Opinie o Marcpol S.A. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Marcpol S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marcpol S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcpol S.A. w Łomianki

Samotny szuka zony

Hm...myslalem ze tu mozna opinie o pracodawcach poznac ale widze ze trafilem w sedno tu zagladajac.Izunia wymienimy sie numerami???Jestem lojalny i pracowity i proponuje tysiace uciech cielesnych zupelnie gratis.Odezwij sie.Czekam

Barnej

Zawsze znajdzie sie jakas jełopa ktora bedzie wychwalac swojego szefunia.Haha.Widocznie ciezko jej bylo znalesc prace albo prezesik kazal popierac firme i jej wizerunek na forach.Powodzenia takim ludziom ktore sie szmaca za pare zlotych.A co do wpisu poprzednika o tym nieszczesnym PSOUU to cos nieco na ten temat slyszalem.Caly Pruszkow wie o tym sepleniacym tumanie ktory inwigiluje swoich pracownikow...na stanowiskach podsluchy...stary zryty beret mysli ze nadal pracuje w bezpiece...ludzie odchodza masowo...a ta pierdoła kulawa pozniej tlumacy sie Staroscie ze to wszystko dla dobra osob niepelnosprawnych.Zal...

Rozbawiona

Ona to widocznie lubi. Daje na lewo i prawo i Jeszcze ma czelnosc kogokolwiek tu obrażać pisząc o bezrobotnych nieudacznikach. Szanowna Pani!!! Nie każdy chce znizac się do Pani poziomu by za pomocą dupska mieć pracę. Trochę honoru kobieto!!!

Rybus Mobberus

Izunia jeszcze cos mas do powiedzenia???A jak juz Ci sie znudzi lezenie na biurku u szefa to aplikuj do PSOUU KOLO W PRUSZKOWIE...chetnie Cie zatrudnie...oczekuje lojalnosci i pracowitosci...w zamian odwxziecze sie mobbingiem

Sprzedawca

Zostałem zaproszony do pokoju, dowiedziałem się na czym polegać ma praca, dowiedziałem się co mam zrobić, dostałem skierowanie na badania i "Do Widzenia".

Brak pytań.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Hohoho

Iza pakuj się w swój słoik i wypieprzaj na swoją wioche. A odnośnie zagryzania zębów uważaj żeby komuś przy okazji kiełbaski nie odgryzc.

Iza

Jak czytam te brednie to wiem kim są ludzie którzy to piszą. Bezrobotni i leniwi nieudacznicy. Firma jak firma. Wszystko zależy od nastawienia do pracy i do osób nad wami. Trzeba być pracowitym i lojalnym wobec pracodawcy. Czasami trzeba zacisnąć zęby jak w każdej pracy. Sama pracuje w Marcpolu już dwa lata i nigdy nic z tych głupot które opisujecie nie miało miejsca. Wyplata zawsze na czas. Jakość produktów ok bo sama o to dbam i tylko w marcpolu robię zakupy. A to że są czasami nerwy i stres to w jakiej pracy nie ma? Pozdrawiam wszystkich nieszczęśników. Myślcie pozytywnie.

arkilos
@Iza

Nieudacznikiem to możesz być co najwyżej TY skoro pracujesz w tym syfie już 2 lata. Masz widocznie zbyt mało ambicji, ewentualnie wiedzy i doświadczenia jeżeli odpowiada Ci praca w tej beznadziejnej firmie (widocznie u żadnego potencjalnie lepszego pracodawcy nie nadawałabyś się do pracy....no chyba, że do mycia kibli co najwyżej). I nie nazywaj BEZROBOTNYMI,LENIWYMI NIEUDACZNIKAMI ludzi, którzy zapieprzają za marne grosze w tej pseudo firmie, w której są przy okazji wykorzystywani i oszukiwani. Nie pozdrawiam Cię.

frajer
@Iza

ciekawe w którym sklepie jest takie łaskawe kierownictwo ja nie mogę się doprosić o zaległy urlop robią z ludzi niewolników rzadko się zdarza abym wyszła po 8 godzinach pracy raczej po 10 lub 11 a kierownik i tak jest niepocieszony że już wychodzę a o nadgodzinach ani premii nie ma mowy wyzyskiwacze to nie praca tyko niewolizm

misia
@frajer

Hey wam.Mam pytanie czy warto iść tam pracować?

Edzia

Witam nie wierzę w to co czytam pracuje w marcpolu ponad 10lat kierownictwo jest za pracownikami ,pracownicy sa doceniani za pracę i nawet chwaleni do prezesa Z urlopami nie ma zadnego problemu,jak kierowniczka widzi ze ktos źle sie czuje to zwalnia do domu.Nie wszystkie marcpole to obozy pracy

Tadeusz

Na sklepach brakuję towaru, czy coś się dzieję ? Wielu podstawowych produktów nie można już kupic.

Falkowski

Ja piernicze...czytam i nie wierze...tez mialem niewatpliwa przyjemnisc pracowac kilka dni w tej pseudo firmie...okolicznosci mojego zwolnienia byly podobne jak w twoim przypadku kolezanko...jakis szanowny i wielmozny pan prezes nie ma szacunku do ludzi i robi co chce i jak chce...kilka miesiecy szukalem pracy i sie udalo...dobra kasa...fajne stanowisko...niestety z czasem sam zauwazylem w jakie (usunięte przez administratora) wdepnalem...braki w inwentaryzacji....niejasnosci w fakturach...fikcyjne zakupy...fikcyjne wyjscia z magazynu...ale niestety nic nie moznabyo powiedziec....bo PAN PREZES....pracownicy bali sie tego pana jak ognia...robili co on kaze nawet jak nie bylo to zgodne z prawem...niezly syf...poniewaz nie jestem osoba ktora robi cos wbrew sobie nie dalem rady byc taka lajza ktora popiera zlodziejstwo i manipulacje...MARCPOL...niby marka a naprawde jeden wielki (usunięte przez administratora) na kolkach...amatorszczyzna...i brak poszanowania do ludzi...jeden typek ktory jezdzi bentleyem mysli ze kazdego mozna traktowac jak (usunięte przez administratora) sorry ale to nie te czasy...epoki sie panu pomylily...odradzam wszystkim kontakt z tymi mobberami...ja od tamtego czasu nawet zakupow w marcpolu nie robie...MARCPOL...DOBRE PO POLSKIE....nieuczciwosc....zlodziejstwo....kumoterstwo...przekrety....takie polskie

Oszukana

Witam. Czytam te wszystkie opinie i niestety muszę przyznać, że macie rację. Ostatnio sama przekonałam się co to jest za firma. Otóż na początku września tego roku aplikowałam do nich na stanowisko biurowe w magazynie. Był bardzo szybki odzew, że chcą mnie zatrudnić.Ponieważ od dłuższego czasu szukałam pracy to bardzo się ucieszyłam, że w końcu ją znalazłam. Wszystko pięknie, ładnie. Chcieli żebym zaczęła pracę jak najszybciej.Miałam zając stanowisko po osobie, która miała dostać awans. Prawie że stanęłam na głowie żeby wszystko szybko pozałatwiać. W środę załatwiłam sprawy kadrowe a w czwartek badania i w poniedziałek stawiłam się do pracy. To był 14.09. Podpisałam oczywiście umowę i zadowolona pracowałam sobie do piątku tj.18.09. Tego właśnie dnia zostałam zaproszona do pokoju kierowników, którzy poinformowali mnie, że jest im bardzo przykro ponieważ stało się coś czego się nie spodziewali i nie mieli na to wpływu. Otóż okazało się, że zarządzający tą firmą prezes czy ktoś tam zadecydował, że bodajże zlikwiduje jednak moje stanowisko pracy....Otrzymałam wypowiedzenie....ale tu jest najlepsza niespodzianka. Wypowiedzenie zostało sporządzone 16.09 czyli dokładnie 2 dni po podpisaniu umowy!!!!! Jaki więc był sens zawracać mi (usunięte przez administratora) kazać jak najszybciej wszystko załatwiać, jeździć do W-wy do Centrali i potem na badania ? Dodam,że jestem osobą mającą spore doświadczenie zawodowe i jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją, z takim brakiem szacunku dla innego człowieka,brakiem jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje decyzje a przede wszystkim z brakiem kompetencji!!!! Przecież zatrudnianie ludzi do pracy nie jest ZABAWĄ czy jakimś KAPRYSEM!! Dodam do tego, że w między czasie miałam telefony od innych firm z zaproszeniami na rozmowy kwalifikacyjne oraz telefon od kobiety, która chciała mnie już zatrudnić. Chcąc być fair wobec firmy wszystkim odmówiłam mówiąc, że szukanie przeze mnie pracy jest już nie aktualne. Ten pan, który zarządza tą firmą powinien się zastanowić czy oby napewno jest na tyle kompetentny, żeby dalej się czymś takim zajmować. Jak dla mnie ten epizod to jakaś totalna kpina i żart. Finał tej sytuacji jest taki, że odmówiłam rozmów u innych potencjalnych pracodawców oraz straciłam jedną pewną pracę. Straciłam też swój cenny czas oraz pieniądze na dojazdy. Osobiście czuję się najzwyczajniej w świecie OSZUKANA...bo to co zrobili to było właśnie nic innego jak zwykłe oszustwo. Także zastanówcie się czy chcecie podjąć tam pracę. Jak dla mnie jest to firma, która nie szanuje ludzi. I tyle w temacie.

Mag

Potrzebuję zasięgnąć opinii społeczeństwa na temat pogarszających się warunków pracy w dobie rosnącego bezrobocia. Ankieta skierowana do osób aktualnie pracujących, bądź obecnie bezrobotnych, ale podejmujących zatrudnienie w latach 2008 – 2013: http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/55d4981c73331 Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ;)

Janusz

Marcpol przestal placic dostawcom ,czy to początek końca. W sklepach brakuje towaru . Coś niedobrego dzieje się w tej Polskiej firmie z tradycjami

TK1985

Jeden wielki syf. Na w pólkach od cholery towaru który jest po dacie, a surówki świeże - nawet kilka dni po terminie są wykładane i "gotowe do spożycia" xD

Zdzich

Praca tam na początku była ok.. ale gdy zaczęto mi ucinać kasę bez powodu!.. płace były nie regularne.. to zrezygnowałem. i na koniec jeszcze obcięto mi połowe pensji! firma żenada!

Potwierdzam to co piszecie, wszystko się zgadza. Kierownicy i zarząd w centrali traktują ludzi jak śmieci, mobbing i upokorzenia pracowników są na porządku dziennym. Kierownicy zatrudnieni po znajomości nic nie potrafią, mają wymagania tylko w stosunku do innych...i te ciągłe krzyki, to nie jest firma do pracy, w takich warunkach nie da się pracować. Zero szacunku do innych.

ktosss

ZŁODZIEJE! OSZUŚCI! BEZMÓZGI! - MarcPol:)

laal

Nigdy w życiu! Żadne pieniądze świata nie są warte tych nerwów jakie tam są. Każdemu kto myśli o pracy w MP w biurze na al. wilanowskiej szczerze odradzam. Każdy dział działa od jakiegoś czasu w okrojonym składzie, zwalniają ludzi, przenoszą na sklepy, a w najlepszych przypadkach pracownicy idą na lewe L4 albo nowej pracy. jeśli ktoś chce się pośmiać z tej firmy to zapraszam, hahahah paranoja:) syf, kiła i mogiła.

niestety to wszystko co piszecie to prawda. polska firma z potencjałem, która nie potrafi go wykorzystać. o zarządzie - pani i pan prezes milczę. dyrekcja i kierownictwo makabra! to co dzieje się w centrali na wilanowskiej to istna masakra. mobbing, wyzyskiwanie, szydzenie z ludzi to codzienność. żadna osoba na ww stanowiskach nie posiada kompetencji. prości ludzie, którzy nie wiedzą czym jest zarządzanie i bawią się w firmę. radzę aby każdy kto bierze udział w rekrutacji do MARCPOL zastanowił się kilka razy...

Nie polecam. Pracuje już tam kilka lat i jest bagno... Obiecują wszystko a nic nie dają... Za takie pieniądze i ni dodatek wykorzystują pracownika... Każą robić ci wszystko nie zależnie od stanowiska... Jak tylko coś się znajdzie to od razy wypad.

Grego

czy ktoś ma wiedzę na temat obecnego płacenia wynagrodzenia pracownikom w sklepach, czy są płacone systematycznie? Do tej pory nigdy nie było kłopotów 10 to był 10 i za to trzeba zawsze szanować pracodawcę. Jak jest dziś z płatnością?

Zostaw merytoryczną opinię o Marcpol S.A. - Łomianki

• Jak się pracuje w Marcpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Marcpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcpol S.A.