Golden Serwis Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Golden Serwis Sp. z o.o.

Roma Nowy wpis

Cześć, zastanowiło mnie to zapytanie o to ze coś z kasa może być nie tak. ktoś o terminowość pytał a jeszcze nikt nie udzielił odpowiedzi… rozwiejecie mogę wątpliwości? Chce iść na te obsługę lady mięsnej. Piszą, że to zlecenie z pełnym ZUSem, ciekawią mnie potencjalne wyliczenia. Podkreślona jest wyplata miesięczna. Oznacza to, że na zaliczkę ciężko byłoby liczyć?

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy warto podpisać umowę zlecenie z cv tą firmą? Podobno są kary umowne? Czy wypłacają na czas, czy nie oszukują z wynagrodzeniem?

IO Nowy wpis

Hejka i co tam było? opowiesz coś więcej? nie wiem czy akurat tam bym jechała ale może bym wzięła te opcje pod uwagę. sama byłaś? Ja może koleżankę wezmę o ile warunki będą dobre. Czy na ten kompletacji było jakkolwiek ciężko?

Karola

Hej. :) zauważyłam, że jest oferta na Kłodzko na wykładanie towaru. Po opisie już wiem, że wszystko jest za minimalną, ale mimo wszystko możecie mi opowiedzieć o pracy? Jaka jest tam atmosfera? i czy dużo jest tego do wyłożenia? Był ktoś?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Golden Serwis Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kasjer/ sprzedawca? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy w Golden Serwis Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Bbb

HL

Wspomniana luką dla zleceniobiorców prócz urlopów branych przez tych na umowie o pracę mogą być też ogólne braki kadrowe? Oferta dla elektromechanika ma jeszcze 2 dni ważności i zastanawiam się czy faktycznie nikt jeszcze się nie dostał? Nie było chętnych czy jednak rekrutacja ciężko idzie? Zastanawiam się czy by nie spróbować, polecacie? Ile czasu zejdzie na to nim się dowiem czy mam te prace czy nie?

Karo

Ile maksymalnie jest godzin na umowę zlecenie w markecie przez firmę Golden Serwis ?

Syrenka
@Karo

Ogólnie rzecz biorąc, to jest taka "praca z doskoku". Jako zleceniowiec, możesz liczyć na najwięcej godzin tylko wtedy, gdy etatowcy idą na urlop albo na chorobowe. Ty sam wypełniasz lukę w tych dniach, w których osoby zatrudnione na umowie o pracę nie dają rady przyjść. 15 dni roboczych w miesiącu to max. Jak chcesz więcej, to nie polecam Golden Service.

Bibi

Czy jest możliwość zerwać umowę zlecenie z goldenservis jeżeli dostało się lepszą ofertę pracy

AG
@Bibi

Ja lepsza oferta jest od nich samych czy może o inny wariant chodzi? po prostu zastanawiam się czy tu nie ma wypowiedzenia przypadkiem? A w tej pierwszej opcji zrywa się w ogóle umowę czy po prostu przechodzi do innej pracy?

Syrenka
@AG

Wystarczy, że napiszesz do nich emaila. Podasz argument, że masz za mało godzin. Od razu agencja skontaktuje się z Twoimi przełożonymi, oni zadzwonią do Ciebie i dogadacie termin końca współpracy. Umowa jest elastyczna. W momencie, w którym Ty decydujesz się na odejście, ktoś inny właśnie planuje wejść na Twoje miejsce i agencja już z nim rozmawia, że miejsce na danym stanowisku jest wolne.

Ona

Witam ile jest netto za godzinę pracy w Golden serwis jakie składki są odprowadzane

ania

z jakiego banku wypacane sa wyplaty dla pracownikow? tzn jaki bank ma golden serwis

QJ

I co z tymi osobami z niepełnoprawnością? Czy w tym przypadku będzie to tez zależne od tego jaki byłby jej stopień? Jakby nie patrzeć stanowisko „sprzedawca” ma oznaczenie „pracownik fizyczny”. Z tym, że widzę w opisie jedynie punkt o dbanie o ekspozycje towaru, to kto go teraz wykłada? Ta kwestia została pominięta jako „domyślna”? ile się dźwiga?

Jack

Czy macie stanowiska pracy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Kiedy mogę się spodziewać się wypłaty za wrzesień ? Czy dostanę jeszcze w tym tygodniu czy dopiero w przyszłym bo tak wypada 10?

CG
@Anna

Czy odpowiedz na to pytanie zostanie sprawdzona dopiero jutro po tym jak banki zakończona przelewy? A ludzie maja w ogóle różnicę jeśli właśnie mają w tym samym banku konto co Pracodawca? i czy kiedykolwiek był jakiś poślizg?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Golden Serwis Sp. z o.o. na stanowisku Kasjer? 3 września pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Lo

Ile się czeka na wysłanie zaswiadczenia o okresie zatrudnienia?

Proszę poinformować o tym fakcie swojego Koordynatora.

Na stronie internetowej GoWork.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Wykładanie towaru. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Ania30

Witam ,ja jestem zainteresowana takim stanowiskiem . Oczywiście jeśli to jest na terenie Nowego Dworu mazowieckiego

Agnieszka

Tak ja jestem zainteresowana taką praca . Proszę o więcej szczegółów.

@Agnieszka

Dzień dobry, Proszę o informację, jaka lokalizacja Panią interesuje, abym mogła przekazać numer kontaktowy do odpowiedniego koordynatora, który przedstawi więcej szczegółów dotyczących oferty pracy.

Praca super. Agencja wypłacalna. Super szef i koordynatorka Pani Basia. Pracowałam tam ok. 2 lata. Minusem jest tylko to że zmienili system wypłat z tygodniówek na wypłaty miesięczne. Chętnie bym wróciła do tej pracy. Polecam jako pracę dorywcza jak również stałą

Mala

Witam ktorego w styczniu bedzie wypłata

XXX
@Mala

zawsze do 10 tego każdego miesiąca.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 25 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Golden Serwis Sp. z o.o.