pozdrawiam.

Mirek

To chyba nie najgorsza firma, skoro zatrudniają w czterech europejskich krajach ponad sześc tysięcy pracowników. Mnie teraz zainteresowało nowe ogłoszenie od Feu Vert, bowiem poszukują osób na stanowisko Mechanik samochodowy/Elektromechanik samochodowy. Myślicie, że warto, bowiem napisali, że oferują miedzy innymi umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny i motywujący system premiowy, ile w tym prawdy?

adam

To jest dziwne że mają 3 palcówki w warszawie i ciągle szukają pracowników- az tak firma się rozwija to dawno musieli mieć 8 warsztatów. W mojej obecnie firmie pracuje 10 mechaników plus magazyn i doradcy i od 2 lat tylko jedna osoba się zwolniła. Przyjdź popracujesz i na 3 miesiące i następny. Jak sie pytałem czy elektrykę robimy odp. nie, skrzynie manualne odp-nie To pytam się jakie są moje obowiązki- odp przegląd, klocki, opony, naprawa opon, jakieś zawieszenie, i wymiana tłumika bez spawania bo nie mają spawarki. Szybki pit stop. Szukam pracy gdzie więcej płacą, i przez telefon gadał co innego a w rzeczywistości jest w ogóle inaczej i napisałem tutaj jak to wygląda. Trochę mnie wkurzył

Skierowanie do lekarza który jak kierownik stwierdził, ślepy czy chory podbija. Podstawowe badania krew ekg. jak miałem 20 lat to człowiek zdrowy ale czym starszy to takie podstawowe badania są wymagane. Na oko podbijanie książeczki. W swojej obecnej pracy idę do lekarza pracy w medicover jakoś tak i 3-4 godziny i masz wszystkie badania i mówi na co masz zwrócić uwagę i pozwalają na dalszą pracę

Pójdź na rozmowę, nic ciebie nie kosztuje i napisz jak przebiegała ta rozmowa. i gdzie byłeś. otwórz wózek i zobacz

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Feu Vert Polska Sp z o. o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Byłem na rozmowie, jako mechanik na ochocie Kto dostaje 2,5 tyś. netto 1680 netto plus premia.Zależy czy zrobisz dziennie obrót na usługi 900 coś zł jeżeli tak dostaniesz premie. Finalne zarobki odp 2tyś 2,2tyś Firma nie daje paczek na święta ponieważ się zapytałem czy 13 pensji Grafik różnie raz po 8 raz 12 i Dzień wolnego. Sam stwierdził kierownik tej placówki że w sezonie opon pracuje się po 10 godzin ciągle jak jest ruch. jak niema to po 12 Zobaczyłem szatnie i stołówkę-- na ochocie syf. z zlewu aż wypływało, i śmierdziało jak by coś zgniło Oprowadził mnie po warsztacie (usunięte przez administratora) i na hali stały 3 wózki na tylu tam mechaników. Odmówiłem, miałem dostać skierowanie do lekarza który czy sklep czy bez nogi podbije pozwolenie do pracy.

Smaksa

Ja się chciałem zapytać, bo ktoś wcześniej tak napisał, że dostaje około 2500 zł, ale raczej stanowiska mechanicznego nie obejmuje, więc jakie?

Xerkses

Czy ja wiem, Feu Vert to przecież serwis samochodowy, to i ktoś musi robic w weekend, pewnie jakoś tak układają zmiany lub koledze to pasowało i był zatrudniony w takiej formie.

lukas

Młody87, ale przychodziłes dobrowolnie, czy tak ułożyli grafik.zadzwonili? Stawka nie rózniła sie od tej tygodniowej? No i w tygodniu dostałes wolne?

Młody87

ja pracowałem w weekendy niektóre, bo oni są otwarci przez cały tydzień ale nadgodzin nie miałem.

Maciek

Młody, czyli w weekend nie pracujecie w Feu Vert? Ołówkowe dają, a grusze też? Nadgodziny się zdarzają?

Młody87

trzynastek nie było, w jakimś serwisie w ogóle są? z tego co wiem to chłopaki coś z socjalu dostawali jak im się dziecko urodziło albo na przedszkole. Za przejazdy nie zawracają, ale jak ktoś ma daleko a pracuje na zmiany po 12 godzin to tylko 3 razy w tygodniu musi do roboty przyjeżdżać.

Maciek

Dzięki za odpowiedź, a może wiesz jak się dostac do Feu Vert? W jaki sposób sam składałeś aplikację, gdzies z ogłoszenia?

Witam, praca od 10-18 miła atmosfera, na początek 2500netto, 1 sobota miesięcznie.

g...

1800 na reke po 8 latach... gdzie te 2500??? brutto, to i owszem

Maciek

Witam czy ktoś pracował w Katowicach jako sprzedawca? W jakich godzinach się pracuje, jaka atmosfera i zarobki? Jak z weekendami?

Antoni

Młody87, dzięki, czyli właściwie polecasz? Nie zwracali za dojazd? W ogóle jakieś problemy w Feu Vert napotkałeś? Co do socjalu jeszcze były trzynastki, wczasy pod gruszą etc.?

Młody87

umowa była o pracę, najpierw okres próbny a potem na 2 lata, później podobno miało być na czas nieokreślony ale nie doczekałem bo zmieniłem robotę - za daleko miałem, teraz mam robotę bliżej domu.

Antoni

Młody87, a to umowa o prace była? Na jaki czas dają pierwsza umowę? No i dlaczego odszedłeś z Feu Vert, jesli to nie tajemnica?

Młody87

była prywatna opieka medyczna, bony na święta i raz dostałem kasę z jakiegoś funduszu, poza tym wszystko legalnie na umowę było a nie jak w innych serwisach pod stołem i bez zusu

Antoni

Młody87, a możesz napisac na jakim stanowisku pracowałeś i co sprawiło, że już nie pracujesz w Feu Vert? Co takiego dobrego było w tym socjalu?

Młody87

Ja tam byłem zadowolony z pracy w Feu Vert. Pensja zawsze na czas, socjal też dobry. W innych serwisach nie jest lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Feu Vert Polska Sp z o. o. - Warszawa

Feu Vert Polska Sp z o. o.