Opinie o Green House Development Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Green House Development Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Green House Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green House Development Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy w Green House Development Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Barbara Nowy wpis
Kandydat

to jest agencja pośrednictwa pracy tak? Czy są oferty pracy przy owocach?

Pytanie Nowy wpis

Czy Green House Development Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Krzysztof

Kupiłem od developera mieszkanie na Marymoncie w apartamentowcu Sabbia. Nie żałuję bo miejsce jest bardzo dobre, ale firma zupełnie nie reaguje na reklamacje. Od 17 miesięcy nie działa videodomofon i wykonawca w ogóle nie reaguje na zgłoszenia. Niestety przez pandemie nie ma możliwości zorganizowania zebrania lokatorów, tym bardziej, że większość mieszkań jest jeszcze w stanie adaptacyjnym. Co jakiś czas dostaje na skrzynkę pocztową ofertę zakupu mieszkania nad morzem, ale czy można traktować poważnie firmę, która cię olewa?

Michal Nowy wpis
Klient
@Krzysztof

Ja właśnie chce kupić ostatnie mieszkanie na parterze w Sabbia, czy możesz polecić tą inwestycję? Jakie były ceny i możliwości rabatu w 2020, ten ostatni 150 m z 2 miejscami parkingowymi i komórka jest w cenie ofertowej 2 mln.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Asystent/-ka biura z obsługą recepcji w firmie Green House Development Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

xxx
 Problem

MZ to człowiek o bardzo nieciekawym charakterze. Wykazuje się wysokim brakiem szacunku do ludzi, zarówno pracowników jak i klientów, bardzo niekomunikatywny. Bez charakteru, w całości oddany Zarządowi. Bardzo ciężka współpraca i nierówne traktowanie, zarówno klientów, jak i pracowników.

Aleksander

Czego dokładnie oczekujecie od firmy Green House Development? Wymagasz, aby ktoś z Wami wreszcie porozmawiał, jednak kompletnie nie wspomniałeś jakiej sprawy rozmowa miałaby dotyczyć. Mógłbyś to uzupełnić?

@Aleksander

sprawdź KRS, Ci sami właściciele......

żenujące... nie wiem jak się do tego odnieść, po tonie odpowiedzi sądzę, że nie wiesz czym jest KRS... buraku!!!

Jak długo trwa proces awansu w Green House Development Sp. z o.o.?

Kierownik
@Pytanie

Tam nie ma awansów tylko je anie pracowników.

Aleksander
@Kierownik

Mozesz powiedzieć, na czym polega kiepskie traktowanie pracowników Green House Development? Jest to dla mnie istotna informacja. Dzięki.

@Aleksander

Proszę zajrzeć na pracuj.pl jak często rekrutują na różne stanowiska, to nie świadczy dobrze. 2 inwestycje w trakcie budowy, a kasa mizerna i wyzysk. Zastanów się 2x nim wyślesz CV.

@Pytanie

Zapomnij o awansie w tej firmie. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.

@*

Potwierdzam. „Kadra managerska” nie przewyższa inteligencją półrocznego dziecka. Resztę dodaj sobie sam.

Aneta R.

Kiedy wypłacicie zaległe pieniądze byłym pracownikom Hermes Energy group?

Miro

Na budowie generalnie pracuje się dłużej w okresie letnim ale to jest okazja do ,lepszych zarobków!!

Kubuś

Odradzam budowę w Międzyzdrojach. Pracownicy traktowani bez szacunku, „nienormowany” czas pracy ponad siły. Pseudo fajna atmosfera i stwarzanie pozorów na rozmowie o pracę, później kołchoz. Infantylny i konfliktowy kierownik despota, nieposiadający podstawowej wiedzy na temat procesu budowlanego. Partyzantka i (usunięte przez administratora) przetrwania

nicko
@Kubuś

Właśnie wpadła mi w oko ta budowa i zamierzałem wysłać CV, czy można się jakoś z Tobą skontaktować, abyś więcej opowiedział?

Zuza

A na jakie zarobki można liczyć na początku? Czy jest umowa o pracę czy kontrakt?

Izabela

Martwi mnie trochę tak mała ilość opinii na temat Green House Development. Firma ta przecież bardzo prężnie się rozwija, więc wydawać by się mogło, że na tym wątku powinno wypowiadać się wielu ludzi. Tak czy inaczej - w chwili obecnej poszukują tam kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego. Ogłoszenie szybko znajdziecie w Internecie. Czy ktoś szuka pracy właśnie w takiej branży? Z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze.

tz-interior

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!http://tz-interior.com/

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Green House Development Sp. z o.o.? Napisz o tym!

danuta

Praca z Marcinem Z wyjdzie ci na zdrowie :-)

Mw
@danuta

Co mam przez to rozumieć

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Green House Development Sp. z o.o.?

Ser

Firma bankrut, drugi dolcan

adam

Opinia poprzednika nistety nisamowicie trafna.

Staś

Słabe zarządzanie ludźmi, w firnie nie ma komunikacji i zasad współpracy. Jak chcesz normalnie pracować sam musisz dopłacać, na papier do drukarki itp. Niby zwracają, ale jak chodzisz i się dopominasz. Brak szacunku do pracowników, którymi się manipuluje. Ludzie sztucznie mili, każdy kryje własne plecy. Jeśli cenisz poczucie własnej wartości to tutaj możesz szybko je stracić. Podwyżki - zero szans, za to ludzie siedzą po godzinach.

Zostaw merytoryczną opinię o Green House Development Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Green House Development Sp. z o.o.