Castorama

Opinie o Castorama

Filtruj opinie po kryteriach:

Monika
 Opinia

Poszłam w listopanie zamówić schody. 28 grudnia dostałam wycenę. Kwota wyniosła ok 4500zł. Pewne elementy oferty wymagały korekty. W dniu 8 stycznia dostałam nową ofertę z wyższą ceną niż miało być planowane (5 180zl). Sklep tłumaczył się wzrostem cen na pewne materiały. Planowany montaż miał się odbyć 22 stycznia - dzień przed montażem usunęłam stare schody. Specjalnie musiałam na dzień montażu wziąć urlop. A w dniu montażu zadzwonili z castoramy i powiedzieli że niestety, ale montażyści nie przyjadą ponieważ został zauważony błąd montażowy w projekcie i zamówione schody nie będą pasowały. Zaproponowano mi inne schody, ale musiałabym dopłacić od ręki 3 300zł i umówić się na nowy termin montażu. Zrezygnowałam bo nie stać mnie na takie koszty. Jestem zbulwersowana postawą Castoramy. Nie można tak traktować klienta i co chwile podnosić ceny, a na koniec nie przyjechać na montaż. Sklep nie wywiązał się z zawartej umowy i na koniec pani mi jeszcze powiedziała że to nie jest ich wina, że tak się stało. Cała sytuacja z tymi schodami w Castoramie to jedna wielka pomyłka. Żałuje że chciałam skorzystać z ich usług. Obecnie jestem bez schodów - korzystam z drabiny i szukam innej firmy. Moje sugestie dla Castorama: Przestańcie oszukiwać ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak słów

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna
 Opinia

Czekamy na aktualne opinie odnośnie firmy Castorama w mieście Warszawa, może ktoś z pracowników wie coś o nich.

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Castorama - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.