Golden Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Golden Serwis Sp. z o.o.

Była pracownica

Jeżeli chcesz uzyskać informacji to podaj adres email. Nie chcę tutaj udzielać takich informacji

Mich

Pracuję z Goldenem i Panią Asią w Gliwicach już prawie rok bezproblemowo przebiega współpraca od samego początku. Wynagrodzenie mam zawsze na czas elastyczny grafik, współpracownicy na sklepie są jak rodzina. Jak zasłużę lub coś zawalę to dostaję karę, ale to wiem że z mojej winy. Powodu do narzekań brak. Cieszę się że jest praca.

Adrian
@Mich

Cieszy Twoje zadowolenie. Skoro pracujesz w firmie tej prawie rok to chciałbym ustalić, czy przez ten czas usłyszałeś może od szefostwa informację, że z czasem będziesz mógł liczyć na chociażby wyższe wynagrodzenie? Dla wielu osób to ważny aspekt, więc ciekawi mnie, jak to wygląda.

Mar
@Mich

Chłopie jak tobie udało się rok przepracować? Przecież tam co chwilę ludzi zmieniają jak rękawiczki. I to na zleceniu? Karę masz w umowie 100zl, czy więcej? Lubisz takie traktowanie? Lubisz poniżanie? Praca dla mało wymagających i mało ambitnych. Ściema na kilometr smierdzi.

Kinga

Ja obecnie z kolezankami pracuje w Gliwicach u pani Moniki . Koordynatorka pełen profesjonalizm . Zawsze sluzy pomoca kontakt bardzo dobry. Pozdrawiamy zadowolone pracownice dziekujemy

Linga
@Kinga

Pracuję dłuższy czas u koordynatorki i jest super. Czuję się dopieszczona w każdym calu. Kooordynatorka wie jak docenić to co robię, a ogarniam naprawdę sporo. Kasa zawsze jest z premiami i dodatkami i w ogóle żyć nie umierać. Co do pracy to mam też ten luksus, że mnie podwozi

A ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Golden Serwis, pracuje w Katowicach i moja koordynatorka Pani Joanna jest bardzo kompetentna. Wypłatę mam zawsze na czas, atmosfera na sklepie jest super

Warto zmienić "płytę", bo tak koordynatorki podszywając się pod pracowników, piszą, że jest super. To aż za bardzo słodzone, że już jest samo w sobie mało wiarygodne. Czyli jest gorzej niż można myśleć skoro do tego się posuwają.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Golden Serwis Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kasjer/ sprzedawca? Podziel się swoimi wrażeniami!

Pełen profesjonalizm. Pani koordynator z lubelskiego dzwoni za każdym razem jak ma dla mnie pracę. Pracuję u Pani Wioli już 3miesiace i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Raz skończyła się praca w jednej stokrotce to załatwiła mi pracę w innej praktycznie z dnia na dzień. Nie patrzcie na negatywne opinie bo to chyba konkurencja pisze albo lenie przebrzydle co im się nie chce pracować. To tyle co mam do powiedzenia.

Pracowynik

Gratulacje załapania się na stanowisko "xxx na telefon". Tylko, że "call boy" znacznie lepiej płacą. Skoro tak wazelinujesz, to też coś łapiesz tenteges? :-> Albo sama ta koordynator pisze, bo widać po wpisach, że dużo osób mieniących się koordynatorkami ma na tyle czasu, że zamiast uczciwie pracować, rozpisują się po internetach. Klikbajtowe peany oszczędnie gospodarujące prawdą waląc, jak to niby super jest. Prostym ludziom bez wykształcenia i doświadczenia zazwyczaj mało trzeba, a koordynatorki i kierownictwo przekona się kiedyś, jak to jest być tak traktowanym, jak traktują pracowników. Karma wraca i to czasem w najmniej spodziewanym momencie.

Ta firma to jakiś żart, pracowałam w zeszłym roku w Katowicach. Nie mogłam się doprosić o umowę bo koordynatorka nigdy nie miała na to czasu a tu nagle dostaje SMS z rozliczeniem pit. Na jakiej podstawie ktoś wystawił pit jak Ja nigdy nie podpisałam żadnej umowy? Może mi to ktoś wyjaśnić?

PIT Katowice

Witaj w klubie. Wieczny brak czasu a teraz takie kwiatki. Ciekawi tylko czy umowa nie istnieje czy ktoś bawił się w długopisem za mnie??? Może warto podjechać do biura i zerknąć????

ciekawy
@PIT Katowice

a jakim cudem miał dane tej osoby coś tu chyba jest nie tak pani wypełniła dokumenty i nie odebrała umowy może bo przecież skąd by mieli dane a może maja w tej firmie jasnowidza lub wróżki

PIT Katowice
@ciekawy

Jak widać cuda się zdarzają. Podajesz dane przez telefon do umowy (bo tak wiele spraw jest załatwianych) a umowa nie ma czasu dojechać a jest ważna jeśli zatwierdzą ją wszystkie strony a nie tylko jedna.

Koordynator Północ

Ręce opadają jak czyta się negatywne opinie byłej koordynatorki. Zastanawiam się czy na pewno mówimy o tej samej firmie i tych samych przełożonych..? Moje odczucia co do pracy w Golden Serwis są skrajnie odmienne. Nie jest to pierwsza firma zatrudniająca pracowników tymczasowych w której jestem koordynatorką i muszę przyznać, że nigdzie nie czułam się tak dobrze jak tutaj. I wcale to nie jest kokieteria z mojej strony. Oczywiście, że nie każdy nadaje się do tej pracy i pewnie są osoby które nie poradziły by sobie ze zleconymi obowiązkami. Ale w takiej sytuacji jak ktoś widzi, że sobie nie radzi- kapituluje i daje szanse komuś kto ma predyspozycje do tej pracy na tym stanowisku. Najwyraźniej ktoś nie podołał i swoje frustracje wylewa do Internetu. Na wsparcie ze strony przełożonych zawsze można liczyć, wystarczy zadzwonić, omówić sytuacje, poprosić o radę, wymienić się doświadczeniami, wyciągnąć wnioski. Życzę każdemu aby mógł pracować w takiej atmosferze i z takimi współpracownikami z jakimi ja mam przyjemność na co dzień :) Poza tym smarowanie takich negatywnych komentarzy na forach, które są bezpodstawne, jest co najmniej niesmaczne i świadczy o piszącym..

Klient
@Koordynator Północ

Czy na pewno pracuje Pani w tej firmie??? A może nawet Pani nie wie że to są dwie różne firmy o tej samej nazwie, różne formy , powiązane, tylko w której Pani pracuje????? Hmm... Golden Serwis spółka i jdg, są Agencja Zatrudnienia bo tego wymaga rejestr w KRAZ i zajmuja się zwykłym Outsoursingiem...Co zresztą ma w ofercie i na stronie głównej....podpisuje Pani umowy z pracownikami o Pracę Tymczasowa czy zwykle zlecenia??? , kieruje pracowników na badania ? Rozlicza urlopy w wymiarze 2 dni za kazdy przepracowany miesiąc??? Daje premie pracownikom takie jakie są tozsame u klienta??? Nie? To może warto się doszkolić i zacząć dyskusję od merytoryki i nie mylić APT z Outsourcingiem, a Prawa Pracy z Kodeksem Cywilnym, a nie chwalić się czymś co nie na miejsca...

Koordynator nie z przypadku:)

Naszą firmą interesuje się bardzo wiele osób, albowiem zatrudniamy dosyć sporą liczbę pracowników, więc jeśli chodzi o rozgłos to już go mamy, proszę więc spać spokojnie i nie martwić się w tej kwestii:) W każdej firmie - dużej, małej czy też korporacji zdarzają się sytuacje, które powodują stres u zatrudnionych osób, jak również u pracodawcy, który tych pracowników zatrudnia. Jedyną formą, która może wyjaśnić jakiekolwiek napięte sytuacje oraz nieporozumienia w pracy jest rozmowa twarzą w twarz, a nie szeptanie po kątach czy też wypisywanie opinii na portalach. Takie zachowanie świadczy o poziomie i kulturze danej osoby, a raczej ich braku. Ponadto zaznaczam, że w naszej firmie Koordynatorami są również Panowie, więc kierowanie lamentu tylko do byłych współpracowniczek jest nie na miejscu, albowiem w tej sytuacji nie ma mowy o solidarności płci. Aby krytykować i oskarżać kogoś o podłość, kłamstwa i manipulacje najpierw trzeba samemu spojrzeć w lustro i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy aby na pewno jest się tak nieskazitelnym, że nie ma podstaw, aby ktoś mógł nam coś zarzucić, a dopiero później wysnuwać niepochlebne opinie o innych, które są w tym momencie rodzajem desperackiego odwrócenia uwagi od swoich zaniedbań, dzięki którym nie pracujemy już w tej samej firmie. Nasza praca wymaga poświęcenia, skrupulatności, cierpliwości, a także dobrej organizacji i jak wiemy nie należy do najłatwiejszych, o czym każdy Koordynator zostaje poinformowany na początku swojej kariery. Jeśli ktoś decyduje się na tą pracę, to jest jasne i zrozumiałe, że zapoznał się z jej specyfiką i wyraził chęć jej wykonywania najlepiej jak tylko potrafi. Nie ma ludzi nieomylnych i idealnych, ale każde nieporozumienie jest możliwe do wyjaśnienia przy odrobinie chęci, jednakże do rozwiązywania problemów w ten sposób potrzebne jest dojrzałe podejście, a nie takie jakie mamy możliwość obserwować przy okazji czytania powyższej opinii. Każda praca, czy ta, czy też inna naraża pracownika na jakiś stres, ale niestety niekompetentnej osobie przeszkadza każdy, najmniejszy nawet drobiazg, który może być ogniwem zapalnym do wyładowania swoich niepowodzeń w postaci frustracji skierowanej przeciwko innym, w tym przypadku byłym przełożonym. Sprawa niemożności kontaktu z byłymi Koordynatorami jest wyssaną z palca bzdurą, albowiem nikt nikomu niczego w tej kwestii nie zabrania. W dalszym ciągu jesteśmy w dobrych relacjach z pracownikami, którzy już z nami nie pracują, ale nie po to, aby dzielić się opiniami o naszych przełożonych czy współpracownikach lub też knuć poza ich plecami. (usunięte przez administratora) Nie uważam jakoby ktokolwiek z nas, czynnie pracujących Koordynatorów, był amebą umysłową nie potrafiącą bronić i dociekać swoich racji i potrzebował pomocy ze strony autora powyższej opinii. Świetnie sobie radzimy jako zespół i dobrze nam z tym. (usunięte przez administratora)

Kamil

Opinii zawsze tyle co ludzi. Ciężko aby wszyscy byli zadowoleni. I tu cała filozofia. Pozdrawiam.

Tak się dzieje, jak w firmie zaczyna się walka o "władzę", w obliczu pandemii ludzie boją się o pracę, gdy było ciężko o pracownika były stawki 20 zł i tygodniówki, teraz są stawki minimalne i tygodniówek brak...ludzie idą za tym kto im płaci, jezeli premie koordynatorów które są podwójne lub potrójne od podstawy (usunięte przez administratora) Można tylko współczuć niewiedzy kadry pracującej bo zapłacą solidarnie... Cały ten post świadczy o niskiej kulturze całej firmy, pracownicy obecni to brak kompetencji... Przykre...ale prawdziwe

Justyna

Tygodniówko wróć, do wypłaty tak daleko.

Olek

Dobry wieczór. Zajrzałem tu dlatego, że chciałem zadać pytanie odnośnie braku tygodniówki, ale już przeczytałem, że wynagrodzenia są wypłacane miesięcznie, więc wiem o co chodzi. Przeczytałem przy okazji również wiele innych rzeczy w które żaden zdrowo myślący człowiek nie uwierzy. Co się dzieje wśród naszych Pań Koordynator? One zawsze takie uśmiechnięte i życzliwe, a tu takie niepochlebne słowa o nich i szefowej. Szok. Ktoś musiał narobić niezłego bałaganu, a teraz szuka poparcia na forum. Mojego na pewno miał nie będzie. Bardzo lubię swoją pracę i cenię ludzi którzy mi pozwolili zarabiać pieniądze, tym bardziej, że są oni dobrze nastawieni do szarych pracowników takich jak ja, więc gdyby sytuacja wewnątrz firmy była inna to ich zachowanie również wyglądałoby inaczej.

Były przedsiębiorca, chętny do

Wszedłem na stronę w poszukiwaniu pracy (z polecenia byłego mojego pracownika) i mówię sobie poczytam....Czytam czytam i wiecie co przeczytałem wszystko. Dodam, że kiedyś prowadziłem swój biznes niestety, ale obecna sytuacja go zniszczyła. Nie ma co się użalać tylko zabrać do roboty. Czytając komentarz przemocy fizycznej zastanawiam się co ta osoba narobiła, że na forum chce odwrócić od siebie uwagę. Sam byłem kiedyś pracodawcą i wiem w jaki sposób ludzie podchodzą do swoich obowiązków, niestety. Nie wszyscy, ale zawsze znajdzie się ktoś co na koniec powie, ale to nie ja to wina pracodawcy. Poza tym to ona pierwsza obrzuciła wszystkich błotem i dziwię się administratorowi, że do puszcza do takich komentarzy nie popartych prawdą. Ludzie przecież tak nie wolno. Ktoś tam poniżej napisał, że to świadczy o tym kto to napisała , no tak. Desperacja, radzę się ogarnąć, czy tylko to jedyna praca, czy tak bardzo ją lubiłaś, że nie możesz się z tym pogodzić? Zatrudnię się w tej firmie jak mi się uda i sam się przekonam i twój komentarz nie jest mi w niczym potrzebny bo jestem osobą myślącą. Dziewczyno szkoda twojego zdrowia, naprawdę. Naprawdę mówi Ci to osoba z dużym doświadczeniem. Nie znam Cię, ale odniosłem się do twojego komentarza. W kujawsko-pomorskim jest kilka ofert pracy i tym będę się kierował , potrzebą pracy a nie twoją opinią. Musze żyć, czyli muszę pracować. Firmę polecił mój były pracownik, który gdy zamykałem zakład zatrudnił się u nich i super mu się pracuje, zarabia i ma pracę. Ufam mu na tyle , że zaryzykuję :-) Grunt to dobry kontakt i relacje z byłym pracodawcą, drzwi się zamyka za sobą delikatnie a nie trzaska drzwiami. Pamiętaj bo z komentarzy wynika, że jesteś młoda i nie znasz jeszcze życia. Nie pal mostów za sobą. Życzę Ci wszystkiego dobrego :-) a taki nagłówek to masz odwagę kobieto. Lepiej go zmień bo Cię podadzą do sądu a po co Ci to.

Nikola

Czy szkolenie na kasę jest płatne? Ostatnio miałam zapłacone za te godziny które były niby szkoleniem a na innym sklepie mówią teraz, że nie będę miała zapłacone.

Justyna

Pracuję na dziale nabiał, czasem mrożonki, dostałam od koordynatorki koszulkę z długim rękawem, ale niestety nadal nie jest zbyt ciepło. Czy mają Państwo jakieś polary, czy mogę nosić swój? Pogoda jest jaka jest i o chorobę nie trudno szczególnie przy lodówkach.

Szymuś

Czy wszystkie stanowiska dla Koordynatorów w rejonie Śląsk są zajęte? Czy jest szansa na zatrudnienie? Jakie trzeba spełniać wymagania?

Bożena
@Szymuś

Dołączam się do pytania, słyszałam, że ciekawa praca.

@Szymuś

Na obecną chwilę nie są prowadzone rekrutacje na to stanowisko.

Aga

Dobry wieczór. Mam pytanie, jeśli pracuję na trzech różnych sklepach innej sieci to czy potrzebuję 3 różne rodzaje koszulki? (Na jednym z tych sklepów pracuję mało, jakieś 4-5 dni w miesiącu)?

@Aga

Zgłoś się do swojego Koordynatora on Ci wszystko wyjaśni.

Kamil

Czy w firmie Golden Serwis już na stałe zagościły wynagrodzenia miesięczne, czy jest szansa na powrót do tygodniówek?

Boss
@Kamil

Witam Narazie będą tylko wynagrodzenia miesięczne , płatne do 10-go każdego miesiąca

@Boss

Czyli jest jakaś szansa na zmianę, skoro narazie.

oczywiście

@Pracodawca

Skoro teraz są wynagrodzenia miesięczne to co z kartami pracy? Mamy je wysyłać do koordynatora po przepracowanym miesiącu czy sklep się tym zajmuje?

@Kamil

Proszę wysyłać do Koordynatora jak zawsze.

Jasiu

@KvsiV a jak w ogóle to kierownictwo? Spoko?

@KvsiV
@Jasiu

Zależy na kogo się trafi. Mi było ciężko dogadać sie ze swoja koordynatorką a jesli chodzi o kierowniczke na sklepie to okazała sie totalna porażką na szczęście nie mialam z nia za dużo do czynienia więc sama praca i atmosfera w pracy zła nie jest. Zależy właśnie na kogo się trafi ale tak jest wszędzie.

KvsiV

Czy karte pracy należy przesłać koordynatorowi z którym podpisywało się umowę? Czy kierownikowi w miejscu pracy?

Golden serwis
@KvsiV

Koordynatorowi

Pracuje w markecie w jednym z miast.Pani koordynator. Pracuje w firmie jakby odbywała karę. Na każdym kroku stara się dojechać pracownika, umocnić swoją pozycje, pokazać jaka jest ważna i jak bardzo wszystko od niej należy. W skrócie nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku, przełożony powinien się starać pomóc pracownikowi. Lecz tutaj odbywa się wszystko w kierunku "a tam znajdzie się ktoś następny". Ogólnie nie polecam firmy.

TYGODNIÓWKI OD 01/09 WYPŁACANE SĄ W WTORKI KARTY PRACY SPŁYWAJĄ DO NAS W PONIEDZIAŁKI A TYGODNIÓWKI WYSYŁAMY W WTOREK PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ

Bolek
@Golden Serwis Sp. z o.o.

To dlaczego kordynatorka robi przelewy w środy? Czemu raz twierdzi że robi za tydzień od srody do wtorku a innym że wtorku do poniedziałku? Czemu raz pieniądze są w czwartek a innym razem w poniedziałek następnego tygodnia? Czemu rza różnice kasjerskie potrąciła 2 razy i miesiąc musiał to wyjaśniać? Ustalacie zasady a nie potraficie wyegzekwować tego od swoich kordynatorów.

@Bolek

Jak pisze powyżej tygodniówki są wypłacane we wtorki i to w zależności od banku jak są księgowane kwoty czy otrzyma Pani/Pana we wtorek czy w środę. Co do wypłat tygodniówki w czwartek to w styczniu była awaria banków o czym było pisane również na internecie i być może to dotyczy tego o czym Pan/Pani piszę. Nie było to zależne od nas i nie mamy wpływu na awarię banku. Różnice kasjerskie są potrącane na podstawie tego co nam klient prześlę, jeśli Koordynator zauważa jakąś niezgodność i podejrzewa, że manko zostało podane do potrącenia drugi raz musi to wyjaśnić z Klientem . Po sprawdzeniu tego pracownik dostaje zwrot. Takie procedury są, że wszystko trzeba najpierw wyjaśnić i potwierdzić. W razie wątpliwości zawszę można skontaktować się z biurem Golden Serwis aby uzyskać więcej informacji.

KKW
@Bolek

Bolek Koordynatorka nie robi przelewów. Co do środy to już wcześniej Ci odpowiedziałam i co do mank też. W razie dalszych pytań dzwoń 887-100-130. Co do zasad nie widzę tu nieprawidłowości. Pracodawca powyżej napisał w jakie dni są robione tygodniówki, nic w tej kwestii się nie zmieniło.

michał
@Golden Serwis Sp. z o.o.

jak i skąd można pobrać pit czy przychodzą one poczta czy na email a także jak zmienić ten email w umowie

M.W
@Golden Serwis Sp. z o.o.

No dobra a co z tym że jest 11 listopada 2020 jutro, kiedy wtedy otrzymamy wynagrodzenie??? Czwartek, piątek. Ludzie płacą do 10-tego za mieszkanie jakieś jaja. Dlaczego ktoś ma stracić mieszkanie, czy płacić więcej bo firma nawet nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie.

M.W
@KKW

Mam pytanie, kiedy będą wypłacone tygodniówki jak jutro jest 11 listopada 2020r. Dostanę wtedy pieniądze, Czwartek, Piątek bo koordynatorka nie potrafi mi na to odpowiedzieć, wogole gdzie można pisać skargi, no tak jaką ja chce skargę pisać skoro jestem zastraszana że jak się po skarze to wylecę. Taka jest koordynatorka.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 25 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Golden Serwis Sp. z o.o.