Opinie o Marcpol S.A. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Marcpol S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marcpol S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Marcpol S.A. w Łomianki

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Alicja Nowy wpis

Widzę, że jakiś czas temu był tu problem z wypłacaniem pieniędzy i kontaktem. Z tego, co widzę to kilka osób miało tutaj nieopłacone faktury. Czy to udało się uregulować? Ktoś coś wie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Marcpol S.A. podczas okresu próbnego?

gosia Nowy wpis

Czy orientuje się ktoś gdzie można się zgłosić po duplikat dokumentu z tej firmy?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Marcpol S.A. pracuje się na open space?

logo firmy KUCHARZ
Łomianki
Maison Charlotte Sp. z o.o.
(54 opinii)
logo firmy Kierowca C+E
Łomianki
Pawtrans Holding sp. z o.o.
(199 opinii)
logo firmy Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Łomianki
Fundusz Hipoteczny Dom S.A.
(49 opinii)
logo firmy Praca Kurier/Dostawca Uber Eats
Łomianki
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
(57 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kacper

@monia jak rozwiązała się sytuacja z wypłatami?

517-921-326

Kontrahentów poszkodowanych (z nieopłaconymi fakturami) przez współpracę z Marcpol proszę o kontakt.

zzz

szkoda

Zbima

Witam serdecznie wszystkich byłych Pracowników MarcPol-u. Jestem agentem ubezpieczeniowym w Towarzystwie Ubezpieczeniowym AXA. Wielu z Państwa ma lub miało ubezpieczenie grupowe w upadłej już Firmie MarcPol. Zapewne część z Was straci uprawnienia do tychże ubezpieczeń po utracie pracy w MarcPol-u. Od czerwca tego roku posiadamy w swojej ofercie ubezpieczenia indywidualne wzorowane na ubezpieczeniach grupowych. Są to różnorodne pakiety ubezpieczeniowe dla osób fizycznych i prowadzących działalność gospodarczą, które z racji wymogów ubezpieczeń grupowych nie mogą ich zawrzeć w ramach tychże "grupówek". Zarówno oferta zakresowa świadczeń jak i wartości składek są bardzo zbliżone do ubezpieczeń grupowych. Będę zobowiązany za kontakty ze Wszystkimi, z którymi mógłbym porozmawiać o naszej propozycji ubezpieczeniowej. Zbigniew Madziar. AXA Polska S.A. Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy tel.: 502 77 88 88

Monia

Niestety pensji jeszcze nie ma, a kadry nie odbierają telefonów

wwww

czy ktoś ma pensję bo nie mam co jeśc

Ja

A wczoraj na Braci Wagów był remanent i sklep nieczynny, ale w środku ludzi nie było, chyba zaczyna się powolne zamykanie sklepów.

Nina

Potwierdzam w ŻRDW to samo jest. Pułki świecą pustkami nie ma czym już je wypełniać nawet kasa jest nie wypłacana na czas. Kierownictwo nie miłe ale dodam że są wyjątki. Nic nie robienie przez 8 godzin jest gorsze niż robienie i jeszcze pretensje że się nic nie robi porażka. Szyby pułki podłogi wszystko co się da jest kilka razy dziennie robione byle tylko godzina szybciej minęła a po co im nowi pracownicy? Tego nie rozumiem cud się stanie czy co ?

aaa1
@Nina

Ściema do końca, radzę wyrwać swoją kasę i poźegnać bankruta

OLO

MARCPOL S.A. 10 05 2016 zgłoszono do upadłości.

uri

Pensje wypłacają ratami lub z utargu danej placówki... Pierwsi kierownicy się podzielili... A dla większości pracowników zabrakło...

kasienka

W Lesznie pod Wawa tak samo nie ma wyplat dla pracownikow a rachunki trzeba poplacic i wszyscy maja to gdzies ta firma juz upada

Monika

Pensja nie wypłacana na czas. Czekam i puste konto. Beznadziejna kierowniczka która wyzywa od najgorszych. Jak dobrze ze ja tam nie wrócę. Sklep na Ursynowie

Ja

Podobnie na ulicy Braci Wagów brak wody, piwa, wędlin, mięsa. Ser leży na kartonowych pudłach, żeby tworzyć wrażenie dużej ilości. Lodówki puste wyłączone, z mrożonek to tylko wybór 2 lub 3 produktów, bez lodów. Natomiast jest cały regał wkładów do zniczy i spryskiwaczy do szyb. Ale ma to swój plus, nie ma już kolejek do kasy :)

obiektywny

Nie wiem jak inne sklepy ale sklep przy Berensona rzeczywiście się zwija. Od pewnego czasu likwidowane są kolejne regały. Wybór produktów jest coraz mniejszy. Mistrzostwem jest rozkładanie pojedynczej "warstwy" produktów na całej szerokości półki, żeby zasłonić brak towaru. Super to widać np. w sokach czy piwach. W tym supermarkecie można kupić tylko jedną markę piwa chyba:) Generalnie widać w tym sklepie upadek i zwijanie się...

Ktoś

W sklepie w Ciechanowie nie można kupić kart doładowań telefonów prepaid. Do marca doładowania były dostępne.

pdds

w zarzadzie marcpolu jest teraz prawnik - specjalista od upadłości

Zostaw merytoryczną opinię o Marcpol S.A. - Łomianki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Marcpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Marcpol S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Marcpol S.A., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Marcpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marcpol S.A.