Opinie o S4. Strefa Kredytów w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy S4. Strefa Kredytów. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S4. Strefa Kredytów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S4. Strefa Kredytów w Warszawa

dgfg

S4 nie ma już udziałowców w ilości 4 S czyli ...... głównymi udziałowcami są Aca i chyba GS ( Ale inicjsły - Gminna Spółdzielnia )? I to chyba ACA najbardziej ucierpi - nie wiem. Z drugiej strony dajmy im spokój niech Organy Państwowe robią swoją robotę.

@dgfg

mylisz się. Główni właściciele w krs są inni, ale 4-rech S i tak ma dużo do powiedzenia. jedno co jest w KRS, a drugie kto decyduje. niektórzy nie mogą być w KRS S4 i pracować w bankach, a coś w życiu muszą robić i jakoś na życie zarabiać.

jutro jadę do PIP zgłosić, że S4 nie wypłaciło mi ekwiwalentu za urlop, cóż mam zamiar też dodać wpis do KRD, jak tylko otrzymam instrukcje w sądzie jak mogę to zrobić.

oszukany jak wszyscy

Zostały wyprowadzone... Może czas sprawdzić u prezesa, który jest pionkiem w rękach innych. Schował się jak ostatni szczur. Gerard alkoholiku może czas zapłacić???

byłem tam...
@oszukany jak wszyscy

srogo... to teraz wszyscy będą robić z siebie kozły ofiarne... dziwi mnie fakt, że wszyscy widzieli jak ta firma się kończy a teraz mają wielkie zdziwienie, że nie mają kasy za swoją pracę! był czas na decyzje, teraz zapomnijcie o zaległej kasie i szukajcie nowego zajęcia!

ASJ A:P
@oszukany jak wszyscy

Kolego mocne słowa, Gerard alkoholiku ..............a Jacek abstynent ? .......... A patrząc na Wasze wpisy, to jeszcze jedno: nie ma już 4 Panów S teraz jest: GS z JW

@ASJ A:P

o 4-rech s to bardziej chodzi o właścicieli niż o zarząd - to są dwa różne twory!

XY

Gdzie są pieniądze za las!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie S4. Strefa Kredytów. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
kwa kwa

Czy jeszcze są Katowice??

Adwokat chyba nie co sie minol z prawda. Tak, czlonkowie odpowiadaja prywatnym mieniem ALE dopiero po bezskuteczniej egzekucji z majatku spolki. Jak juz wiadomo w niej nic nie zostalo, wiec myslicie ze 4 Panów z nazwiskami na S maja coś na siebie? Jelsi komus sie chce w to bawic to droga jest taka ale monotonna i dluga. Na koniec zlozyc skarge paulianska co do majatku ktory zapewne przepisali na swoje partnerki. Wtedy moze po 2 latach ktos cos dostanie

sprawiedliwy

mogą podstawiać słupy jakie im się podoba....nie ma żadnego problemu,żeby udowodnić powiązania czy to byłego zarządu z nową firmą czy też ich partnerek z nimi,zresztą jakie to ma znaczenie...na rynku finansowo ubezpieczeniowym nic juz nie zdziałaja

Adwokat

Z tego co piszecie dochodzę do wniosku, że spółka w najbliższym okresie ogłosi upadłość bądź stanie się niewypłacalna :( Z logicznego punktu widzenia skoro powstała nowa firma, gdzie właścicielami są osoby powiązane z zarządem S4 - nijakiej Iwony nie widziałem jako udziałowca - to przypuszczam że skoro chcą rozruszać nową firmę to muszą mieć jakiś kapitał i albo mają własne pieniądze bądź istnieje możliwość wyprowadzania pieniędzy z S4 - a to już jest karane z KK :) Podsumowując, widzicie co się dzieje więc macie dwa wyjścia - skupić się w siłę i wystąpić do sądu z pozwem zbiorowym i na podstawie wyroków egzekwować wypłatę pieniędzy bądź zgłosić wniosek o upadłość wraz ze skierowaniem pozwu przeciwko zarządowi o brak gospodarności celem ustalenia odpowiedzialności przez członków zarządu za zaistniałe zobowiązania ( w skrócie gdy Spółka upadnie, zarząd odpowiada za długi ze swojego majątku prywatnego ) Życzę powodzenia i zachęcam do skorzystania z usług kancelarii prawnej

zorro

Ten rynek jest obrzydliwie mały i wszyscy się znają, więc jeśli ktoś narobil smrodu, to raczej ciężko będzie się go pozbyć.

konczita

co z tego ,że założyli nową firmę,jeśli nie zamkną należycie starej i nie rozliczą się z pracownikami szans na rynku finansowym nie mają żadnych,reklamę jaką im zrobią ich byli pracownicy całkowicie zdyskredytują ich wiarygodność,a ilość wytoczonych spraw sądowych i zainteresowanie PIPU na długo zamknie im drogę do napychania sobie kabzy kosztem"murzynów"

konczita

S4 już nie istniej,prezesi uciekli jak szczury z tonącego okrętu i zakładają kolejną firmę.....nikt nie odbiera telefonów,nie odpisuje na meile,nie wypłacili ludziom całych pensji,większość jeszcze w listopadzie złoży w sądzie pozew zbiorowy o wypłatę zaległych wynagrodzeń...wszyscy na pewno chętnie będą reklamować W INTERNECIE nową firmę czterech(usunięte przez administratora)...nie daję im większych szans na robienie w konia kolejnych idiotów....

lolek
@konczita

Skad wiesz ze Iwona jest w to wszystko zamieszana?

demaskujący
@lolek

Nowa firma Panów z S4...FinFactor Sp. z o.o. założona na ...prezesa słupa... M.K. spójrzcie na adres firmy i wszystko się wyjaśni ...

@demaskujący

w KRS-ie jako właściciele są wpisane 3 panie - "partnerki" obecnego zarządu S4 i Concordia finanse. chyba szalupa ratunkowa dla zarządu jest już gotowa!

blablab

a w jaki sposób mozna sprawdzic czy opłacaja składki do Zus-u? nadal tu pracuje i jestem ciekawa, po tym co się słyszy...

j
@blablab

Stan swojego konta można sprawdzić osobiście w oddziale ZUS lub wysłać pocztą prośbę o podanie tych informacji.

bla bla 2
@blablab

Ala , mogłaś się mnie spytać gdzie składki sprawdzić a nie się tu rozpisujesz.

marcin

Co z tą firmą się dzieje? Kurde taka ogarnięta firma i pada? Co u Jacka słychać? Napiszcie bo jestem ciekaw... :)

antan

Przede wszystkim przez błędy w zarządzaniu! Problemy zaczęły się zaraz po zmianach w zarządzie... niestety nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach! Złe decyzje podyktowane brakiem doświadczenia w zarządzaniu pana J i jest jak jest. Ale pewnie to nie pierwsza i nie ostatnia firma, która tak szybko zapikowała w dół.

GAPIO

Wkrótce koniec ….

sebacaad

Dla byłych pracowników S4 Proszę o kontakt pod mailem: ewelinadudek@o2.pl Ciekawa propozycja współpracy

żal!!!!!!!!

Byłam pracownicą S4 i odkąd tam pracowałam nie otrzymałam wynagrodzenia w terminie, nie mówiąc już o prowizjach za kredyty, które otrzymywałam z dwu miesięcznym opóźnieniem.. Ekwiwalent otrzymany również z bardzo dużym opóźnieniem.. Na dodatek firma nie odprowadza składek do ZUS-u i o ile mi wiadomo sprawa poszła już do sądu..Nie miałam możliwość skorzystać nawet z wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, ponieważ dzięki "firmie" nie posiadam ubezpieczenia jak większość pracowników.. Nie ma możliwości kontaktu z kadrami jak i "prezesami" ponieważ nie odbierają telefonu.. Sądzę że po prostu ludzie zarządzający tą właśnie firmą, znajdują się na nie odpowiednim dla nich miejscu o czym świadczy upadłość S4..

MASAKRA!!!!!!!!!!!!

S4 leci w kulki..... nie płaci składek za ubezpieczenie, co wiąże się z brakiem zasiłku już od paru miesięcy!! Do prezesów jak i do kadr nie jestem się w stanie dodzwonić na wiadomość drogą mailową też nie ma co liczyć! WSTYD!!!!!!!

jaja

ooo czyżby s4 zwinęlo manatki? można się było tego spodziewać

Sprzedam

Jeżeli chciałbyś kupić domenę s4finanse z sentymentu :) wejdź na stronę www.s4finanse.pl a niezbędne informacje uzyskasz

@Sprzedam

Już nie jest na sprzedaż, strrona działa ale za to dane są nieaktualne

x

Jacku może cię w końcu zobaczę, a nie cały czas wysyłasz na spotkania Gerarda! choć jeden i drugi to "pan obiecam wszystko" a potem się wypieram! jesteście zkompromitowani na całej lini. mam nadzieję, że nie bedzie wam dane dalej niszczyc ludzi wykorzystując zależności zawodowe wynikające z zajmowanych stanowisk!!!!

y
@x

No to kolega chyba padł ofiarą intrygi bądź intryg ze strony osoby bądź osób zarządzających skoro ma kolega problem ze spotkaniem. No ale to jest praca a nie plac zabaw, trzeba walczyć codziennie :)

Zostaw merytoryczną opinię o S4. Strefa Kredytów - Warszawa

S4. Strefa Kredytów