Golden Serwis

Zielonka

Golden Serwis
4 50

Opinie o Golden Serwis

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

@Kuba, rozumiem, że pracujesz w Golden Serwis. Co jeszcze możesz dodać na temat tego pracodawcy? Jaki rodzaj umowy oferuje? @gosc, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Zachęcam do zapoznania się z obowiązującym nas tu wszystkich regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin @Zainteresowany, a jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV do pracy w Golden Serwis?

gosc

Ta firma nie płaci za wszystkie dni pracy, facet kantuje przy wypłatach ( sam robi przelewy) a potem jego pracownicy tłumacza to bałaganem. A kasa nieoddana, robisz na dziada za free.

boss
@gosc 25.06.2018 09:08

proszę mi napisać za co nie miał pan pani zapłacone

Kuba

Bardzo dobry pracodawca,jasne zasady i wynagrodzenie na czas.

Zainteresowany

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

praca?

Pan Właściciel firmy nie wypłacił mi pieniędzy za dwa dni zlecenia - w jednym z wrocławskich marketów - za miesiąc maj tego roku, dokładnie 26 i 27 maja. Pracowałam dla nich od 1, 5 miesiąca, wynagrodzenie było zawsze na czas - do czasu powyższej daty. Wszystkie dokumenty zostały dostarczone, bank ten sam - koordynatorka mówi, że nie wie dlaczego on mi nie wypłaca i ciągle obiecuje, że ponagli Pana Właściciela GS, a wynagrodzenia dalej nie ma na koncie za ten okres. Pozostaje mi sie pogodzić z faktem, że pracowałam dla tego Pana za darmo, przez dwa dni. Umowa zlecenie nie podlega pod PIP, a ludzi nie stać na prawnika w sprawie o kwotę około 200 zł. Pracowałam przez rożne agencje, ale nigdy nie spotkało mnie coś takiego.

Iza

@Arleta przepraszam za tak późną odpowiedź. Nie wiem, czy szukasz jeszcze pracy, ale z tego co widzę, to na stronie internetowej firmy na bieżąco pojawiają się ogłoszenia na to stanowisko. Może te informacje pomogą Tobie, czy też innej osobie zainteresowanej aplikacją do Golden serwis. Ostatnie ogłoszenie zostało zamieszczone w tą sobotę 18 listopada. Zerknij w tą zakładkę: https://www.goldenserwis.pl/index.php/oferty-pracy Może znajdziesz tam ofertę, która Cię zainteresuje.

Prezes

witam Czy ta firma Golden serwis ochrania osiedle Dzieci Warszawy 11 w Ursusie

BOSS
@Prezes 08.09.2017 11:48

NIE

Iza

Obecnie firma poszukuje pracowników do pracy przy Wykładaniu towaru. Możecie powiedzieć jak wygląda ta praca? Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na ofertę pracy? Takie informacje będą cenne dla osób, które się nad tym jeszcze zastanawiają.

Arleta
@Iza 20.07.2017 13:59

Dzień dobry czy dalej poszukujecie pracowników na wykładanie towaru byłabym zainteresowana

Nie polecam tej firmy. A zwłaszcza jednej Pani koordynatorki Pani Ireny chamska nie informuję pracownika o ważnych rzeczach oraz zmianach a informowanie pracownika o tak ważnych sprawach jest jej obowiązkiem ale ta pani mysli inaczej i sądzi że pracownik sam powinnien się domyślać. Rozpoczynając prace nie zostałam poinformowana o ważnej sprawie przez co później były problemy i pani z biura powiedziała że to nie pierwsza taka sprawa z tą firmą a raczej koordynatorką. Jedna wielka porażka niewiem kogo ta firma przyjmuje na stanowisko koordynatorów czy ta osoba nie posiada szkoły niewiem pani koordynatorka nawet sms nie umie pisać popełnia błędy w najprostrzym słowie i nie umie zdania złożyć prawidłowo tylko trzeba sie domyślać co wielce Pani chciala napisać Moje dziecko lepiej pisze niż ta "koordynatorka" to jest porażka a nie koordynatorka!

Marzena

Pracowalam w firmie golden serwis i moge powiedziec ze jeszcze nie spotkalam sie z kierownikiem panem M.B ale naprawde jest pracodawca ktory zasluguje na wyroznienie poniewaz u niego na pierwszym miejscu sa pracownicy ktorzy cytuje"pracuja na siebie" na samym koncu pan M.B gdy otrzymywal telefony ze skarga to najpierw dzwonil do koordynatora nigdy nie spotkalam sie z obrazliwymi slowami nigdy nie robil problemow z zaliczkami. Pewnie myslicie czemu dalej nie pracuje skoro sama dobra opinie pisze a wiec dlatego iz pojawily sie osoby ktore namieszaly nie potrzebnie i dlatego skonczylam z nimi wspolprace ale z czystym sumieniem moge powiedziec ze wrocilabym do tej firmy jeszcze raz

red.łowca

Z góry przpraszam Tych co myślą ,że pisze negatywne opinie.

red.łowca

Wie ktoś może coś na temat Golden z Wałbrzycha? Niedawno zaczełam ptacować w tej firmie w Auchan,no i z innymi pracownikami Goldena mamy problem. Od 1 grudnia stawka podniosła się do 9zl za godz kednak od 28.11 (pn) do 30.11 (śr) nikt nie dostał wypłaty. Za grudzień wszyscy dostali za swoje godziny jednak to tylko 4 dni. A co z pozostałymi trzema dniami? Za listopad jeszcze po 8zl. Niby to.niewiele ale jednak....

Zaba

W Warszawie zdecydowanie bez zarzutu, gorąco polecam!

dzidzua

Witam A ma.ktoś opinie.na temat Krakowa ? Golden Serwis?

poldek

powiem Wam, że Pracownik Hali to zarabia tak średnio 8 zł na rękę za godz Auchan. No i nie wiem jak to wszystko wygląda tak naparwde, dajcie znac tez jak wiecie.

RavenSteel

Jako osoba aktualnie zatrudniona w Golden serwis jestem zadowolony za panujących w pracy warunków, wynagrodzenie jest przyzwoite, a pracodawca stara się zawsze być w stałym kontakcie z pracownikami. Serdecznie zapraszam do Golden Serwis.

Martyna

Panie Pawle, szkoda, że ma pan odwagę napisać tak krytyczną opinię, ale nie ma Pan jej na tyle, aby podpisać się własnym imieniem (Rzucając tym samym podejrzenia na koleżankę która z Panem pracowała). Doskonale wiedział Pan na jaką pracę się pisze. Było ono opisane w ogłoszeniu i w umowie - przebudowa stoiska sklepu. Pan chyba myślał, że będzie się Pan mógł obijać? Nie okłamałam Pana i na pewno nie zasługuję na to, aby nazwać mnie 'dziadostwem'. Zrezygnował Pan po jednym dniu pracy - a zapewniał Pan, że pisze się na wszystkie pięć dni. Pozdrawiam.

Ona

Radzę uważać na Golden Serwis w Łodzi. Banda dziadostwa i kłamców.

@Ona 15.03.2016 17:16

Panie Piotrze, szkoda, że nie ma Pan na tyle odwagi, aby podpisać się własnym imieniem i chce wszystko zrzucić na koleżankę, która z Panem pracowała. Umowa miała swój określony cel - nawet w ogłoszeniu napisane było, że potrzebujemy pracownika do przebudowy stoiska sklepu. Pan chyba się spodziewał, że będzie można się obijać? Ponadto - zrezygnował Pan przed upływem umówionego końca pracy i chce Pan nas oczernić. Zachowuje się Pan bardzo nie fair. Pozdrawiam.

Monika. O

Zgadzam się z toba .. Pani Paulina jest taką osoba ze jak sie zasłuży to sie wyslucha ale to jest w gruncie rzeczy osoba wyrozumiala i chcąca pomóc. Jeśli jest sie w porządku wobec pani Pauliny to i p. Paulina jest w porządku. Wiem to z wlasnego doświadczenia. Pozdrawiam

Monika

Powiem tak pracuje w golden serwis na kasie i nie narzekam jest ok ja jestem zadowolona a co chodzi o pania Pauline to ja nie moge zlego slowa powiedziec. I firma tez jest ok. Pozdrawiam

Martyna

A może trochę prawdy co? Po pierwsze już od pierwszego dnia pracy mówiłam że potrzebuję noc z 23 na 24 Grudnia wolną. Na co "szanowna pani" odpowiedziała, że da mi odpowiedź w czwartek czyli koło 17 Grudnia. Zaliczkę dostałam 23 Grudnia. Więc proszę się "pani Paulino" zastanowić i ponownie sprawdzić daty. Po drugie to że mi się w przeciągu kilku dni zmieniły plany Świąteczno - wyjazdowe to chyba jest moja prywatna sprawa - nie do wywlekania na forum. Poza tym cytuję "czy mogę dostać zaliczkę jeszcze raz" yyyy że co? Po trzecie - nie dzwoniłam po 21 - przykro mi że ma "szanowna pani" bałagan w telefonie i nie potrafi poprawnie sprawdzić kto kiedy (bo w Święta też nie dzwoniłam) i o której dzwonił. Mam historie połączeń i radzę przejrzeć swoją! A dopiero później się wypowiadać! Po czwarte - straszenie bezpodstawną karą po zakończonym zleceniu "szanowna pani" jest raczej nie na miejscu. Pracowałam uczciwie 14 nocy. Za swoją pracę należy mi się godziwa i wcześniej ustalona zapłata. A po piąte - za ujawnienie danych osobowych na ogólnodostępnym forum myślę że znalazłoby się parę paragrafów. (Dz.U. 1997 nr 133, poz. 883 art. 26 - Ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych). Pozdrawiam i do zobaczenia zatem

Martyna

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!! "Pani Paulina" z Łodzi - zero kontaktu arogancka obraża ludzi wyzywając od bezczelnych - podczas gdy ja chciałam się tylko dowiedzieć czy moja karta pracy która rzekomo zaginęła się znalazła i kiedy wypłata.... Brak słów... i dalszego komentowania....

Malwina

Pani Grażyno, niestety nie było możliwości pracy w wybranym przez Panią miejscu z kilku niezależnych od nas przyczyn, o czym została Pani poinformowana -jednocześnie zostało Pani zaproponowane inne miejsce pracy, a podczas dzisiejszej rozmowy wyjaśniłyśmy wszystkie niejasności.

Malwina

Pani Grażyno, pracowała Pani dwa dni w ostatnim tygodniu września, dlatego wynagrodzenie zgodnie z umową wypłacone zostanie do 10 października. W dniu dzisiejszym również o tym rozmawiałyśmy przez telefon.

bolo

niech Bóg chroni ludzi od styczności z tą firmą i koordynatorką Malwiną w Poznaniu

Kasia

osobiście nie polecam firmy. oddzwonili do mnie od razu i od razu wysłali do pracy.na miejscu miał czekać kierownik, otóż nikt na mnie nie czekał, nie było ani kierownika ani jego zastępcy. Ochrona dostała wiadomość, że mam sobie oświadczenie, te które miał mieć dla mnie kierownik, wypisać.Przejechałam się z Bielan na Opacz, straciłam parę godzin i całkiem zmarzłam. dobrze że nie było mrozu bo "trochę" wiatr wiał.

jola
@Kasia 11.02.2015 16:28

Pani była zaproszona do na godz 13-45, była Pani przed czasem i dokumenty nie były jeszcze gotowe. o 13,30 bedąc juz w drodze powrotnej do domu zadzoniła Pani z informacją że nie została Pani wpuszczona ,faktycznie w tym dniu nie było Kierowniczki ani zastępcy,ale osoba odpowiedzialna była poinformowana ,że Pani będzie. Na umówioną godzinę dokumenty były gotowe,ale Pani nie chciała już wracac z przystanku.Więc prosze się trzymac faktów Okęcie to nie Opacz ,Aleja Krakowska to Ochota,a to że wiał wiatr nie jest winą Golden Serwis-jest zima.

kizi

Wyplaty tygodniowki na czas jest milo mimo wszystko gdyby nie ochrona sklepow :)

alicja
@kizi 15.12.2014 22:59

Ochrony boją się tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Anna

Świetna firma!!! Koordynatorka z Łodzi - P. Paulina to osoba bardzo sympatyczna i naprawdę zaangażowana w pracę. Ręka do góry kto zna koordynatora, któremu by się chciało przyjeżdżać na 6 rano do marketu, żeby wypłacić pieniądze? Nawet jeżeli się spóźnia (zaledwie do 10 minut) to zawsze dzwoni i uprzedza, żebyśmy nie musieli czekać. Bardzo sobie cenię współpracę z tą firmą a miałam już do czynienia z kilkoma agencjami. Ta jest zdecydowanie najlepsza. gorąco polecam. Bardzo profesjonalni i przede wszystkim przyjaźnie nastawieni a to jest ważne.

filuś
@Anna 22.11.2014 19:21

witam chciałam się dowiedzieć czy ktoś otrzymał już pensje ???

Wiesław

Gorąco polecam. Super firma. Pieniądze do ręki po skończonej robocie.!! Super. Pani koordynatorka bardzo miła.

monika

Witam, moje osobiste wrazenia i odczucia pracując dla firmy Golden sa jak najbardziej pozytywne:) przerwa należy się zawsze , jest wiec możliwość posilenia się i wypicia kawki aby dalej moc fajnie pracować:) nikt tej przerwy nie skraca, nie stoi nad glowa ,każdy ma czas na swój odpoczynek...jeżeli chodzi o wynagrodzenie,to również nie mogę powiedzieć nic zlego, wyplata jest zawsze na czas i naprawdę nie zla jak na obecnie proponowane zarobki w innych podobnych firmach...Tutaj uklon w strone Pani Paulinki, której chce się tak codziennie rano wstawac i przyjezdzac do swoich pracowników z wyplatami:) Wogole jeżeli o nia chodzi jest to osoba niesamowicie ciepla, pogodna i sympatyczna i nadwyraz ugodowa:) rzadko się zdarzają tacy pracodawcy!!!!także podsumowując goraco polecam firme Golden!!!!!!!!

Zostaw opinię o Golden Serwis - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golden Serwis