Opinie o Marcpol w Mrągowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Marcpol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marcpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcpol w Mrągowo

Karol Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że przestaliście zaglądać na ten wątek pracowniczy?

nic Nowy wpis

Rzeczywiście stawki są adekwatne do powierzanych obowiązków, ale ciekawe jakich zarobków może się spodziewać specjalista ds. kadr i płąc. Może wiadomo czy wypłata jest terminowa? Dziękuje za odpowiedź.

justyn!!!!!!! Nowy wpis

Co do stawki to i ja bym chciał wiedzieć, też tak jak Ty szukam pracy. Podejrzewam, ze 1600 zł jest na okresie próbnym, a później podwyżka. Podobno gwarantują pracownikom możliwości awansu oraz rozwoju poprzez szkolenia oraz wysoki poziom zarządzania w oparciu o wzajemny szacunek i zrozumienie wspólnych celów

Patryk

w imieniu własnym chciałbym bardzo podziekować państwu za miła obsługe w dziale mięsnym w państwa sklepie w Mrągowie .W raz z małżonką byliśmy mile zaskoczeni podejściem do klijeta ze strony brygadzisty wraz z ptacownikami .Szkoda ze nie w każdym markecie pracuja tacy ludzie jak u państwa Jeszcze raz szczeże dziekujemy i życzymy dużych obrotow w nowym 2015roku Mrągowo

Brałeś udział w rekrutacji do Marcpol. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
xyz

dla mnie masakra. czy stoisko z pieczywem i ciastami w ogóle ktoś obsługuje? Panie na mięsnym zajęte rozmową między sobą, widząc klienta,który czeka dobre 5 minut i nawet nie podejdą, ani nikogo innego nie zawołają. co to ma być? co za obsługa? poprzednim razem pani "kasjerka" przy kasie-bezczelnie do klienta z uwagami o to, że nie ma drobnych... być może myśli, że jak człowiek starszy-to mu wszystko wolno. wybaczcie, ale na takim stanowisku szacunek do klienta to podstawa,niezależnie od tego czy klient ma lat 15 czy 40, czyż nie?

kol

ja pracuję od początku w markpolu inie narzekam ani na płace ani na kierownictwo jest super atmosfera na płace też nie narzekam wszystko to glupie plotki złośliwych ludzi

ufol

kiedy zamykaja ten sklep?Marcpol?

Kubik

Ja tam nie miałem problemów z zapłatą, zawsze było na czas, nawet co do minuty.

Bax1

Marcpol to syf , traktują ludzi jak śmieci , nie placą na czas , prosisz się o pieniądze jak żebrak , grafiki pracy w tej firmie to fikcja , dużo by wymieniać i wymieniać

Mili

A znajdź w Mrągowie miejsce gdzie płacą lepiej, to przeniosę się z Tobą.

kamila104

umowa zlecnie , brak szacunku dla pracownika, 4 kierowników do wydawania rozkazów, zarobki koszmarne:( nie polecam tam pracować...

Oczywiście sprzedawanie starego przeterminowanego towaru to jest normalka! Kierownicy zachowują się tak jagby mieli wszystko w (usunięte przez administratora), dla nich jest tylko ważne aby stary towar wypchnąć, żeby stany im się zgadzały i to na tyle z ich obowiazków. To ze jest syf, ptaki latają po sklepie(nie wiem jak jest teraz ale jak tam pracowałam to lataly wróble i gołębie!)to ich nigdy nie interesowało! Albo szczur biegający po szatniach i łazienkach! Tylko bylo słychać co jakiś czas krzyki jak która szczura zobaczyła i tyle, zero reakcji!! Ten ''wspaniały'' Marcpol o którym pisze mieści się na ul.Plac Żelaznej Bramy , za Halą Mirowską taki duży stary budynek. Jag by ktos mi nie wierzył to proszę się tam udać i popatrzeć w sufit czy nie widać gołabków siedzących sobie wysoko.

Jakie warunki oferuje Marcpol?

ja1980

o co chodzi z mrągowskim Marcpol-em?

@ja1980

Z tego co mi sie wydaje i co zauważylam to nie ma czegoś takiego jak pół etatu w tej firmie. Raczej wszyscy robili na pełen etat.

W tym Marcpolu w ktorym ja pracowalam , trzeba bylo latac i obslugiwac inne dzialy jak byla tak potrzeba, a dzialy świeże w sklepach Marcpol nie sa krótkie. Wiec jak ktoś chce isc do pracy do Marcpola na dzial swieży to trzeba sie z tym liczyć i mieć zdrowe nogi! A kasy większej nie płacą za obsługe 2 czy 3 dzialów. Tylko wtedy trzeba się (usunięte przez administratora) i tyle z tego sie ma! Nawet słowa dziękuje nikt nie usłyszy ani żadnej dodatkowej kasy nie zobaczy na koncie! Więc nie polecam tej firmy... także z innych powodów.

?

Ja byłam klientem tego "pseudo sklepu" wędliny były ok na początku jak otworzyli sklep później stare, śmierdzące bo myte kupiłam dzisiaj a jutro już do wywalenia bo się kleiły . Masakra!!!!!!!!!!!!!!!! No i kiedyś poleciałam do tego sklepu-bo mieszkam za płotem- kupić cytryny akurat było mi potrzebne kilka sztuk i tu szok! w takim wielkim sklepie są do wyboru tylko UWAGA 4 szt cytryn!!!! I do tego 2 z nich miękkie! Wyszłam i więcej już tam nie powróciłam i nie wrócę

nieznany

dosyć tego przestańcie pisać te głupoty nie da się już tego czytać jak się wam tam nie podoba to droga wolna zapraszam na bezrobocie (usunięte przez administratora)!

Po prostu JA

Litości... Dziewczyny proszę przecież to chore... Dorosłe a gorzej jak dzieci, bo one prosto w oczy walą... Śmieję się ,że bombę walnę... Ale jak mnie wkurzą to po prostu pójdę... Po co ten cały cyrk?

co was obchodzi czy ktoś gejem czy kimś innym!!! opanujcie się!!!! jesteście tacy mądrzy i wspaniali to zamieńcie się stanowiskami; a co do nowego kierownika to dla mnie jest wporzo; owszem musi się jeszcze wiele nauczyć w tym sklepie, ale to nie oznacza że można po Nim jeździć jak po łysej kobyle; każdy jest i wyłącznie człowiekiem; PRACOWNICY A SZCZEGÓLNIE KASJERKI/ lecz nie wszystkie/ OGARNIJCIE SIĘ, Was można szybko zwolnić i dojść która te bzdury wypisuje, istnieje takie cos jak numer IP i będzięcie skończone (usunięte przez administratora)

Czy ja cię obraziłam? Nie, więc proszę trochę kultury. Nie znasz mnie i nie masz prawa wypowiadać się na mój temat. Nie podoba mi się jak tu się nawzajem obrażacie i innych z którymi pracujecie ma codzień. Trochę więcej uśmiechu na twarzy a życie będzie lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcpol - Mrągowo

Marcpol