Feu Vert Polska Sp z o. o.

Opinie o Feu Vert Polska Sp z o. o.

Agnieszka

@zawiedziona a czy w Feu Vert Polska wytlumaczono Ci zaistnałą sytucję? Pomyłki zdarzają się wszędzie, ale dopiero to, jak cała sytuacja została wyjaśniona i rozwiązana - świadczy o polityce warsztatu wobec klienta.

Agnieszka

Czy w firmie istnieje możliwość realizowania stażu? To bardzo cenna informacja dla wielu młodych ludzi. Często to osoby, które zaczynaja karierę w firmie od stażu, zostają w niej najdłużej.

Agnieszka

@Zibi, gdzie znalazłeś takie informacje?

Rufus
@Agnieszka 06.03.2017 14:58
@Zibi, gdzie znalazłeś takie informacje?

Tu jest : http://motofaktor.pl/m/50,2/AKTUALNOSCI/Norauto-przejecie-sieci-warsztatow-Feu-Vert,6526.html

Zibi

Witam , Podobno FeuVert połączyło się z Norauto? Nie wiecie czy to prawda?

Kris

Jeśli potrzebujesz zdobyć duże doświadczenie to polecam pracę w FEU VERT. Kris

ilko

Pomyśl @sonic skoro w każdym ogłoszeniu u nich o pracę gwarantują umowę o pracę to kto by pozwolił na taki system pracy?

gość

A wiecie czy są teraz jakieś oferty pracy? Dziękuję

zarobiony

Dobra sprawa... he, he :)

Dan

Widzę, że poszukują mechaników samochodowych, dobra sprawa chyba

frghj

no w dalszym ciagu szukaja mechanika samochodowego w Warszawie wazna jest tutaj miedzy innymi umiejętność obsługi samochodów popularnych marek oraz doboru części samochodowych;wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie, doświadczenie na stanowisku mechanika

rudzielec-pudzielec

@dawid zakłąd?? a co to takiego???

mody

Pracowałem w Feu Vert parę lat i nie wygląda to tak jak niektórzy przedstawiają. Ci którzy nie wierzą w negatywne opisy będą mieli okazje się przekonać. Technik sprzedawca nie wyciągnie więcej jak 1800 netto na rękę (oczywiście plus premia od obrotu). Asystent kierownika to ma w granicach 3000 ale brutto. W warszawie może być lepiej, to jedyne miasto gdzie stawki są inne. Rotacja jest, bym powiedział średnia. Tylko w Łodzi się ludzie nie zwalniają, bo tam się potrafili wyluzować. Po okresie próbnym zaczyna się parcie na wynik. Zadania dla pracowników planowane są na pełne 12 godzin. Nie toleruje się stania więc przekłada się półki z towarem po to by potem znowu z nimi wrócić w to samo miejsce. Panuje zasada "zróbmy byle zrobić". Ktoś napisał że nie musisz się bać o przyszłość. Umowę na czas nieokreślony dostaniesz po paru latach. Na początek okres próbny 3-mce, a potem umowa na czas określony na 2 lata. Zwalnia się ludzi w godzinach 15-18. Niczego nieświadomi pracują, aż nie wezwie ich dyrektor budki i kierownik. Po wszystkim w asyście kierownika jest opróżniana szafka i na razie. Jak umowa dalej trwa to zwalniają Cię z obowiązku wykonywania pracy. Wylecieć można oczywiście za wszystko, ale największym przewinieniem jest własne zdanie. To szczególnie nie podoba się kadrze kierowniczej wyższego szczebla. Średni czas pracy technika sprzedawcy to 2 lata. Atmosferę tworzą twoi najbliżsi współpracownicy, bo przełożeni zapomnieli o empatii. Rzadko sie tam chwali ludzi, a szkoda. Czasem bardziej motywuje niz premia. To może trochę plusów Są szkolenia to fakt ale organizowane przez dostawców. Wewnętrzne szkolenia też są. Można zdobyć niemałe doświadczenie i wykorzystać je później. Pakiet socjalny - i dobry i zły. To przedpłacona karta na święta Bożego Narodzenia. I tylko na święta. Pracuje się po 12 godzin 6 dni w tygodniu. Niedziela tylko 8. Jednym to pasuje innym mniej. Co do grafiku można się dogadać. Nie chce oczerniać tej firmy tylko rzetelnie o niej opowiedzieć Jeśli ktoś ma jakieś pytania niech je napisze w odpowiedzi, postaram się na nie odpisać.

Sonic
@mody 28.06.2016 07:51

mody jak wygląda grafik ? bo z pracą 7 dni w tygodniu gdzie od pon-sob 12 h a w niedziele 8 nie potrafię sobie tego wyobrazić. Niedziela mi jakoś burzy wszystko.

Feu Vert Polska Sp z o. o.
pracodawca
@Sonic 09.10.2016 22:31

Szanowny Panie, wszyscy nasi Pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę. W związku z tym obowiązują ich normy czasu pracy przewidziane przepisami. Pracujemy w równoważnym systemie czasu pracy, co oznacza że możliwa jest zmiana 12 godzinna 3-4 razy w tygodniu. Pozostałe dni to dni wolne od pracy.

dawid

No dużo firm szuka mechaników ,faktycznie to nie nowość,ale wazne jest by wybrać taki zakłąd by zarobki były adekwatne do wykonywanej pracy, zastanwiam sie ile oni oferują jakie jest wynagrodzenie i czy to pełny etat?

łysy

Jest OK :)

akka

@rudy wszystkie szukają ale njie wszyustkie przykładowo dają umowę o pracę i bogaty pakiet socjalny.

Chudzielec

"biu" - idź i zapytaj :)

biu

a to już zwykłe prawo jazdy nie wystarczy?:/ ale przynajmniej skoro już mają tak wysokie wymagania to w zamian za to mogę pracownikowi sporo zapewnić, np. bogaty pakiet socjalny i mo zliwość rozwoju zawodowego - tylko ciekawe co dokładnie oznacza ten "rozwój"

rudy

teraz wszystkie firmy szukają mechaników.. żadna nowość.

werf

ale oni przeciez szyjaha teraz pracownikow na przyklad mechanika samochodowego w Warszawie wymagane jest miedzy innymi doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego; umiejętność obsługi samochodów popularnych marek oraz doboru części samochodowych

Sayan

Trudno się nie zgodzić z kolegą Dar, że minimalna rotacja jest ważna, każdy chce się przecież czuć szanowany i bezpieczny w miejscu pracy i nie chce się stresować że z dnia na dzień go zwolnią. Jednak o czymś takim można tylko pomarzyć w tej firmie, na stronach z ogłoszeniami o pracy co chwilę kogoś szukają. Ogloszenia są zamieszczane na darmowych portalach co dodatkowo pokazuje że oszczędności na pracowniku zaczynają się już na etapie rekrutacji.

Dar

Brak rotacji to jest zawsze jeden z największych plusów, znaczy no nie zawsze tak do końca, ale poznana i zgrana ekipa to jest to coś co trzeba przeżyć

BRUM

Generalnie to taki mcdonald pracujesz zdobywasz doświadczenie zwalniasz się.

nemo

Hejt i tyle "Andrzeju"! :)

Andrzej

A co sądzicie na temat negatywnych opinii o feu vert?

luck

POTWIERDZAM

zadowolony

Można zdobyć SUPER doświadczenie.

zenet

tyle dają

eryk

do chętny, płacą w zależności od doświadczenia i zaangażowania 1600 - 1700 netto można ugrać

chętny

Ile zarobi sprzedawca? Dzięki za odpowiedź.

kartofel

Jest super więc o co ci chodzi

madzia

"zawiedziony" ma rację - ŻENADA,Ż-E-N-A-D-A!

max

tia, hejt jest wszędzie jak radio maryja he,he,he

adam

niestety szybko znajdują ludzi do pracy i trudno jest się załapać. Ale warto próbować

zawiedziony

Widzę, że wiarygodność tego forum jest znikoma.. Można śmiało kogoś oczernić bądź przedstawić w różowych kolorach :) Takie nasze polskie "bagienko". A gdzie rzetelna informacja o pracodawcy..

olla2

Pracuję w Feu Vert około roku czasu. Jest sporo pracy - to prawda, ale atmosfera panująca wsród Koleżanek i Kolegów jest super!

pracuś

Bardzo dobry, wiarygodny pracodawca. Wynagrodzenie zawsze na czas, polecam!

bmkkk

ja też polecam filie w katosach, bardzo profesjonalna naprawa. Widać że dobrzy fachowcy tam pracują

nissanka

@ilko rozmawiałam z nim przez 10 minut i to mi wystarcza, więcej nie mam ochoty z nim rozmawiać

ilko

hehe @nissanka to Pan Dyrektor też naprawiał auto? Bo widzę, że zdążyłaś go dobrze poznać skoro takie zdecydowane opinie piszesz

nissanka

Polecam filie w Katowicach - wczoraj byłam naprawić samochód i pomimo opinii niektórych klientów, mocno się zaskoczyłam. Dobra diagnoza usterki i sprawna naprawa. Pan Mechanik taki wysoki - wszystko jasno i spokojnie mi wytłumaczył, co nie jest łatwe kobiecie - ale Pan ma dużą cierpliwość :-) Widać że mechanik zna się na swojej pracy i ma wiedzę, szkoda tylko że Pan Dyrektor jej nie ma - mało kompetentna osoba. Pomimo osób decyzyjnych - polecam naprawę samochodu u wysokiego Pana Mechanika z brunatnymi włosami. Pierwszy mechanik który zna się na swojej pracy.

Salome
@nissanka 05.05.2016 12:11

Feu Vert Katowice - ty to nissanka fora pomyliłaś he, he O pracy tu piszemy, o pracy. Swoje drobnomieszczańskie wywody to pisz w pamiętniku!! :D

kapka

nie mam pojęcia kto i skąd wyciągnął takie zarobki.. Zazwyczaj na stanowisku sprzedawcy zarabia się taką a nie inną podstawę, a to mnie wcale nie dziwi szczerze mówiąc

Rpman

Ta...skąd bierzecie te zarobki? Byłem na rozmowie w filii Katowice jakiś czas temu i zaproponowano 1300zł za sprzedawcę do ręki a rozmowa była przeprowadzona tak od niechcenia.

odp
@Rpman 01.04.2016 11:19

o co pytali?

Mocarz
@Rpman 01.04.2016 11:19

FEU VERT KATOWICE- zarobki są ok! Jeśli przyjmują cię po szkole piekarskiej , uczą od podstaw standardów, procedur, a ty tylko rogale umiesz piec to co się dziwisz??? Znam osoby tam pracujące i wiem dobrze, że minimum to 1700 netto. Jeśli się naprawdę starasz to dostaniesz z czasem więcej. Nie pisz głupot skoro nie znasz realiów.

kfo

Dużych rotacji w tej firmie niestety nie ma @erre, ponieważ tamte ogłoszenia to chyba rok temu były. Dają umowę o pracę na czas nieokreślony, stąd też sami pracownicy się nie zwalniają

baristan
@kfo 19.03.2016 20:40

jakby chcieli odejść i byłoby im źle to by po prostu to zrobili także też nie przesadzajmy , że tu jest tak najgorzej. Ludzie też chętnie aplikują na mechaników samochodwych

erre

@jjj teraz nie maja zadnych ofert w zadnym miescie..ale jakis czas temu rekrutowali np. na mechanika samochodwoego wiec jest szansa ze znow cos sie pojawi

jij

W mieście Kraka szukają dyrektora oddziału?

kawarz1

Wydaje mi się, że ta oferta pracy nie jest już aktualna @tpiko, ale zawsze warto próbować na coś aplikować bezpośrednio u nich. Wiecie jakie są średnie zarobki? Podobno miały się pojawić podwyżki. Pozdrawiam

tpiko

odnośnie zmian na pewno można się dogadac, ale pewnie też można na cały dzień przyjśc wydaje mi się. Jako mechanik samochodyw jest oferta, od niedawana bo 12 lutego dodana.

Pitbull

Netto? I jak atmosfera w firmie ? I jaki system zmianowy bo otwarte od 8 do 20.

katys

Nie widziałem tego ogłoszenia, no ale jeśli jest to stanowisko asystenta kierownika to na pewno warto jest spróbować, zarobki zapewne są bliskie 3000 złotych.

Pitbull

Witam, pojawła się oferta na stanowisko asystenta kierownika w placówce w Katowicach. Warto aplikować ? Może ktoś mi przybliżyć warunki pracy ?

Zostaw opinię o Feu Vert Polska Sp z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feu Vert Polska Sp z o. o.