Opinie o Natura Cold Press Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Natura Cold Press Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Natura Cold Press Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natura Cold Press Sp. z o.o. w Warszawa

Czy pracodawca Natura Cold Press Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jaka atmosfera panuje w firmie Natura Cold Press Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Lento.pl z 14 września. Czy jest rotacja?

Ewa Nowy wpis
Kandydat

Czy ktoś wie jak duży i profesjonalny jest dział marketingu Natury? Bardzo podoba mi się co robią i chciałabym tam pracować, ale nie wiem czy jest to profesjonalne środowisko pracy dla marketera.

Maria Nowy wpis
@Ewa

Sugerujesz, że profesjonalizm działu zależy od jego wielkości. Jestem przekonana, czy jest to prawda – może niech wypowiedzą się pracownicy firmy. Co jeszcze dla ciebie świadczy o profesjonaliźmie danej firmy? Daj znać, jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej: ja też bardzo bym chciała wiedzieć, jak wygląda praca w tym miejscu, więc chętnie poczytam.

Agb Nowy wpis
Klient
@Ewa

Współczuję współpracy ????

P.
@Pytanie

Nie, takich szkoleń w ostatnim roku nie było.

KK
@Pytanie

Takich szkoleń nigdy nie było, firma nie inwestuje w pracowników - zresztą po co skoro rotacja jest oooogromna, a to świadczy tylko o firmie.

K
@KK

Nie zgodzę się. Byłam wielokrotnie zachęcana przez przełożonego do odbycia dodatkowego szkolenia jednak sama z powodu pandemii zdecydowałam, że się na nie nie zapiszę.

Z
@K

Czyzbys byla jedną z tych osób, których zadaniem jest pisać jedną pozytywną opinię, w odpowiedzi na każdą negatywną? :)

K.
@Z

Nie przyszłoby mi to do głowy. Po prostu napisałam prawdziwą opinię jak to wyglada z mojego punktu widzenia.

Marcin Maciągowski
Kandydat

Jakim samochodem się jeździ na stanowisku kierowca dostawca? Jakis kangur, 3,5 bus, osobówka?

Odpowiedź
@Marcin Maciągowski

Mercedes Sprinter z chłodnią

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Natura Cold Press Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta ecommerce?
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
K-ROLEX

Miałam przyjemność współpracować z NCP na różnych eventach, gdzie odpowiadałam za sprzedaż i promocję soków. Praca przyjemna i dobrze płatna. Nigdy nie doświadczyłam żadnych nieprzyjemnych sytuacji ze strony współpracowników. Świetna atmosfera, polecam.

Bart

Haha bardzo smieszne rzeczy tu czytam. Wylewanie zali przez kilku nieudacznikow zwolnionych po drodze przez szefa. Przyszli ludzie z firm gdzie pracuje sie realnie po 2 godz dziennie i nie wytrzymali presji normalnej roboty. Jeszcze pisza ze sami odeszli. Ja polecam prace w ncp. Super ludzie super atmosfera!

Karo.

Pracowałam w Naturze Cold Press w ciągu ostatniego roku. Mimo, że atmosfera między pracownikami i produkcją jest super, to długo nie wytrzymałam z(usunięte przez administratora) Są jak cerbery nadzorujące każdy Twój ruch. Łypią znad swoich biurek zimnym, roszczeniowym spojrzeniem. Odeszłam bo nie spełniono też warunków jakie mi zaproponowano (usunięte przez administratora) Nie polecam

Kierowca

Byłem jakiś czas temu na rozmowie w Wwa Aleje Jerozolimskie na stanowisko kierowca -dostawca "Rekrutował" mnie jakiś Pan ( w sumie to nie wiem jaki bo mówił tak cicho że nie usłyszałem kim jest i jak ma na nazwisko ) plus do tego rozmowa była przeprowadzana w obecności pracowników biurowych w jednym pomieszczeniu - nie było to dla mnie problemem ale dla niego chyba tak ponieważ mówił tak cicho że dowiedziałem się tylko informacji na temat umowy - ZLECENIE lub własna działalność no i że oddzwoni poinformować o wyniku rekrutacji ...oczywiście czego nie zrobił ;)

Onufry

@Mia Myślę, że pewne osoby tylko narzekać potrafią. Firma jest dobra dla pracowników wystarczy postarać się!!!

Witold

Czym konkretnie zajmowałaś się w Natura Cold Press? Na jakie wynagrodzenie można tu liczyć i czy firma oferuje dodatkowo jakieś benefity pozapłacowe? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat i dasz mi znać!

Good

Praca kompletnie inna od wcześniejszych doznań na rynku pracy przedewszystkim mega luźny i pozytywny stosunek pracowników nikt na nikogo nie krzyczy robisz co chcesz ale jest tu coś nie pokojacego a mianowicie wielki brat patszy ile dasz z siebie tyle dostaniesz zpowrotem osobiście przepracowalem w firmie rok czasu moje wynagrodzenie wzrosło przez rok o 50% to mega na plus poznałem ludzi których mega polubiłem i znimi mocno się z żyłem firma ma swoje plusy i minusy Jeśli ktoś musi nad tobą stać i cie mobilizowac czyli drzeć ryja no to nie tu Jeśli umiesz sam się mobilizowac i pracować i chcesz otsYmac za to ekstra kasę to dobre miejsce

.....
@Good

Co masz na myśli mówiąc wielki brat patrzy?

Była pracownica

Przede wszystkim... nie wiem skąd tyle negatywnych i krzywdzących wypowiedzi. Polecałabym więcej pokory. Uważam, że co dajesz, to dostajesz. Pensje w NCP są uczciwe i naprawdę, patrząc na rynek, wysokie. Nietolerowane są tutaj niechlujstwo, lenistwo, niewypełnianie swoich obowiązków czy nagła próba zmiany początkowych ustaleń. Niestety coraz więcej pracowników jest roszczeniowych i zbyt pewnych siebie i swoich wątpliwych kompetencji - widziałam tutaj takich, szybko dostali wypowiedzenie i... to prawdopodobnie ich komentarze poniżej ;) Owszem, czasem w firmie panuje chaos, ale to normalne i zdarza się wszędzie. Firma jest jeszcze młoda, czasem zdarzają się błedy, ale są z nich wyciągane wnioski. Szef w pierwszej chwili może robić wrażenie chłodnego i wycofanego, ale to tylko wrażenie - tak naprawdę jest jednym z najbardziej wyrozumiałych i „lajtowych” szefów jakich miałam (a przy tym z ogromną wiedzą i doświadczeniem, warto naprawdę z tego korzystać i schować dumę w kieszeń). Wszystko kwestia podejścia, nieważne jaki miałam problem/prośbę, zawsze uzyskałam wsparcie. Działało to też w drugą strone i mysle, ze to jest klucz do dogadania się i dobrej atmosfery w zespole. A skoro mowa o zespole - jest zgrany, gdy pojawia się kryzys, wszystkie ręce są na pokładzie i każdy dział wspiera siebie nawzajem. Ludzie, którzy tworzą te firmę to jeden z najwiekszych plusów pracy tutaj. Łatwo się tutaj szybko ze wszystkimi zżyć. Nawet z tą, niby, okropną Panią Dyrektor Handlową, która w mojej ocenie jest fantastyczną, aczkolwiek wymagającą (i przy tym skuteczną w tym co robi) osobą. ;) Natura to fantastyczna przygoda na mojej zawodowej ściezce. Nauczyłam się tutaj BARDZO dużo i czuję się gotowa na dalsze wyzwania. Trzeba iść dalej, ale będę tęsknić :)

drzejan

Po kilku miesiącach mogę powiedzieć jedną rzecz - świetna atmosfera, chce się przychodzić do pracy.

Karolina

Szczerze mówiąc nie miałam problemy z NCP. Praca ciekawa i rozwojowa. p. Dyrektor Handlowa jeśli widzi , że ktoś się stara to warunki idą do góry. rzeczywiście wymaga rzetelności , ale sama z tego co widziałam siedzi długo w pracy i zawsze można o każdej porze zadzwonić. Pracownicy super , bardzo mili, ale nie zawsze się chce ludziom pracować ( teraz to chyba norma ). W mojej nowej pracy tez ciężko znaleźć kogoś kto będzie się starał. właściciel miły - i nic poza tym nie mogę powiedzieć. ogólnie polecam

bonsu

To była jedna z najfajniejszych przygód zawodowych w mojej, krótkiej co prawda, karierze. Są momenty chaosu, ale panuje pozytywna atmosfera i czuć wsparcie zarówno wewnątrz zespołu, jak i z góry. Po paru miesiącach można śmiało uderzyć po awans i podwyżkę, co jest bardzo fajne. Nie ma oszczędności na narzędziach pracy i januszowych zachowań szefostwa. Polecam!

Kierowca

Jak wygląda praca kierowcy? Czy warte zachodu by się u nich zatrudnić?

Buster
@Kierowca

Nic nie warta praca tylko sobie zdrowie zniszczysz.

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka nie można powiedzieć o nich nic pozytywnego. Określony czas pracy nie istnieje, pracownik jest traktowany jak maszynka do zarabiania pieniędzy. Korporacyjne gierki uprawiane przez pseudo dyrektora ds. Handlu czynią z tego miejsca (usunięte przez administratora). W oczy mówi Ci jedno, za plecami robi drugie a myśli trzecie. Liczy się tylko efekt bez względu na cenę jego uzyskania. Ogólnie duża rotacja na każdym stanowisku. Ludzie na produkcji pracują po kilka tygodni bez umowy i jest to norma. Dla Prezesa Natura Cold Press firma jest zabawą a ludzie w niej pracujących traktuje jak zabawki. Jeśli ktoś myśli o aplikowania to szczerze odradzam.

Mia

Nie warto, dopóki nie zmieni się pani dyrektor handlowa albo polityka firmy. Forma współpracy tylko B2B, pomimo tego, że na rozmowach rekrutacyjnych i w ofercie na stanowisko przedstawiciela handlowego była umowa o pracę. Wymagają dużo ale minimalnym kosztem z własnej strony. Dlatego jest ciągła rotacja przede wszystkim handlowców, co utrudnia pracę każdemu następnemu, bo jako reprezentant firmy traci na wiarygodności, jeżeli co miesiąc pojawia się w tym samym sklepie inny człowiek. Podsumowując nie polecam współpracy.

Damian
@Mia

M.in. dzisiaj pojawiło się kilka nowych ofert pracy w tej firmie. W związku z tym, chciałem Cię zapytać -- na jakim stanowisku pracowałaś i jakie konkretnie wymagania wg. Ciebie były nie do spełnienia? Jakie doświadczenia z pracodawcą sprawiły, że nie polecasz pracy w tym miejscu?

Mia
@Damian

Wszystko jest powyżej^^ Przede wszystkim nie wyobrażam sobie współpracy z kimś do kogo nie mam zaufania, a jeżeli ktoś manipuluje już na etapie rozmów rekrutacyjnych to nie świadczy to o nim dobrze. Przychodzisz do pracy, a warunki są zupełnie inne.

Aleksandra
@Mia

Widzę, że Natura Cold Press rekrutuje też na stanowiska związane z marketingiem, PR-em i sprzedażą internetową https://pracodawcy.pracuj.pl/natura-cold-press-sp-z-o-o,364232 Ktoś pracuje w tych działach lub brał udział w rekrutacji i może napisać jakich warunków współpracy można się od nich spodziewać?

kolo

praca na wysokich obrotach, nie możes na chwile odetchnąć, pół godź przerwy, poza tym cały czas wysokie obroty na pewno kto nei zwyczajny będą go bardzo bolały plecy, mi po 1,5 mięsiaca zapłacili za sobotą 91 zł tzw dzień próbny .....jestem bardzo sprawny fizycznie ale praca dla mnei za ciężka wiekszość Ukraińcy. pytanie tylko po co harować za 14 zł? wyliczone z zegarkiem w ręku? trzeba podnosicć ciężkie worki, czy warto ryzykować kręgoslup za 14 zeta? w kregoslupie jak coś się stanie to kończy się wam umowa zlecenie i zostajecie na lodzie bez prawa do renty ....

Damian
@kolo

A możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś i czym dokładnie zajmowałeś się? Czy miałeś przeprowadzone szkolenie z zakresu minimalizacji negatywnych skutków pracy na kręgosłup?

Jarek

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy warto aplikować?

Czekamy cały czas na nowe wieści od Was! Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Natura Cold Press Sp. z o.o. w mieście Warszawa?

Zostaw merytoryczną opinię o Natura Cold Press Sp. z o.o. - Warszawa

Natura Cold Press Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 8 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Natura Cold Press Sp. z o.o.