Opinie o Office Media Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Office Media Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Office Media Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Media Sp. z o.o. w Warszawa

Kiedys Nowy wpis
Były pracownik

Kierownik magazynu przyczynił się do mojego odejścia. Ciągle czepialstwo i wykłady. Gość ewidentnie uwielbiał być słuchany, może sam siebie też chciał posłuchać. Po jednym z kazań powiedziałem, że nie chcę tu więcej przychodzić. Mam nadzieję, że drugi pracownik postąpił podobnie. Pozdrawiam Stasiu, bo myślę że nadal tam jesteś.

Julia Nowy wpis
@Kiedys

Witaj, czy zgłosiłeś problemy z dogadaniem się z kierownikiem bezpośrednio do pracodawcy? Być może po przedstawieniu całej sytuacji firma mogłaby podjąć jakieś kroki by atmosferę pracy między Wami polepszyć. Próbowałeś o tym rozmawiać z szefem?

Anita Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Myślałam aplikować i już sama nie wiem.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Office Media Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Ja Nowy wpis
@Pytanie

Nigdy w życiu ???? Tam afera nawet o pączki jest jak ktoś zje więcej niż jednego w tłusty czwartek...

Henryk

Czy poprawiło się coś w kwestii wynagrodzeń? Interesuje mnie praca w firmie.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Łosiu

Pracowałem w tej firmie odradzam nejgorszemu wrogowi pracę Office media niskie zarobki , praca w ciągłym stresie bałagan okropny codziennie kłótnie pan kierownik magazynu chory psychicznie ciągle niezadowolony i wieczne patrzy w kamerki jak ludzie pakują i kogo dla przyjemności opier...Logistyka to dramat nie wspomnę o samochodach to jeżdżące wraki które ciągle się psują np Lublin chyba z 20 letni Omijajcie to (usunięte przez administratora) szkoda czasu i nerwów.A z tym zabieraniem radia to prawda jak nie słuchasz Eska rock to nie słuchasz nic .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Daniel

Niestety jak ktoś na własne życzenie stracił pracę to teraz żałuje i w odwecie pisze bzdury?

Były pracownik 2.0
@Daniel

Kierownik magazynu siedzi jedynie na kamerach i obserwuje ludzi jak pakują zamówienia. Codziennie są awantury z tego powodu, już o przekleństwach nie wspominając. Nie liczy się że zdaniem drugiego człowieka zawsze uważa, że ma racje. Nawet jak zrobisz 100% normy znajdzie powód żeby Cię (usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były pracownik

(usunięte przez administratora) Zarobki do bani. Na magazynie ciągle są pretensje i taki (usunięte przez administratora)Nie chcą płacić nadgodzin, tylko dają wolne za te przepracowane nadgodziny.(usunięte przez administratora) Nie radze iść tam pracować, bo prędzej kręgosłup wam pęknie niż się napracujecie i dostaniecie jakąś nadwyżke, lub premie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Erwin

Teraz brakuje ludzi w każdym fachu może firma weźmie to pod uwagę i podniesie wynagrodzenia?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Office Media Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Życzliwy
@Administrator

Niestety nie. Dużo obowiązków,brak podwyżek - najchętniej wszystkich zwolnić bo każdego mogżna zastąpić, jak nie zostaniesz po godzinach urywają ci pensje. Nie polecam nikomu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Waldi

Czyżby tak dobrze się pracowało. że od dawna nikt nie pisze? Miałem nadzieję, że dowiem się coś ponieważ chciałbym tu pracować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Słońce

Świetna firma jeśli chodzi o dział handlowy. Wszystko poukładane, każdy wie co robi. Towar jest zawsze na miejscu a dostawy zawsze na czas i nie ma mowy o pomyłkach. Jakość obsługi jest więc na najwyższym z możliwych poziomów. Jeśli są problemy, na spotkaniach są rozwiązywane. Kierownik działu sprzedaży pomaga zawsze i jest osobą z bogatym doświadczeniem. Wszyscy bazują na jego wiedzy i doświadczeniach. Firmą kierują Prezesi z ogromną wiedzą rynkową, szczególnie jeden z nich jest zawsze pomocny , wysłucha , wyciągnie wnioski i szybko przełoży swoje doświadczenia na wnioski.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
noc
@Słońce

Hahahaha

antysłońce
@Słońce

Hahaha no masz fantazję :) Ta firma to dramat i tyle w temacie. Szkoda więcej pisać. Wszystkie wcześniejsze negatywne komentarze to niestety prawda. Szukasz pracy? Szukaj dalej i nie trać czasu na zastanawianie się nad tą firmą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
merko

Z tego co wiem @driver, to pracując na recepcji przede wszystkim musisz bardzo dobrze znać język angielski.

azyk

Ta firma to jest jakaś pomyłka, ceny mają z kosmosu a sami pracownikowi nie dadzą zarobić. Na sklepie pracujesz jak wariat nie dość, że za śmieszne pieniądze to jeszcze nie możesz usiąść na 5 minut bo zaraz będzie że nie chce ci się pracować. Wykorzystują każdego pracownika bałagan na sklepie ty chodzisz ciągle coś robisz a i tak w rezultacie jest źle. I tak jest cały czas zawsze maja jakieś pretensje i żale że coś źle robisz. A co najważniejsze pracujesz też poza godzinami pracy i to jest traktowane jako coś normalnego a raczej że musisz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
felka

Caban jak najbardziej chodzi o Towarową. To miałaś dobre odczucia oni nic nie dadzą świeżemu pracownikowi tylko podstawa i każą Ci harować poza tym to standard zostać po godzinach pracy bo przecież to normalne no i tak trzeba a w zamian za to nic nie dostaniesz. Robota głupia ludzie tym bardziej bałagan smród bród i ubóstwo. Olej ich i szukaj czegoś innego. Trzeba się szanować!!! a tu byle kto tobą pomiata!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Izova

Prosiłbym przede wszystkim o jakieś skonkretyzowanie problemu z jakim mierzą się pracownicy, chyba że nie jest to jednoznaczne, bo pracownicy też swoim postępowaniu mogą widzieć nieco winy. Jeżeli chodzi o zatrdnienie w office media w Warszawie może warto byłoby spróbować swoich sił a jeżeli ktoś by się tam nie odnalazł - zawsze można zrezygnować

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nikita

to rzeznia i mordownia zapraszam do poznania przeuroczego kierownika sklepu-chamiska i powaleńca który nie radzi sobie ze swoimi obowiązkami i wyżywa się na pracownikach,kiedyś ktoś mu przywali

nikita

co tu dużo pisać,prezesostwo to chamy patrzą na pracownika jak na złodzieja główny kierownik sklepu chory psychiczne ,choleryk który gnoi pracowników a prezesostwo tylko mu przyklaskuje ktoś w końcu powinien zgłosić ten mobing do PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY.Wszystko im przeszkadza nawet że oddychasz,zasuwasz tam jak wół zostajesz po godzinach a i tak usłyszysz że za mało jest zrobione wykonujesz kilka rzeczy jednocześni to mordownia.Robisz bzdurne rzeczy bo kierownik chce się wykazać przed prezesem...szkoda że cudzymi rękoma,chodzi ciągle niezadowolony i szuka tylko pretekstu aby cię zjeba....jak psa ,pracownik traktowany jest tam jak ściera o którą można wycierać brudne buty.PRACOWNICY SKLEPU...TRZYMAJCIE SIĘ

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gryzli

Nie ma sensu tą firmą się interesować zaraz i tak wylecą z rynku - za wysokie ceny produktów jak i okropna obsługa klienta. Dużo klientów już i tak poszło do konkurencji, zostali tylko Ci którym się nie chce nic zmieniać. A sam sklep no cóż pracujesz ponad normę za bardzo śmieszne pieniądze, rotacja ogromna, ceny produktów bardzo wysokie. Ludzie raczej kupują bo muszą niż z racji faktu bo jest tam tanio. Mały wybór produktów z reguły po jednej marce na produkt więc wybór żaden. Nie wróżę im nic dobrego konkurencja jest o wiele wiele bardziej prężna i daje zawsze coś lepszego, np. zwykły sklep Tesco czy Carrefour ma niższe ceny segregatorów i większy wybór, a nie mówię już o Makro które jest już poważnym konkurentem na rynku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nikita
@gryzli

serdecznie pozdrawiam zgadzam się

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jahor

Już na wstępie można zobaczyć, że firma Office media jest firmę niskiego typu jak i jakości oferowanej obsługi klientów. Firma raczej jest wytworem małej garażowej firmy i nie może oferować nic lepszego niż niska jakość obsługi wysokie ceny produktów. To elementy które stanowią czym jest O.M. a od strony pracownika pracujesz w kiepskiej firmie która nie umie konkurować na rynku masz wysokie ceny produktów bardzo słabą jakość obsługi no i w konsekwencji masz zrobić plan aby uzyskać premię co w rzeczywistości nie jest możliwe. Kadra tak jak tu piszą ludzie z przypadku czyli jak masz wyższe wykształcenie to masz większą wiedzę od nich ale cóż ty jesteś tylko handlowiec i nie masz nic do gadania. A jak planów nie zrobisz to mówić ci dziękuję.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Office Media Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Office Media Sp. z o.o.