3 Dodaj opinię
3 58 155 5 1

Opinie o Golden Serwis

Śląsk Patryk Nowy wpis
 Rekomendacja

Na Górnym Śląsku nigdy nie było problemu z wypłatami czy koordynatorami, jeżeli tylko wypełniało się prawidłowo listy i nigdzie ich nie zgubiło. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę. Dla studenta super pieniądze (18-19 netto do 26 r.ż). Wiadomo, że co sklep to różni ludzie. Jednak do samego biura nie mam niczego do zarzucenia, jeżeli ktoś chciał pracować i nie przychodził tylko postać w miejscu lub kręcić się w kółko to nie było żadnych problemów. Współpracowałem z firmą od początku 2018 roku do końca wakacji 2019 i nie żałuję. Pozdrawiam

KW Nowy wpis
@Śląsk Patryk

Bardzo dziękuję za opinie. To prawda, że prawidłowo wypełniona i czytelna karta pracy jest podstawą do wypłacenia wynagrodzenia.

iwona Nowy wpis

jak odbywa się przebudowa w markeciez tej firmy

Całus

Super firma. Wypłaty na czas, elastyczny grafik, super miła atmosfera w firmie. Polecam! Oddział Zabrze :) -Całus Moje sugestie dla Golden Serwis: Brak sugestii wszystko w hak najlepszym porządku Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Dobry humor

Tak6Nie
@Całus

Na czas? Śmieszne Wpr

Justyna
@Wkurzony

Nigdy nie mialam po czasie :) pilnuje kart pracy i doslownie nigdy!

KW Nowy wpis
@Justyna

Justyna dziękuję za opinie. Karta pracy jest podstawą wypłaty wynagrodzenia. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają. Kartę pracy trzeba przesłać w terminie do Koordynatora lub złożyć w biurze.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Golden Serwis?

TakNie

Czy w Golden Serwis są szkolenia zewnętrzne?

Kw
@Pytanie

Tak, są.

TakNie

Jaki jest wkład kierownictwa Golden Serwis w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Pytanie

Kluczowy.

Pracodawca

TYGODNIÓWKI OD 01/09 WYPŁACANE SĄ W WTORKI KARTY PRACY SPŁYWAJĄ DO NAS W PONIEDZIAŁKI A TYGODNIÓWKI WYSYŁAMY W WTOREK PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ

Nazwa działu: Handlowy

Wypłaty nie są na czas. Jak zadzwonić właściciel ma cię w ... gdzieś. Obiecują czego nie dotrzymują.

Justyna K
Nazwa działu: Handlowy

Witajcie. Pracuje w Golden Serwis od prawie 3 lat. Jestem uczniem. Moim miejscem pracy na początku był jeden sklep przez ogromny kawał czasu, natomiast po przeprowadzce mam ogrom możliwości. Z Zabrza (woj. Śląskie) mogę jechać do pracy gdzie akurat jest zlecenie, dzięki dobrej organizacji pań w biurze, oordynatorów oraz Pani Dyrektor Katarzyny. Zawsze są pod telefonem, pomogą, doradzą a nawet zawiozą do pracy! Są zawsze pod telefonem, dzięki dobrej komunikacji także na fb jesteśmy w stanie między nasza grupa zorganizować sobie nawet zastępstwa jeśli nam coś wypadnie. TYLKO TRZEBA CHCIEĆ PRACOWAĆ! Nie wiem jak jest w Warszawie i mało mnie to szczerze obchodzi, ponieważ ja mieszkam tutaj. Uczę się, pracuje i staram ze wszystkich sił w pracy, aby być docenionym. Klienci mnie pozdrawiaja na ulicach, uśmiechają się i opowiadają o różnych rzeczach. Idę do pracy z uśmiechem na twarzy - bywa jednak też tak iż inni są zazdrosni. Wielu ludzi (pracowników firm, które nas zatrudniają jako pomoc są zazdrosni - o co? O umowę zlecenie, czy o różne godziny i dni pracy? Bo znam swoją umowę i wiem jak nie dać się wykorzystać? Nie zapominajmy jednak ze to nasza praca, wykonujemy zlecenia i reprezentuję firmę Golden Serwis w Zabrzu - na Śląsku, z uśmiechem idę do pracy, bo czuję się doceniana. Wiem, że jak mam problem mogę napisać nawet o północy. Pilnie potrzebuję pomocy finansowej wcześniej niż 10? Zdarzają się wypadki losowe, które zmuszają nas do pytań o takie rzeczy jak zaliczka. Oni znają życie. Starają się ile mogą by nas i im pracowało się lepiej. Cieszę się że trafiłam na takich ludzi. Chcę jak najdłużej pracować z nimi oraz szkolić się, szlifować swoje umiejętności, poznawać nowych ludzi, brać czynny udział w tej firmie. I jest mało takich osób... Tyle razy widzę młode osoby, ale też i starsze, które za nic maja pracę koordynatorów, nas wszystkich. Odbijają się, rozgadują nieprawdziwe i niestworzone historie. Jakby praca dla nich stanowiła karę, to jak nie pasuje papa. Bywają też problemy z pojedynczymi sklepami które chcą wykorzystywać pracowników, próbują naciągnąć do pracy za 2-3 osoby ale są to mniej niż 3 przypadki,zdarza się, różni są kierownicy sklepów i szefowie. Ale widząc niektórych nowych pracowników pod Goldenem czuję się strasznie widząc jakie problemy takie osoba stwarza, bo nie tylko naszemu pracodawcy ale także i nam! Potem pojawiają się problemy w pracy np. Wpisywanie się na przerwy. Kiedy wcześniej każdy był skupiony i chodził raz na przerwę i wszystko było na kamerach oraz ochroniarzy, którzy nas widzieli i mówili smacznego! A teraz co? Powrót do notatników i podpisów, wpisywania godzin i patrzenie na ręce w każdej chwili. Wcale się nie dziwię z tego powodu. Nie chcesz pracować? Nie zabieraj miejsca innym i nie psuj reputacji firmy, biura które się stara i nas wspiera oraz pomaga. Staje na głowie z grafikami aby nam pasowało i wielu innym... Nie wiem czy napisałam wszystko co chciałam ale z całym sercem jestem z ekipą że Śląska. Pozdrawiam Justyna K. Moje sugestie dla Golden Serwis: Większe możliwości sprawdzania kandydatów do pracy, wiem że wiąże się to z pewnością większą pracą. Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Stawka, godziny, kontakt z pracodawcą i koordynatorem.

Tak6Nie1
zuzaNka
Nazwa działu: IT
@Justyna K

Mam pytanie ponieważ 14-15 idę na szkolenie i będę podpisywał umowę, i mam pytanie do którego dnia miesiąca są wypłaty w Golden Serwis

@zuzaNka

W Golden Serwis są też tygodniówki :-)

Barbara
@KW

Z pewnością jest to bardzo ważna informacja dla osób, którym pasuje wypłata w formie tygodniowej. Czy obejmując każde stanowisko w firmie Golden Serwis można ubiegać się o tygodniówki? Czy umowa w takim przypadku jest zawierana na czas określony?

@Barbara

Każda osoba pracująca w Golden Serwis może ubiegać się o tygodniówki. Jeśli ktoś woli wynagrodzenie po całym przepracowanym miesiącu to wypłata następuje do 10 tego kolejnego miesiąca. Np wynagrodzenie za maj, pracownik dostanie do 10-tego czerwca. Jest to umowa zlecenie i jest zawierana na czas określony.

@KW

Tygodniówki które obiecują w poniedziałki.a tu wtorek i co? (usunięte przez administratora)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Golden Serwis? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

KW

Ponieważ Pani B. nie ma takich uprawnień aby płacić pracownikom. Przelewy wychodzą z centrali.

Bożena
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) i nic wiecej

Fred

firma zatrudnia ludzi (usunięte przez administratora), nie szanują pracowników, ubliżają, pracują tam tylko najgorsi, którzy już nigdzie nie mogą znaleźć roboty Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: w firmie jest straszny harmider, dużo agresji

Tak3Nie2
@Fred

Anonimowy może być każdy, pisać wszystko bez konsekwencji. Jeśli uważa Pan/Pani, że tak tak jest proszę podać swoje imię i nazwisko, miasto, przyjechać, porozmawiać, wyjaśnić, a nie oczerniać bezpodstawnie.

Tak1Nie3
Iza

Stawiasz już poważne zarzuty wobec tego pracodawcy. Mobbing jest bowiem świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Jeśli zatem takie rzeczy mają miejsce w Golden Serwis, to powinieneś zgłosić ten problem wyżej usytuowanym instytucjom. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

Niedola
@Fred

Jak w tej firmie jest dużo agresji to chyba wcześniej pracowałeś w przedszkolu xD Nigdy wcześniej nie słyszałam o przypadkach harmideru czy agresjii może pomyliłeś te agencje z inną o bardzo podobnej nazwie ...

Tak1Nie2
Rita Vidawska

Hm ja tam sobie chwalę, a Ty nigdy się nie mylisz? Ja mam zawsze tygodniowki i wszystko zawsze się zgadza. Zawsze mogłam trafić gorzej

Munio
@Fred

Dokładnie tak jest, wŁasciciel nie ma szacunku do ludzi - ciągle jest agresywny jak tam bywam. I to prawda, ze ladujĄ tam tylko tacy, kturych już nikt nie chce zatrunic albo maja komornka na glowie.

Mikołaj
@Munio

Skoro rzekomo trudno jest porozumieć się z właścicielem firmy Golden Serwis, z uwagi na jego stosunek do pracowników to zastanawia mnie, czy próbowaliście może rozmawiać z nim na ten temat? Może wspólne zebranie i rozmowa przyniosłaby pożądany efekt i atmosfera na linii pracodawca-pracownik stałaby się bardziej przyjazna? Napisz, jak myślisz, czy są szansę naprawy tego elementu.

@Munio

widzę że konkurencja nie traci czasu ,

TakNie2
Jacuś

Firma masakra! Jak zabrakło koordynatorki z Wrocka to katastrofa! Jak ktos dobrze pracuje to sie go pozbywają!

@
@Jacuś

Z tego co wiem, koordynator sam zrezygnował z pracy.

Danuta
@Jacuś

Wpisy dotyczące konkretnych pracowników firmy są niezgodne z regulaminem forum, a także są nie na miejscu. Może zechcesz się z nim zapoznać, aby wiedzieć jakich sytuacji może on dotyczyć: https://www.gowork.pl/regulamin Unikaj tego typu wypowiedzi i napisz coś bardziej merytorycznego na temat Golden Serwis. Firma twierdzi, że dopasowuje pracę do potrzeb pracownika, jego umiejętności i kwalifikacji. Czy zgadzasz się z tym?

Mario
@@

Wcale się nie dziwię! Słyszałem rozmowę telefoniczną szefa i koordynatorki, masakra krzyczal wyzylam,wykonał i zero szacunku! (usunięte przez administratora)

Mirek
@Mario

Wrocław widzę ze co niektórym było bardzo nie na rękę że poprzedni koordynator już nie pracuje z tego co wiem to sprawa jest rozwojowa i to jeszcze nie koniec . Pozdrawiam i powodzenia życzę

@Jacuś

Z uwagi na to iż sama pracuję w tej firmie , napiszę kilka zdań. Pracowałam przy poprzedniej koordynator i przy obecnej . Poprzednia nawet nie fatygowala się żeby przyjechać do mnie na obiekt , ta która jest też nie zawsze może Ale odbiera telefon i odpowiada na SMS, może nie jest tak uśmiechnięta i trajkoczaca Ale za to konkretna. Co do samego właściciela to również byłam obecną przy kilku rozmowach jego z koordynatorem i rozmowy były bardziej na poziomie koleżeńskim , niż wulgarmym czy krzykliwym . Ale co ja się tam znam skoro jestem ta co to pracy sobie znaleźć nie umie. Ludzie ogarnijcie się proszę. Piszecie pod pseudonimami , głupoty wyssane z palca . Przekazujcie proszę konkretne informacje . Od roku pracuje w tej firmie , nikt mnie nie wyzywa, nie obraża. Kasa mam zawsze na czas . Grafik ustalam na sklepie . Dokument od firmy też dostaje jak potrzebuje . Stawkę ma razem z innymi taka sama . W razie jakiś konkretnych pytań jestem do dyspozycji .

Munio
@Mario

tez jak kiedys byłem w biurze słyszałem jak właściciel uzywa przekleństw w stosunku do pracowników

Aktualność
MERCHANDISING

I WSPARCIE PROCESÓW SPRZEDAŻOWYCH

LEASING PRACOWNICZY

OUTSOURCING SIŁ SPRZEDAŻY

AUDYTY I PROMOCJE

Mikołaj

Firma Golden Serwis nie wypłaciła Ci wysokości wynagrodzenia, na którą się umówiliście? Jeżeli tak było, to może wiesz, czy pracodawca nie był do końca zadowolony z Twojej pracy, czy może zupełnie co innego sprawiło, że kwota ta została pomniejszona? Mam nadzieję, że wyjaśnisz.

Nazwa działu: Handlowy

Szanowna Pani bardzo dobrze jest mi znana Pani sytuacja. Po pierwsze zatrudniła się Pani w Agencji Pracy która nie wypłaca wczasów pod gruszą o jakie Pani zapytała( powiedzmy, że to było pytanie łagodnie mówiąc). I zatrudniła się Pani na umowę zlecenie nie umowę o pracę. Nie wiedzieliśmy, że nie odróżnia Pani umowy o pracę a umowe zlecenie. Do tego Koordynator i JA dzwoniliśmy do Pani, ale to Pani nie odbiera. Napisała Pani sms wygrażając się, że naśle Pani na nas kontrolę jak nie dostanie wynagrodzenia tu i teraz (8 lipiec do godz 17.00) bo ma Pani trudną sytuację. My to rozumiemy, ale proszę i nas zrozumieć. Wynagrodzeń nie robi się od tak Szanowna Pani .U nas wszystko jest jak należy, wynagrodzenia są do 10 tego każdego miesiąca wiec patrząc na datę Pani wpisu każdy odpowie sobie sam. 10 mamy jutro i na pewno te wynagrodzenie będzie na Pani koncie. Do tego Pani mąż dzwoni (tak się przedstawia) wydzwania do nas w tej sprawie pytając o szczegóły. Szanowna Pani nie możemy udzielać takich informacji RODO. Przyzna Pani, że cały czas brała wynagrodzenia tygodniowe i od dnia od kiedy Pani u nas pracuje zawsze miała je na czas. Pod koniec tego miesiąca nasz Klient poddał Pani kartę pracy weryfikacji tych 3 dni i z tego wynikło opóźnienie w wynagrodzeniu tygodniówki. Po ustalenia zgodności karty pracy 3 dni ma Pani wypłacone w wynagrodzeniu miesięcznym. Wszystko jak należy. Bardzo szkoda, że Pani opinia mija się z prawdą, gdyby Pani natomiast odebrała telefon Koordynator raz jeszcze wyjaśnił by Pani wszystko . Pozdrawiam i życzę Pani powodzenia i więcej serdeczności w kontaktach z ludźmi.

Lum

Chciałem napisać pozytywną opinię lecz wyszło jak wyszło, zapytałem Pani S czy są wolne miejsca na dział do pracy podkreslalem że bardzo zależy mi i mam już parę serwisów w tym miejscu więc wiem o co chodzi, Pani była obojętna na moje wiadomości obiecała że jak poczekam wyślę informacje kiedy mogę przyjść lecz tydzień po terminie dalej nie dostałem odpowiedzi i obydwa miejsca są już zajęte bo Pani S przyjęła jakieś 2 dziewczyny a mnie zupełnie olała..

Tak5Nie1
@Lum

Szanowny Panie, nie zawsze Koordynatorzy mają czas odpisywać na messenger, gdyż takich wiadomości otrzymują ogromne ilości. Z tego co wiem Pani S rozmawiała z Panem osobiście. Pana dyspozycyjność też była określona. Na tym markecie mamy dużo stałych pracowników z którymi mamy podpisane umowy i w pierwszej kolejności oni są brani pod uwagę. Te dwie Pani zgłosiły się przed Panem. Na tamtą chwilę Koordynator nie miał dodatkowego zlecenia dla Pana, ale to się może zmienić w każdej chwili i wtedy Pani S zadzwoni w pierwszej kolejności do Pana. Pozdrawiam serdecznie .

Wanda
@Lum

Oprócz kontaktu z koordynatorem, możesz również monitorować udostępniane przez firmę Golden Serwis rekrutacje. Znajdziesz je pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/praca/golden-serwis;pr Czy któraś z obecnie zamieszczonych ofert już Ciebie zaciekawiła?

Lum
@Lum

Po negatywnych początkach przyszła pora na pozytywną opinię, mimo iż początki były trudne, teraz po 2 tygodniach pracy w GS, muszę powiedzieć że bardzo dobrze mi się pracuje w GS grafik ustawiamy praktycznie pod siebie, nie ma problemu jeśli któryś dzień chcemy wolny, jeśli czegoś nie wiemy bądź mamy problem Pani koordynatorka wszystko pięknie i szczegółowo wytłumaczy. Co do początków no były troszeczkę trudne trochę z mojej winy do czego się przyznaje bo mogłem zadzwonić zamiast pisać wiadomości gdyż w nawale pracy mogą gdzieś umknąć. Także w pełni świadomości POLECAM bardzo mocno GS. :)

Tak2Nie1

Bardzo dobrze wspominam współpracę (szczególnie z Panią Małgorzatą), która trwała grubo ponad pół roku. Wypłaty otrzymywałam na czas. Umowa była jasna i klarowna. Jeżeli wynikło jakiekolwiek zamieszanie to zostało bardzo szybko dogadane. Grafik elastyczny. W późniejszym czasie byłam zmuszona jednak zakończyć współpracę z powodu braku czasu. Jednak w tym roku chciałam ponownie wrócić do tej agencji, bo naprawdę miło ją wspominam. Odezwałam się więc do nowej osoby, która prowadzi rekrutacje na terenie Wrocławia p. (usunięte przez administratora). Bardzo nie miła osoba, po kontakcie z ową Panią odechciało mi się pracować ponownie w Golden. Bardzo, ale to bardzo ubolewam nad tym, że nie ma (?) już Pani Małgorzaty. Gdyby nie nowe doświadczenia z ową panią rekruter to opinia byłaby pozytywna.

@pracownik

Proszę o informację kiedy Pani dzwoniła?

Ja1234

Witajcie. Ostatnio zainteresowałam się ofertą pracy kasjer w M1 Zabrze, na razie stroje na etapie problemu z książeczką, którą mam ale potrzebuje odświeżyć badania, ale nie o tym... Chciałabym żeby osoba która tam pracuje mogła napisać jak to wygląda od środka? :) Czy rzeczywiście można sobie ustalić grafik pod swoją dyspozycyjność? Jak wygląda sama w sobie praca w M1 Zabrzu?

@Ja1234

Jeśli chodzi o Zabrze polecam skontaktować się z biurem na ul. Wolności 220 (centrum). Co do odświeżenia badań polecam przychodnię Hipokrates (jest najtańsza). Tak to prawda grafik możesz sobie na tym markecie ustalić sam pod swoją dyspozycyjność :-) Jeśli jesteś z centrum to jest jeszcze inny market na którym też można pracować, nie tylko M1. Firma wypłaca tygodniówki. Koordynator zawsze służy pomocą. Co Twojego ostatniego pytania jak wygląda praca to upływa w miłej atmosferze osób tam prowadzących zmianę. Polecam.

Nik

Jaka stawka dla studentów

@Nik

Stawka zależy od regionu , przedział od 14 zł/netto do 16,50 zł/netto. Skąd Pan/Pani jest?

Nazwa działu: Handlowy

Ostrzegam wszystkich, którzy pracują albo chcą pracować dla tego pośrednika. Za tą samą pracę (pracownik hali-wykładanie towaru), (usunięte przez administratora)proponuje stawki, których różnice sięgają nawet 3-4 złotych więcej za godzinę netto dla danej osoby. Żeby była jasność- piszę tutaj o osobach nie uczących się !! Dlatego jeżeli nie macie noża na gardle, absolutnie nie zgadzajcie się na najniższe stawki jakie na dzień dobry proponują. Tanie polskie cwaniactwo !

Tak9Nie

@Max

Dziwne , bo jeśli spojrzeć na ich ogłoszenia to są dwie stawki jedną dla uczeń / student A druga dla osób z pełnymi składkami zus . Możesz proszę podać konkretny przykład i sklep na jakim to miało miejsce . Chętnie dostanę więcej niż mam . :-)

@Wiktoria

No i co z tego, że w swoich ogłoszeniach podają stawki ? To teoria, a praktyka jest zupełnie inna. Wiadomo, że zaczynają proponować stawki najniższe na rynku. Z powodu ochrony ludzi, którzy pracują dla tej firmy nie mogę podać konkretnego sklepu ani miasta, tym bardziej, że we wszystkich sklepach działających w tym mieście jest taka sytuacja. Chętnych do pracy za najniższą stawkę dzisiaj wielu nie ma. Więc gdy potencjalny "leszcz" nie godzi się za najniższą stawkę pracować, lub kręci nosem, wtedy proponuje mu się stawkę wyższą, tak to wygląda. (usunięte przez administratora)

@Max

Wybacz , ale jakoś mi się wierzyć nie chce. Minimalna stawka to 10.70 netto i o ile sie nie myle maja wyższa . Pytałam innych osób pracujących w tej firmie po przeczytaniu postu i nikt nie wspomniał o podobnej sytuacji . Wszyscy jako studenci mają jedną stawkę i tak samo osoby z pełnymi składkami . Wybacz ale wydaje mi się iż jesteś mitomanem . I nie wiem jak bardzo chcesz zaszkodzić tej firmie z uwagi na prywatne niesnaski Ale to forum ma być konkretna odpowiedzią dla ludzi którzy szukają pracy , wprowadzasz ich w błąd i piszesz bzdury. Pisałam już I napiszę raz jeszcze . Żadną firma nie jest idealna , każdy człowiek popełnia błędy. Również pracodawca . Ja jestem w stanie podpisać się z imienia i nazwiska , podać miasto i ulice , Ty ukrywasz się pod pseudonimem i próbujesz dezinformacjami odstraszyć innych .

Tak4Nie1
@Max

Max u mnie w jednym mieście jest kilka marketów, market x, market y, i tam np są dwie różne stawki. Może poprostu zaproponowano Ci większą stawkę bo akurat na tym markecie taka była. Na niektórych marketach też jest tak, że kasy maja inna stawkę, hala pdk inna a np przy obsłudze klienta tradycja jest większa stawka więc zrozumiałe jest to. Ja np czasem idę na ryby bo mam większą stawkę, jak tam nie potrzebują idę na pdk za niższą. Mogłeś wyjaśnić to z koordynatorem i zapytać wprost bo będąc niedoinformowanym uważam, że oczerniasz kogoś bezpodstawnie.

@Wiktoria

Posłuchaj uważnie ! Nikogo nie wprowadzam w błąd, opisałem sytuację z własnego podwórka, ostrzegając po prostu innych aby nie zgadzali się na proponowane najniższe przez nich stawki czyli 11 złotych netto, dla osób nie uczących się, ponieważ ludzie pracujący na tych samych działach wykonujący tę samą pracę, mają często stawki wyższe o 2 -3 złote na godzinę. To, że w Twoim otoczeniu taka sytuacja nie wystąpiła nie oznacza, z automatu, że kłamię !! Bo równie dobrze mógłbym o Tobie napisać to samo. Ale biorąc pod uwagę Twoje zaangażowanie w obronę tej firmy i ten infantylny atak na moją osobę, śmiem twierdzić, że jesteś pracownikiem tej firmy. Nie zgadzasz się , ok ! Ale nie pisz , że kłamię i wprowadzam ludzi w błąd. Nadążasz ?

Tak5Nie1

@Rita Vidawska

Następny obrońca, opowiadający o oczernianiu ! Najpierw przeczytaj dokładnie moje posty, a później pisz o innych stanowiskach i stawkach. Napisałem wyraźnie-chodzi o to samo stanowisko-pracownik hali, nie ryby, nie kasy, tylko pracownik hali !! Nadążasz ? Nie rozumiem o jakim oczernianiu piszesz ? Twoja koleżanka, która wyżej, zresztą tego samego dnia i godzinę wcześniej najpierw pisze, że kłamię, bo ona rozmawiała z ludźmi :), a chwilę później Ty piszesz o oczernianiu. Pytam na jakiej podstawie ? Bo nie podoba Wam się co napisałem ? To wasz problem, nie mój. Chciałem tylko ostrzec innych przyszłych potencjalnych pracowników, że mogą wywalczyć sobie większe stawki, tyle i tylko tyle. Nie mam nic więcej do dodania. Powtarzać też się nie będę. A Wy Panny przemyślcie bardziej taktykę obrony firmy, bo ta jest infantylna, poza tym czyta się wasze intencje jak książkę.

Weronika

Witam pracuje w goldenie juz jakis czas.Współpraca w tej firmie układa mi sie pomyślnie ponieważ na slasku z ta firma nie ma problemów kordynatorzy sa wporzadku.Jeżeli chodzi o wynagrodzenie zawsze na czas i nie ma z tym problemu.Jednym słowem mam nadzieje ze popracuje w tej firmie jeszcze dlugo;)Bo naprawdę otaczają mnie bardzo fajni ludzie reprezentujący i prowadzący Golden-Serwis:) :) ;) ;)

Martyna :)
Nazwa działu: Handlowy

Golden Serwis to firma bardzo porządna. Zawsze dostałam pieniązki na czas i nigdy mnie nie oszukano. Współpracują w wielu marketach w obrębie całej Polski, co daje szeroki wybór pracy. Polecam wszystkim tym, którzy szukają porządnego pracodawcę i przyjemną pracę. Pozdrowienia ze Śląska :) Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Ekipa! Bardzo wyrozumiali i porządni.(usunięte przez administratora)

Nazwa działu: Handlowy

Pracuje w firmie dorywczo od około 6miesiecu. Jestem bardzo zadowolona, pensja na czas, tygodniowki, elastyczny grafik. Koordynator zawsze odbiera telefon lub oddzwania. Pani X jest bardzo sympatyczna, mogę polecić pracę w tej firmie

Pzd

Bardzo fajny mlody team. Szkoda tylko ze mało godzin. Jest to praca raczej dla uczniów. Jesli ktos szuka pracy z ktorej bedzie sie mógł utrzymać to nie polecam Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Elastyczny grafik

Przemysław
@Pzd

Pracujesz dorywczo na umowę zlecenie? Czy dłuższa umowa i większa ilość godzin pracy po nabraniu doświadczenia byłaby możliwa? Wiem, że Golden Serwis jest agencją pracy, która specjalizuje się w obsłudze sieci wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju. Napisz więcej o swoim stanowisku i wynagrodzeniu, jakie Ci zaproponowano. Obecnie firma szuka kasjerów i osób do wykładania towaru w różnych lokalizacjach. Dodawajcie swoje odczucia i opinie odnośnie pracy, gdyż tylko dzięki Wam inni użytkownicy forum poznają realne warunki zatrudnienia.

Tomi

Witam Serdecznie Mam pytanie dotyczący możliwości podjęcia pracy na umowę zlecenie jako pracy drowyczej w weekndy oraz po godzinie 16.00 w tygodniu przy wykładaniu towaru. Czy istnieje taka możliwość? Jaka jest stawka netto? (do ręki) Jestem osobą mieszkającą w Centrum Bytomia. Proszę o odpowiedź i możliwość kontaktu z osobą która byłaby mi w stanie udzielić informacji.

@Tomi

Rozumiem, że Twoja chęć podjęcia pracy dorywczej w Golden Serwis jest ogromna. Stawiasz już jednak bardzo konkretne pytania, które mogą być ponadto rozpatrywane w sposób indywidualny. Oczywiście, może się zdarzyć, iż ktoś udzieli Ci tu pełnych informacji, ale o takich sprawach najlepiej już rozmawiać bezpośrednio z samym pracodawcą. Co o tym sądzisz? Zdecydujesz się na osobistą wizytę w siedzibie firmy?

Kuba
@Iza

Chyba można, ale najlepiej dopytać u źródła. Zadzwoń do firmy i zwyczajnie zapytaj.

Zweryfikowany użytkownik

@Tomi

Zapraszam w takim razie do kontaktu telefonicznego 663-201-209 Pozdrawiam serdecznie

Tak10Nie

petro

większą porażką jest ta chamska koordynatorka Kaśka

Kate
@petro

bardzo ogólnikowo Pan się wyraził i oczernił jednocześnie kogoś nie podając szczegółów. Mogłabym zrobić to samo bo tak najłatwiej anonimowo, ale jednak wolę spokojnie poczekać, aż przytoczy Pan sytuację, w której doświadczył Pan chamstwa ze strony koordynatora w Legnicy.

@Kate

Każdy ma tu prawo do wyrażenia własnego zdania, ale trzeba jednocześnie pamiętać o przestrzeganiu regulaminu Gowork. Trzeba Ci jednak przyznać rację w tym, że użytkownik @petro powinien był umotywować swoje stanowisko. A sama jesteś zatrudniona w firmie Golden Serwis?

Mimo

Piszesz o Golden Serwis W Legnicy która zatrudnia w Auchan Polska ? Jak tak to może napisz coś więcej czy po umowi3 zlecenie jest szansa na etat i ogólnie czy faktycznie godziny pracy da się ustalić?

zainteresowany pracą

skąd taka opinia , możesz napisać coś więcej czy na pewno chodzi o Golden Serwis, jaka agresja i o co chodzi z brakiem szacunku

@zainteresowany pracą

Post użytkownika @petro porusza bardzo poważne kwestie. Miejmy zatem nadzieję, że postanowi on nam je wkrótce dokładnie wyjaśnić. Z kolei po Twoim nicku wnioskuję, że chciałbyś rozpocząć pracę poprzez firmę Golden Serwis. Interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko?

Nata

Dokładnie tak jak napisal petro. Kazdy kto nawet przez chwile mial okazje pracowac w gs, wie jak jest, brak szacunku do pracownika.

Zybi

Polecam GS Wrocław! Wszystko konkretnie i na czas!

gosc

Ta firma nie płaci za wszystkie dni pracy, facet kantuje przy wypłatach ( sam robi przelewy) a potem jego pracownicy tłumacza to bałaganem. A kasa nieoddana, robisz na dziada za free.

boss
@gosc

proszę mi napisać za co nie miał pan pani zapłacone

petro
@gosc

to prawda

Zostaw opinię o Golden Serwis - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie