Golden Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Golden Serwis Sp. z o.o.

Mala

Witam ktorego w styczniu bedzie wypłata

XXX
@Mala

zawsze do 10 tego każdego miesiąca.

Aga

Kiedy Golden serwis płaci za zwolnienie lekarskie?Co zrobić jak się spóźnia?

Olka
@Aga

Jezeli nie mialas odprowadzanych skladek chorobych to zasilek chorobowy nie jest platny.

Bożena
@Olka

A czy istnieje w ogóle tego typu ryzyko, że miałyby nie być odprowadzane? Co w przypadku pozytywnego wariantu, że były? Jak kwotowo do tego podchodzą?

Bożena

fajnie byłoby móc jeszcze poznać jakiś konkretny powód czemu nie. z perspektywy jakiego stanowiska ta ocena i czym jest spowodowana?

Ciągle aplikuje te same oferty pracy, i nic ile można aplikować to samo

Iza
@Kasia

Może po prostu nie spełniałaś wymagań w rekrutacji? Gdzie w ogóle te oferty można znaleźć?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Golden Serwis Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kasjer/ sprzedawca? Podziel się swoimi wrażeniami!
wypłaty tygodniowe

Czy w Golden Serwis są wypłaty tygodniowe?

@wypłaty tygodniowe

Tygodniówki już nie są wypłacane.

Grażyna
@Golden Serwis Sp. z o.o.

Skoro zrezygnowaliście z wypłacania tygodniówek to jaki obecnie jest system rozliczania? Wypłaty są raz miesięcznie w określony dzień czy jak to wygląda?

katarzyna.motyl3@wp.pl

Dzień dobry mam na imię Katarzyna Motyl jestem zainteresowana oferta pracy .

@katarzyna.motyl3@wp.pl

Proszę o kontakt pod numer telefonu 693020030

kamilo24

Jak teraz jest z wypłacaniem wypłat czy są miesięcznie czy tygodniówki

Angelina

Dzień dobry, czy jest możliwość zatrudnienia dziewczyny z Ukrainy do wykładania towaru w sklepie? Polskiego języka na razie nie zna.

Julia

Witam. Miałam okazję współpracować z Panią Patrycją w Krakowie. Bardzo sympatyczna i konkretna kobieta. Zawsze znajdzie czas dla pracownika i jest punktualna na umówione spotkania. Pomagała mi rozwiązywać wszelkie problemy co mi bardzo pomagało w pracy. Co najważniejsze zawsze rozmawiała ze mną z pełnym szacunkiem i nie lekceważyła moich pytań, czy też spraw. W kontakcie do dyspozycji o każdej porze dnia ( nawet w godzinach nocnych, jak coś wyskoczyło ). W pracy miałam zapewnioną sympatyczną atmosferę i atrakcyjne wynagrodzenie. Ogólnie bardzo na plus i polecam współpracę z tą firmą. Pozdrawiam

Damian
@Julia

Potwierdzam, bardzo owocna współpraca! ☺️

Aga

Czy na umowie zleceniu Golden Serwis płaci za zwolnienie?Przepisy prawa pracy są jednoznaczne że pracownikowi przysługuje chorobowe i płatne L4.Styczeń 2022r.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Auchan w Kobylnicy, wynagrodzenie zawsze na czas, dobry kontakt z koordynatorem oraz pracownikami.

Wiktoria

Wynagrodzenie godzinowe dla osoby uczącej się bardzo dobre, wypłata zawsze na czas, bez żadnych problemów, mili współpracownicy, wszystko wytłumaczyli, zawsze pomocni, praca bardzo przyjemna, super opcja dostosowania do siebie godzin i zmian. Łatwy i przyjemny kontakt z pracodawcą. Auchan Kobylnica

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Pracownik Fizyczny w firmie Golden Serwis? Jak oceniacie jego przebieg?

Rozmowa z koordynatorem, wypełnienie naszych wewnętrznych dokumentów. Zapraszamy do pracy.

Dawid

Bardzo fajna firma i zarobki fajne

Malwina

Ile mozna zarobic w golden serwis na miesiac 2 tysiace mozna???

Lol
@Malwina

Robiłem 4500 w Warszawie

Zzz

Chyba za 3 m-c

Weronika
@Zzz

No chyba przesadzasz, 4500 to półtorej najniższej krajowej, więc jak za 3 miesiące?

@Zzz

Stawka jest godzinowa Wiec ile pracujesz tyle zarabiasz Zwykła matematyka

Balon

Przez 30 dni

@Lol

Bo podobają mi się zarobki ????

Obecnie firma Golden Serwis poszukuje na stanowiska Kasjer. Czy ktoś aplikuje?

Jestem zainteresowany pracą na stanowisku kasjera. Nowy Sącz i okolice

Marlena

Polecam współpracę, wynagrodzenie na czas. wszystko jasne i przejrzyste od początku;)

Malgosia

Mam pytanie mam Bank ING o którą mniej więcej wchodzą przelewy????

Klaudia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencja z kontaktu wynagrodzenia były na czas i to było najważniejsze

DEN

Jestem obywatelem Gruzji, straciłem z tobą umowę o pracę, jak mogę otrzymać kopię umowy. Kopię umowy można otrzymać na adres e-mail. Jakie dane są potrzebne

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 25 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Golden Serwis Sp. z o.o.