Castorama Polska

Opinie o Castorama Polska

użytkownik zarejestrowany

@mini nie można na forum nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim cokolwiek napiszesz. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w Castorama Polska. Właśnie poszukują do pracy jako Doradca Handlowy. Może ktoś złoży cv?

mini

psychiczne zmuszanie do wydajniejszej pracy jest karalne / tylko pytanie jest takie czy - jesteście w stanie walczyć z przełożonymi i pracodawcą jeśli macie jakieś zobowiązywania jednym słowem pętle na szyi.Jeśli tak to schowajcie się w kąt i zapierdzielajcie ile wlezie,chyba że jesteście godnymi obywatelami i będziecie walczyć ze złodziejami i POLSKIMI KATAMI na całego. Ja już wygrałem 4 sprawy z pracodawcami /tak zwanymi molochami/powiem tak ,umowa o pracę jaką posiadacie jest sporządzona według przepisów prawnych/jeśli pracodawca lub przełożony przy nie wydajniejszej pracy wam wy pomnie formułkę -(jeśli ci się nie podoba,to się zwolnij / itp......) to już jest -psychiczne zmuszanie do wydajniejszej pracy.............. Walczcie z zarazą naszego kraju / jednym słowem w kupie siła ...........pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

@agresor ;-) Czy pracujesz obecnie w firmie Castorama Polska? Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy? Co takiego byś zmienił na lepsze? Czy zwolnili Cię? Bo z tego co piszesz tak wynika. Jeśli tak to czemu?

użytkownik zarejestrowany

Aktualne Oferty pracy : Doradca Handlowy, Kierownik ds. Zarządzania Zamówieniami i Zapasem, Analityk Łańcucha Dostaw, Specjalista ds. Komunikacji Asortymentu, Asystent/ka Rynku Produktów, PRACOWNIK DZIAŁU SERWIS. Kto aplikuje? A może ktoś pracuje na jakimś stanowisku i opowie jak to jest?

janusz

Muszę Wam wystawić totalnie negatywna opinie za serwis pogwarancyjny Waszej serii narzędzi . W moim przypadku chodziło o pęknięty wężyk w myjce za prawie 6 stówek, gdzie w serwisie na Wadowickiej podano mi adresy dwóch firm w Krakowie w których telefonicznie mi odmówiono. Uważam że powinniście informować klientów że po okresie gwarancyjnym z byle powodu narzędzie będzie do wyrzucenia. Już przestrzegam znajomych przed zakupami u Was i doradzam narzędzia firmowe bo tam z serwisem i każdą częścią zamienna nie ma najmniejszego problemu nawet po wielu latach. Myślę że będzie to temat dla organizacji konsumenckich i ekologicznych. Życzę dalej dobrego samopoczucia

@zarobiony

Czas pracy przez większość miesiąca 13 - 21. Nie masz czasu ani możliwości prowadzić życia rodzinnego czy towarzyskiego, zapomnij o jakiejkolwiek pasji, która byś mógł realizować popołudniami po pracy. Nie warto za 2300 brutto ( ok 1650 na lape).

nick

jakie zarobki Castorama?

luka
@pp 02.03.2017, 12:43
2300 brutto na wejście, a zapierdziel jak w . . .

teraz jest 2600 brutto premie 13 i 14 niedziele dodatkowo płatne 150 jakieś benefity i takie tam atmosfera raczej ok ale zapierdziel jest... nie każdy się nada

agresor ;-)
@luka 20.08.2017, 00:13

Tylko Uważaj bo jak się komuś nie spodoba Twoja ciężka praca i staranie się (współpracownikom - obibokom, lub też kierownictwu, które czuje że możesz lepiej się wykazać niż oni) to możesz polecieć, znajdą na ciebie haka, uważaj co i do kogo mówisz i unikaj zbędnych kontaktów cielesnych (klepania po plecach kolegi itp) bo jak kamera zarejestruje to posądzą się o agresję wobec kolegi i polecisz. Żadnych żartów typu (ale ktoś Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tatuaż) bo też polecisz. Jednym słowem trzeba uważać na każdym kroku i mieć oczy dookoła głowy, każdy czyha na Twój błąd i kiedy się wyłożysz, aby bić Ci brawo. Tam panuje zasada N U N (Nie Ufaj Nikomu).

fffgfgggg
użytkownik zarejestrowany

zatrudniaja takze doradcow handlowcyh w Warszawie wymagane jest tutaj miedzy innymi wykształcenie min. zawodowe, min. 3 miesiące doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy ktos zainteresowany?

Zulugula

A jak jest z wyjściami na papieroska? Są z tym problemy?

cukiereczek

Is@ wiem co mówię,uwierz mi...a wiesz coś na temat marcowych kwartalnych premii rzędu 5 tys. dla kasjerów i o kilka tysi więcej np. dla kierowników działów???jeżeli nie, to za co tam pracujesz, za miskę ryżu?

cukiereczek

pracownicy castoramy nie narzekajcie, macie nie tylko 13 pensje ale i 14 a także premie z zysków o czym inne markety mogą pomarzyć...

Magda

Igi kobiety pracują w różnych zawodach. Ala ciekawi mnie czy jest tak bardzo źle jak piszą inni. Iż ochrona chodzi do łazienki i sprawdza czy ktoś nie pisze sms

Magda

Mam pytanie Michał jaka jest atmosfera chodzi mi o inwigilację pracowników na każdym kroku przez ochronę. Czy to prawda iż ochrona w casto jest jak wielki brat? Nawet się załatwić nie można spokojnie. Jak z niedzielami ile płatne? Planuję się przenieść do casto. Pracuję w podobnym tz. zielonym molochu budowlanym.

Michal

Dostałem propozycje przez agencje pracy na zatrudnienie w Castoramie na dziale budowlanym przez agencje pracy. Dział budowlany umowa zlecenie ( 12 zł na godzine brutto ) lub na kasie 13 zł brutto umowa o prace. 4 dni weekendowe w miesiącu pracuje się. Bardziej polecilibyście prace na dziale czy na kasie ?

castorobol

hey, pracuję w casto już 3 rok i w niedługim czasie planuję z tamtąd uciec. Zero podwyżek, kręcenie śruby do zerwania gwintu, dawna biedronka. jedyny plus to płatne niedziele i 13 pensja. Po za tym nic ciekawego. wyzysk i malowanie trawy przed kretynami z centrali takimi jak pan zieliński za marne grosze...bo bez dodatku za niedzielę byłby zasiłek...nie polecam!!!

pro

2tys na wejscie netto bez jakis groszy 150 zl brutto za niedziele socjal bogaty 13 i 14 na dzieci na sw po 250 wakacje pod grusza kolonie itp

pracownik casto

Już powoli wprowadza się firmy zewnętrzne, dawniej tylko jako chętnie pomogę i osoby z ekipy sprzątającej i pomagających w dokładaniu towaru, a teraz normalnie na kasy i doradców. Podobno teraz większość ma być już zatrudniana chwilowo przez firmy zew., a następnie być może przez castoramę na umowy zlecenie. Do czego ta firma dochodzi, najlepsi odchodzą z dnia na dzień, nikt już nie liczy na żadne dobre zmiany. Zostają lizusy lub osoby które mają bardzo dobre zarobki, kierownictwo oczywiście też bo dobrze się pozoruje pracę, poganiając doradców, strasząc zwolnieniami itp. Jak ktoś zastanawia się nad pracą to niech poczyta ostatnie posty bo firma ta od 3 lat zmienia się na gorsze. Jak ktoś ma inną pracę to niech nie wybiera castoramy, bo tu już nie ma podwyżek i rozwoju.

karol

fajna praca, spoko ludzie jest naprawde milo i warto - pozdrawiam targowek ;)

Madzia

Witam pracuję również w podobnym sklepie i chciała bym wiedzieć ile jest na wejściu netto, jaki jest socjal. Ile dodatku za niedzielę?

rydzyko
użytkownik zarejestrowany

hej wam, czy ktoś mógłby mi przybliżyć jak się wiedzie pracownikom w castoramie w warszawie? obecnie pracuje jako sprzedawca też w tej branży ale innym sklepie i myślę sobie że jest nowy rok wiec może i czas na zamiany miejsca roboty, ale najpierw chcę się dowiedzieć jaka tu atmosfera panuje no i ile miesięcznie się zarabia

DEREK

SYMPATYCZNA ATMOSFERA.PRACA DOSYC CIEŻKA ALE PŁACĄ W MIARĘ DOBRZE.

Nie Chcesz w tej firmie pracować

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda a Okęcie to okręt tonący oby z kapitanami

karol

dobra fajna firma, godna polecenia

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Castorama (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Castorama: Najbardziej nie podobało mi się w Castorama:

kow
użytkownik zarejestrowany

ciezka praca, duzo trzeba pracowac, kierownicy moga byc ale nie lubie lukasza dupek straszny ci co pracuja wiedza o kogo chodzi. pozdrawiam krzyska

jarek
użytkownik zarejestrowany

narobisz sie nie ma co ale jest i smiesznie jak w rekalmach:) hehe:)

Zostaw opinię o Castorama Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska