Golden Serwis
counter
3 59 200 5 1
Bp

Nie polecam współpracy z tą agencją. Byłem zatrudniony pod nią w Carrefourze w Katowicach przy sprzedaży internetowej. Koordynatorka grafik układała na te dni, w które dany pracownik akurat nie podawał dyspozycyjności. Po naszej interwencji grafik zaczęła układać kierowniczka działu i w tym momencie koordynatorka zniknęła z radaru i nie robiła kompletnie nic przez kilka miesięcy. Ogólnie po paru miesiącach atmosfera w tej firmie siadła tak, że kierowniczka się mściła i jak w przedszkolu rzucała nas z jednego zajęcia w drugie. W połowie lipca agencja zwolniła 9 osób za pośrednictwem maila tłumacząc się okrojeniem liczby godzin a to po prostu była zemsta kierowniczki działu nomen omen blondynki. Nie polecam pracy w tej firmie, omijajcie ją szerokim łukiem, bo nawet dużo tam nie zarobicie. Przychodzicie niby na 8h a po 6h Was wyrzucają do domu bo pracy brak.

Tak9Nie
Żyrafa żyrafa 2020

Hej jestem pracownikiem i pracuję w Koszalinie ;) ktoś wyżej napisał ze były inne koorynatorki na Koszalinie a ze PAN koordynator jest super to chyba nie mieliscie doczynia z moim przypadkiem w momencie podpisania umowy bylo bardzo chamskie wręcz olewajace juz nue mówiąc o tym ze jak dzwonie to nie odbiera nie odpisuje czasem miałem wrażenie ze jestem sam w Koszalinie bo ten koleś to jakas porażka serio..... Jak juz książę odbierze telefon to oczywiście tłumaczy wiele rzeczy na około nie wiem cxy dłużej tak pociagne z nim ale młody jest nie ogarnięty. Tak na serio wasza opinie ratuje pewna dziewczyna która spoczatku byla XE mna na sklepie a juz jej nie ma bo jest na kasie na innym. Ona naprawdę jest ogarnięta jak juz mam jakiś większy problem to wale do niej bo z nim kompletnie nic zero tematu a ona serio mówi o tym wszystkim po ludzku nie owija jak on widać ze lubi pracować z ludźmi serio próbuje temat ogarnąć dzwoniąc do niego Jak dla on ma tylko dobrze placone i gra przed ludźmi w waszej firmie a dziewczyna wam opinie dobra robi

TakNie6
Koszalin

Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie. Pracowałam w Koszalinie od kilku miesięcy, wypłaty zawsze na czas, koordynator zawsze służył pomocą

Tak1Nie4
Anna Nowy wpis

Jakieś jaja. Umowa jeszcze trwa a kordynatorka napisała ze nnie wyrejstrowala. Mam umowę na dowód i zgłosze to bo żadnego wypowiedzenia nie dostałam ani ja nie składałam. Takie bezpostawne zrywanie umowy jest karalne

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Golden Serwis, interesuje mnie praca jako Kasjer.

TakNie1
Koszalin Nowy wpis

Tak1Nie4
Bp

Tak9Nie
Nowy wpis

@Bp

Drogi Panie BP, Zakres obowiązków Koordynatora nie kończy się na układaniu grafiku. Jeśli Pani Koordynator, jak Pan twierdzi, nie robiłaby „kompletnie nic”, wówczas musiałby Pan, np. nie otrzymać wynagrodzenia, bo to właśnie do jej zadań należy rozliczanie czasu pracy i wysyłanie dyspozycji do zrobienia przelewów dla pracowników. Jeżeli nasz klient podjął decyzję o układaniu grafików samodzielnie, bo uznał, że tak będzie wygodniej, to nie sądzimy aby w Pana kompetencji było ocenianie pracy Koordynatora. Natomiast jeśli Pan wspomniał już o przedszkolu, to myślimy, że nawet przedszkolak wie, że idąc do pracy wypełnia się polecenia szefa, kierownika, itd. i to nie pracownik wybiera sobie pracę, którą ma ochotę wykonać. Odnośnie zwolnień pracowników, jak Pan słusznie wcześniej zauważył, jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej i jeśli nie mamy w danym momencie zleceń od klientów, to nie mamy obowiązku zapewniać pracownikowi stałej pracy. Owszem, nasz klient w dobie obecnej sytuacji w kraju podjął decyzję o cięciach godzinowych i zostawił tylko pracowników rzetelnych, uczciwych i pracowitych. Osobom stale nie wywiązującym się ze swoich obowiązków, ukrywających się za regałami – nie robiącym, w tym czasie, kompletnie nic, podziękowano za współpracę. Nomen omen, szkoda, że Pani kierownik nie ma rudego koloru włosów, wtedy byłaby „wredna” prawda? Bo Pan chyba za bardzo kieruje się stereotypami. Odnośnie wynagrodzenia, jest ono zgodne z polskim prawem oraz odpowiednie do wykonywanych zadań. Ciekawe ile Pan chciałby zarabiać na stanowisku, gdzie nie wymaga się wykształcenia, żadnych specjalnych kwalifikacji i certyfikatów. Zmiany 6-godzinne zostały wprowadzone w trosce o pracownika, aby zmniejszyć zagrożenie w trakcie pandemii, a pracownicy z różnych zmian nie mieli ze sobą styczności. Pozdrawiamy Pana serdecznie i życzymy więcej życzliwości.

Tak1Nie9

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kicia

Jestem zadowolona z pracy auchan mila atmosfera wynagrodzenie na czas i mila atmosfera naprawde zadko sie zdaza wtrafic tak dobrze

TakNie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 161 dni.

Czy w firmie Golden Serwis są regularne szkolenia pracownicze?

TakNie5
Marek Radom

Pracuje z tą firmą od grudnia ubiegłego roku. Wszystko ok wypłaty w terminie a nawet i przed, koordynatorzy są zawsze dostępni i telefon i messenger. Pracy jest zawsze sporo w różnych lokalizacjach można sobie i zarobić i dorobić wystarczy tylko dać znać Koordynatorowi to tak planuje żeby każdy zarobił. Bardzo polecam, bo dobra atmosfera, kasa przyzwoita. Polecam

Tak2Nie1
Zleceniobiorca
@Marek Radom

Pracy maja raczej malo chyba ze w grudniu bo to przed świętami to brak wolnego dnia a w innych miesiącach trzeba 'walczyc' o zlecenia dopraszac sie smsami i telefonicznie kto dostanie to dostanie a kasa czy przyzwoita?raczej jak wszedzie a nawet zdarza sie ze niektore firmy placa więcej,wyplaty natomiast zawsze na czas uczciwie.

Tak3Nie1
Jacek Rarom

Pracuję z tą firmą już 7 miesięcy. Firma jest świetna, koordynatorzy biorą pod uwagę że jestem uczniem i że nie zawsze mogą być w pracy, są wyrozumiali i zawsze chętnie doradzą. Jak na razie jest to najlepsza praca jaką do tej pory miałem.

Tak1Nie1

Odradzam,aż trudno napisać kto jest w tej firmie "niekompetentny" praca zaczęła się pod koniec roki i koordynatorka uprzedziła mnie,że umowę dostanę od stycznia,bo jestem nową osobą i być może się sprawdzę czy nie, jeśli zrezygnuję po paru dniach to nie ma sensu dawać umowy "na parę dni" oczywiście jakieś papiery się podpisywało,książeczkę sp,BHP,gwarancję ubrania służbowego które jak pracownik zniszczy to będzie miał potrącone z pensji (nie nowego a używanego po kimś,z rozerwanym suwakiem taki strój został mi wręczony) okazało się,że 1 dzień pracy samodzielny,pracując po 11 godzin nie będzie mi wynagrodzony bo zostało wpisane "szkolenie" mimo,że samodzielnie wykonałem pracę bez nadzoru innych . Czyli praca za free 1 dzień,koordynatorka Marzena M. która już została zwolniona niczym się nie interesowała,wszelkie sprawy,problemy typu (urwane godzin pracy,pominięte dniówki) samemu trzeba było wyjaśniać u menadżerów bo koordynatorka sobie ignorowała, mimo,że miała od każdej osoby ściągniętej do pracy płacone (pracownik taki przynosi koordynatorowi jakiś grosz od każdej przepracowanej godz) po przeprowadzce osobiście informował. koordynatorkę o nowym adresie zamieszkania i aby to zaktualizowali w danych, w umowie, oczywiście reakcja była lekceważąca. W marcu osobiście pytałem się o rozliczenie PIT,koordynatorka stwierdziła,że nie było umowy i z PITa nie trzeba się rozliczać bo to firma zewnętrzna, praca jest wyjazdowa,dorywcza i nie dają wszystkim umów, Po półtora roku dowiaduję się,w obecnej chwili rozliczenia PIT że mam zaległy formularz PIT z zeszłego roku o którym nikt mnie nie poinformował bo rozlicznie zostało wysłane na stary adres i mimo zwrotu do firmy GOLDEN SERWUS nikt nie pofatygował się skontaktować z pracownikiem,żeby PIT rozliczył, pomijając,że koordynatorka (usunięte przez administratora)sobie olała sprawę. Okazało się,że rozliczając obecny PIT nie mam informacji dochodu z poprzedniego i kontaktując się od lutego z nowym koordynatorem dostałem łaskawie po 2 miesiącach (po paru nowych ponagleniach)informację, że była umowa od 1 dnia i nikt nie poinformował firmy aby zaktualizować bazę danych pracownika o nowy adres mimo zgładzania przeze mnie,oczywiście nowy koordynator i księgowa firmy podała jeszcze zły dochód i osobiście dzwoniąc po skarbówce,dowiadując się, wyjaśniając podano mi prawidłowe dane dochodu i wtedy zaakceptowali mi rozlicznie a NAJWAŻNIEJSZE JEST TO,ŻE Z poprzedniego rozliczenia miałem nadpłatę której już nawet nie dostanę! bo z ignorowania,olewania pracownika po półtora roku doszły złe inf od księgowej,różnica minimalna ale Ministerstwo Finansów musi co go grosza się zgadzać . Tak wygląda ta praca,wyjazdy do innego miasta, praca po 11 godzin na najcięższych kasach, często wyjazdy dzień za dniem,przerwa na sen 4 - max 5 godzin i znowu na kasę liczyć,gdzie trzeba być maksymalnie skoncentrowanym, bo jak się pomylisz to ci potrącają, pominę kwestię,że przez 4 miesiące,każdego miesiąca mi brakowało po 3 godzin,gdzie pracownice źle wpisywały godzin pracy . Była jeszcze 1 sprawa,pominęli mi dniówkę,11 godzin ciężkiej pracy za małe pieniądze (w swoim mieście jako ankieter miałem taką samą sumę na godzin co pracując na kasie po 11 godz ,dojeżdżając do stolicy !) zgłaszam to osławionej już koordynatorce a ona sobie to znowu bagatelizuje idę do menadżerek,w następnym dniu pracy jestem na kasie (znowu 11 godzin) przybywa p, dyrektorka Golden z pretensjami przy całej kolejce ludzi,robi mi wymówki,że "wszystko mi się zgadza , że wymyślam" a jednak okazało się,że inne niekompetentne osoby (pracownice,dziewczyny od linii kas , listy dni i godzin pracy) mnie pominęły ale oczywiście nie usłyszałem słowa "przepraszam",dopisali mi tylko 7 godzin pracy do następnego miesiąca zamiast 11 jak byłem, (pominę kwestię,że wtedy w grudniu,miesiącu świątecznym mieliśmy 1zł więcej za godzin) a dopisując mi tylko 7 godzin a nie 11 godzin pracy byłem znowu stratny na około 45 zł . i tak właśnie wygląda załatwianie spraw przez firmę , koordynatorów albo dyrektorkę przyjście do pracownika podczas pracy,nawet nie wzięcie na bok do rozmowy a awantura przy kolejce,gdzie okazało się,że jeszcze mnie firma wisi kasę . nawet słowa przepraszam,takie praktyki , Spędziłem tam przeszło rok, nie opuszczając wyjazdów,nawet chory jeździłem i byłem tylko w tym stratny,pominięte 2 dniówki, urwane 2,albo3 godzin z dniówki (przez 4 miesiące) niedostarczony wniosek PIT,nie zaktualizowane bazy danych , nie wypłacona nadpłata z rozliczenia bo o PIT dowiaduje się po ponad roku . Jeszcze inna kwestia : Koordynatorzy co albo płacą przez 1 dzień pracy o 1 zł na godzin mniej mimo,że stawka jest ustalona ,nowy koordynator miał mi dać w innym markecie (tej samej firmy) dorobić i dał mi cały tydzień pracy po -8,-8,-11,-6 godzin i okazało się , że zamiast płacić 11 zł za godzin , płacił po 10 zł bo miał taki zwyczaj , że nowym osobom płacił mniej mimo , że firma ma stałą sumę po 11 zł,jednym słowem brak uczciwości .

Adrianna

Firma wystawiła źle obliczonego PITa, na niekorzyść pracownika i po prośbie o wyjaśnienie sytuacji kontakt się ucina. Rozumiem możliwy błąd w księgowości, ale fakt że firma "zamiata problem pod dywan" i nie reaguje na prośby pracownika o skorygowanie błędu świadczy o nieprofesjonalnym podejściu. Dodatkowo kontakt z pośrednikami jest ciężki, sprawia wrażenie jakby sami nie wiedzieli za bardzo co mają robić, potrafią pisać SMS o nieludzkich godzinach, a nie odpowiadają na ważne wiadomości ze strony pracownika. Dobre stawki, ale nie polecam jeśli ktoś nie ma nerwów żeby patyczkować się z pośrednikami. Sprawa z PIT oczywiście zgłoszona do Urzędu Skarbowego jednak przy aktualnej sytuacji w Polsce prawdopodobnie nie będzie rozwiązana.

Tak2Nie
GS
@Adrianna

PIT ZA ROK 2019 ROZSYŁANE SĄ ZA POMOCĄ PLATFORMY POBIERZ PIT FORMA :SMS NA NUMER TELEFONU ( adres strony i hasło ) jeśli ktoś nie dostanie sms proszę o informację na adres : biuro@goldenserwis.pl czy napisałaś napisałeś na adres biuro@goldenserwis.pl że masz błędy w zeznaniu podatkowym ?

TakNie1

Nie rozumiem jednego dlaczego firma dostaję negatywną reputację za księgowość bankową. Druga sprawa nie dość że firma idzie na rękę bo jest możliwość tygodniówek to i tak jest źle... Moim zdaniem to jest negatywny stosunek do pracy. Jeżeli chce ktoś pracować to pracuje a jeśli firma daje możliwość tygodniówek. To należy wziąć się za robotę a nie płakać na portalach społecznościowych. Pozdrawiam.

Tak1Nie2

Aktualność
PIT ZA ROK 2019 ROZSYŁANE SĄ ZA POMOCĄ PLATFORMY POBIERZ PIT
FORMA :SMS NA NUMER TELEFONU ( adres strony i hasło )

Pracodawca

TYGODNIÓWKI OD 01/09 WYPŁACANE SĄ W WTORKI KARTY PRACY SPŁYWAJĄ DO NAS W PONIEDZIAŁKI A TYGODNIÓWKI WYSYŁAMY W WTOREK PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ

Bolek
@Golden Serwis

To dlaczego kordynatorka robi przelewy w środy? Czemu raz twierdzi że robi za tydzień od srody do wtorku a innym że wtorku do poniedziałku? Czemu raz pieniądze są w czwartek a innym razem w poniedziałek następnego tygodnia? Czemu rza różnice kasjerskie potrąciła 2 razy i miesiąc musiał to wyjaśniać? Ustalacie zasady a nie potraficie wyegzekwować tego od swoich kordynatorów.

Tak2Nie

@Bolek

Jak pisze powyżej tygodniówki są wypłacane we wtorki i to w zależności od banku jak są księgowane kwoty czy otrzyma Pani/Pana we wtorek czy w środę. Co do wypłat tygodniówki w czwartek to w styczniu była awaria banków o czym było pisane również na internecie i być może to dotyczy tego o czym Pan/Pani piszę. Nie było to zależne od nas i nie mamy wpływu na awarię banku. Różnice kasjerskie są potrącane na podstawie tego co nam klient prześlę, jeśli Koordynator zauważa jakąś niezgodność i podejrzewa, że manko zostało podane do potrącenia drugi raz musi to wyjaśnić z Klientem . Po sprawdzeniu tego pracownik dostaje zwrot. Takie procedury są, że wszystko trzeba najpierw wyjaśnić i potwierdzić. W razie wątpliwości zawszę można skontaktować się z biurem Golden Serwis aby uzyskać więcej informacji.

@Bolek

Bolek Koordynatorka nie robi przelewów. Co do środy to już wcześniej Ci odpowiedziałam i co do mank też. W razie dalszych pytań dzwoń 887-100-130. Co do zasad nie widzę tu nieprawidłowości. Pracodawca powyżej napisał w jakie dni są robione tygodniówki, nic w tej kwestii się nie zmieniło.

michał
@Golden Serwis

jak i skąd można pobrać pit czy przychodzą one poczta czy na email a także jak zmienić ten email w umowie

TakNie

Jak wygląda podstawa w Golden Serwis?

KW
@Pytanie

Proszę o kontakt z biurem celem rekrutacji, na spotkaniu udzielamy wszelkich informacji.

Jagodka

Ciezko o zlecenie jednym sie daje wybor gdzie chca pracowac jak pojawi sie lepsza oferta to sa przenoszeni na korzystniejsza inni musza sie prosic o prace i proponuje sie im najgorsze oferty a jak nie odpowiada to nic nie daja.

@Jagodka

Szanowna Pani nasze zlecenia dostajemy od Klienta, bardzo chcielibyśmy wszystkich usatysfakcjonować, ale tak się nie da. Zlecenia dostajemy czasem z dnia na dzień i nie dla wszystkich wystarcza. Proszę być w kontakcie z Koordynatorem, może coś się uda w najbliższym czasie. Pozdrawiam serdecznie

Żyrafa żyrafa 2020

TakNie6
Slepy
@Żyrafa żyrafa 2020

Może jakieś konkrety kto co .....

Henryk
 Problem

Jako pracownik firmy będący na emeryturze potrzebuje zaświadczenie do ZUS dot. okresu zatrudnienia i odprowadzenia składek za ten okres w celu ponownego przeliczenia emerytury na mój wniosek. Forma tego pisma musi być właściwa, dotyczy to również dwóch moich kolegów emerytów pracujących że mną. Jest problem z uzyskaniem tego pisma. Poza tym ze współpracy jestem zadowolony.

Tak2Nie1
Henryk
@Henryk

Brak odpowiedzi pracodawcy.

@Henryk

Panie Henryku tak jak informował Pana Koordynator kilka raz, tak jak informowało Pana biuro regionalne... Musi Pan wysłać pismo do kadr do Warszawy z prośbą o dochodach. Musi to zrobić Pan sam, nikt tego za Pana nie zrobi. Jak dostaniemy pismo dostanie Pan od nas zaświadczenie :-) Nic na telefon Pan nie załatwi. Co do współpracy cieszymy się, że wszystko jest jak należy. Pozdrawiam serdecznie

Arkadiusz
@KKW

Potrzebowałem takie zaświadczenie rp7 i po wysłaniu prośby otrzymałem pismo po dwóch tygodniach

Prawda

Witam, widzę tu opinie na temat koordynatora z Koszalina. Wiem kto to piszę oraz wiem dlaczego. Natomiast informacje zawarte w tej opinii są wyssane z palca, Pan Michał telefony odbiera zawsze ewentualnie oddzwania za chwilę, uważam że jest osobą uprzejmą oraz służącą pomocą. Negatywne opinię wystawia Pani Ż.S. rujnując również znacznie opinię całej firmy...

TakNie2
ciekawski

Czy przyjmuja do pracy osoby z orzeczeniem o niepelnosprawnosci?

golden serwis
@ciekawski

niestety nie

oburzonaxd

Z całego serca ostrzegam przed tą firmą! Przed świętami podpisałam umowę a 27.12 miałam skontaktować się z koordynatorką aby się umówić na pierwszy dzień pracy. Napisałam do niej w piątek i do tej pory nie odpisała, pomimo że wiadomości zostały doręczone, a dziś zaczęła się umowa.. Nie polecam

Tak3Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Golden Serwis