Opinie o Silver Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Silver Center Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Silver Center Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silver Center Sp. z o.o. w Warszawa

Powyżej bardzo przydatny post dla osób wybierających się do tej "firmy" z gazetami w oknach :) Wynika z niego że stawka godzinowa jest dla mydlenia oczu. Jeżeli nie przepracujesz pełnego miesiąca z WYNIKAMI (to pojjęcie określają właściciele według własnego widzimisie) to nie dostaniesz pieniążków za przepracowane godziny - MIMO STAWKI GODZINOWEJ! Usługi telefoniczne bez szkolenia? a regulamin? a dokladne oferty? a wszystkie stawki? a warunki wykonania umowy? Gdybyście mieli kiedykolwiek cokolwiek do czynienia ze sprzedażą przez telefon wiedzieli byście że jeśli klient nie jest poinformowany to nie kupi. Dlatego nie macie wyników. Pisząc tu tylko robicie z siebie pośmiewisko...

qwerty

Niestety większość wpisów nie pozytywnych wstawiają ludzie, którzy przepracowali kilka dni, jeśli można w ogóle nazwać to pracą. Żyjecie w swoim świecie, gdzie chcecie kasę za kilka dni pracy. Niestety realia są inne i musicie się obudzić! Przepracuj miesiąc z wynikami to dostaniesz kasę, chyba proste. Co do umów są od razu, jeśli chodzi o szkolenie to do sprzedaży tego projektu nie trzeba 2tygodniowych szkoleń. Pozdrawiam niezadowolonych, niech znajda prace gdzie płacą codziennie!

Nowe zasady: po przyjsciu do pracy dodaj pozytywnego posta na forum :)

ziomuś

no nie wiem, nie wiem.... Pracuje tu od 2 tyg, umowe dostalem po 2 dniach, z tego co teraz widze ludzie na szkoleniu dostaja odrazu tzw "umowy szkoleniowe". Atmosfera jak atmosfera... Jest okej ;) A praca? Jak to praca... nie kazdemu moze odpowiadac telemarketing. A co do wyplaty to niestety nie jestem w stanie Wam powiedziec, bo dopiero pracuje 2 tyg :) mam nadzieje, ze beda fer wobec mnie, bo ja wobec ich jestem :) I nie jestem zadnym trenerem prezesem, zwyklym pracownikiem. Pozdrawiam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko szkolenie z możliwością odbycia płatnego stażu w firmie Silver Center Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
plm

Ja pracowalem tam kilka dni ,umowy nie dostałem jak się spytałem o umowe to mni powiedziano że nic w niej ciekawego nie ma i kasy też nie dostałem , a te szkolenia to wielka śsiema (nie było żodnego)przez dosłownie 15 może 20 min. dwie dziewczyny które tam pracowały pare dni dłużej przekszykiwały się to znaczy jedna szkoliła a druga ją poprawiała że mówi źle że to jest inaczej i dla wyjaśnienia nie była to żatna z trenerek bo one tym się nie zaimują one to prawda pija kawe , palą papierosy i sprawdzają co pisze na forum . Jeszcze jedno na drzwiach nie ma żadnego szyldu drzwi są zamknięte a okna zaklejone gazetami atmoswera do bani .NIE POLECAM A TE POZYTYWNE POSTY TO ROBOTE PANI PREZES I TRENERÓW

aaaaaaaaa

Prezes - 2012-04-03 18:03:40 Witam wszystkich zainteresowanych a zwłaszcza tych, którzy oczerniają moich pracowników, moją firmę i mnie zapraszam do mnie to sobie to wyjaśnimy, porozmawiamy o tym co kogo boli. Przede wszystkim jednak chciałabym ostrzec tych, którzy wybierają się do nas i mają wątpliwości, że większość tych wpisów robią rozżaleni byli pracownicy, którzy po prostu nie nadawali się do pracy w call center ,ponieważ moje małe wymagania ich przerosły. Wszystko jest wyjaśniane na rozmowie rekrutacyjnej, a następnie macie Państwo jeszcze niezobowiązujące 3 dni szkoleniowe. Jeśli chodzi o wpis Pani Przekręty to po pierwsze nie było u nas ŻADNEJ inspekcji pracy, więc nie wiem skąd te wymysły. Gratulację za wyobraźnię! Po drugie nazwa mojej firmy jest znana wszystkim pracownikom, a to że w głównym PKD mam działalność brokerów ubezpieczeniowych to żadna zbrodnia, ponieważ moja firma działa w wielu branżach i jedno nie koliduje z drugim, więc tym kompletnie nie rozumiem tego oburzenia. Gdyby moja była firmą krzak to na pewno nikomu nie dałabym umowy o pracę i raczej nie podałabym swoich prawdziwych danych, a tak można mnie sprawdzić. Poza tym o jakich wypłatach tu mówimy skoro tylko kilka osób pracuje tu od początku i nie mają problemów z zapłatą. Natomiast co do reszty zespołu to nie mają na razie o czym mówić, ponieważ jeszcze nie przepracowali pełnego miesiąca rozliczeniowego. Jeszcze raz gratuluję wyobraźni oraz przypominam, że w każdej chwili mogę wszystko wyjaśnić.Witam Panią Szefową (na szczęście byłą!). Kłamie Pani jak z nut, ale przecież w profesji telemarketera to normalka.Ciekaw jestem kiedy w końcu mi Pani zapłaci...

Pracowałem tam kilka tygodni, niestety umowę którą dostałem łaskawie po kilku tygodniach mogłem sobie tyłek podetrzeć. Moment podisania umowy był odwlekany w czasie, a kiedy ją już do stałem to żal... Sam ołówkiem napisałbym lepszą. Zero szczegółów, rzeczy które były na rozmowie kwalifikacyjnej. Tam nie da się zarobić. Niby to nowe biuro, ale już poszło w śladu tych starych. NAPRAWDĘ, SZCZERZE NIE POLECAM!!!!!!! LUDZIE NIE IDŹCIE TAM!!!!!!!!!!!!!

KU PRZESTRODZE

asd - 2012-04-04 21:57:53 Przekręty - 2012-04-04 19:25:38 Po 1 - nie pracowałeś a pracowałaś Po 2 - nie narzekam tylko ostrzegam bo przesadą jest żerowanie na młodych ludziach którzy sami się utrzymują Po 3 - po trzech tygodniach należą się jakieś pieniądze już MAŁO TEGO... ZA KAŻDY PRZEPRACOWANY DZIEŃ JUŻ SIĘ NALEŻĄ Po 4 - piszcie co chcecie ale UMOWY NIKT NIE DOSTANIE Po 5 - skoro tak postępujecie to szkoda mi nawet czasu na odpisywanie wam Po 6 - kończę z wami już ten temat i uciekam. Powodzenia w zarobkach :)hmm... nie chce byc zlosliwy... ale jezeli pracujesz bez umowy 3 tyg, to az sie prosisz zeby Cie oszukac. Mam nadzieje, ze na przyszlosc bedziesz mniej naiwna.Zastanów się co Ty wogóle piszesz to że prezes i cała reszta mają w [usunięte przez moderatora] pracowników i cały czas zwodzą ich mówiąc że umowy dostaną tzn że to pracownicy nie są w porządku ? mało tego najlepiej nazwać kogoś naiwnym ! a za co ? za to że chce uczciwie pracować. Pocieszające jest tylko to że na krzywdzie innych nic dobrego niezyskacie a wręcz przeciwnie wróci to do Was !!! a dlaczego ? Bo takie jest ku..wa życie. Ehh na takie podejście brak mi słów WIDAĆ ZACZYNA SIĘ ZALEWANIE FORUM POZYTYWNYMI OPINIAMI PRZEZ PRACOWNIKÓW CALL CENTER Z SILVER CENTER

asd

KU PRZESTRODZE

[usunięte przez moderatora] m.ć czemu ja kilku laptopów nie wyniosłem z tego "call center" przecież nawet nie mieli by moich danych ha ha ha ,mam nadzieje że inni oszukani tam obecni nie popełnią mojego błędu :)))

asd

Przekręty - 2012-04-04 18:05:43 No widzę że pani prezes dodała nowe zadania dla kierownictwa :) Piszemy pozytywne opinie żeby złapać kolejnych (usunięte przez administratora) to dostaniecie premię :) ha dobre :) Weźcie się nie ośmieszajcie wyzyskiwacze !! Co do postu o cwaniactwie: Czyli uważam że to wy oceniacie kiedy ktoś wg was pracuje i kiedy powinien dostać kase :) Super :) WIĘC LUDZIE IDŹCIE DO TYCH [usunięte przez moderatora] DO PRACY MOŻE WAS ZALICZĄ DO GRUPY OSÓB KTÓRA PRACUJE :) BO ONE CIĘŻKO PRACUJĄ PALĄC PAPIEROSY, PIJĄC KAWKE I PLOTKUJĄC :) I DOSTAJĄ ZA TO WASZE PIENIĄDZE :) SUPERANCKI BIZNES :) DO OSÓB SZUKAJĄCYCH PRACY: SAMI WIDZICIE JAKIE TU SĄ OPINIE I KTO PISZE POZYTYWNE. CZY TO JEST PRZYPADEK ŻE AŻ TYLE OSÓB NAPISAŁO ŻE ICH OSZUKANO? MACIE WYBÓR IŚĆ NA SZKOLENIE BĄDŹ ROZMOWE DO NICH I ZA MAX MIESIĄC (ZASADA PRACUJESZ MIESIĄC ZWALNIAJĄ CIE, NIE PŁACĄ, ZATRUDNIAJĄ NASTĘPNYCH NA MIESIĄC) DOŁĄCZYĆ DO GRONA OSZUKANYCH NA TYM FORUM ALBO IŚĆ DO NORMALNEJ PRACY GDZIE WAM ZAPŁACĄ. OMIJAJCIE WIELKIM ŁUKIEM MAŁE CALL CENTER OTWORZONE PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ W WYNAJĘTYM MIESZKANIU.no dobra. A pracowales miesiac ze Ci nie zaplacili? Bo znam tylko pare osob ktore pracuja caly miesiac i nie narzekaja...

tez mnie oszukali ale takie przekomazanie sie nic nikomu nie da idzcie sobie sprawdzcie was tez przekreca i sie nauczycie na swoim bledzie przeciez zaraz usiada wlasciciele i wszyscy ktorym cudem jeszcze mydla oczy i zaspamuja forum oszukanymi pozytywami dla mnie koniec tematu a wam [usunięte przez moderatora]

Przekręty

MACIE IDEALNY PRZYKŁAD KTO PISZE POZYTYWY: Asystent:) napisał o " (usunięte przez administratora) nych forach" Ku przestrodze skomentował to w swoim poście KTO ODPOWIEDZIAŁ ku przestrodze? TELELUDEK :) Dziewczyny podczas kawy i papieroska zapomniały zmienić Nicki po wcześniejszych postach :) Skoro te pozytywy są od innych osób to nie wystawiły pozytywnej oceny ? Bo z jednego IP można wystawić tylko jedną ocenę :) A oni zapewne mają stałe IP. Zresztą nawet jak dynamiczne to te mało inteligentne osóbki nie dadzą rady zmienić :) Czołem pani prezes :) Pozdrawiam M.

Przekręty

No widzę że pani prezes dodała nowe zadania dla kierownictwa :) Piszemy pozytywne opinie żeby złapać kolejnych (usunięte przez administratora) to dostaniecie premię :) ha dobre :) Weźcie się nie ośmieszajcie wyzyskiwacze !! Co do postu o cwaniactwie: Czyli uważam że to wy oceniacie kiedy ktoś wg was pracuje i kiedy powinien dostać kase :) Super :) WIĘC LUDZIE IDŹCIE DO TYCH OSZUSTÓW DO PRACY MOŻE WAS ZALICZĄ DO GRUPY OSÓB KTÓRA PRACUJE :) BO ONE CIĘŻKO PRACUJĄ PALĄC PAPIEROSY, PIJĄC KAWKE I PLOTKUJĄC :) I DOSTAJĄ ZA TO WASZE PIENIĄDZE :) SUPERANCKI BIZNES :) DO OSÓB SZUKAJĄCYCH PRACY: SAMI WIDZICIE JAKIE TU SĄ OPINIE I KTO PISZE POZYTYWNE. CZY TO JEST PRZYPADEK ŻE AŻ TYLE OSÓB NAPISAŁO ŻE ICH OSZUKANO? MACIE WYBÓR IŚĆ NA SZKOLENIE BĄDŹ ROZMOWE DO NICH I ZA MAX MIESIĄC (ZASADA PRACUJESZ MIESIĄC ZWALNIAJĄ CIE, NIE PŁACĄ, ZATRUDNIAJĄ NASTĘPNYCH NA MIESIĄC) DOŁĄCZYĆ DO GRONA OSZUKANYCH NA TYM FORUM ALBO IŚĆ DO NORMALNEJ PRACY GDZIE WAM ZAPŁACĄ. OMIJAJCIE WIELKIM ŁUKIEM MAŁE CALL CENTER OTWORZONE PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ W WYNAJĘTYM MIESZKANIU.

TeleLudka

Ku przestrodze pisze bo chce pracować i pracuje jak ktoś jest fer to i z nim postępuję się fer gorzej jak przyjdzie taki cwaniak nic nie zrobi i chce kasę...

KU PRZESTRODZE

Jakie umowy ? o czym Ty mówisz ?,nawet żadnych danych od pracowników nie bierzecie hmm w sumie po co komu dane skoro i tak nie dostanie umowy .Jeżeli to są (usunięte przez administratora) ne fora to po co na nie wchodzisz ? Takie fora są dla osób które chcą pracować a nie dla tych co chcą jedynie wyzyskiwać.

TeleLudka

Podobnie jak asystent pojawiłam się tu na samym początku i generalnie jakiś ale nie mam kasa się zgadza godziny pracy jak miały być tak są i wiadomo jak wszędzie nie zawsze jest kolorowo ale bez paniki. Śmiać mi się tylko chce z tych "odważnych" którzy tu wypisują nie wiadomo co a na żywo nawet słowa nie pisną. A co do zasad to co w nich dziwnego?? W każdej firmie są jakieś zasady....

Asystent ;)

wszyscy pracownicy dostają umowę szkoleniową na 3 dni bez problemowo, jak ktoś chce dalej pracować to dostaje kolejną już na dłuższy okres czasu Pracuje w tym call center od samego początku i jest OK, atmosfera jak w każdym call\\\'u raz napięta raz chillout Śmieszne jest to że nikt nie powie nic konkretnego kończąc prace tylko wylewa swe żale na takich (usunięte przez administratora) nych forach. btw, jak ktoś nie potrafi obsługiwać komputera to niech daruje sobie prace w jakimkolwiek CC Pozdro ludziki :)

bla bla bla

Ta firma nie ma nic wspolnego z callcenter,poziom ponizej zera.

Zostaw merytoryczną opinię o Silver Center Sp. z o.o. - Warszawa

Silver Center Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Hoża 86 lok. 410
    00-682 Warszawa