Marcpol SA

Opinie o Marcpol SA

werf

myslisz ze nie sa wyzsze? chociazz to zapewne zalezy od stanowiska na jakis sie pracuej na pewno taki kierownik sklepu wiecej zarabia no ale i wymagania wieksze tez sa

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .żadnych szkoleń ,ręce wyciągnięte do kolan.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .zależnie od placówki.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1200 netto Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ..dużo placówek. .; Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: mała liczba pracowników a ci co są robią za trzech... .

Zostaw opinię o Marcpol SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcpol SA