Opinie o Silver Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Silver Center Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Silver Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silver Center Sp. z o.o. w Warszawa

Kasia Nowy wpis

szukam firmy gdzie będę mogła mieć umowę o prace i stabilne zatrudnienie, uważacie ze to dobre miejsce ? Bo widziałam ich oferty

Moron Nowy wpis

Silver Center wydaje się być mocno europejską marką, która jest w stanie zaoferować wiele swoim pracownikom, nie wiem tylko czy Polacy nie są traktowani po macoszemu.

romek Nowy wpis

a gdzie konkrenie mieszkasz nieopodal ich? i co to ma wspólnego w sumie z ta firmą, bo nie za bardzo rozumiem? mam nadzieje tylko, ze jakieś konkretne oferty będa od nich, bo tez juz prawie drugi miesiąc szukam pracy i nie wiem czy opłaca mi sie tutaj pracowac, jak sprawa z nadgodzinami wygląda dokąłdnie?

Buka Nowy wpis

Ludzie uważajcie na tą firmę i omijajcie ją wielkim łukiem. Chyba, że chcecie pracować za darmo...

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko szkolenie z możliwością odbycia płatnego stażu w firmie Silver Center Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.

aa - 2012-03-20 15:09:38 wiec jak to wkoncu jest? Wyplacalni? Jak atmosfera? W czwartek mam szkolenie, wiec nie chce marnowac czasu, a potrzebuje pieniedzy;)Szkolenie ? jakie szkolenie "aa" !!! niby kto takie przeprowadzi 20 latka ? czy panie kierownik, które nie wiedzą o co w tym chodzi? Gdyby firma dbała o jakość i profesjonalizm zadbali by o dobrych kierowników dobrze opłacanych a tak kierownik za minimalną płacę ? ha ha ha ha weeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!

Jogi

Odradzam pracę w tej firmie!!! Po pierwsze kadra kierownicza nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy i zarządzaniu, nie dostałem wynagrodzenia za pracę, warunki pracy są tragiczne a najlepszy jest pokój kadry kierowniczej w kuchni ha ha ha. Żenada !!!!

...

Świetna reklama firmy :-)

Najlepszy Kurier Andrzej Radek

Jeżeli kurier wyrabia się z umowami to ma czas żeby po siedzieć na necie i czytać wasze smętne komentarze. Kolejny plus pracy w tej firmie. A widzę ze znalazł się kolejny anonim bez odwagi. Brak słów dla tchórzy. Zamiast się wypowiadać na forum w negatywie, zajmij się pracą jeżeli ją masz. pozdrawiam.

TeleLudkaWeronika

Zdecydowanie popieram Andrzeja ja też jakoś kłopotów z kasą nie miałam z resztą tak jak już wcześniej to napisałam pracuje 2 miesiące i muszę was rozczarować jakoś do tej pory nikt mi tu krzywdy nie zrobił... Więc dodatkowych powodów do sensacji wam nie dostarczę... Pozdrawiam cieplutko Weronika (w całym silver... pracuje tylko jedna więc nie muszę pisać nazwiska)

beti

Najlepszy Kurier Andrzej Radek - 2012-04-19 21:06:22 Mam cywilną odwagę się podpisać. Nie rozumiem osób które potrafią {tylko} dużo pisać. Jestem kolejną osobą która pracuję w tym tak zwanym (piekle) już ponad miesiąc. W porównaniu do prymitywów wylewających swoje żale na tym forum. Jestem osoba obiektywną która nie staje po żadnej stronie. Odnośnie kadry zarządzającej jeżeli osoba ma chwile po skończonych zajęciach i idzie na papierosa..... Nie widzę nic złego w tym.... Osoba która pisze tutaj chowając się pod kilkoma nickami jest po prostu zazdrosna o to ze jej w życiu tak się nie układa jak u pani prezes. Wiadomo ze jak w każdej firmie pani prezes nie jest od ploteczek tylko od zajmowania się i kierowania całym interesem. Dlatego osiąga postawione przed sobą wymogi w firmie. Dobrze nie przedłużajmy dłużej kwestia umowy i płatności. Wypłatę miałem jedenastego no tak spóźnili się racja, czy to minus ??? Nie! Po prostu 10 mnie nie było w pracy. A pani prezes dzwoniła do mnie 9 czy będę 10 bo jest wypłata. Jeżeli osoba jest oddana pracy i spełnia oczekiwania pracodawcy to nawet w najgorszej pracy jest okres wypłaty. Zachęcam do pracy potrzebny mi kurier żeby pracował ze mną ponieważ jest dużo pracy i bd zarobki wystarczy chciec:) pozdrawiam podpisze się jeszcze raz Najlepszy Kurier Andrzej Radek żeby pokazać ze jest jakaś część osób która nie boi się swoich wypowiedzi....Jeszcze nie ma upałów a ty już porażenia dostałeś .Pracowałam tam i w te brednie poprostu nie wierze . Pewnie prezes błagała żebyś 10 raczył odebrać wypłate , ale ty nie zrobjłeś tego . NIE POLECAM ZASTANÓWCIE SIĘ PRZE WEJŚCIEM DO LOKALU 33

Najlepszy Kurier Andrzej Radek

balas

hahahahaha. :) śmieszni jesteście. Jak byście popracowali chociaż miesiąc to byście wiedzieli że można zarobić na prawde fajne pieniądze wystarczy dać jakie kolwiek minimum i podpisać te 3 umowy dziennie PRZYNAJMNIEJ. jak ktoś jest rozgarnięty i na prawde przyszedł do pracy a nie po to żeby sie [usunięte przez administratora] to doskonale o tym wie, ja nie powiem złego słowa o tej firmie bo wyrabiam ponad norme nawet i za wszystko mam płacone co do złotówki i zawsze na czas. ALE JA PRACUJE może to dlatego.. ;) LENIE! Śmieszni jesteście bez kitu :) Nie sugerujcie się "świerzaki" tymi komentarzami bo to piszą ludzie którzy zostali zwolnieni albo słabi psychicznie. :) Jak ktoś potrafi czytać to by sie doczytał na umowie co do płac i nie było by zdziwienia. :))) cofnijcie się lepiej do szkoły podstawowej przypomnijcie sobie jak sie czyta pisze i uczy na pamięć kilku zdań. Pozdrawiam wszystkich nieudaczników do zobaczenia w tesco albo podziemnych fast foodach :)))

Olka

Nie chcę się wypowiadać bo byłam tylko na rozmowie w tej firmie ale tam już przed samym wejściem śmierdzi oszustwem. Co do rozmowy to przywitała mnie pani żująca gumę. Niestety ta guma nie zabiła zapa (usunięte przez administratora) alkoholu. Zero jakich kolwiek merytorycznych pytań. Moim zdaniem przyjeli by każdego. Teraz jak to czytam to jestem wdzięczna tej pani która mnie odstraszyła :-D Zresztą cały lokal nie jest stworzony do sali sprzedaży. Każdy normalny i kumaty wiedział by na samym początku że coś jest nie tak. Niestety dla mnie się liczy pierwsze wrażenie i profesjonalizm dlatego NIEDOSTATECZNY

aaaaaaaaaaa

Boze co to ma byc,wszedzie o tej firmie same negatywy pisza, cos musi byc na rzeczy :(

asd

zgadzam sie. Wszyscy madrza sie, bo anonimowi. Skoro Was tak skrzywdzili dlaczego sie nie podpiszecie..? Gdyby mnie pracodawca wydymal na gruba kase i zaczal bym mu cisnac wolalbym zeby wiedziac od kogo mu sie dostaje. Wiecej odwagi.

teleludka

przykro mi ale nie jestem supervisorem..tylko 1 z 3 osob ktore pracuja tu od poczatku firmy..a co do czyjegos komentarza to nauczcie sie czytac ze zrozumieniem..napisalam ze zaczynalam od sluchawek a teraz jestem juz liderem...do supervisora jeszcze mi daleko..przynajmniej pare lat pracy w telemarketingu..a jesli juz w ogole macie zamiar cos pisac to piszcie prawde a nie cos co uslyszeliscie od znajomego kolezanki ktora niby tu pracowala...i jesli jestescie tacy madrzy i odwazni to czemu sie nie podpiszecie?latwo jest pisac bzdury pod nickiem?troche odwagi cywilnej..podobno jestescie dorosli...

TeleLudka

Ludzie jesteście żałośni jak ktoś uczciwie pracuje to zarabia ja 10 dostał ma drugą wypłatę i muszę was rozczarować dostałam tyle ile mi się należało. I dodam jeszcze iż umowę również posiadam i podpisałam ja po 3dniach pracy. To tyle co mam do powiedzenia.

pytajnik

A ja się tak zastanawiam... Czy Ci cały Superwajzorzy (czy jakoś tak) coś zarabiają. Może oni pracują i łudzą się że coś zarobią, a także nie mają umowy. A może są w zmowie z mocarną panią prezes. Kurdę, chyba także zostanę ty super-czymś. Teorię znam więc mogę szpanować. Muszę tylko zacząć palić i plotkować. Mokrego Jaja dla całego tego Center na 3 piętrze! Mua ;*

Ja bardzo Cię przepraszam ale my nie mówimy o 2-3 dniach... Ale o tygodniach ... Po to jest stawka godzinowa żeby wypłacić za przepracowane godziny. W przypadku 3 tygodni jest to 855 zł netto !!! (same godziny, 15 dni pracy po 6 godzin) Poważny pracodawca wypłaca takie pieniądze albo daje jasno sformułowane umowy. Oni nie mają nic wspólnego z poważnym pracodawcą. Jeśli jesteś kandydatem na pracownika (a zakładam że jesteś kimś od nich, ale ok) to napewno nie miałbyś chęci robić im prezentów za 855 zł. WNIOSEK JASNY JEŚLI SZUKACIE PRACY TYLKO PO TO ŻEBY TA PRZYTULIŁA SOBIE 855 ZŁ PRZY TYM JAK WY MUSICIE SIĘ UTRZYMAĆ TO ZAPRASZAMY NA OCHOTE Mi to jest rybka bo mam pracę. Umowę podpisałem w pierwszy dzień, zarabiam i mam to gdzieś. Ze stratą pieniążków się pogodziłem. Piszę tylko dlatego żeby potencjalni kandydaci potrzebujących pieniędzy nie dali się oszukać jak ja. A wy możecie sobie tutaj robić szopki dalej wypisując kłamliwe posty jak to u was jest wspaniale - tylko po to żeby żerować na młodych ludziach poszukujących pracy. Zarób normalnie a nie oszukujesz i kradniesz. Wesołych świąt wszystkim :-) I wam oszuści też :) Bo to do was wróci w różnej postaci. Może was ktoś oszuka, może okradnie, może narobi szkód, może wam zamkną ten (usunięte przez administratora) , może nałożą duże kary, a może spotkasz kiedyś na ulicy kogoś kogo oszukałaś i postąpi z tobą tak jak powinien .... Nie wiem... ale życzę spokojnych świąt... POKÓJ !

KU PRZESTRODZE

qwerty - 2012-04-05 14:20:23 Niestety większość wpisów nie pozytywnych wstawiają ludzie, którzy przepracowali kilka dni, jeśli można w ogóle nazwać to pracą. Żyjecie w swoim świecie, gdzie chcecie kasę za kilka dni pracy. Niestety realia są inne i musicie się obudzić! Przepracuj miesiąc z wynikami to dostaniesz kasę, chyba proste. Co do umów są od razu, jeśli chodzi o szkolenie to do sprzedaży tego projektu nie trzeba 2tygodniowych szkoleń. Pozdrawiam niezadowolonych, niech znajda prace gdzie płacą codziennie! Jeżeli pracowało się w lutym a kasy do tej pory nie ma to znaczy że coś jest nie tak PRAWDA a poza tym sam sobie strzelasz samobója bo jasno dajesz do zrozumienia że jak się pracuje kilka dni w moim przypadku 2 tyg to kasa się nienależy ha ha ha Brawo za wybitny wpis, na prowincje lepiej wracaj krowy paść a nie do warszawy robić w h..ja normalnych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Silver Center Sp. z o.o. - Warszawa

Silver Center Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Hoża 86 lok. 410
    00-682 Warszawa