Opinie o Castorama Polska Sp. z o.o. w Warszawa

2 76 147 5 1

Tak14Nie
Małgorzata

Kwestie, które poruszasz w swoim poście wydają się być już bardzo alarmujące. Mobbing to przecież działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej. Jeśli wobec tego zauważyłeś, iż takie działania mają miejsce w Castorama Polska to wypadałoby zgłosić ten fakt osobom, które realnie mogą przyczynić się do zmiany sytuacji. Rozważałeś w ogóle takie rozwiązanie?

Tak7Nie2

W Elblagu będzie podobnie .przed przyjeciem do pracy zapewniali miła atmosfera .wspaniali kierownictwo super A teraz.. Zero szacunku dla pracownika jak siedzisz cicho to jesteś wspanialy ale tylko sie odezwij to cie zaj..b Sami. Podp ...cze .Masakra

Tak14Nie1
Aa.
@124

Tak jest w każdej Casto i tacy ludzie pracują tu po kilkanaście lat-kto mądrzejszy odejdzie sam szybciej. Trudno, żeby w wieku trzydziestu kilku lat nie mieć własnego zdania i oglądu sytuacji...

Tak9Nie
Niewolnik

Pracuję na tym obiekcie rok czasu i niestety muszę potwierdzić

@Niewolnik

Dlaczego w ciągu roku nie podjąłeś w takim razie żadnych działań by poprawić swoją sytuację w firmie? Czy rozmowa z szefostwem nie przynosi naprawdę żadnych rezultatów? Jeśli nie, to może warto zgłosić to w innym miejscu? Ciekaw jestem jak rozwinie się sytuacja, napiszcie proszę jak coś się zmieni.

TakNie3
Antoni

Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jeżeli sklep jest już zamknięty to ochrona powinna się tym zając, a nie pracownica kasy. Czy relacje między współpracownikami można by poprawić tak żeby stały się bardziej koleżeńskie? Może wspólne wyjście integracyjne poprawiłoby te stosunki. Jak myślisz?

Honorata

Z zaciekawieniem czytałam Twój wpis. Dobrze jednak, że ta sytuacja została już jakoś rozwiązana. Poprzednio ktoś zapytał Cię o ewentualne spotkania integracyjne, które mogłyby poprawić Wasze relacje. Macie je organizowane czy raczej nie?

Anonim
@Antoni

(usunięte przez administratora) Pracownica została zwolniona Castorama Wola Park, bo "klientka" chciała skorzystać z toalety po zamknięciu sklepu i wywiązała się kłótnia. (usunięte przez administratora)

Aleksander
@Anonim

Mógłbyś nieco przybliżyć całą sytuację? Z uwagi na kłótnię z klientką firma Castorama Polska zdecydowała się zwolnić jednego z pracowników? Zaskoczyłeś mnie informacją na ten temat, dlatego mam nadzieję, że zechcesz napisać coś więcej.

Mmk
@Aleksander

Cała sytuacja była tutaj opisana, ale administrator usunął ten komentarz. Ale ja napiszę jeszcze raz. Po zamknięciu już sklepu chciała wtargnąć na siłę kobieta. Ochroniarz nie chciał jej wpuścić. Ta kobieta zaczęła robić dziką awanturę, wpadła w jakiś szał, amok. Wtedy kasjerka zwróciła jej uwagę, aby się uspokoiła bo to jest sklep a nie obora. Dostała ta baba takiej furi że doleciała do kasjerki i zaczęła jej grozić że po pracy ją zleje. Kasjerka sobie na to nie pozwoliła i powiedziała że ma się natychmiast uspokoić, bo tak być nie może. To była jakaś gruba patologia z tej kobiety. I za to została kasjerka zwolniona. Kierowniczka kas zamiast stanąć po jej stronie, to zrobiła na nią taką nagonkę że wylądowała u dyrektora i ją zwolniono. A to była sumienna pracownica. Dyrektor jej powiedział że albo sama rozwiązuje umowę, albo dostanie dyscyplinarne. Nie dość że kierowniczka stosuje regularne gnębienie pracowników, to jeszcze podrzega kogo należy zwolnić. Jakaś inspekcja powinna się tym zająć.

Niewolnik / Pracownik
@Antoni

Do twojej wiadomości wiele razy próbowałem coś zmienić jak również rozmawiać z przełożonymi. Niestety jestem typem sportowca i człowieka z zasadami. Nie chodzę na piwko po pracy bo mam ciekawsze zajęcia. Nie donoszę na innych a są tacy w wola parku co przychodzą wręcz nachlani do pracy, ( dział logistyka) tylko ciężko pracowałem i wychodziłem z inicjatywą, żeby coś poprawić. Zawsze miałem tam dużo pracy i to na niej się skupiałem. Mam wydane przez UDT uprawnienia na wózki wiidłowe. Co z tego jak przez pół roku nie mogłem się doprosić o instruktaż abym mógł z tych uprawnień korzystać bo często palety z mojego działu ważą ponad tonę i to by mnie bardzo odciążyło. Starzy pracownicy przecież prawie, że puste palety nie mogą wozić zwykłym paleciakiem bo by się zmęczyli. Jest tam klimat ,,równi i równiejsi'' np: starzy pracownicy mogą wychodzić na papieroska a u siebie w alejce głaskać przez cały dzień telefon. Ja musiałem wrzucać ręcznie kosiarki po 30-40 kg na skład używając drabiny. Na logistyce pracuje również koleżanka dyrektorka ,, Panicza Bartka'' która tylko na zwolnienia chodzi bo widocznie nie musi się pokazywać w tej ,, szanownej firmie'' aby pobierać pensję. Na kasach to co się dzieje to również komedia i potwierdzam negatywne wypowiedzi innych. Miałem zgłosić ten obiekt do inspekcji pracy ale ostateczne zmieniłem pracę i wspominam to jak zły sen (koszmar). Współczuję garstce ludzi faktycznie tam pracującym. Głowa do góry stać was na więcej. Trzymam za was kciuki. Odchodząc zaproponowano mi 100 zł podwyżki co po prostu jest kpiną. Panie Bartku karma wraca i tyle w temacie dlatego nie zazdroszczę tobie bucu. Pozdrawiam Bracia i Siostry

Tak8Nie1
@Niewolnik / Pracownik

Miałem okazję pracować pod "Bartkiem" jak był na Targówku i uważam go za jednego z najlepszych logistykow z którymi miałem doczynienia. Przepracowalem przeszło 10 lat i nie mogę powiedzieć o Nim złego słowa, w porównaniu do innych dgli. Jeżeli ktoś idzie do pracy w sklepie to spodziewać się powinien problemów z klientem i pewne odpowiedzi nie przystoją. Trzeba się ugryźć w język czasem. Czasem jest więcej roboty czasem mniej, ale gdy ktoś oczekuje że 2/8h popracuje to pewnie nie nadaje się do takiej pracy i tyle.

@Wow

Rozumiem, że jesteś jego znajomym pisząc takie głupoty jak ,, Czasem jest więcej roboty czasem mniej, ale gdy ktoś oczekuje że 2/8h popracuje to pewnie nie nadaje się do takiej pracy i tyle. '' Dzieciaczku ja tam po 3 tony dziennie przeżucałem więc bez takich tekstów. Głównie to chodzi mi o klimat ,, równi i równiejsi ''. NIgdy nie musiałem się gryźć w jężyk bo mam większe IQ od ciebie i nigdy nie odwracałem się od najgorszych klientów tylko sobie z nimi radziłem. Czytaj ze zrozumieniem albo się nie udzielaj (usunięte przez administratora) Panicza B. Ty to chyba kierownikiem jesteś w casto xD you made my day !

@Pracownik ale beka

3 tony? Naprawdę wow... To się naprawdę napracowales, całe 3 palety płytek przezucales dziennie przez 8h. No naprawdę wyczyn. Zaliczasz się w takim razie do tych 2/8h. To jest taka robota i chyba nie myślałeś że w sklepie krasnoludki za Ciebie przerzuca towar dla klienta... Czy do dołożenia w półkę. 3 palety to się w godzinę przezucalo bo palety uszkodzone Nie jestem znajomym B, ale mam porównanie z glebockiej z innymi DGL. Uwierz ze on jest ok.

@Wow

Weź idź siać ferment gdzieś dalej beszczelny wężu. Tacy ludzie właśnie w casto to podstawa. Nawet mi was nie żal xDDDDDDDDDDDDD. Taki dobry pracownik z ciebie i co oddale na głębocką. Dobra te forum to ogólnie dobra beka, Pełno kasto węży i kasujecie posty ale dobra tania rozrywka jest. hahahahah

@Wow

Tak po za tym twoja beszczelność nie zna granic dlatego też pewnie robisz karierę w casto xD. Szczerze współczuje tym, którzy muszą obcować z tobą na co dzień..... Wystarczy poczytać o tej firmie jak ktoś mi nie wierzy. HAHA

Jak ty Superman
@Wow

,, 3 tony? Naprawdę wow... To się naprawdę napracowales, całe 3 palety płytek przezucales dziennie przez 8h. No naprawdę wyczyn. Zaliczasz się w takim razie do tych 2/8h. '' Jak pracujesz po 8 godzin hmmm ... Chłopie czyli ty dziennie tam około 12 ton lekką ręką przewalasz. Chyba jesteś najsilniejszym człowiekiem na świecie bo nawet strongmani mieli by problemy ale ty .... Superman.... ale z ciebie PAJAC

balu Nowy wpis
@Małgorzata

Solidarność jak zwykle kuje własne interesy. Zaraz ruszą spuszczone ze smyczy psy...po podwyżkę- ale da siebie.

Jak tam pracownik roku ? Nowy wpis
@Wow

Czemu nic już nie odpisujesz. Jak ty pracowniik roku chyba, zrozumiałeś jakie głupoty tu piszesz czy co? Sam pewnie jedną palętę cały dzień przerzucasz. Napluł bym ci chętnie w twarz ...

Dominika Nowy wpis
@Jak tam pracownik roku ?

Pamiętaj, że jest to forum publiczne... Powiedzcie konkretnie - jak jest z umową dla nowych pracowników? Można liczyć na umowę o pracę w Castoramie?

Interester

Witam. Fajnie ze jesteście aktywni. Interesuje mnie stanowisko zastępcy kierownika działu obsługi klienta w nowo otwieranej castoramie. Czy wiecie może jakie są obowiązki takiej opony oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@Interester

Spadaj trollu, ty kastowężu.

Interester

Ej o co ci chodzi?

Castus
@Interester

3000 brutto czyli ok 2100 na rękę.

Dominika
@Castus

Okej, dziękuję za informację. A czy do tego dochodzą jakieś premie i dodatki, np. wczasy pod gruszą? Bardzo interesuje mnie praca w Castorama, będę wdzięczna za odpowiedź.

Castus
@Dominika

Dominika, nie martw się zarobkami. Za 2 - 3 lata rząd wprowadza stawkę minimalną 4 tyś brutto i Castorama wszystkim do tej kwoty będzie musiała wyrównać.

Interester Nowy wpis
@Castus

Ok wiem już ze mało płacą. Czym zajmuje się zastępca?

Walery

Korporacja nastawiona na wyciśnięcie ostatnich soków jak z cytryny. Taka kopalnia, kolonia z plantacją bawełny. Tną koszta na obsadach, etatach, wynagrodzeniach. Bo jaka stabilizacja, bo etat- za michę ryżu? Niewolnictwo to nie stabilizacja. Kierownicy chodzą jak psy na smyczy, powtarzają brednie wklepywane na szkoleniach, bo jaka dobra firma, bo jak premie daje, bo jakby nie chciała firma to by premii nie dała, bo jaki rozwój, jakie kariery. Normalnie jak jakiej sekcie. ciemaw jestem co te kierowniczyny poczną, jak firma zamknie swoje kopalnie w Polsce i otworzy w innych krajach rozwijających się. Oni bez swej korpo jak bez matki. Za 3000- 3500 do ręki gotowi wciągać amfetaminę, żeby sprostać rywalizacji. A wyniki procentowo coraz słabsze na tle innych krajów.

Tak2Nie1
Konkurencja
Nazwa działu: Handlowy

U konkurencji na początek oferują 3200 brutto. Więc wybór jest łatwy.

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nick
Nazwa działu: Finanse

Zbyt niskie zarobki ktore, nie rekompensuja uciążliwych godzin pracy (13 - 21) i pracujących weekendów. Po 10 latach pracy nie ma się nawet 3 tyś na rękę.

@Nick

Potwierdzam. 7 lat w cołchodzie i marne podwyżki. Trójka z przodu tylko brutto.

Krystyna
Nazwa działu: Handlowy

Tak pupile na woli mają lepiej i nie muszą pracować. Ważne z kim palą papieroski :D Na kasach dramat!!! Ciężko jest. Obiecują cuda za pracę a potem odwracają się plecami bo liczą się pupile. Pupile dyrciów są sławne już a potem za plecami narzekają na swoich dyrciów i tak :)))

Tak2Nie1
andrejas

ja zostalem wyrzucony z castoramy zato ze wykonywalem swoje obowiazki klijent mi naublizal potem pchnol i zato castorama mi podziekowala

Jj

Pracuje w Casto W Warszawie od 15 lat. Przewinęło się kilku dyrektorów, jednych dobrych innych psychopatów kiedy mialem ochotę się zwalniać. Praca nie jest łatwa po to praca z klientem więc trzeba umieć gadać z ludźmi. Poza tym dokładnie towaru. Na niektórych działach lżejszy towar ale dużo na innych ciężki i dużo:) Najgorzej budowlaka i pokrycia podkohowe oraz chłopaki na pile. Ja zatrudniałem w się w "złotych czasach" Castoramy. Obłędne obroty, po pracy miałeś ochotę tylko zanurkować w poduchy ale podwyżki były 2 roczne i to calkiem konkretne do tego 13-tka i 14-tka. Później doszła premia kwartalna ale to chyba plus dla małych sklepów bo oni potrafią brać premię w wysokości 2-3 pensji a my, gdzie robimy obroty dzienne sklepowe czasem 3 razy większe dostajemy marne ochłapy. Co do kierownictwa jest różne. Na jednych działach chwalą na innych nie. Nie polecam sanitarnego i ogrodu. Na pierwszym kierownik którego chyba nikt nie lubi a na ogrodzie wieczny bałagan, towar w tonach na który ciężko znaleźć miejsce i jeden zastępca psychopata oraz zero zgrania ekipy. Reszta ujdzie. Co do pracy to trzeba zasuwać. Kierownicy lub zastępcy potrafią zawalić robotą na tydzień i wymagać wykonania w 2 dni. Ale wszystkiego sam nie przerobisz wiec podstawa to zgrana ekipa, wspólna praca i pomoc. Z doświadczenia w tej firmie wiem że to się czasem udaje choć rzadko. Co do zarobków to młody chyba teraz ma 3500 na wejście i szczerze mówiąc większość ludzi ze stażem 5-8 lat nie ma takiej kasy wiec jest spore niezadowolenie bo podwyżki niezaczeste i nie za wysokie. Ostatnio co prawda dostał prawie każdy najwiecej młodzi po 400-450 a starsi po 200. Te 200 to chyba wyrównanie za jedną niedzielę mniej w tym roku. Ogólnie starsi stażem jak coś dostają to mało i rzadko. Obecny dyrektor jest całkiem porzadny. Zainteresowany sklepem, przychodzi, rozmawia, dopytuje się. Widać że facet ma swoją wizję sklepu i ją realizuje. Poprzedni miał to gdzieś. Dla przyszłych Casto ludków: praca łatwa nie jest ale jak nabierzesz wiedzy o asortymencie i doświadczenia z klientami, będziesz miał zgraną ekipę i doceniasz ciężką pracę to mimo głupich pomysłów kierownictwa i czasami jakiegoś idioty w ekipie to da sie tu pracować. Klientów obsługuj tak jakbyś sam chciał być obsłużony. Czasem trafi się paru (usunięte przez administratora) z wymaganiami z kosmosu ale tu wystarczy trochę cierpliwości i fachowość i w końcu sobie pójdą z towarem lub bez ale takich za dużo nie ma, najwiecej ich w weekendy. Stali klienci stanowią większość i są kulturalni. Nie ignoruj żadnego. Nadmiar pracy jest i będzie bo na działach ludzi za dużo być nie może a często jest za malo ale jak pisalem sam wszystkiego nie przerobisz. Czasem bedziesz sie wkurzał że ty zasuwasz a inni się opierniczają. Norma. Tyle że kierownik widzi wszystko i ma zastępców którzy też widzą. Rob swoje i nie patrz na innych. To praca nie misja. Przychodzisz, pracujesz 8 godzin, wychodzisz. Nie ratujesz świata tylko zarabiasz na życie. Nie rzucaj się na pracę jak dziki bo tylko ucierpi twoje zdrowie fizyczne. Praca to nie życie tylko dodatek do życia. Szanuj swoje zdrowie. Praca w Casto jest specyficzna, w końcu to korporacja i nie każdy sie tu odnajdzie. Byli tacy co wytrzymali tydzień, dzień i tacy co godzinę wytrzymali. Pracodawca jak dla mnie średni ale zły nie jest.

Tak10Nie
Łukasz
@Jj

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Jako doświadczony pracownik, napisz czy osoby ambitne, które chcą podnosić kwalifikacje zawodowe mogą liczyć na awans i wiązać swoją karierę z firmą? Pracodawca wspiera takie osoby i pozwala im się wykazać? Inwestycja w pracownika to, także wkład w rozwój firmy. To ważna kwestia dla osób, które będą aplikować.

Tak1Nie2
Rado
@Jj

Co ty (usunięte przez administratora) Na wejście jest teraz 3000 brutto i umowa na rok. Zniesiony okres próbny 3 miesięczny, żeby nie dawać podwyżki po próbnym. Jebanie za dwóch bo tną koszty. Ludzi na styk. Przy l4 czuć że brakuje siły napędowej... Jeszcze chcesz coś wiedzieć?

Tak5Nie1
Robin
@Łukasz

Można się załapac na szkolenie o awansach to ja nie słyszałem na dziale.

Thor Ragnarok
@Łukasz

To ja mogę napisać jako pracownik z 5 letnim stażem, na karierę w firmie można liczyć, ale trzeba mieć cierpliwość bo centrala dąży raczej do zmniejszenia liczby kierownictwa, mam na myśli wprowadzanie sektorów gdzie zamiast kierowników działów jak było do tej pory i jest w niektóych placówkach przypadających na 1 kierownik na dział robią się sektory gdzie jest 1 kierownik na parę działów, tak samo z zastępcami, maksymalna liczba zastępców to dwóch na dział, więc też niektóych rzeczy się nie przeskoczy a trzeba jeszcze wspomnieć o tym że zwykle jak zwalnia się miejsce na zastępce kierownika czy kierownika to już jest długa kolejka doświadczonych pracowników którzy tylko czekają na to miejsce, więc śmiało mogę stwierdzić żę to już nie czasy kiedy Castorama otwierała co chwile nowy sklep i potrzeba było osób funkcyjnych teraz sklepów otwiera się coraz mniej a jak już to otwierają z sektorami, gdzie obsada osób funkcyjnych jest bardzo mała, dlatego mogę śmiało stwierdzić że jest to raczej miejsce w którym można nabrać doświadczenia zawodowego i wiedzy; pracy z klientem i potem próbować swoich sił w konkretnych branżach jako przedstawiciel handlowy techniczny i pieniążki są dwa razy większe a odchodzi praca fizyczna, Pozdrawiam

Renata
@Thor Ragnarok

Twój staż pracy w Castorama Polska jest już całkiem spory, co oznacza, że mogłeś bardzo dobrze poznać tego pracodawcę. Wspomniałeś między innymi o tym, iż firma ta jest dobrym miejscem dla osób, które dopiero nabywają swoje pierwsze doświadczenia na polu zawodowym. A czy takie osoby mogą liczyć na jakieś szkolenia wdrażające do wykonywanych później obowiązków? To istotna kwestia, więc z niecierpliwością będę czekać na Twoją odpowiedź.

Thor Ragnarok
@Renata

Oczywiście pod względem szkoleń to jest całkiem sporo produktowych i handlowych na to nie można narzekać, można powiedzieć że każdy nowy pracownik jest wysyłany na szkolenia w pierwszeństwie jeśli ktoś już był na danym szkoleniu wyjazdowym do firm, zawsze wszystko jest opłacone i praktycznie taki wyjazd traktuje się jako coś fajnego a nie obowiązek.

TakNie2
koń
@Łukasz

spora nadgorliwość się przyda oraz umiejętności podlizywania, i podpi...lania innych - oczywiście, niektórzy wmawiają sobie, że to forma ambicji, dbałość o jakość pracy, oraz forma wykazywania się - nie ulega wątpliwości, że pomaga w awansach.

koń
@Thor Ragnarok

chyba 10lat temu tak było... nieliczne szkolenia organizowane są przez duże marki zewnętrzne, dla których jest to forma promocji produktu, tylko tych produktów od marek zewnętrznych jest coraz mniej, bo castorama wszędzie pcha marki własne - czyli tanie chińskie gó..no. Z marek własnych szkoleń nie ma - radź sobie sam, bo nawet "specjaliści od produktu" z centrali często nie wiedzą cóż to za cud od żółtych importowali. Także nie pisz bzdur o szkoleniach...

@Jj

To jest chyba najlepszy komentarz opisujący sytuację.

Czarny.
Nazwa działu: Handlowy

Rzeczywiście, kiedyś Castorama uchodziła za znakomitego pracodawcę. Była konkurencyjna w kwestii zarobków,premii,dodatków. Teraz?W wielu miastach, tzw.rekrutacja niemalże nie istnieje,do pracy przyjmowany jest każdy chętny. Zarobki są zbyt niskie wobec pracy fizycznej, którą codziennie trzeba wykonywać ,wobec wymagań co do obsługi, wobec wszech panujacegopanującego (usunięte przez administratora) osób na wyższych stanowiskach.Podwyzki są tak niskie, że to śmiech na sali.Osoby pracujące po 10 lat zarabiają niewiele więcej od nowych pracowników. Owszem są 13 i 14,ale czy w innych firmach nie ma premii?Nie sądzę. Osobiście nie polecam,sam jest w trakcie zmiany pracy.

Dominika
@Czarny.

Czarny, możesz napisać czy poza niskimi zarobkami coś jeszcze wpłynęło na Twoją decyzję o rezygnacji z pracy w firmie Castorama Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz atmosferę w miejscu pracy? Czy poza wspomnianymi przez Ciebie premiami firma oferuje jakieś benefity?

Tadek

A w Rumii jest (usunięte przez administratora) dyrektor pierwsza klasa

Czarny.
@Tadek

Wasz Dyrektor stanowi wyjątek. W innych sklepach jest gorzej.

Karlos

Castorama Skarżysko kamienna jednym słowem żenada! Brak szacunku do pracownika o wszystko pretensje kierownicy (oczywiście nie wszyscy) maja za zadanie gnoić pracownika tylko (usunięte przez administratora) maja przywileje. KDSB Śpi w swoim pomieszczeniu (biurze) i jest wszystko ok nikt na to nie zwraca uwagi. Jak to wygląda jak kierownik (KDSB) wychodzi na sklep i ma odbitą klawiaturę na twarzy. Masakra! Ten sam osobnik bawi się w filmowca nagrywa pracowników którzy nie odchodzą od porad przez jakiś czas. Mam nadzieję że ktoś się za to w końcu weźmie!! Nie polecam pracy w tym sklepie. Nawet za 4 tys brutto, chyba że ktoś lubi być niszczony psychicznie bo do tego to zmiarza.

Tak6Nie3
Poniźony
@Karlos

Witam opowiem coś ku przestrodze . Byłem dzisiaj w castoramie swarzedz oczywiście kasy na ogrodzie puste.Stanąłem sobie moim autem przed bramką główną miałem psa w bagażniku oczywiście zero zainteresowania załadowałem 3 słubki i jeden zostawiłem przed kasą nagle przebiega ochroniarz wysoki w okularach i wyzywa mnie od złodzieji tłumaczę że kuferek jest otwarty I słupek stoi do skasowania.Zaznaczę że ostatnio było kupowałem korę i z obsługi Pani kazała mi załadować i podejść do masyw środku i zapłacić a poinformować pracownika przedtem dzięki mojemu znajomemu który stał w środku i to słyszał tego tak niezostawie

Garage

Castorama była kiedyś dobrym pracodawca. Teraz nie polecam. Wymagania z trąby. Obarczanie ludzi odpowiedzialnoscia za chore odgorne decyzje. Wszechobecna propaganda jak to nie jest super a ludzie widza coś innego. Jak wyrazisz niezadowolenie lub pomysł który nie pokrywa sie ze zdaniem dyrekcji to jestes za to oceniany a nie za efekty pracy. Marksistowska i komunistyczna metoda zarzadzania to chleb powszedni. Trzeba mówić ze sól jest słodka a czarne to biale. Nie polecam

Tak11Nie
Artur
@Garage

Skoro twierdzisz, że wcześniej praca w firmie Castorama Polska była bardziej przyjazna, to mógłbyś napisać, co dokładnie zmieniło się, że obecnie w Twojej ocenie praca stała się mniej atrakcyjna? Gdybyś miał możliwość to jakich zmian dokonałbyś, aby znów być zadowolonym z pracy u tego pracodawcy? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Garage
@Artur

Moje pytanie do Ciebie. Jakbyś Arturze odrzucił propozycje jaka niedawno otrzymales jako dobrowolna rzecz a w zasadzie bylo to polecenie sluzbowe to jakby Cie traktowano. Myslisz, ze mile widzieliby odmowe dzialalnosci na rzecz partii? Czy w białych rękawiczkach bylbys potraktowany jak wróg? Jestes takim samym slupkiem w Excelu jak kazdy. I żadne filmy propagandowe nie pomoga.

Renata
@Garage

Uważam, że użytkownik @Artur nie miał nic złego na myśli. Celem forum jest po prostu zebranie jak największej ilości aktualnych i rzetelnych informacji o tym pracodawcy, stąd wynika ta dociekliwość. Widzę, że już wyrobiłeś sobie pełne zdanie o nim, ale są osoby, które i tak będą chciały podjąć pracę w Castorama Polska. Podpowiesz chociaż, na jakie wynagrodzenie można tam liczyć "na start"?

Niewiem
@Artur

Po pierwsze, nauczenie dyrektorów i kierowników, żeby doceniać ludzi którzy poszerzają wiedzę nas temat swojego działu, sklepu itd. niestety doceniać doceniane jest kolesiostwo, a jakoś się nauczy wszystkiego bo i tak trzeba wykonywać polecenia dyrektorstwa a nie mieć własnych pomysłów. Najlepiej jak będziesz mieć informacje na innego pracownika które doprowadzą do nagany, lub zwolnienia, a jeśli jeszcze jest zapisany do związków i pokażesz takich których będzie można męczyć psychicznie, to już na pewno możesz liczyć na podwyżki.

Un
Nazwa działu: Handlowy

Dobra atmosfera, przyzwoite zarobki, możliwość rozwoju. Jeżeli tylko ktoś jest zaangażowany w pracę, to jest to doceniane.

TakNie5
@Un

Byłem, zobaczyłem, poszedłem dalej. Nieprzyzwoite zarobki (skandaliczne), marna atmosfera, wręcz grobowa po każdym nowym pomyśle skierowanym w oskubanie, gorycz pracowników, który muszą gdzieś pracować, zerowe możliwości rozwoju. Wręcz zwijanie kadr. Odchudzana kadra kierownicza, przetasowania. Prawdziwa praca nie jest doceniana.(usunięte przez administratora)Lizusostwo i donosicielstwo to nie jest zaangażowanie.

Niewiem
@Un

Ahahhahhha, docenianie jest jak się starasz u dyrektora, wykonujesz rozkazy, pomijając społeczne współżycie, to się nie liczy, wtedy każdy Twój kolega awansuje z tobą. Nigdy się nie liczyła praca i zaangażowanie, pracuje długo, znam i robiłem wszystko, awansowali ludzie którzy nigdy do komputera nie zaglądali ani nie wychodzili piszą swoją alejkę, tylko byli lubieni prywatnie przez kierownika lub dyrektora.

Jadzia
Nazwa działu: Handlowy

Wiecznie obiecują, że będzie lepiej i że dostanie sie awans a jak przychodzi co do czego to gnoją cię i wymyślają powody byś nie dostała podwyżki! Tak właśnie pracuję się w wola parku. Liczy się z kim chodzisz na papierosa a nie co umiesz. Potem od znajomych dowiadujesz się co przełożeni wygadują o tobie i za kogo cię mają Ludzie się zwalniają cały czas bo widzą ten bałagan. Niektórzy "uprzywilejowani" nawet załatwiają swoje prywatne sprawy w godzinach pracy- takie jak siłownia....

Tak12Nie1
Pracownik castorama
@Jadzia

To się zwolnij! Więcej dla nas, Ukraińców miejsc do pracy

Tak1Nie9
Lucas
Nazwa działu: Produkcja
@Pracownik castorama

Taaaaa już widzę tych chętnych Ukraińców gotowych tracić życie i czas na pracę za 3 tys brutto/ok 2100 PLN na rękę. Ciekawe jak się za to w Polsce utrzymacie i jeszcze wyslecie pieniądze rodzinie? Powodzenia! Takie zarobki dobre dla 20 letniego kawalera mieszkającego u mamusi. Na piwo fajki i dwie dyskoteki starczy.

Bolek
Nazwa działu: Handlowy

Totalna żenada w tej Castoramie się robi

Tak5Nie
Janusz zarobków
Nazwa działu: Handlowy

Zarobki 3000 tys brutto, czyli dokładnie tyle co najniższa krajowa od przyszłego roku. Na rękę ok 500 euro.

Patryk
Nazwa działu: Handlowy

Co tu dużo mówić, obiecują kokosy na rozmowie, premie, dodatki itp a gdy przychodzi co do czego to bez szans bo nagle okazuje się że premie są ale dopiero po roku! Pieniądze żałosne,czepiają się wszystkiego, człowiek nawet napić wody się nie może bo "jak to wygląda"!? Nie polecam w żadnym wypadku pracy w Castoramie a napewno nie w Szczecinie!!

Tak8Nie
Seba
@Patryk

Niestety na rozmowach koloryzuja byle tylko kogos namowic i ściągnąć do pracy. Chociaż coraz częściej mlodzi jak tylko się zorientują w co wdepli, porzucają pracę po kilku dniach nawet bez składania formalnego wypowiedzenia. Po prostu nie przychodzą do pracy, nie odbierają telefonów.

Tomek

Bardzo niskie zarobki ok. 2100 - 2400 po wielu latach pracy (ponad 5). Praca często na drugą zmianę 13 - 21:15. Większość sobót pracujących. Zwyrodnienia kręgosłupa i stawów. Ciężka praca fizyczna, marnie opłacana. Pracując do 21:15 oraz w większość sobót, ciezko prowadzić życie rodzinne czy towarzyskie. Zarobki tej straty nie rekompensuja. Żyjesz tylko pod pracę, ciężka i marnie opłacana. Atmosfera fatalna na sklepie, duże zniechęcenie i marazm.

Tak11Nie
wrobelek

pracownikow maj za (usunięte przez administratora)a zwlaszcza z firm zewnetrznych swiadczace uslugi na rzecz castoramy traktuja tych ludzi jak (usunięte przez administratora)

Wacław

(usunięte przez administratora). Niewola za mare grosze (2200-2400 do ręki) i do tego masa propagandy. Firma dyrektorów i kierowników. Reszta tyra za marne grosze. Siadają stawy, kolana, kręgosłup-stąd ubezpieczenie medyczne i darmowy rezonans, żeby firma nie ciągała się po sądach. Jak chcesz poznać handel, funkcjonowanie sklepu, to tam wstąp. Sporo się nauczysz i szybko, ale generalnie kasy tam nie znajdziesz. Cała masa sfrustrowanych pracowników czekająca na turbopremię, która jakimś dziwnym sposobem prawie zawsze rozczarowuje. Czekać na 13? Już nie dostanę i nie żałuję. System nastawiony na oskubanie pracownika i wydrenowanie polskiego rynku. Jeszcze z 5 lat poeksploatują, a potem przeniosą się w inne kraje rozwijające się. Do tego masa gamoni, którzy obok pracy mogą leżeć. Wszystko im wisi i tak się błąkają między półkami. Generalnie na dziale jest do pracy 1/3 ludzi, reszta rządzi. Braki kadrowe duże i nieuzupełniane.

Tak10Nie1
kandydat

Jakie są zarobki (netto) na stanowisku specjalisty ds. bhp?

Magda
Nazwa działu: Handlowy

Czemu usuwacie wpisy na temat Castorama Wola Park? Myślałam, że można pisać wszystko oprócz przekleństw ale widzę, że ktoś boi się prawdy.

Mmk

Dlaczego usuwacie niewygodne komentaże dla kierowniczki kas z Castoramy Wola Park?

Anonim
Nazwa działu: Handlowy

Czemu kasujecie niewygodne dla kierowniczki kas wpisy???

Tak5Nie
On

Czy to prawda że w Tychach będzie Castorama,,,, po sklepie Tesco?

Agula

Castorama Elbląg jeden wielki (usunięte przez administratora) sami nie wiedzą gdzie co mają .Porażka totalna nie wiem po co oni to otworzyli

Tak1Nie1
Dariusz
@Agula

Piszesz z perspektywy klienta, a forum Gowork pl jest forum pracowniczym. W sklepie są na pewno osoby, które pomogą znaleźć Ci produkty, których potrzebujesz. Czy odwiedzają ten watek obecni pracownicy Castoramy? Piszcie o swoich doświadczeniach z pracodawcą i czy jesteście zadowoleni w wynagrodzenia. Osoby zainteresowane zatrudnieniem z ciekawością o tym przeczytają.

Tak1Nie2

hghgfhfg

hghgfjghfj

TakNie1
Zuch
Nazwa działu: Handlowy

Czy był już ktoś na rozmowach o pracę do nowej Castoramy II w Bydgoszczy? Proszę o opinie, itp...

TakNie4

M.
 Rekomendacja
@Zuch

Czy już szukają nowych pracowników?

Nowa
@Zuch

Tak,ja byłam.Dostałam się.Teraz czekam na telefon kiedy na badania iść.

nickkk
@Nowa

a ile dają na rękę (netto) nowym pracownikom???

Joanna
@nickkk

Kwestia wynagrodzenia jest bez dwóch zdań bardzo istotna. Dobrze zatem, że o to zapytałeś. Zapewne również chciałbyś podjąć prace w Castorama Polska. A zdradzisz nam, jakie stanowisko spełniałoby Twoje oczekiwania? Zachęcam Cię do dalszego aktywnego uczestniczenia w dyskusji o tym pracodawcy.

Agata

@Anonimus, rozumiem, że opinie o pracy, czy pracodawcy mogą być różne, jednak Twoja wypowiedź brzmi trochę subiektywnie. Napisałeś/aś czego według Ciebie brakuje, ale zapewne są jakieś plusy? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Castorama o podzielenie się swoim doświadczeniem związanym z tą firmą. Pamiętajmy, że w każdym dziale te warunki mogą ulegać zmianie.

Tak1Nie3
Castoludek
@Agata

Centrala każe zapitalać bo co raz więcej obowiązków, ale o podwyżkach zapomnijcie. Nowi dostają 2600 brutto. Do tego 13, 14. Atmosfera zależy od ludzi którzy pracują w danym sklepie ale fakt, lepiej nie mówić za dużo bo Castorama to jedna wielka rodzina i kabel jakiś się znajdzie. Praca jak każda inna, trzeba pracować bo za siedzenie nie płacą, chociaż są wybitne jednostki ... Ogólnie nie jest źle ale płace za niskie. Ciężko utrzymać rodzinę.

Tak12Nie

C9916
@Castoludek

Cześć Castoludek, nie wiem w jakim sklepie pracujesz ale jak ja się zatrudniałem w Casto to fakt dostałem te 2600 ale teraz nowy pracownik dostaje 3500 brutto.

Tak12Nie

Ja
@C9916

A w jakiej lokalizacji pracujesz że nowy pracownik ma 3500?

@C9916

porażka... nowemu dadzą więcej niż temu bardziej doświadczonemu ... nic tylko spi***** z tej firmy ...

Tak10Nie
Jakub
@123

Przypominam Ci, że używanie niekulturalnego słownictwa jest na forum Gowork.pl zabronione. Mówi o tym regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Zapoznaj się z nim. Czemu właściwie uważasz, że doświadczeni pracownicy zarabiają mniej od nowo przyjętych? Firma inwestując w pracownika i szkoląc go, inwestuje też w swój rozwój, więc odpowiednia gratyfikacja takiej osoby powinna być wyższa niż pracownika, który dopiero się wdraża do pracy. Napisz więcej informacji o warunkach zatrudnienia i czy pracodawca zapewnia benefity w postaci premii lub szkoleń? Każda obiektywna opinia będzie cenna.

technik
@C9916

Podawanie placy brutto to tak samo jak podawanie dlugosci (usunięte przez administratora)wraz z przynaleznym mu kregoslupem

Joanna

Castorama Polska prowadzi obecnie rekrutację do kilku swoich oddziałów. Jednym z nich jest właśnie Warszawa w siedzibie Dyrekcji Generalnej na stanowisku Analityka Łańcucha Dostaw. Wymagane jest minimum trzy lata doświadczenia oraz umiejętności analityczne. Tutaj znajdziecie informację odnośnie wymagań i formularz aplikacyjny: https://www.castorama.pl/praca/castorama/offers/region/42820/ Czy ktoś z Was zdecyduje się na wysłanie swojej kandydatury?

TakNie1
Regi
@Joanna

Jaką opinię ma Castorama Targówek jako pracodawca ?

Zostaw opinię o Castorama Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Castorama Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 76 ocen.