Golden Serwis
counter
3 62 246 5 1
Bp

Nie polecam współpracy z tą agencją. Byłem zatrudniony pod nią w Carrefourze w Katowicach przy sprzedaży internetowej. Koordynatorka grafik układała na te dni, w które dany pracownik akurat nie podawał dyspozycyjności. Po naszej interwencji grafik zaczęła układać kierowniczka działu i w tym momencie koordynatorka zniknęła z radaru i nie robiła kompletnie nic przez kilka miesięcy. Ogólnie po paru miesiącach atmosfera w tej firmie siadła tak, że kierowniczka się mściła i jak w przedszkolu rzucała nas z jednego zajęcia w drugie. W połowie lipca agencja zwolniła 9 osób za pośrednictwem maila tłumacząc się okrojeniem liczby godzin a to po prostu była zemsta kierowniczki działu nomen omen blondynki. Nie polecam pracy w tej firmie, omijajcie ją szerokim łukiem, bo nawet dużo tam nie zarobicie. Przychodzicie niby na 8h a po 6h Was wyrzucają do domu bo pracy brak.

Tak20Nie
Przemoc psychiczna

Niech się w końcu ktoś zainteresują ta firma!!!!Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że całe kierownictwo to osoby bardzo inteligentne i bardzoooo podłe. Pomijając wszytskie prawne przekręty umywajac ręce od wszystkiego i zwalając winę na pracowników-kordynatorow, krorzy nie maja wyjscia, to nie to będzie tematem mojej opinii. Pragnę zwrócić uwagę na PRZEMOC PSYCHICZNĄ!!!! Dziewczyny kochane koordynatorki! Żadne pieniądze nie są warte tego żeby tak ktoś Was upokarzał, wiem jak ciężko jest odejść z tej firmy a odejście zawsze kończy się zle... Ale nic nie jest warte Waszego psychicznego zdrowia. (usunięte przez administratora) Ta firma wykańcza kordynatorow psychicznie. Wyrafinowane kłamstwa, nawet gdy masz dowód ze mówiła inaczej zaprzecza Ci prosto w oczy. Mówi o sobie, ze jest prawdomówna , a jeśli market się pyta dlaczego wypisane są szkolenia bhp (które nie są idzielane) kaze powiedzieć dr ze mamy platformę ( której nie mamy) kłamstwa wymyśla na bieżąco nawet w stosunku do Ciebie i do tego co rzekomo mówiła żeby pasowało do jej aktualnego stanu. Wymagają rzeczy nie możliwych , za wszytsko Ci się obrywa, za rzeczy na które nie ma się wpływu, wprowadza zamieszanie, które osłabia ludzi, wzbudza w Tobie poczucie winy, a na oczy widzisz to dopiero wtedy jak uda Ci się uwolnić z tego piekła. Koordynatorzy nie są świadomi jaka krzywdę im się wyrządza, są ciagle przekonywani, ze tu jest najlepiej. Co gorsza izoluje Cię od byłych pracowników, pyta co chwile, czy masz kontakt z tym i tym. Dziewczyny, spójrzcie czy to jest normalne?! Przez nią nie ufa się już nikomu, przyzwyczajasz się do kłamstwa i myślisz, ze każdy kłamie. Kochane koordynatorki, tak nie jest, zycie nie jest takie okropne jak w otoczeniu(usunięte przez administratora)Żadne pieniądze nie są warte tego, pomijając fakt, ze to okropna praca w stresie, obowiązki jak na sztab ludzi, dzien w dzien zarwane noce, a jeśli nie zdążysz to jest to Twoja wina. Kazde niepowodzenie Twojego pracownika to Twoja wina, Ty nie masz prawa głosu, nie masz możliwości wytłumaczenia się. Potrafią Ci wmówić coś czego nie powiedziałaś a Ty ze strachu przepraszasz za coś, czego nie zrobiłaś. Dziewczyny poczytajcie o GASLIGHTING i zobaczcie jaka przemoc jest na Was stosowana.

Tak8Nie5

Pracodawca

TYGODNIÓWKI OD 01/09 WYPŁACANE SĄ W WTORKI KARTY PRACY SPŁYWAJĄ DO NAS W PONIEDZIAŁKI A TYGODNIÓWKI WYSYŁAMY W WTOREK PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ

Przemoc psychiczna

Tak8Nie5
Pracująca koordynatorka
@Przemoc psychiczna

Droga Przemoc psychiczna Wszystko co wychodzo z Twoich ust jest bezpłodne, nie poparte żadnym konkretnym przykładem. Odnosisz się do Pani Kasi W, a za chwilę piszesz w liczbie mnogiej?! Czy Tobie wydaj się że jestem pozbawiona mózgu i trzeba mnie ratować? Oj Kasiu, Justyno czy jak tam chcecie żeby się do was zwracać, uprzejmie informuję, iż nie identyfikuje się z tym co napisałaś. Wbrew pozorą, nie miałam problemów z mówieniem o rzeczach z którymi się nie zgadzam, nie byłam obwiniana za pracowników, a juz napewno nikt nie nastawiał mnie przeciwko innym Koordynatorom. Wręcz przeciwne, zawsze mialam powtarzane, że musze być milsza dla koleżanek, natomiast o nie pracujących nikt nie rozmawia z Katarzyna W bo niby po co? Większość z nas zdaje sobie sprawę, iż dawanie szansy pracy na takim stanowisku w wieku 20 kilku lat wiąże się z dużym ryzykiem, a pomimo to ją otrzymaliście. Niestety to nie jest praca dla niedojrzałych nastolatek, zatrzymujących się na czytaniu Cosmopolitan. Ta praca jest wymagającą, czasochłonna i albo jesteście dojrzałe na tyle żeby to pociągnąć albo znajdziecie osobę która będzie robiła za argument przez który nic w życiu ci nie wychodzi. GASLIGHTING naprawdę?! Rozumiem, że czujecie się niedowartościowane ale oskarzanie kogoś o bycie gaslighterem jest zagrywką z liceum. Dlatego uważam iż w naszej firmie powinny pracować osoby 30+ bo jak czytam ten apel to opada mi wszysko. Byłe koleżanki życzę wam sukcesów w dalszym życiu i rozwijania kariery, proszę tylko żeby chomik w waszej głowie uruchomił kołowrotek i zaczął funkcjonować. Pozdrawiam ????

Tak3Nie2
@Przemoc psychiczna

Naszą firmą interesuje się bardzo wiele osób, albowiem zatrudniamy dosyć sporą liczbę pracowników, więc jeśli chodzi o rozgłos to już go mamy, proszę więc spać spokojnie i nie martwić się w tej kwestii:) W każdej firmie - dużej, małej czy też korporacji zdarzają się sytuacje, które powodują stres u zatrudnionych osób, jak również u pracodawcy, który tych pracowników zatrudnia. Jedyną formą, która może wyjaśnić jakiekolwiek napięte sytuacje oraz nieporozumienia w pracy jest rozmowa twarzą w twarz, a nie szeptanie po kątach czy też wypisywanie opinii na portalach. Takie zachowanie świadczy o poziomie i kulturze danej osoby, a raczej ich braku. Ponadto zaznaczam, że w naszej firmie Koordynatorami są również Panowie, więc kierowanie lamentu tylko do byłych współpracowniczek jest nie na miejscu, albowiem w tej sytuacji nie ma mowy o solidarności płci. Aby krytykować i oskarżać kogoś o podłość, kłamstwa i manipulacje najpierw trzeba samemu spojrzeć w lustro i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy aby na pewno jest się tak nieskazitelnym, że nie ma podstaw, aby ktoś mógł nam coś zarzucić, a dopiero później wysnuwać niepochlebne opinie o innych, które są w tym momencie rodzajem desperackiego odwrócenia uwagi od swoich zaniedbań, dzięki którym nie pracujemy już w tej samej firmie. Nasza praca wymaga poświęcenia, skrupulatności, cierpliwości, a także dobrej organizacji i jak wiemy nie należy do najłatwiejszych, o czym każdy Koordynator zostaje poinformowany na początku swojej kariery. Jeśli ktoś decyduje się na tą pracę, to jest jasne i zrozumiałe, że zapoznał się z jej specyfiką i wyraził chęć jej wykonywania najlepiej jak tylko potrafi. Nie ma ludzi nieomylnych i idealnych, ale każde nieporozumienie jest możliwe do wyjaśnienia przy odrobinie chęci, jednakże do rozwiązywania problemów w ten sposób potrzebne jest dojrzałe podejście, a nie takie jakie mamy możliwość obserwować przy okazji czytania powyższej opinii. Każda praca, czy ta, czy też inna naraża pracownika na jakiś stres, ale niestety niekompetentnej osobie przeszkadza każdy, najmniejszy nawet drobiazg, który może być ogniwem zapalnym do wyładowania swoich niepowodzeń w postaci frustracji skierowanej przeciwko innym, w tym przypadku byłym przełożonym. Sprawa niemożności kontaktu z byłymi Koordynatorami jest wyssaną z palca bzdurą, albowiem nikt nikomu niczego w tej kwestii nie zabrania. W dalszym ciągu jesteśmy w dobrych relacjach z pracownikami, którzy już z nami nie pracują, ale nie po to, aby dzielić się opiniami o naszych przełożonych czy współpracownikach lub też knuć poza ich plecami. Wspomniany Gaslighting wiąże się z niskim poczuciem własnej wartości, ale tej sytuacji nie należy raczej zarzucać byłej przełożonej. Proponuję udać się niezwłocznie z tym problemem do psychologa, albowiem takie sytuacje trzeba leczyć zanim będzie za późno. Ten objaw utrudni niestety pracę w jakiejkolwiek firmie, gdyż z takim nastawieniem wszyscy dookoła będą źli. Nie uważam jakoby ktokolwiek z nas, czynnie pracujących Koordynatorów, był amebą umysłową nie potrafiącą bronić i dociekać swoich racji i potrzebował pomocy ze strony autora powyższej opinii. Świetnie sobie radzimy jako zespół i dobrze nam z tym. Patrząc jednak na desperacki komentarz do którego właśnie udzielam odpowiedzi nasuwa mi się tylko jedno, a mianowicie autor nie powinien nazywać się Przemoc psychiczna, a POMOC PSYCHIATRYCZNA POTRZEBNA OD ZARAZ!!!

Pracujaca Koordynator
@Przemoc psychiczna

Zaczne od tego. Dlaczego tak trudno odejsc z tej firmy a jednak jakos Ci sie udalo? Nikt Ci nigdy nie powiedzial, ze praca z ludzmi nie jest latwa? Przyjmujac ta prace zapewne zostalas tak jak ja wdrozona w „nocne” telefony czy sms o „naglych” bólach d...y a normalna rzecza jest, ze kierownik sklepu bedzie mial pretensje do koordynatora a nie pracownika. Kazdy ma dni lepsze i gorsze. Jednego dnia z Kasia W. jest jak z „psiapsia” a drugiego chce sie Ja rozszarpac bo szuka dziury w calym. Tak jak ja jest kobieta a kobieta maja „humory”. Trzeba sie wzajemnie siebie nauczyc. Napisze na koniec, ze zal czytac Twoje zale a od zalatwiania takich spraw sa Sady a nie „niech ktos sie wreszcia ta firma zajmie”.

Tak3Nie
pracująca koordynatorka
@Przemoc psychiczna

Ileż zajęło Ci czasu moja droga (drogie) "koleżanko (ki)" czasu napisanie takiego elaboratu, jestem ciekawa czy zrobiłaś to w swoim wolnym czasie, czy w czasie nowej pracy i czy Twój nowy pracodawca wie czym się zajmujesz? Myślę że Twoja opinia jest jakże smutna i pokazująca wszystkie Twoje słabości. Brak pewności siebie, zakompleksienie , niskie poczucie własnej wartości. Uważam że osoby, które piszą takie opinie mają bardzo duży problem ze sobą i w ten sposób wylewają swoje żale zamiast szczerze powiedzieć co jest źle i co ich boli. Trzeba rozmawiać a nie wylewać bezpodstawnie na kogoś pomyje. Pamiętaj moja droga "koleżanko" (ki) że karma wraca. Absolutnie nie zgadzam się z opinią.

Pracujaca Koordynatorka

O znieslawienie? Do Sadu? Jedyna osoba znieslawiajaca jestes Ty droga Przemoco Psychiczna. Napisalas anonimowo i odnosniki dotycza anonimowej osoby a Ty wyraznie wskazujesz i oskarzasz konkretna osobe. W dodatku wszystko co zostalo „wypocone” smierdzi zemsta „nieudacznika” na odleglosc. Zapamietaj. W internecie niejest sie anonimowym. Poza tym majac jezyk powinnas poinformowac na ze zmieniasz prace i mama Twoja doznala cudownego ozdrowienia... Pozdrawiam

Tak3Nie1
Koordynator nie z przypadku:)

Zniesławienie? Hmm, naprawdę? Może warto zastanowić się w tej sytuacji kto tu kogo powinien pozwać do sądu o zniesławienie? Póki co, to jedynie z Twojej strony padły oskarżenia spersonalizowane w kierunku swojej byłej przełożonej i sama sobie szkodzisz pisząc takie rzeczy na ogólnodostępnym forum. Pamiętaj, że w sieci nie jesteś anonimowa, nawet jeśli tak Ci się wydaje i wszystko co napiszesz może być użyte przeciwko Tobie w najmniej oczekiwanym momencie. Myślę, że nowy pracodawca nie będzie chciał mieć do czynienia z osobą, której opinia nie jest nieposzlakowana, a wręcz odwrotnie. (usunięte przez administratora)

Tak4Nie
Xx
@Koordynator nie z przypadku:)

Zadzwońcie do mojego pracodawcy zapytac czy pisanie tego było podczas pracy, to takie w waszym stylu, pani Katarzyna dokładnie zawsze wie do kogo dzwonić. Czy to jest normalne żeby firma w której nie miało się nawet normalnej umowy nie mówiąc już o okresie wypowiedzenia, przez odejście z pracy dzwoni obecnych do pracodawców? No zastanów się...

@Xx

Nie zamierzam ingerować w to, czym zajmujesz się w swojej obecnej pracy czy też w swoim wolnym czasie. Nie jest w moim interesie robienie zamieszania wokół osoby, której poziom intelektualny i zachowanie jest na poziomie kilkulatka. Wydaje mi się, że odchodząc z poprzedniej firmy powinno się pozostawić po sobie dobre wspomnienia i odejść z klasą, której niestety jak widać Tobie brak. Okres wypowiedzenia nie został zachowany z jednej prostej przyczyny - porzucenie pracy praktycznie z dnia na dzień przez Ciebie jako Koordynatora, poprzedzone serią kłamstw.

Tak5Nie1
Koordynatorka pracująca

Stosowana przez Ciebie , antykoncepcja racjonalnego myślenia, powoduje że wszystkie te wytryski złośliwości odbieram jako bezpłodne. Z racji tego pauperyzacja Twojej mentalności nie obliguje mnie do przeprowadzenia z Tobą merytorycznej konwersacji , reasumując egzystujesz nadal w brodziku intelektualnym .

Co tu się dzieje
@Koordynatorka pracująca

Przeczytałem pierwszą opinię z zaciekawieniem, ale także dystansem, bo wydawało się to dość nieprawdopodobne, ale czytając dalsze komentarze uwierzyłem... Pròba negacji zdania tej osoby/osób w tak złośliwy prześmiewczy sposób ubliżając przy tym zdrowie psychiczne, samoocenę, inteligencję i wiele innych ubrany w wyrafinowane słowa tylko dokładnie obrazuje, że ta opinia zdaje się być słuszna. Chętnie kupię popcorn i poczytam dalej, bo robi się ciekawie dla odbiorów, ale przyznam, że do firmy się zniechęciłem ????

Tak4Nie2
Bardzo proszę
Klient
@Przemoc psychiczna

Opinię do usunięcia można zgłaszać klikając w flagę.

@Co tu się dzieje

Opinii zawsze tyle co ludzi. Ciężko aby wszyscy byli zadowoleni. I tu cała filozofia. Pozdrawiam.

Koordynatorka pracująca
@Co tu się dzieje

Widzisz problem polega na tym iż opinia jest wystawiona przez osobę, która perfidnie wszystkich okłamała, której współczuliśmy, każda z nas była w stanie jej pomóc. A tu okazuje się że nasza biedna Kasia wszystkich okłamała i to co pisze to brednie są. Szkoda że nie napisze swoich błędów które popełniała, kłamst i zawalenia pracy co wiąże się z konsekwencjami dla firmy (czyt. Karami finansowymi) Nie życzę sobie żeby ktoś w moim imieniu pisał jak źle mi się pracuje, czy w jaki sposób jestem traktowana w tej firmie. Jestem na tyle duża, że sama sobie wiąże buty i sama potrafię powiedzieć co mi nie pasuje, nie potrzebuje adwokata tym bardziej w tak marnej postaci. Większość z tu obecnych koordynatorek i koordynatorów potwierdzi iż moja dewizą jest "jak ci się nie podoba praca i przełożony, zmień na inną". Natomiast wiek i doświadczenie nauczyły mnie, żeby osobiste niesnaski załatwiać w momencie kiedy podejmuje decyzje o odejściu a nie po 1,5 MC. Oskarżanie kogoś o mobbing bo tak to należy rozumieć na forum i pisać personalnie do nas jakie to jesteśmy biedne i nieszczęśliwe. Zrzucanie winy na kogoś innego to niedojrzały mechanizm obronny, który nie tylko nie rozwiązuje żadnego konfliktu, ale jeszcze go zaostrza i powoduje niepotrzebną wrogość.

Były przedsiębiorca, chętny do
@Bardzo proszę

Wypowiadałem się już powyżej i też tak uważam, że admin powinien się tym zająć i usunąć opinie przemocy psychicznej. Do tego ktoś z nicka Xx najpierw pisze, że z jego przyszłym pracodawcą a potem , że w trakcie. Coś tu jest szemrane i naciągane. Czy to jedna osoba czy jest ich dwie? :-)))))) Z punktu widzenia pracodawcy zgłosiłbym sprawę o zniesławienie.

Byłyprzedsiębior,chętnydopracy
Kandydat
@Koordynator nie z przypadku:)

Gdybym nie musiał zamknąć zakładu ze względu na obecną sytuację w kraju , chętnie bym Panią u siebie zatrudnił :-) Mogę pozazdrościć takiego pracownika. Szukam pracy w kujawsko-pomorskim czy Pani jest tam może kierownikiem?

Tak3Nie1
Olek
@Co tu się dzieje

Doczytał Pan kto komu pierwszy zaczął wyrzucać żale i ubliżać, bo chyba czytanie ze zrozumieniem się kłania. Z chęcią również skoczę po popcorn, a może i słonecznik i poczekam na rozwój sytuacji.

Osoba znająca temat Nowy wpis
@Olek

Widzę, że temat wymaga sprostowania. Całą tą sytuacje zaczęła Pani Katarzyna W. Domniemana autorka nie mogła doprosić się żadnej umowy do pracy w tej firmie, nawet zleceniówki, wiec o żadnym okresie wypowiedzenia nie ma mowy. Odeszła z pracy, oddała dokumenty, oddała samochód. Jaki powód podała to co ma to za znaczenie, nie musiała podawać go w ogóle, nie miała takiego obowiązku. Zajęła się pracą, w której dostała umowę pierwszego dnia, pracą na której jej zależy, a o tej firmie chciała już zapomnieć na zawsze. Po czym dowiaduje się, ze Pani Dr postanowiła zadzwonić do jej obecnej pracy i popsuć jej opinie. Dalej macie jakieś wątpliwości? A kolejne opinie i odpisywanie na te opinie prowokują się na wzajem i są na prawdę nie potrzebne, kto wie ile brudów wyciągnie jeszcze kontynuacja tej dyskusji, dlatego proponuje napisac do administratora o usunięcie opinii i tych równie śmiesznych komentarzy. Pozdrawiam

Tak4Nie
Pracująca koordynatorka Nowy wpis
@Osoba znająca temat

Ja mam wątpliwości 1. Dr to skrót od doktor natomiast dyr od dyrektora, już na początku wypowiedzi nasza była koleżanka pokazała się z kiepskiej strony. 2. Rozumiem iż w myśl waszej ideologi przełożony nie może zwrócić uwagi koordynatorce, kiedy ta zawala dokumenty grafiki czy rozliczenia bo osłabia już i tak wątłą samoocenę naszej koleżanki. 3. Wymaga, manipuluje, kłamie? Mówimy tu o jednej osobie wymienionej czy o kilku bo w wątku pojawia się liczba mnoga? 4. Nie wiem gdzie nasza koleżanka pracowała ale uprzejmie informuję iż platforma istnieje, no taki psikus. Osobiście z niej korzystam 3 rok, więc nie widzę tu kłamstwa że strony przełożonej. 5. Szkolenie cczy karty bhp były wielokrotnie tłumaczone na grupach ale zamiast czytać ze zrozumieniem lepiej w tym czasie malować brwi. 6. @osoba znająca temat skąd możesz wiedzieć czy ktoś ma umowę czy nie, bazowanie na opinii jednej osoby nie jest wiarygodnym źródłem. To tak jakbym powiedziała bliskiej znajomej czy koleżance z pracy że moja eks szefowa to franca i hetra. Każda z nich uwierzy jeśli będę przekonywująca i zatrzepotam oczkami w odpowiednim momencie. 7. Od kiedy to nie wolno nam się kontaktować z byłymi pracownikami? Był w tej sprawie jakiś mail, telefon? Bo jeśli tak to zgrzeszyłam i utrzymuje kontak z niejedna osoba (drodzy przełożeni, proszę o łagodny wymiar kary) śmiech na tyle mnie stać, podsumowując to zdanie. 8. Używanie własnej matki i wyimaginowanej choroby jest słabe, skoro nie było umowy to po co ta cała szopka. Zostawia się telefon i laptopa w aucie informuje, że odchodzę i tyle. A nie nie zapomniałam, no (usunięte przez administratora) ja. Lepiej kłamać że się jeszcze pracuje ale ciężko i że stres i rodzina najwazniesza, żeby wyciągnąć kasę która się nie należy i na którą my musimy uczciwie pracować. Nie wiem gdzie się tego nauczyła ale na pewno nie u Nas. 9. Konkluzja całej tej gow.. burzy, która @xx czy @przemoc psychiczna czy jak tam się zwie rozpętała są dwa pytania. Skoro chciała zapomnieć o firmie, po co zwraca się do koordynatorek, które ponoć są w takiej samej sytuacji z której jej się udało uwolnić? Dlaczego w przypadku sądu mówimy o zniesławieniu i o takim wniosku a nie o stosowanym mobbingu w miejscu pracy? Uwielbiam kiedy ktoś zanim coś napisze nie połączy styków w głowie, może stąd wynika fakt, że jestem inteligentna bardziej od pomysłodawczyni postu.

Tak1Nie1
Ewa Nowy wpis
Klient
@Pracująca koordynatorka

Współczuję firmie, że musi wynajmować "płatnych klakierow" do wystawiania pozytywnych opinii...nigdy nie będziecie profesjonalni i żadna apka, platforma - sprostanie kłamstwa od ponad roku i tylko pod wezwaniem klienta do współpracy Wam nie pomoże, biznes to nie DYREKTORZY Z awansu bez merytoryki, bez wiedzy o biznesie i zarządzaniu i bez taktu... Jak można dzwonić do pracodawcy? A gdzie Rodo??? Proponuję zgłosić to do UOKiK, kara 30 tys gwarantowana, wiszę, że Golden idzie na ilość, jakosc już dawno nie istnieje... Od kilku lat.... Kasa, wyzysk, lewe premie i płatności poza umowami pod stołem, samochody bez umowy, bhp a raczej ich kopie bez icb przeprowadzenia.... Możecie patrzeć w lustro? Co widzicie? Zerowanie na ludziach słabych, z komornikami, ograniczeniuami jest tak słabe, że życzę niejednej kontroli, szczególnie pamiętnych moich umów o dzieło sprzed 3 lat...zus ba szczęście cofa się o 5 lat wstecz, zdążymy...

Ewa Nowy wpis
@Co tu się dzieje

Tak się dzieje, jak w firmie zaczyna się walka o "władzę", w obliczu pandemii ludzie boją się o pracę, gdy było ciężko o pracownika były stawki 20 zł i tygodniówki, teraz są stawki minimalne i tygodniówek brak...ludzie idą za tym kto im płaci, jezeli premie koordynatorów które są podwójne lub potrójne od podstawy i są zależne od Dyrektora to będą o niego walczyć, nie zdają sobie sprawy że tak naprawdę minimalna podstawa to polityka prezesa a premie to ominięcie opodatkowania, do czasu kontroli z US. Można tylko współczuć niewiedzy kadry pracującej bo zapłacą solidarnie... Cały ten post świadczy o niskiej kulturze całej firmy, pracownicy obecni to brak kompetencji... Przykre...ale prawdziwe

Justyna

Tygodniówko wróć, do wypłaty tak daleko.

Olek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Dobry wieczór. Zajrzałem tu dlatego, że chciałem zadać pytanie odnośnie braku tygodniówki, ale już przeczytałem, że wynagrodzenia są wypłacane miesięcznie, więc wiem o co chodzi. Przeczytałem przy okazji również wiele innych rzeczy w które żaden zdrowo myślący człowiek nie uwierzy. Co się dzieje wśród naszych Pań Koordynator? One zawsze takie uśmiechnięte i życzliwe, a tu takie niepochlebne słowa o nich i szefowej. Szok. Ktoś musiał narobić niezłego bałaganu, a teraz szuka poparcia na forum. Mojego na pewno miał nie będzie. Bardzo lubię swoją pracę i cenię ludzi którzy mi pozwolili zarabiać pieniądze, tym bardziej, że są oni dobrze nastawieni do szarych pracowników takich jak ja, więc gdyby sytuacja wewnątrz firmy była inna to ich zachowanie również wyglądałoby inaczej.

Były przedsiębiorca, chętny do
Kandydat

Wszedłem na stronę w poszukiwaniu pracy (z polecenia byłego mojego pracownika) i mówię sobie poczytam....Czytam czytam i wiecie co przeczytałem wszystko. Dodam, że kiedyś prowadziłem swój biznes niestety, ale obecna sytuacja go zniszczyła. Nie ma co się użalać tylko zabrać do roboty. Czytając komentarz przemocy fizycznej zastanawiam się co ta osoba narobiła, że na forum chce odwrócić od siebie uwagę. Sam byłem kiedyś pracodawcą i wiem w jaki sposób ludzie podchodzą do swoich obowiązków, niestety. Nie wszyscy, ale zawsze znajdzie się ktoś co na koniec powie, ale to nie ja to wina pracodawcy. Poza tym to ona pierwsza obrzuciła wszystkich błotem i dziwię się administratorowi, że do puszcza do takich komentarzy nie popartych prawdą. Ludzie przecież tak nie wolno. Ktoś tam poniżej napisał, że to świadczy o tym kto to napisała , no tak. Desperacja, radzę się ogarnąć, czy tylko to jedyna praca, czy tak bardzo ją lubiłaś, że nie możesz się z tym pogodzić? Zatrudnię się w tej firmie jak mi się uda i sam się przekonam i twój komentarz nie jest mi w niczym potrzebny bo jestem osobą myślącą. Dziewczyno szkoda twojego zdrowia, naprawdę. Naprawdę mówi Ci to osoba z dużym doświadczeniem. Nie znam Cię, ale odniosłem się do twojego komentarza. W kujawsko-pomorskim jest kilka ofert pracy i tym będę się kierował , potrzebą pracy a nie twoją opinią. Musze żyć, czyli muszę pracować. Firmę polecił mój były pracownik, który gdy zamykałem zakład zatrudnił się u nich i super mu się pracuje, zarabia i ma pracę. Ufam mu na tyle , że zaryzykuję :-) Grunt to dobry kontakt i relacje z byłym pracodawcą, drzwi się zamyka za sobą delikatnie a nie trzaska drzwiami. Pamiętaj bo z komentarzy wynika, że jesteś młoda i nie znasz jeszcze życia. Nie pal mostów za sobą. Życzę Ci wszystkiego dobrego :-) a taki nagłówek to masz odwagę kobieto. Lepiej go zmień bo Cię podadzą do sądu a po co Ci to.

Tak6Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nikola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy szkolenie na kasę jest płatne? Ostatnio miałam zapłacone za te godziny które były niby szkoleniem a na innym sklepie mówią teraz, że nie będę miała zapłacone.

Justyna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Pracuję na dziale nabiał, czasem mrożonki, dostałam od koordynatorki koszulkę z długim rękawem, ale niestety nadal nie jest zbyt ciepło. Czy mają Państwo jakieś polary, czy mogę nosić swój? Pogoda jest jaka jest i o chorobę nie trudno szczególnie przy lodówkach.

Szymuś
Kandydat

Czy wszystkie stanowiska dla Koordynatorów w rejonie Śląsk są zajęte? Czy jest szansa na zatrudnienie? Jakie trzeba spełniać wymagania?

Tak3Nie
Bożena
@Szymuś

Dołączam się do pytania, słyszałam, że ciekawa praca.

@Szymuś

Na obecną chwilę nie są prowadzone rekrutacje na to stanowisko.

Aga

Dobry wieczór. Mam pytanie, jeśli pracuję na trzech różnych sklepach innej sieci to czy potrzebuję 3 różne rodzaje koszulki? (Na jednym z tych sklepów pracuję mało, jakieś 4-5 dni w miesiącu)?

@Aga

Zgłoś się do swojego Koordynatora on Ci wszystko wyjaśni.

Kamil

Czy w firmie Golden Serwis już na stałe zagościły wynagrodzenia miesięczne, czy jest szansa na powrót do tygodniówek?

Boss
@Kamil

Witam Narazie będą tylko wynagrodzenia miesięczne , płatne do 10-go każdego miesiąca

Tak1Nie1
@Boss

Czyli jest jakaś szansa na zmianę, skoro narazie.

oczywiście

@Pracodawca

Skoro teraz są wynagrodzenia miesięczne to co z kartami pracy? Mamy je wysyłać do koordynatora po przepracowanym miesiącu czy sklep się tym zajmuje?

@Kamil

Proszę wysyłać do Koordynatora jak zawsze.

Koordynator Północ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Ręce opadają jak czyta się negatywne opinie byłej koordynatorki. Zastanawiam się czy na pewno mówimy o tej samej firmie i tych samych przełożonych..? Moje odczucia co do pracy w Golden Serwis są skrajnie odmienne. Nie jest to pierwsza firma zatrudniająca pracowników tymczasowych w której jestem koordynatorką i muszę przyznać, że nigdzie nie czułam się tak dobrze jak tutaj. I wcale to nie jest kokieteria z mojej strony. Oczywiście, że nie każdy nadaje się do tej pracy i pewnie są osoby które nie poradziły by sobie ze zleconymi obowiązkami. Ale w takiej sytuacji jak ktoś widzi, że sobie nie radzi- kapituluje i daje szanse komuś kto ma predyspozycje do tej pracy na tym stanowisku. Najwyraźniej ktoś nie podołał i swoje frustracje wylewa do Internetu. Na wsparcie ze strony przełożonych zawsze można liczyć, wystarczy zadzwonić, omówić sytuacje, poprosić o radę, wymienić się doświadczeniami, wyciągnąć wnioski. Życzę każdemu aby mógł pracować w takiej atmosferze i z takimi współpracownikami z jakimi ja mam przyjemność na co dzień :) Poza tym smarowanie takich negatywnych komentarzy na forach, które są bezpodstawne, jest co najmniej niesmaczne i świadczy o piszącym..

Tak5Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Golden Serwis?

Jasiu

@KvsiV a jak w ogóle to kierownictwo? Spoko?

@KvsiV
@Jasiu

Zależy na kogo się trafi. Mi było ciężko dogadać sie ze swoja koordynatorką a jesli chodzi o kierowniczke na sklepie to okazała sie totalna porażką na szczęście nie mialam z nia za dużo do czynienia więc sama praca i atmosfera w pracy zła nie jest. Zależy właśnie na kogo się trafi ale tak jest wszędzie.

KvsiV

Czy karte pracy należy przesłać koordynatorowi z którym podpisywało się umowę? Czy kierownikowi w miejscu pracy?

Golden serwis
@KvsiV

Koordynatorowi

Anna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.
 Problem

Pracuje w markecie w jednym z miast.Pani koordynator. Pracuje w firmie jakby odbywała karę. Na każdym kroku stara się dojechać pracownika, umocnić swoją pozycje, pokazać jaka jest ważna i jak bardzo wszystko od niej należy. W skrócie nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku, przełożony powinien się starać pomóc pracownikowi. Lecz tutaj odbywa się wszystko w kierunku "a tam znajdzie się ktoś następny". Ogólnie nie polecam firmy.

Tak6Nie

Bolek
@Golden Serwis

To dlaczego kordynatorka robi przelewy w środy? Czemu raz twierdzi że robi za tydzień od srody do wtorku a innym że wtorku do poniedziałku? Czemu raz pieniądze są w czwartek a innym razem w poniedziałek następnego tygodnia? Czemu rza różnice kasjerskie potrąciła 2 razy i miesiąc musiał to wyjaśniać? Ustalacie zasady a nie potraficie wyegzekwować tego od swoich kordynatorów.

@Bolek

Jak pisze powyżej tygodniówki są wypłacane we wtorki i to w zależności od banku jak są księgowane kwoty czy otrzyma Pani/Pana we wtorek czy w środę. Co do wypłat tygodniówki w czwartek to w styczniu była awaria banków o czym było pisane również na internecie i być może to dotyczy tego o czym Pan/Pani piszę. Nie było to zależne od nas i nie mamy wpływu na awarię banku. Różnice kasjerskie są potrącane na podstawie tego co nam klient prześlę, jeśli Koordynator zauważa jakąś niezgodność i podejrzewa, że manko zostało podane do potrącenia drugi raz musi to wyjaśnić z Klientem . Po sprawdzeniu tego pracownik dostaje zwrot. Takie procedury są, że wszystko trzeba najpierw wyjaśnić i potwierdzić. W razie wątpliwości zawszę można skontaktować się z biurem Golden Serwis aby uzyskać więcej informacji.

KKW
@Bolek

Bolek Koordynatorka nie robi przelewów. Co do środy to już wcześniej Ci odpowiedziałam i co do mank też. W razie dalszych pytań dzwoń 887-100-130. Co do zasad nie widzę tu nieprawidłowości. Pracodawca powyżej napisał w jakie dni są robione tygodniówki, nic w tej kwestii się nie zmieniło.

michał
@Golden Serwis

jak i skąd można pobrać pit czy przychodzą one poczta czy na email a także jak zmienić ten email w umowie

M.W
@Golden Serwis

No dobra a co z tym że jest 11 listopada 2020 jutro, kiedy wtedy otrzymamy wynagrodzenie??? Czwartek, piątek. Ludzie płacą do 10-tego za mieszkanie jakieś jaja. Dlaczego ktoś ma stracić mieszkanie, czy płacić więcej bo firma nawet nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie.

M.W
@KKW

Mam pytanie, kiedy będą wypłacone tygodniówki jak jutro jest 11 listopada 2020r. Dostanę wtedy pieniądze, Czwartek, Piątek bo koordynatorka nie potrafi mi na to odpowiedzieć, wogole gdzie można pisać skargi, no tak jaką ja chce skargę pisać skoro jestem zastraszana że jak się po skarze to wylecę. Taka jest koordynatorka.

Anna

Jakieś jaja. Umowa jeszcze trwa a kordynatorka napisała ze nnie wyrejstrowala. Mam umowę na dowód i zgłosze to bo żadnego wypowiedzenia nie dostałam ani ja nie składałam. Takie bezpostawne zrywanie umowy jest karalne

Tak8Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 124 dni.

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Golden Serwis, interesuje mnie praca jako Kasjer.

Koszalin

Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie. Pracowałam w Koszalinie od kilku miesięcy, wypłaty zawsze na czas, koordynator zawsze służył pomocą

Tak2Nie4
Bp

Tak20Nie

@Bp

Drogi Panie BP, Zakres obowiązków Koordynatora nie kończy się na układaniu grafiku. Jeśli Pani Koordynator, jak Pan twierdzi, nie robiłaby „kompletnie nic”, wówczas musiałby Pan, np. nie otrzymać wynagrodzenia, bo to właśnie do jej zadań należy rozliczanie czasu pracy i wysyłanie dyspozycji do zrobienia przelewów dla pracowników. Jeżeli nasz klient podjął decyzję o układaniu grafików samodzielnie, bo uznał, że tak będzie wygodniej, to nie sądzimy aby w Pana kompetencji było ocenianie pracy Koordynatora. Natomiast jeśli Pan wspomniał już o przedszkolu, to myślimy, że nawet przedszkolak wie, że idąc do pracy wypełnia się polecenia szefa, kierownika, itd. i to nie pracownik wybiera sobie pracę, którą ma ochotę wykonać. Odnośnie zwolnień pracowników, jak Pan słusznie wcześniej zauważył, jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej i jeśli nie mamy w danym momencie zleceń od klientów, to nie mamy obowiązku zapewniać pracownikowi stałej pracy. Owszem, nasz klient w dobie obecnej sytuacji w kraju podjął decyzję o cięciach godzinowych i zostawił tylko pracowników rzetelnych, uczciwych i pracowitych. Osobom stale nie wywiązującym się ze swoich obowiązków, ukrywających się za regałami – nie robiącym, w tym czasie, kompletnie nic, podziękowano za współpracę. Nomen omen, szkoda, że Pani kierownik nie ma rudego koloru włosów, wtedy byłaby „wredna” prawda? Bo Pan chyba za bardzo kieruje się stereotypami. Odnośnie wynagrodzenia, jest ono zgodne z polskim prawem oraz odpowiednie do wykonywanych zadań. Ciekawe ile Pan chciałby zarabiać na stanowisku, gdzie nie wymaga się wykształcenia, żadnych specjalnych kwalifikacji i certyfikatów. Zmiany 6-godzinne zostały wprowadzone w trosce o pracownika, aby zmniejszyć zagrożenie w trakcie pandemii, a pracownicy z różnych zmian nie mieli ze sobą styczności. Pozdrawiamy Pana serdecznie i życzymy więcej życzliwości.

Tak3Nie16
Kicia

Jestem zadowolona z pracy auchan mila atmosfera wynagrodzenie na czas i mila atmosfera naprawde zadko sie zdaza wtrafic tak dobrze

TakNie4

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Golden Serwis