Feu Vert Polska Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Feu Vert Polska Sp. z o.o.

leon

Obecny dyrektor w SZCZECINIE wymagający??? He, he, he dobre :D DDD , naprawdę dobre :DDDDD!

gagregacik

nareszcie normalnie i po ludzku, atmosfera super nie ma dymu o pierdoły, dyrektor wymagający ale sprawiedliwy rufny gość. jak problem to koledzy pomagają. dają ciuchy swoją szafkę, opiekę medyczną dwie premie, na świeta kartę kredytową.

Rafał
@gagregacik 24.01.2017 12:27

no to ładnie Ci Wojtek głowe porył. Dostałeś 200 pln i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liżesz lizusie. A gdzie moje wycieraczki które mieliście wymienić????

gortat

nowy dyrektor jest super, poprzedni to poraszka.......

Zostaw opinię o Feu Vert Polska Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feu Vert Polska Sp. z o.o.