Opinie o Marcpol S.A. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Marcpol S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marcpol S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcpol S.A. w Łomianki

arnold

Jestem stałym klientem w Marcpolu Grodzisku MAZ NA ULICY Żyrardowskiej50.dowiedziałem sie ze pracownicy tego sklepu sa bardzo nie zadowoleni.Podobno jak ktos zachoruje to strasza ze zwolnia z pracy nie szanuja pracowników wyzywaja nie ma zgodnosci miedzy pracownikam dobtych pracowników zwalniają a póżniej płaczą ze nie maja pracowników.ten sklep to porazka.

arnold

Firma starego komucha, wyzyskiwacza i złodzieja... Marcpol popieraj swoich(komuchów)

lo

olu nie od rana do wieczora tylko od 6do14

ola

operator spoko praca od poniedziałku do piątku każdy weekend wolny ja pracuje już tyle czasu i jestem zadowolona naprawdę polecam kasa też jest niezła

Sprzedawca

Zostałem zaproszony do pokoju, dowiedziałem się na czym polegać ma praca, dowiedziałem się co mam zrobić, dostałem skierowanie na badania i "Do Widzenia".

Brak pytań.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
kgb

Co wiecie o stanowisku operator komputera (jakie zarobki itp.)

ciekawy

Czy ktoś wie coś na temat stanowiska kierownik rejonu mazowieckie, jakie warunki? Ogłoszenie jest dość długo.

@ciekawy

nie polecam kierownika rejonu w tej firmie, z resztą nie polecam żadnego stanowiska w tej firmie...firma KRZAK...już ledwo co oddycha

kowalska

a ja tam nie narzekam i nie zamieniłabym swojej pracy w marcpolu na biedronkę czy inne tesco

a skąd mają ludzi przyjmować? z księżyca?! a może każda praca ma być po protekcji? i ile chciałaś zarabiać? 7 tyś? ta praca nie jest skomplikowana. odwalasz 8godz i masz z bańki to ile mają ci zapłacić? ja mam magistra i pracuję w tej firmie już ładnych parę lat i uwierz mi że nie jest żle tylko trzeba wywiazywać się ze swoich obowiązków.tytułu magistra nikt mi nie zabierze ale nie szukam pracy w swoim zawodzie bo tu jest mi dobrze.ŻEGNAM!

saiguio

pracowałam...zarobki wiadomo najniższa krajowa + ekwiwalent na pranie. Przyjmują ludzi z ulicy weszłam zapytałam i przyjęli z otwartymi ramionami. Praca do lekkich, łatwych i przyjemnych nie należy. (usunięte przez administratora)

naiwna
@saiguio

Witam czy ktoś mi powie jak się pracuje w marcpolu w błoniu pod Warszawą

ola

najgorsza obsługa na wiolinowej sprzedały mi ostatnio stary drób zrobiłam zdjęcie i wysłałam do sanepidu mogłam zanieść kierownikowi dać na obiad

mlody

najgorszy marcpol to jest ten na polnej w jozefowie obsluga tragiczna (usunięte przez administratora)

a ja pracuję w tej firmie 7 lat i myśle że nie jest żle.bardzo dużo zalezy od kierownictwa.u nas jest w porzadku.mam pracę do której z chęcią idę i to jest najważniejsze.pozdrawiam z kinowej.

borówka25

Mialam iść i zapytać o pracę w tej firmie,ale po komentarzach,które tu przeczytalam to zrezygnuję.

stasia

oczywiście że wiem,ale Ci nie powiem gdyż nie mogę.idż i zapytaj się w kadrach lub zagadaj prezesa.Mowię Ci wszyscy powiedzą prawdę jak na spowiedzi!!

xxx
@stasia

W tej firmie zarobki to tajemnica.

gość

a wie ktos ile zarabia kierownik sklepu i kierownik regionalny

Wiesia słusznie napisałaś.Jak ktos chce pracować to i za najniższa krajową znajdzie prace,a w marcpolu nie jest az tak żle.Co niektórzy tylko narzekać potrafią.

wiesia

'ja25'jeżeli nie pracowałaś w tej firmie to po jakiego grzyba się wypowiadasz?po co byłas az na 3 rozmowach?Mnie przyjeto po pierwszym spotkaniu.I pracuje juz dośc długo.Przez takich jak ty prezes ma nas gdzieś bo szukacie dziury w całym.I przez takich nierobów szukających lepszej pracy panuje rotacja. A teraz czekam na gromy!!!

Zadowolona
@wiesia

Też byłam na rozmowie i szkoleniu i tam nic o wypadkach przy pracy nie ma i żadnych wniosków nie podają piszesz jakieś bzdury. Poza tym jest pensja+ekwiwalent - trzeba słuchać co do Ciebie mówią... Ja tam jestem bardzo zadowolona

ja25

Ja w sumie bylam na 3 rozmowach w Marcpolu na róznych stanowiskach ale rezygnowałam a to ze wzgledow rodzinnych badz ze znalezienia lepszej oferty pracy(praca w Warszawie)Po ostatniej probie bylam zdecydowana na 70%. Dlaczego? Dla mnie podejrzane jest, ze ciagle szukają ludzi do pracy. Ofert z MC jest pelno. Poza tym jak bylam na szkoleniu BHP to mnostwo bylo wniosków o wypadki w czasie pracy(najczesciej w pierwszych dniach pracy). Gdy zapytano mnie gdzie ewentualnie chcialabym pracowac i wymienilam m.in. Pruszków Pani z która mialam rozmowe zrobila na mnie wielkie oczy ze przeciez w Pruszkowie nie maja sklepu. Co mnie zdziwilo bo w ogloszeniu bylo wyraznie napisane ze m.in. do Pruszkowa tez szukaja ludzi. Dlatego nie chce tam pracowac bo dla mnie ta firma w ogole jest podejrzana. Zreszta gdy zglosilam ostatni raz ze nie podejme pracy(bo znalazlam inna 5 minut od domu i tyle samo platną czyli 1600 zl z ekwiwalentem)to Pani zrobila mi wielka awanture i trzasnela sluchawka. Kultura w tym przypadku jakos nie zadzialala.

edyta791226

placa najnizsza krajowaa zadnych talonow na swieta zadnych paczek zadnej premii a jeszcze placic za manka papierosow karza masakra juz lepiej w biedronce

edyta791226

nie wiem czy wy wiecie o czym piszecie

Zostaw merytoryczną opinię o Marcpol S.A. - Łomianki

• Jak się pracuje w Marcpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Marcpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcpol S.A.