Opinie o Office Media Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Office Media Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Office Media Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Media Sp. z o.o. w Warszawa

Kiedys Nowy wpis

Kierownik magazynu przyczynił się do mojego odejścia. Ciągle czepialstwo i wykłady. Gość ewidentnie uwielbiał być słuchany, może sam siebie też chciał posłuchać. Po jednym z kazań powiedziałem, że nie chcę tu więcej przychodzić. Mam nadzieję, że drugi pracownik postąpił podobnie. Pozdrawiam Stasiu, bo myślę że nadal tam jesteś.

Julia Nowy wpis
@Kiedys

Witaj, czy zgłosiłeś problemy z dogadaniem się z kierownikiem bezpośrednio do pracodawcy? Być może po przedstawieniu całej sytuacji firma mogłaby podjąć jakieś kroki by atmosferę pracy między Wami polepszyć. Próbowałeś o tym rozmawiać z szefem?

Anita Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Myślałam aplikować i już sama nie wiem.

Czy w Office Media Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Ja Nowy wpis
@Pytanie

Nigdy w życiu ???? Tam afera nawet o pączki jest jak ktoś zje więcej niż jednego w tłusty czwartek...

Henryk

Czy poprawiło się coś w kwestii wynagrodzeń? Interesuje mnie praca w firmie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Łosiu

Pracowałem w tej firmie odradzam nejgorszemu wrogowi pracę Office media niskie zarobki , praca w ciągłym stresie bałagan okropny codziennie kłótnie pan kierownik magazynu chory psychicznie ciągle niezadowolony i wieczne patrzy w kamerki jak ludzie pakują i kogo dla przyjemności opier...Logistyka to dramat nie wspomnę o samochodach to jeżdżące wraki które ciągle się psują np Lublin chyba z 20 letni Omijajcie to (usunięte przez administratora) szkoda czasu i nerwów.A z tym zabieraniem radia to prawda jak nie słuchasz Eska rock to nie słuchasz nic .

Daniel

Niestety jak ktoś na własne życzenie stracił pracę to teraz żałuje i w odwecie pisze bzdury?

Były pracownik 2.0
@Daniel

Kierownik magazynu siedzi jedynie na kamerach i obserwuje ludzi jak pakują zamówienia. Codziennie są awantury z tego powodu, już o przekleństwach nie wspominając. Nie liczy się że zdaniem drugiego człowieka zawsze uważa, że ma racje. Nawet jak zrobisz 100% normy znajdzie powód żeby Cię (usunięte przez administratora)

były pracownik

(usunięte przez administratora) Zarobki do bani. Na magazynie ciągle są pretensje i taki (usunięte przez administratora)Nie chcą płacić nadgodzin, tylko dają wolne za te przepracowane nadgodziny.(usunięte przez administratora) Nie radze iść tam pracować, bo prędzej kręgosłup wam pęknie niż się napracujecie i dostaniecie jakąś nadwyżke, lub premie

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Erwin

Teraz brakuje ludzi w każdym fachu może firma weźmie to pod uwagę i podniesie wynagrodzenia?

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Office Media Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Życzliwy
@Administrator

Niestety nie. Dużo obowiązków,brak podwyżek - najchętniej wszystkich zwolnić bo każdego mogżna zastąpić, jak nie zostaniesz po godzinach urywają ci pensje. Nie polecam nikomu

Waldi

Czyżby tak dobrze się pracowało. że od dawna nikt nie pisze? Miałem nadzieję, że dowiem się coś ponieważ chciałbym tu pracować.

Słońce

Świetna firma jeśli chodzi o dział handlowy. Wszystko poukładane, każdy wie co robi. Towar jest zawsze na miejscu a dostawy zawsze na czas i nie ma mowy o pomyłkach. Jakość obsługi jest więc na najwyższym z możliwych poziomów. Jeśli są problemy, na spotkaniach są rozwiązywane. Kierownik działu sprzedaży pomaga zawsze i jest osobą z bogatym doświadczeniem. Wszyscy bazują na jego wiedzy i doświadczeniach. Firmą kierują Prezesi z ogromną wiedzą rynkową, szczególnie jeden z nich jest zawsze pomocny , wysłucha , wyciągnie wnioski i szybko przełoży swoje doświadczenia na wnioski.

noc
@Słońce

Hahahaha

antysłońce
@Słońce

Hahaha no masz fantazję :) Ta firma to dramat i tyle w temacie. Szkoda więcej pisać. Wszystkie wcześniejsze negatywne komentarze to niestety prawda. Szukasz pracy? Szukaj dalej i nie trać czasu na zastanawianie się nad tą firmą.

merko

Z tego co wiem @driver, to pracując na recepcji przede wszystkim musisz bardzo dobrze znać język angielski.

azyk

Ta firma to jest jakaś pomyłka, ceny mają z kosmosu a sami pracownikowi nie dadzą zarobić. Na sklepie pracujesz jak wariat nie dość, że za śmieszne pieniądze to jeszcze nie możesz usiąść na 5 minut bo zaraz będzie że nie chce ci się pracować. Wykorzystują każdego pracownika bałagan na sklepie ty chodzisz ciągle coś robisz a i tak w rezultacie jest źle. I tak jest cały czas zawsze maja jakieś pretensje i żale że coś źle robisz. A co najważniejsze pracujesz też poza godzinami pracy i to jest traktowane jako coś normalnego a raczej że musisz.

felka

Caban jak najbardziej chodzi o Towarową. To miałaś dobre odczucia oni nic nie dadzą świeżemu pracownikowi tylko podstawa i każą Ci harować poza tym to standard zostać po godzinach pracy bo przecież to normalne no i tak trzeba a w zamian za to nic nie dostaniesz. Robota głupia ludzie tym bardziej bałagan smród bród i ubóstwo. Olej ich i szukaj czegoś innego. Trzeba się szanować!!! a tu byle kto tobą pomiata!!!

Izova

Prosiłbym przede wszystkim o jakieś skonkretyzowanie problemu z jakim mierzą się pracownicy, chyba że nie jest to jednoznaczne, bo pracownicy też swoim postępowaniu mogą widzieć nieco winy. Jeżeli chodzi o zatrdnienie w office media w Warszawie może warto byłoby spróbować swoich sił a jeżeli ktoś by się tam nie odnalazł - zawsze można zrezygnować

nikita

to rzeznia i mordownia zapraszam do poznania przeuroczego kierownika sklepu-chamiska i powaleńca który nie radzi sobie ze swoimi obowiązkami i wyżywa się na pracownikach,kiedyś ktoś mu przywali

nikita

co tu dużo pisać,prezesostwo to chamy patrzą na pracownika jak na złodzieja główny kierownik sklepu chory psychiczne ,choleryk który gnoi pracowników a prezesostwo tylko mu przyklaskuje ktoś w końcu powinien zgłosić ten mobing do PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.Wszystko im przeszkadza nawet że oddychasz,zasuwasz tam jak wół zostajesz po godzinach a i tak usłyszysz że za mało jest zrobione wykonujesz kilka rzeczy jednocześni to mordownia.Robisz bzdurne rzeczy bo kierownik chce się wykazać przed prezesem...szkoda że cudzymi rękoma,chodzi ciągle niezadowolony i szuka tylko pretekstu aby cię zjeba....jak psa ,pracownik traktowany jest tam jak ściera o którą można wycierać brudne buty.PRACOWNICY SKLEPU...TRZYMAJCIE SIĘ

gryzli

Nie ma sensu tą firmą się interesować zaraz i tak wylecą z rynku - za wysokie ceny produktów jak i okropna obsługa klienta. Dużo klientów już i tak poszło do konkurencji, zostali tylko Ci którym się nie chce nic zmieniać. A sam sklep no cóż pracujesz ponad normę za bardzo śmieszne pieniądze, rotacja ogromna, ceny produktów bardzo wysokie. Ludzie raczej kupują bo muszą niż z racji faktu bo jest tam tanio. Mały wybór produktów z reguły po jednej marce na produkt więc wybór żaden. Nie wróżę im nic dobrego konkurencja jest o wiele wiele bardziej prężna i daje zawsze coś lepszego, np. zwykły sklep Tesco czy Carrefour ma niższe ceny segregatorów i większy wybór, a nie mówię już o Makro które jest już poważnym konkurentem na rynku.

@gryzli

serdecznie pozdrawiam zgadzam się

jahor

Już na wstępie można zobaczyć, że firma Office media jest firmę niskiego typu jak i jakości oferowanej obsługi klientów. Firma raczej jest wytworem małej garażowej firmy i nie może oferować nic lepszego niż niska jakość obsługi wysokie ceny produktów. To elementy które stanowią czym jest O.M. a od strony pracownika pracujesz w kiepskiej firmie która nie umie konkurować na rynku masz wysokie ceny produktów bardzo słabą jakość obsługi no i w konsekwencji masz zrobić plan aby uzyskać premię co w rzeczywistości nie jest możliwe. Kadra tak jak tu piszą ludzie z przypadku czyli jak masz wyższe wykształcenie to masz większą wiedzę od nich ale cóż ty jesteś tylko handlowiec i nie masz nic do gadania. A jak planów nie zrobisz to mówić ci dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Office Media Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Office Media Sp. z o.o.