Zoetis EMEA SSC

Zoetis EMEA SSC
5 29

Opinie o Zoetis EMEA SSC

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Zoetis EMEA SSC? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Sporo starych opinii, wiec dodam swoją. Globalne SSC z przyjazna atmosfera pracy, czuć amerykanskie korpo, ale w pozytywnym sensie. Ustabilizowane, ale caly czas pojawiaja sie nowe projekty, wiec nudy nie ma. Czas pracy rozliczany fair, przełożeni w porządku (nie mogę mówić za wszystkich). Ogolnie polecam firmę.

:<

niestety nie mają żadnej oferty dla pracy księgowej :

Gość

Przyjazna atmosfera pracy. Przełożeni wyrozumiali. Rozłożenie obowiązków jak w każdej firmie, ktoś trafi lepiej a ktoś gorzej. Mimo wszystko jest to dobre miejsce pracy dlatego polecam

żenada i porażka, z jednym gościem na czele który z cichca gania za młódkami bo ma starszą żonę czy partnerkę (specjalnie nie precyzuję, żeby nie sugerować, bo jeszcze wylecę hehe). Delegacje to niezłe imprezki, ludzie wracali pełni wrażen (różnego sortu). Nie powiem złego słowa na AP i VAT. Managerka AP ma super opinie. ogólnie żałuję zwolnienia z poprzedniej pracy.

ex-Zoetis

W tej firmie wszystko oprócz zarobków i możliwości wyjazdu do Irlandii jest mierne. A i tak pod koniec się okaże, że zarabiasz najmniej z wszystkich w teamie...

Po aplikacji na stanowisko w GL na ogólnie sformuowane ogłoszenie dotyczące księgowych stanowisk AP, AR oraz GL w nowo otwieranym centrum SSC na rozmowie kwalifikacyjnej okazało się ku mojej konsternacji, że firma do działu GL nie zatrudnia ludzi z zewnątrz. Rekruter absolutnie zignorował fakt mojej aplikacji właśnie na to stanowisko i jakby nigdy nic zapytał mnie o preferencje pracy w AR czy w AP. Nie rozumiem dlaczego firma ogłasza nabór na stanowiska, na które de facto nie przyjmuje ludzi z zewnątrz!?! Chodzi zapewne tylko o zbudowanie sobie bazy danych CV i zawracanie głowy ludziom rozmowami, z których wychodzi się z niesmakiem. Inną kwestią jest polityka firmy co do stanowisk. Stanowiska księgowe nie nazywają się księgowy a Associate. Nie wiem co to ma wspólnego z ksiegowością. Na dodatek okazało się, że pensje w dziale GL są na tym samym poziomie co w AR i AP. Dla mnie rozmowa z tą firmą okazała się stratą czasu i pieniędzy.

Zostaw opinię o Zoetis EMEA SSC - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zoetis EMEA SSC