Opinie o Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawie, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawie w Warszawa

be Nowy wpis

Najlepiej przekonać się o prawdziwości niektórych komentarzy @kandi znajdująć zatrudnienie u nich. Ale i tak nie pokazało sie żadne ogłoszenie, co oznacza, że nie planowana jest rotacja wśród pracowników.

Beata Nowy wpis
@be

Na stronie PKO TFI można znaleźć aktualne ogłoszenia zarówno do działu marketingu jak i sprzedaży. Czy w tych działach można rozwijać się pod kątem finansów, jeżeli ktoś nie ma wykształcenia kierunkowego, ale po prostu jest pasjonatem ekonomii?

Beata Nowy wpis

Czy ktoś zechce podzielić się informacjami o Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawie? Jak przebiega rekrutacja u tego pracodawcy na stanowiska, na które obecnie rekrutuje https://www.pekaotfi.pl/tfi/arts.k_index? Jakie oferują warunki finansowe?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawie? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawie - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawie
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawie