Golden Serwis
counter
3 59 199 5 1
Mysłowice

Kontakt z koordynatorka z Mysłowic tragiczne, nie odpisuje wgl na wiadomości dotyczące pracy, nie ma żadnego kontaktu z nią trzeba się o wszystko pytać innych koordynatorów ewentualnie kierownika na sklepie.. Nie polecam pracy na terenie Mysłowic

Koszalin

Pracuje dla firmy od kilku miesięcy, wcześniej było trochę problemów w kontakcie z poprzednią koordynatorką i było sporo niedomówień z jej strony. Odkąd jest nowy koordynator na Koszalinie wydaje mi się że jest lepiej ponieważ zawsze próbuje wszystko na spokojnie wyjaśnić i nie miewa humorków. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do niego, ale jak są jakieś problemy zawsze stara się pomóc. Mam nadzieję, że będę mogła pracować dłużej bo I wypłata mi się podoba i na moim markecie panuje fajna atmosfera.

Pracodawca

Prosimy o informację kiedy owe sytuacje miały miejsce? Nasi koordynatorzy, zwłaszcza w okresie świątecznym odbierają bardzo dużo telefonów, stąd istnieje możliwość, że nie są w stanie odebrać każdego telefonu, jeśli wówczas rozmawiają z kimś innym. Warto po prostu próbować dzwonić ponownie. My jako agencja nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić jaki zakres obowiązków zostanie zlecony pracownikowi na danym sklepie, gdyż każdy sklep i dział oraz menager nim zarządzający mogą mieć inną specyfikę i wymagania odnośnie wykonywanej pracy. Poszukujemy osób chętnych do pracy na danym dziale, a dokładne zadania zawsze przekazują osoby nadzorujące pracę określonego działu.

exgold

Nie podejmujcie pracy w tym (usunięte przez administratora) Szukają taniej siły roboczej a po tygodniu pracy wywalają bez podania przyczyny

TakNie1

@exgold

Prosimy o informację gdzie miała miejsce taka sytuacja. Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, być może zapotrzebowanie na dany dział było doraźne i krótkotrwałe. Grudzień jest miesiącem w którym często sklepy zamawiają pracowników tylko na kilka dni. Czy nie została podana informacja na jaki okres jest zawierana współpraca?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Niezadowolony

Witam nie polecam pracy przez tą Agencjw na terenie Łodzi w innych lokalizacjach się nie orientuję kontakt z koordynatorem tragiczny pani w ogóle nie nadaje się na to stanowisko co innego mówi a co innego dowiaduje się na miejscu pracy kontakt telefoniczny tragiczny jeśli pani odbierze telefon to jest cud zresztą nawet jak odbierze to i tak nie idzie zasięgnąć żadnej informacji wszystko można zrozumieć nawet że ta pani jest nowa ale ona w ogóle nie posiada informacji odnośnie pracy wszystkiego dowiecie się od kierownika na sklepie chociaż tu też nie jest inaczej kierownicy sklepu na a są chamscy .stanowczo Nie Polecam! radzę lepiej dobierać ludzi ponieważ Agę chcą na tym traci. Ocena negatywna

Anonymous

Czy w tej firmie są weekendy pracujące czy wolne? To firma ustala grafik czy można samemu ułożyć?

@Anonymous

Grafik ustalany jest indywidualnie z pracownikiem zgodnie z jego dyspozycyjnością.

Ania
Użytkownicy czekają na odpowiedź 328 dni.

Czy dostajecie jakieś paczki na święta w tej formie

Tak1Nie2
moni
Użytkownicy czekają na odpowiedź 329 dni.

mam pytanie czy jeżeli zgłoszę 24 g wcześniej nie dyspozycyjność względem planu w karcie planowanego zlecenia , zdazają sie kary o których mowa w aneksie ?

Kuba
 Rekomendacja

Współpracowałem z ta firma i jestem w 100% zadowolony! Pieniądze zawsze na czas w każdy wtorek/środa pierwsza sesja. Nigdy nie zostałem (usunięte przez administratora) chociażby na jedna minutę pracy!. Współpraca z Koordynatorka Weronika ( rejon Swinoujscie, Szczecin) to sama przyjemność. Płynny kontakt telefoniczny, o wszystko można się dogadać. Niestety musiałem zrezygnować z powodu przeprowadzki. Polecam z czystym sumieniem!!!

Śląsk Patryk
 Rekomendacja

Na Górnym Śląsku nigdy nie było problemu z wypłatami czy koordynatorami, jeżeli tylko wypełniało się prawidłowo listy i nigdzie ich nie zgubiło. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę. Dla studenta super pieniądze (18-19 netto do 26 r.ż). Wiadomo, że co sklep to różni ludzie. Jednak do samego biura nie mam niczego do zarzucenia, jeżeli ktoś chciał pracować i nie przychodził tylko postać w miejscu lub kręcić się w kółko to nie było żadnych problemów. Współpracowałem z firmą od początku 2018 roku do końca wakacji 2019 i nie żałuję. Pozdrawiam

@Śląsk Patryk

Bardzo dziękuję za opinie. To prawda, że prawidłowo wypełniona i czytelna karta pracy jest podstawą do wypłacenia wynagrodzenia.

iwona

jak odbywa się przebudowa w markeciez tej firmy

Całus

Super firma. Wypłaty na czas, elastyczny grafik, super miła atmosfera w firmie. Polecam! Oddział Zabrze :) -Całus Moje sugestie dla Golden Serwis: Brak sugestii wszystko w hak najlepszym porządku Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Dobry humor

Tak6Nie
@Całus

Na czas? Śmieszne Wpr

Justyna
@Wkurzony

Nigdy nie mialam po czasie :) pilnuje kart pracy i doslownie nigdy!

@Justyna

Justyna dziękuję za opinie. Karta pracy jest podstawą wypłaty wynagrodzenia. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają. Kartę pracy trzeba przesłać w terminie do Koordynatora lub złożyć w biurze.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 393 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Golden Serwis?

TakNie

Czy w Golden Serwis są szkolenia zewnętrzne?

Kw
@Pytanie

Tak, są.

TakNie

Jaki jest wkład kierownictwa Golden Serwis w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

TakNie1
@Pytanie

Kluczowy.

Wkurzony

Wypłaty nie są na czas. Jak zadzwonić właściciel ma cię w ... gdzieś. Obiecują czego nie dotrzymują.

Justyna K

Witajcie. Pracuje w Golden Serwis od prawie 3 lat. Jestem uczniem. Moim miejscem pracy na początku był jeden sklep przez ogromny kawał czasu, natomiast po przeprowadzce mam ogrom możliwości. Z Zabrza (woj. Śląskie) mogę jechać do pracy gdzie akurat jest zlecenie, dzięki dobrej organizacji pań w biurze, oordynatorów oraz Pani Dyrektor Katarzyny. Zawsze są pod telefonem, pomogą, doradzą a nawet zawiozą do pracy! Są zawsze pod telefonem, dzięki dobrej komunikacji także na fb jesteśmy w stanie między nasza grupa zorganizować sobie nawet zastępstwa jeśli nam coś wypadnie. TYLKO TRZEBA CHCIEĆ PRACOWAĆ! Nie wiem jak jest w Warszawie i mało mnie to szczerze obchodzi, ponieważ ja mieszkam tutaj. Uczę się, pracuje i staram ze wszystkich sił w pracy, aby być docenionym. Klienci mnie pozdrawiaja na ulicach, uśmiechają się i opowiadają o różnych rzeczach. Idę do pracy z uśmiechem na twarzy - bywa jednak też tak iż inni są zazdrosni. Wielu ludzi (pracowników firm, które nas zatrudniają jako pomoc są zazdrosni - o co? O umowę zlecenie, czy o różne godziny i dni pracy? Bo znam swoją umowę i wiem jak nie dać się wykorzystać? Nie zapominajmy jednak ze to nasza praca, wykonujemy zlecenia i reprezentuję firmę Golden Serwis w Zabrzu - na Śląsku, z uśmiechem idę do pracy, bo czuję się doceniana. Wiem, że jak mam problem mogę napisać nawet o północy. Pilnie potrzebuję pomocy finansowej wcześniej niż 10? Zdarzają się wypadki losowe, które zmuszają nas do pytań o takie rzeczy jak zaliczka. Oni znają życie. Starają się ile mogą by nas i im pracowało się lepiej. Cieszę się że trafiłam na takich ludzi. Chcę jak najdłużej pracować z nimi oraz szkolić się, szlifować swoje umiejętności, poznawać nowych ludzi, brać czynny udział w tej firmie. I jest mało takich osób... Tyle razy widzę młode osoby, ale też i starsze, które za nic maja pracę koordynatorów, nas wszystkich. Odbijają się, rozgadują nieprawdziwe i niestworzone historie. Jakby praca dla nich stanowiła karę, to jak nie pasuje papa. Bywają też problemy z pojedynczymi sklepami które chcą wykorzystywać pracowników, próbują naciągnąć do pracy za 2-3 osoby ale są to mniej niż 3 przypadki,zdarza się, różni są kierownicy sklepów i szefowie. Ale widząc niektórych nowych pracowników pod Goldenem czuję się strasznie widząc jakie problemy takie osoba stwarza, bo nie tylko naszemu pracodawcy ale także i nam! Potem pojawiają się problemy w pracy np. Wpisywanie się na przerwy. Kiedy wcześniej każdy był skupiony i chodził raz na przerwę i wszystko było na kamerach oraz ochroniarzy, którzy nas widzieli i mówili smacznego! A teraz co? Powrót do notatników i podpisów, wpisywania godzin i patrzenie na ręce w każdej chwili. Wcale się nie dziwię z tego powodu. Nie chcesz pracować? Nie zabieraj miejsca innym i nie psuj reputacji firmy, biura które się stara i nas wspiera oraz pomaga. Staje na głowie z grafikami aby nam pasowało i wielu innym... Nie wiem czy napisałam wszystko co chciałam ale z całym sercem jestem z ekipą że Śląska. Pozdrawiam Justyna K. Moje sugestie dla Golden Serwis: Większe możliwości sprawdzania kandydatów do pracy, wiem że wiąże się to z pewnością większą pracą. Lubię atmosferę w Golden Serwis za: Stawka, godziny, kontakt z pracodawcą i koordynatorem.

Tak6Nie2
zuzaNka
@Justyna K

Mam pytanie ponieważ 14-15 idę na szkolenie i będę podpisywał umowę, i mam pytanie do którego dnia miesiąca są wypłaty w Golden Serwis

@zuzaNka

W Golden Serwis są też tygodniówki :-)

Tak2Nie
KW

Każda osoba pracująca w Golden Serwis może ubiegać się o tygodniówki. Jeśli ktoś woli wynagrodzenie po całym przepracowanym miesiącu to wypłata następuje do 10 tego kolejnego miesiąca. Np wynagrodzenie za maj, pracownik dostanie do 10-tego czerwca. Jest to umowa zlecenie i jest zawierana na czas określony.

@KW

Tygodniówki które obiecują w poniedziałki.a tu wtorek i co? (usunięte przez administratora)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 399 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Golden Serwis? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

KW

Ponieważ Pani B. nie ma takich uprawnień aby płacić pracownikom. Przelewy wychodzą z centrali.

Bożena

(usunięte przez administratora) i nic wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Serwis - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Golden Serwis