counter
4 30 27 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy pracownicy w Zoetis Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Anonim Nowy wpis

Słaba firma, nie polecam. Aczkolwiek w różnych działch jest różnie. Managerowie skrzywdzenie przez życie. Korpoatmosfera

Tak5Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Zoetis Polska Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nifka Nowy wpis

Pracuje w tej firmie kilka lat i mam bardzo pozytywne doświadczenia. Zoetis wyróżnia miła atomsfera pracy, dostępny bezpośredni przełożony, dużo rzeczy można załatwić telefonicznie z innymi działami. W sytuacji koronawirusa zarząd szybko zadziałał i pozwolił od razu pracować z domu dbając o bezpieczeństwo pracowników. Później wszyscy dostaliśmy czekoladki z podziękowaniem od Zarządu że dajemy radę ???? byłam tym bardzo pozytywnie zaskoczona. Firma oferuje dobre benefity i jest stabilna. Polecam Zoetis jako fajne miejsce pracy.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ja

Koronawirus, nudy.. Odezwaly sie wspomnienia i przez przypadek wchodze na ta strone.. Kiedys pracowałam w tej fimie w RTR. Rotacja była masakryczna jak ktoś zauważył. Zwolniłam się i nie żałowałam tej decyzji. Niby było ok, ale jakoś tak sztucznie, plastikowo.. Niby każdy zadowolony ale za plecami same intrygi i obgadywania.. Niby wysoki poziom ale większość doświadczonych pracowników szybko uciekło do innych firm. Obiektywnie, to zadowoleni byli juniorzy,.. Ale im wsio się podoba oby robota była.. Pójdą do innej firmy też będą się cieszyć.. Korporacje nie są dobrym miejscem na rozwój talentów, to jest fabryka, manufaktura.. O wiele lepsze wyspecjalizowane kancelarie z żywym kontaktem z klientem, wyspecjalizowane doradztwo, wyzwania, a nie siedzenie przed kompem non stop i zawijanie papierków jak swistak..

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 234 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Zoetis Polska Sp. z o.o.?

Peppa

Firma złożyła ofertę, zostawiła załatwienie formalności na ostatni dzwonek, po czy się okazało, że z powodu (moim subiektywnym zdaniem) absurdalnych i niezgodnych z prawem „wewnętrznych zasad” nie doszło do zatrudnienia ( okres wypowiedzenia w firmie dotychczasowego pracodawcy już upłynął). Firma strzela sobie w kolano mając tak nieprofesjonalna kadrę, która zna się na prawie gorzej od kandydata. Dodam też, że nie przemawiała do nich nawet opinia (usunięte przez administratora)-u, który popierał kandydata. Ciężko powiedzieć coś pozytywnego, więc radzę po prostu uważać przy zmianie pracy.

Zoetis Polska
@Peppa

Zoetis jest firmą otwartą, stawiającą na pracownika i dbającą o równowagę, ale jednocześnie działającą w zgodzie i w oparciu o wymogi Prawa – w tym także i Prawa Pracy. Jest nam przykro, że nie doszło do podpisania umowy, ale odnieśliśmy wrażnie, że w tym przypadku zabrakło pełnego zrozumienia i determinacji kandydata do dopełnienia wymogów formalnych niezbędnych do finalizacji procesu rekrutacyjnego. Tym niemniej życzymy powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym. Innych kandydatów zachęcamy do udziału w naszych otwartych rekrutacjach – to najlepszy sposób poznania i ocenienia Firmy, jej kadr i reprezentowanych wartości.

Tak2Nie3
Peppa
@Zoetis Polska

Chyba firma Zoetis korzysta z jakiegoś innego Prawa Pracy niż inspekcja pracy :) Dodam tylko, że kandydat podpisał umowę z inną firmą ( duuuużą korporacją miedzynarodową) tydzień póżniej po tym incydencie na podstawie tego samego pakietu dokumentów, który Zoetis uważał za niewystarczający, No more comments.

Czarek

Świetny pracodawca, z przyjemnością idzie sie do pracy, polecam!!

Tak3Nie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Zoetis Polska Sp. z o.o.?

Pracownik Zoetis
@Pytanie

Tak

Verona

Firma bardzo fajna, super że organizuja dni z pieskiem. Mozna czworonoga przyprowadzić do pracy. Ogólnie fajna atmosfera, nie za duzo pracy w Shared Servisie, bardzo dobry work-life balance. Firma dba o pracowników i daje bardzo dobre benefity. Ogólnie polecam!

nowy

Praca w bardzo miłej atmosferze, firma ma swoje plusy jak i minusy - jak każda. Dla mnie atutem jest to że nie jest to olbrzymi moloch korporacyjny. Ludzie pomocni, sympatyczni, dbają o pracownika i można pracę spokojnie pogodzić z życiem prywatnym, bo po 16 biuro prawie puste. Proces rekrutacji był ok, rekruterka była cały czas w kontakcie.

Tak4Nie
Andrzej

Nawet bardzo dobrym firmom zdarza się mieć jakieś wpadki!

ona

Firma ma nieprofesjonalne podejście do kandydatów. Najpierw było dużo zamieszania z samą organizacją rozmowy, a gdy już się wreszcie odbyła, to pomimo że minął już od niej miesiąc, to do teraz nikt nie pofatygowal się, aby zadzwonić z informacją zwrotną. Myślałam, że takie rzeczy już się nie zdarzają w poważnych firmach, a jednak.

on

Podejście do kandydata na miernym poziomie. Spóźnianie się na spotkania oraz brak informacji zwrotnej w umówionym terminie. A w międzyczasie zdążyłem dostać dwie inne propozycje.

Tak4Nie
Zuza

Wyszukiwanie problemu tam gdzie go nie ma. Trzeba pomyśleć czy przypadkiem nie jestem za słaba żeby tu pracować?

anonymous

Firma w której jest ogromna rotacja i nikt w zasadzie się tym nie przejmuje bo to przecież mało zdolni pracownicy odchodzą, chociaż rekrutacja dość dokładna na początku. Co powoduje odejścia, dużo może być powodów, ale HR wcale to nie interesuje, one mają tak dużo pracy że nic nie widzą, a nawet same kreują te sytuacje. Działy są różne, ale i tak jakości pracy nie ma, a najbardziej zyskują tylko Ci co potrafią znaleźć sobie plecy, a co z resztą...każdy musi martwić się o siebie. Nie polecam tej firmy, ale jak ktoś chce może sprawdzić sam jak w takich warunkach się pracuje. Powodzenia!

Tak7Nie
anonymous

cudowna, zaje.. atmosfera, tyle ze kosmiczna rotacja w firmie.. co tutaj mowic.. dobra firma dla świeżakow po studiach, dla tych bardzo doświadczonych - za niski poziom. Stąd ogromna liczba osob odeszla, zwłaszcza z o2c i rtr

Tak1Nie

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Zoetis EMEA SSC? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

TakNie

Sporo starych opinii, wiec dodam swoją. Globalne SSC z przyjazna atmosfera pracy, czuć amerykanskie korpo, ale w pozytywnym sensie. Ustabilizowane, ale caly czas pojawiaja sie nowe projekty, wiec nudy nie ma. Czas pracy rozliczany fair, przełożeni w porządku (nie mogę mówić za wszystkich). Ogolnie polecam firmę.

:<

niestety nie mają żadnej oferty dla pracy księgowej :

Zostaw merytoryczną opinię o Zoetis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zoetis Polska Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 30 ocen.