counter
2 107 299 5 1
Dawid

Czy kastorama ma fajny system premiowania dla swoich pracowników ?

Tak2Nie3
@Dawid

Dwie premie w roku..od kilku lat kombinują jakby tu się ich pozbyć ale wiedzą że to byłby gwóźdź do trumny bo większość to trzyma w tej pracy. Są jeszcze mityczne premie kwartalne tzw. Turbo.. mityczne bo chyba mało który sklep je otrzymuje, nawet pomimo progresji sprzedaży. Kiedyś premie były na czas wypłacane teraz bywają obsuwy - tzw. problemy techniczne. Sumując podobnie płacą inne firmy tyle że często rozbijają to na mniejsze co miesięczne premie.

mario Nowy wpis
@Dawid

2 premie i premia od dochodu sklepu, której nigdy nie ma lub tak zrobią by poszła w koszty sklepu :) jak podpadniesz nie masz zadnej premii bez konkretnego powodu nawet... wola nie polecam

mixx Nowy wpis
Kandydat

Pracował ktoś Warszawie przy Alei Krakowskiej jako pracownik sektora logistyki i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

anonim Nowy wpis

Castus Nowy wpis

Ciesz się, ze pozwalają Ci iść do tej toalety. Przynajmniej pod tym wzgledem supermarkety trochę się ucywilizowaly. Jeszcze 10 lat temu siedzialbys w pampersie.

Jola
Kandydat

Jak się pracuje na kasie w Castoramie w Legnicy? Jak zarobki , atmosfera itp? Nie wiem czy mam sobie głowę zawracać tą pracą.

Seba
@Jola

Jeżeli nie masz zamożnych rodziców ani bogatego męża, to do roboty i tak gdzieś musisz iść bo wyjścia nie masz. Jak Ci się nie spodoba to się po prostu zwolnisz. Dożywotniego cyrografu podpisywać nie musisz. Idź, zobacz, sama oceń. Potem się tu podzielisz wrażeniami ☺

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kandyday
Klient

Ostrzegam przed rekrutacja w Castoramie w Legnicy kierownik kas kobieta tak odpychająca ze po minucie już chce się stamtąd wyjść ..

Jola
@Kandyday

A czemu kierownik odpychająca? Pytam, bo mam się tam zgłosić na rozmowę

Nowy
Kandydat

Hej, mam pytanie, kiedy są wypłacane wynagrodzenia w castoramie? Dzieki za odpowiedz ;)

O.
@Nowy

Czwartego dnia pracującego każdego miesiąca.A dni pracujące są od poniedziałku do piątku.W tym miesiącu był to piątek.

Nigdy więcej

Nigdy wiecej castorama jak chcesz zajezdzic kregoslup prosze bardzo ... Na twoje miejsce 10 innych osob a zarobki? Smiech na sali hipoteki na mieszkanie nie wezmiesz po 3 latach tego kolchozu mówię pas...

Tak10Nie1
yer
@Nigdy więcej

Czy praca tam jest naprawdę taka ciężka? Kiedyś rozmawiałem z kimś i właśnie zwolnił się bo mu plecy wysiadały. Tak przynajmniej mówił. Chyba nie na wszystkich działach jest ciężko?

Casto
@yer

Zatrudnia się jako dyrektor, to plecy i kolana Ci nie wysiada.

novy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Klient

Ktos moze pracowal w Castoramie w Bstoku na stanowisku doradca na dziale budowlanym? Moglby ktos cokolwiek opowiedziec?

Pola123
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat

Hej, a ja mam pytanie. Jak wyglada praca na kasie? Chodzi mi o produktu sprzedawne na m2 typu panele plytki? Czy kasjer liczy sztuki czy takie rzeczy sa sprzedawne tylko na paczki?

TakNie2
Szybki Lopez
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

Witam przeszedłem rekrutację w Castoramie w powiecie mińskim. Zaproponowano mi 3300 brutto na start, oczywiście premie 2 do roku wypłacane w czerwcu i grudniu 80% podstawy.. Mówiono też o możliwości robienia ewentualnych nadgodzin dla chętnych i płatnych niedzielach dodatkowo jeśli będą... Stanowisko : DORADCA KLIENTA Zostałem skierowany na Badania Lekarskie, i tu moje wielkie zaskoczenie - Okulista - Psychotesty - Laryngolog - Neurolog - Glukoza, EKG - LMP (Lekarz Medycyny Pracy) Cały dzień mnie czeka na spedzeniu wszystkich tych Badań, zaskoczony jestem gdyż zawsze wystarczyło Okulista i LMP a tu tyle tych Badań że ciężko mi zrozumieć tak naprawdę po co, ale jak mus to mus.. Jeśli wszystkie Badania wyjdą oki, będę musiał naszykować dokumenty do zatrudnienia świadectwa pracy, świadectwo szkolne, książeczkę wojskową itd... WY TEŻ TAKĄ ILOŚĆ BADAŃ MIELIŚCIE DO WYKONANIA ???

:D

3300 zł brutto, co daje zarobki na poziomie 2 414 zł netto na stanowisku doradcy handlowego - oczywiście doradcą jesteś z nazwy, w rzeczywistości jesteś magazynierem, który nieustannie musi dostawiać towar na półki w sklepie, i jeździć wózkiem widłowym lub, co gorsza paleciakiem, bo nie ma komu tego robić. Wypłacanie 13 i 14 pensji - a dokładnie 80 % jej,czyli ok 1900 zł odbywa się dwa razy w roku w czerwcu i grudniu, oczywiście jeżeli zostaniesz zatrudniony dzisiaj to tej w grudniu nie dostaniesz. Może uda Ci się otrzymać następną w czerwcu 2021 roku. Twoim ,,kierownikiem" będzie osoba która nigdzie wcześniej nie pracowała, tylko w castoramie więc nie zna innej kultury pracy, to osoba, która karmiona była papką korporacyjną i żeby zaskarbić sobie przychylność dyrektora sklepu, wymagać będzie od Ciebie meldowania że idziesz siku, w pracy nie możesz 5 minut odpocząć usiąść, bo jak to będzie wyglądało - dyrektor zobaczy. Paradoksem jest że tam wszyscy jesteście na TY - tacy wszyscy równi/koledzy, a to po prostu służy tylko jednemu, żeby pokazać że Ty jako Pan Jan Kowalski nie istniejesz - Ciebie nie ma - jest tylko szara masa w którą Ty musisz się wtopić - zostajesz korpoludkiem. Jak twierdzi ,,kierownik" Ty jako pracownik w castoramie tworzysz koszty,bo podczas swojej pracy możesz coś zużyć - np. jakieś narzędzie lub je zniszczyć. Praca w dużej firmie - korporacji jest nacechowana z góry narzuconymi standardami postępowania, tu nie ma miejsca na Twoje zdanie, liczy się organizacja, która niczym wielki statek płynie w wytyczonym kierunku po wytyczonym kursie i nawet jeżeli Ty marynarz tego statku dostrzegłbyś ciekawą wyspę, być może pełną złota, ale trzeba by to sprawdzić i podpłynąć do niej, to kapitan tego statku nigdy nie podejmie takiego ryzyka, (opóźnienia/ lub zagwarantuje sukces) w dotarciu do celu. Wszelkie źle podejmowane decyzje ,,kierownika" nie przemyślane, głupie wskazujące na brak doświadczenia w pewnych obszarach, a także na nieumiejętnym organizowaniu pracy odbijać się będą na Tobie, na Twoich plecach, rękach, kolanach i zauważysz to już w pierwszych dniach. Są osoby, ktore twierdzą że, w korporacjach nauczysz się więcej niż gdziekolwiek indziej - nauczysz się zarządzać - jeżeli będziesz tam menadżerem, kierownikiem, nauczysz się pracować w grupie jeżeli będziesz szeregowym pracownikiem, taka organizacja daje możliwości szkoleń - rozumianych jako rozwój Twoich kompetencji zawodowych. To wszystko nie prawda. Korporacje rekrutując na stanowiska menadżerskie dyrektorskie werbują ludzi którzy pracowali w małych firmach - prywatnych biznesach, gdzie nabyli umiejętności budowania partnerskich relacji ze swoimi klientami, gdzie pracownik to kolega w pracy, na którego możesz liczyć a on na Ciebie, gdzie rozwiązywali na co dzień różne problemy pojawiające się w tej firmie i używali do tego głowy - tam nie ma procedury, Ty tworzysz tą firmę jesteś jej częścią Twoje decyzje mają wpływ na jej wynik finansowy Ty=wartość, którą trzeba szanować, dbać o nią . W korporacji ulepią z Ciebie bałwana, czy niebieskiego, żółtego, pomarańczowego, nie ma różnicy - bałwana, który nie będzie myślał. Więc jeżeli wybierzesz tą pracę, to za pewne dla tego, że musisz zarobić jakieś pieniądze, ale wiedz, że praca jaką włożysz będzie nie adekwatna do tego co zarobisz i ilu przykrych rozczarowań doświadczysz. Mówię to jako człowiek, który pracował w dwóch korporacjach i dwóch wspaniałych rodzinnych firmach. Mówię to dlatego żebyś nie robił/la sobie złudnych nadziei, żebyś nie dał/ła zaślepić się bliżej nieokreślonymi premiami. Co do opieki zdrowotnej - to zwykle grupowe ubezpieczenie za 10 - 20 zł miesięcznie na wypadek Twojej śmierci lub ciężkiej choroby, żaden pakiet exclusive. Karta multi sport - nie skorzystasz, po pracy będziesz tak zmęczona że sport to tylko w TV.

Tak16Nie
@:D

Brawo kolego, ależ precyzyjnie wyłożyłeś temat. Sekta pełna sfrustrowanych ludzi. Tam gdzie byłem dla firmy potracili rodziny, życie prywatne. Tak tam jest.

Tak6Nie
Fantomas
@Jacek

W samo sedno. Wiem bo pracuje w tej firmie 10 lat.

Casto

Obecnie castorama zatrudnia przez agencję pracy tymczasowej. Zarobki to 20 zl brutto czyli ok 14 zl netto na rękę. Praca ciężka i dużo pracy obciążającej mocno zdrowie fizyczne. Bardzo dużo klientów, którzy odciagaja od wykonywanych zadań zleconych przez dyrektora lub kierownika i przeszkadzają w pracy. Opiernicz za wszystko. Stres i mobbing na porządku dziennym. Bardzo słaba atmosfera pracy. Kolesiostwo i (usunięte przez administratora) Śmieszne, bo ludzie za tak niskie zarobki skaczą sobie do gardła, rywalizują ze sobą i kabluja. Kolezanstwa tam nie ma. Najwiekszym minusem pracy tam sa niskie zarobki i kiepska, czesto chora atmosfera pracy. A nowi mają tam po prostu przerabane. Jednak jak masz sznur na szyji lub nóż na gardle to zacisnij zęby, zacisnij pięści i do roboty idź, bo co zrobisz. Ale jak nie masz, to pewnie znajdziesz dla siebie lepsze alternatywy i rozwiazania.

Tak7Nie1
Olek
@Casto

Wychodzi na to że nigdzie lepiej nie pracować bo wszędzie mobbing, kolesiostwo, stres i dużo zadań

Pracownik sektora logistyki
Kandydat

Czy jest ktoś w stanie opowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku sektora logistyki? W ogłoszeniu wiadomo- zawsze miło i pięknie. Oraz jakie jest wynagrodzenie na takim stanowisku? Miejsce pracy Lublin

Nikodem Dyzma
@Pracownik sektora logistyki

To jest wypakowanie towaru, jeżdżenie z paletami, wchodzenie na samą górę na drabiny, słuchanie że cały czas za wolno się robi, montaż mebli, grillów, praktycznie wszystkiego, robienie wszystkiego za stałych pracowników mówię jako pracownik tymczasowy

Kacper z Głogowa

SIema Kacper jestem tym burakom co się nie podoba to może na budowie się odnajdziecie jak za bardzo skomplikowane rzeczy dla was są do zrobienia w Casto to wróć jeden z dugin do podstawówki . Zarobki dobre, trzeba umieć się dogadywać z ludźmi i tyle ... ELO

Tak1Nie10
@Kacper z Głogowa

Żeby pracować na budowie to trzeba mieć jaja, głowę na karku, trzeba być kreatywnym. Masz mylne wyobrażenie o pracy na budowie. Pod względem zaangażowania komórek mózgowych Jest dużo trudniejsza, niż notoryczna zmiana ekspozycji w sklepie, czy rozładunek palet na półki.

Tak5Nie2
mixx
Kandydat

Pracował ktoś jako magazynier na Grochowie lub osoba wykładająca towar i może się podzielić opinią na temat zarobków pracy i atmosfery.

KLIENT

Robiąc zakupy w Katowicach kierownik działu paneli zachowywał się jakby pracował za karę, niemiły, brak chęci do pomocy wręcz obrażony że klient śmie zadać mu pytanie o asortyment na jego dziale, ten Pan wpływa na negatywną opinię Państwa sklepu.

TakNie5
a.
@KLIENT

To jest forum do wyrażenia opinii o Castoramie jako pracodawcy. Kiedy ktoś zacznie czytać ze zrozumieniem...

Tak5Nie
lllllll
@KLIENT

Jak się nie podoba to wypad do innego sklepu.

Xxx
Kandydat

Witam. Powie ktoś realnie jakie są zarobki w castoramie? Ile brutto? Co z dodatkowymi benefitami typu wczasy pod grusza ubezpieczenie dodatkowe itp

@Xxx

2200-2300 do ręki i do tego dwa razy w roku po 1800, ale pewnie też trzeba mieć umowę na stałe, albo nie doczekasz bo wymienią Cię na świeżaków żeby na tej trzynastce zaoszczędzić. Mówią, że pełne pół roku trzeba przepracować, ale myślę że dłużej. Czytaj regulamin, ich nie słuchaj. Nie wierz w żadne dodatkowe profity, bo ich nie będzie. Kłamią przy rekrutacji, żeby tylko zwerbować. Swoi się dzielą-kierownicy itd, reszta to plankton.

Tak8Nie1
Zawiedziona
@Xxx

Pracuję od kilku lat w Warszawie. Zarobki zawsze poniżej 3000 zł. Chyba, że jesteś zatrudniona przez agencję pracy adecco, w której dziewczyny dostawały nawet 5500 zł na konto. Czyli studentka dostaje 2 razy więcej niż kilkuletni pracownicy. Przykre...

Tak6Nie1
Post_wyżej
@Xxx

Tak jak napisałem wyżej średnio 2200-2300zł netto a dwa razy w roku po ~1800zł.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy pracownicy Castorama Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

TakNie3
gość

Ogólnie nie polecam.Firma ma strukture "mafijna".Przychodzą ludzie z znikąd na stanowiska kierownicze i dyrektorskie i wymyślają dziwne rzeczy,nie mając pojęcia o pracy.Ci co są z awansu wewnętrznego są znajomymi królika.Afery i nadużycia swoich zamiatane są pod dywan,czerwona linia to ściema.Niektórzy dyrektorzy nie naddają się do pracy z ludźmi-mobingowcy w białych rękawiczkach.Pracownika się nie szanuje,ludzie pracujący wiele lat się zwalniają.Niewygodni są usuwani lub gnębieni.

Tak17Nie
@gość

Sporo prawdy. Są w strukturach firmy dyrektorzy że sprawami o mobbing w życiorysie. Najzabawniejsze jest to że Castorama należy do brytyjskiego Kingfisher.. w wielkiej Brytanii tacy managerowie dostają zakaz wykonywania zawodu. W Polsce niestety ale skutecznie centralka pod dywan to zamiata albo Kingfisher przymyka oko na takie sprawy..

Tak7Nie
Seba
@gość

Zgadza się. Sam kiedyś pracowałem z dyrektorem, który miał wytyczonych kilka procesów sądowych, a jedyne co mu zrobili, to przenieśli na inną lokalizację. To tak jak z księżmi, za gwałty na dzieciach, przenoszą ich na inną parafię gdzie dalej robią to samo, tyle, ze bardziej się zabezpieczają.

Tak4Nie1
I.
@gość

Cała prawda, nie polecam zaczynać tam pracy, mobbing pełną parą

Tak6Nie
Jj

Pracuje w Casto W Warszawie od 15 lat. Przewinęło się kilku dyrektorów, jednych dobrych innych psychopatów kiedy mialem ochotę się zwalniać. Praca nie jest łatwa po to praca z klientem więc trzeba umieć gadać z ludźmi. Poza tym dokładnie towaru. Na niektórych działach lżejszy towar ale dużo na innych ciężki i dużo:) Najgorzej budowlaka i pokrycia podkohowe oraz chłopaki na pile. Ja zatrudniałem w się w "złotych czasach" Castoramy. Obłędne obroty, po pracy miałeś ochotę tylko zanurkować w poduchy ale podwyżki były 2 roczne i to calkiem konkretne do tego 13-tka i 14-tka. Później doszła premia kwartalna ale to chyba plus dla małych sklepów bo oni potrafią brać premię w wysokości 2-3 pensji a my, gdzie robimy obroty dzienne sklepowe czasem 3 razy większe dostajemy marne ochłapy. Co do kierownictwa jest różne. Na jednych działach chwalą na innych nie. Nie polecam sanitarnego i ogrodu. Na pierwszym kierownik którego chyba nikt nie lubi a na ogrodzie wieczny bałagan, towar w tonach na który ciężko znaleźć miejsce i jeden zastępca psychopata oraz zero zgrania ekipy. Reszta ujdzie. Co do pracy to trzeba zasuwać. Kierownicy lub zastępcy potrafią zawalić robotą na tydzień i wymagać wykonania w 2 dni. Ale wszystkiego sam nie przerobisz wiec podstawa to zgrana ekipa, wspólna praca i pomoc. Z doświadczenia w tej firmie wiem że to się czasem udaje choć rzadko. Co do zarobków to młody chyba teraz ma 3500 na wejście i szczerze mówiąc większość ludzi ze stażem 5-8 lat nie ma takiej kasy wiec jest spore niezadowolenie bo podwyżki niezaczeste i nie za wysokie. Ostatnio co prawda dostał prawie każdy najwiecej młodzi po 400-450 a starsi po 200. Te 200 to chyba wyrównanie za jedną niedzielę mniej w tym roku. Ogólnie starsi stażem jak coś dostają to mało i rzadko. Obecny dyrektor jest całkiem porzadny. Zainteresowany sklepem, przychodzi, rozmawia, dopytuje się. Widać że facet ma swoją wizję sklepu i ją realizuje. Poprzedni miał to gdzieś. Dla przyszłych Casto ludków: praca łatwa nie jest ale jak nabierzesz wiedzy o asortymencie i doświadczenia z klientami, będziesz miał zgraną ekipę i doceniasz ciężką pracę to mimo głupich pomysłów kierownictwa i czasami jakiegoś idioty w ekipie to da sie tu pracować. Klientów obsługuj tak jakbyś sam chciał być obsłużony. Czasem trafi się paru (usunięte przez administratora) z wymaganiami z kosmosu ale tu wystarczy trochę cierpliwości i fachowość i w końcu sobie pójdą z towarem lub bez ale takich za dużo nie ma, najwiecej ich w weekendy. Stali klienci stanowią większość i są kulturalni. Nie ignoruj żadnego. Nadmiar pracy jest i będzie bo na działach ludzi za dużo być nie może a często jest za malo ale jak pisalem sam wszystkiego nie przerobisz. Czasem bedziesz sie wkurzał że ty zasuwasz a inni się opierniczają. Norma. Tyle że kierownik widzi wszystko i ma zastępców którzy też widzą. Rob swoje i nie patrz na innych. To praca nie misja. Przychodzisz, pracujesz 8 godzin, wychodzisz. Nie ratujesz świata tylko zarabiasz na życie. Nie rzucaj się na pracę jak dziki bo tylko ucierpi twoje zdrowie fizyczne. Praca to nie życie tylko dodatek do życia. Szanuj swoje zdrowie. Praca w Casto jest specyficzna, w końcu to korporacja i nie każdy sie tu odnajdzie. Byli tacy co wytrzymali tydzień, dzień i tacy co godzinę wytrzymali. Pracodawca jak dla mnie średni ale zły nie jest.

Tak36Nie
Łukasz
@Jj

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Jako doświadczony pracownik, napisz czy osoby ambitne, które chcą podnosić kwalifikacje zawodowe mogą liczyć na awans i wiązać swoją karierę z firmą? Pracodawca wspiera takie osoby i pozwala im się wykazać? Inwestycja w pracownika to, także wkład w rozwój firmy. To ważna kwestia dla osób, które będą aplikować.

Tak1Nie9
Rado
@Jj

Co ty (usunięte przez administratora) Na wejście jest teraz 3000 brutto i umowa na rok. Zniesiony okres próbny 3 miesięczny, żeby nie dawać podwyżki po próbnym. Jebanie za dwóch bo tną koszty. Ludzi na styk. Przy l4 czuć że brakuje siły napędowej... Jeszcze chcesz coś wiedzieć?

Tak11Nie1
Robin
@Łukasz

Można się załapac na szkolenie o awansach to ja nie słyszałem na dziale.

Tak2Nie2
Thor Ragnarok
@Łukasz

To ja mogę napisać jako pracownik z 5 letnim stażem, na karierę w firmie można liczyć, ale trzeba mieć cierpliwość bo centrala dąży raczej do zmniejszenia liczby kierownictwa, mam na myśli wprowadzanie sektorów gdzie zamiast kierowników działów jak było do tej pory i jest w niektóych placówkach przypadających na 1 kierownik na dział robią się sektory gdzie jest 1 kierownik na parę działów, tak samo z zastępcami, maksymalna liczba zastępców to dwóch na dział, więc też niektóych rzeczy się nie przeskoczy a trzeba jeszcze wspomnieć o tym że zwykle jak zwalnia się miejsce na zastępce kierownika czy kierownika to już jest długa kolejka doświadczonych pracowników którzy tylko czekają na to miejsce, więc śmiało mogę stwierdzić żę to już nie czasy kiedy Castorama otwierała co chwile nowy sklep i potrzeba było osób funkcyjnych teraz sklepów otwiera się coraz mniej a jak już to otwierają z sektorami, gdzie obsada osób funkcyjnych jest bardzo mała, dlatego mogę śmiało stwierdzić że jest to raczej miejsce w którym można nabrać doświadczenia zawodowego i wiedzy; pracy z klientem i potem próbować swoich sił w konkretnych branżach jako przedstawiciel handlowy techniczny i pieniążki są dwa razy większe a odchodzi praca fizyczna, Pozdrawiam

Tak7Nie3
Renata
@Thor Ragnarok

Twój staż pracy w Castorama Polska jest już całkiem spory, co oznacza, że mogłeś bardzo dobrze poznać tego pracodawcę. Wspomniałeś między innymi o tym, iż firma ta jest dobrym miejscem dla osób, które dopiero nabywają swoje pierwsze doświadczenia na polu zawodowym. A czy takie osoby mogą liczyć na jakieś szkolenia wdrażające do wykonywanych później obowiązków? To istotna kwestia, więc z niecierpliwością będę czekać na Twoją odpowiedź.

TakNie2
Thor Ragnarok
@Renata

Oczywiście pod względem szkoleń to jest całkiem sporo produktowych i handlowych na to nie można narzekać, można powiedzieć że każdy nowy pracownik jest wysyłany na szkolenia w pierwszeństwie jeśli ktoś już był na danym szkoleniu wyjazdowym do firm, zawsze wszystko jest opłacone i praktycznie taki wyjazd traktuje się jako coś fajnego a nie obowiązek.

Tak1Nie4
@Łukasz

spora nadgorliwość się przyda oraz umiejętności podlizywania, i podpi...lania innych - oczywiście, niektórzy wmawiają sobie, że to forma ambicji, dbałość o jakość pracy, oraz forma wykazywania się - nie ulega wątpliwości, że pomaga w awansach.

Tak11Nie1
@Thor Ragnarok

chyba 10lat temu tak było... nieliczne szkolenia organizowane są przez duże marki zewnętrzne, dla których jest to forma promocji produktu, tylko tych produktów od marek zewnętrznych jest coraz mniej, bo castorama wszędzie pcha marki własne - czyli tanie chińskie gó..no. Z marek własnych szkoleń nie ma - radź sobie sam, bo nawet "specjaliści od produktu" z centrali często nie wiedzą cóż to za cud od żółtych importowali. Także nie pisz bzdur o szkoleniach...

Tak12Nie
Wow
@Jj

To jest chyba najlepszy komentarz opisujący sytuację.

Tak3Nie1
THOR RAGNAROK
@koń

Stary może nie miałeś wielu szkoleń, wiadomo nie na każdym dziale jest ich sporo, jeśli chodzi o marki zewnętrzne to prawda jest ich coraz mniej i szkolenia zwykle mają charakter promocyjny, ja na brak szkoleń z działu narzędzi nie mogę narzekać bo w roku to jeździłem na przynajmniej 3-4 szkolenia i każde było 2 dniowe, też nie mam specjalnie pozytywnych doznań z Casto ale zależy wszystko od działu jak pracowałeś na pokryciach i biegałeś z płytkami to współczuję a jak ja pracowałem na narzędziach to moja praca była całkiem spoko nigdy przez 5 lat się tam nie narobiłem, a dni w których czuł bym się jakoś przemęczony to na palcach jednej ręki bym zliczył :)

@Łukasz

tak, awans hahah!! podwyżka obowiązków. Finansowo to pewnie średnio ze 100zl brutto rocznie. Jak tak bardzo ci się marzy kariera w sklepie to pewnie w biedronce zrobisz większą karierę niż w casto.

@THOR RAGNAROK

Tylko , że Castorama nie samymi narzędziami żyje.. a w zasadzie dział narzędziowy jest marginalny w porównaniu z budowlanką, sanitarną czy ogrodem. Wiadomo dekoracje i narzędzia są lżejsze, ale tu pracuje zwykle po kilka osób i przebiegi stażu bywają dłuższe. Prawdziwy przemiał jest na dużych ciężkich działach i to w większości przypadków o nich tutaj mowa..nie bez powodu jest tam duża rotacja, bo ludzie nie wyrabiają - kontuzje , plecy itd. szkoleń tam jest bardzo mało bo trzeba 'przerzucać tony a nie się doszkalać'...piszmy przez pryzmat tendencji w całej sieci a nie tego, że wyjechałeś raz czy dwa na jakieś szkolenie sponsorowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Castorama Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 107 ocen.