Opinie o Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o.

mma

nie polacam pracowałem tam kilka wiosen nie zarobisz więcej jak 2300zł brak możliwości na podwyżkę brak szkolen

muminek
użytkownik zarejestrowany

hej. nie wiecie może czy firma aktualnie prowadzić rekrutację?

Ania

Witam, jest ktoś w stanie podać ile można zarobić na dziale sprzedaży mniej więcej na rękę bo myślę żeby wysłać aplikację z góry dziękuję za pomoc.

@Ania 10.08.2015, 13:52

Wart wysłać. Firma stabilna, dbająca o pracowników. Szkolenia, umowa o pracę. Zarobki od 2000netto. Wszystko zależy od umiejętności. Super atmosfera. Ludzie pomagają sobie, zgrana ekipa.

OZIM

nie polecam 1500zł za 160godzin brak możliwości rozwoju

Zostaw opinię o Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o.