Green House Development Sp. z o.o.

Green House Development Sp. z o.o.

Opinie o Green House Development Sp. z o.o.

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Green House Development Sp. z o.o.? Napisz o tym!

Mw
@danuta 10.07.2016 09:48

Co mam przez to rozumieć

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Green House Development Sp. z o.o.?

Ser

Firma bankrut, drugi dolcan

adam

Opinia poprzednika nistety nisamowicie trafna.

Staś

Słabe zarządzanie ludźmi, w firnie nie ma komunikacji i zasad współpracy. Jak chcesz normalnie pracować sam musisz dopłacać, na papier do drukarki itp. Niby zwracają, ale jak chodzisz i się dopominasz. Brak szacunku do pracowników, którymi się manipuluje. Ludzie sztucznie mili, każdy kryje własne plecy. Jeśli cenisz poczucie własnej wartości to tutaj możesz szybko je stracić. Podwyżki - zero szans, za to ludzie siedzą po godzinach.

Zostaw opinię o Green House Development Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green House Development Sp. z o.o.