Castorama
counter
3 3 4 5 1
Karol Nowy wpis

Tak spokojnie na forum bo tak dobrze się pracuje? Podpowiedzcie kilka informacji.

Kaz Nowy wpis

Jeśli wie z czym się je praca w markecie budowlanym i chce się w nim pracować to jest to dobry wybór.

Prezes Nowy wpis

Castorama to dobra firma jeśli chcemy zacząć pierwszą pracę, nie ma co spodziewać się koksów bo mają sztywne płace i raczej nie da się negocjować wynagrodzenia na starcie, jeśli chodzi o podwyżki to można powiedzieć że jest to 300 zł na rękę rocznie o ile się nie podpadnie kierownikowi i to też jest raczej sztywne, jeśli ktoś myśli o zrobieniu kariery w Castoramie to musi mieć na to dużo czasu, często na miejsca zastępców kierownika czy kierownika działu już czeka kilka osób w kolejce, więc jak masz 5 lat czasu to może uda ci się zostać zastępcą i po następnych 5 latach kierownikiem, ale zarobki są całkiem przeciętne, kierownicy nie zarabiają więcej niż 5 k na rękę więc można się domyśleć ile mniej muszą zarabiać osoby na niższych stanowiskach, oczywiście to co napisałem nie jest regułą ale pracuje już w tej firmie 5 lat i myślę że mogę się wypowiedzieć, sam jestem z zadowolony ze swojej pracy, robię to co lubię, ludzie naprawdę bardzo fajni, jest dużo śmiechu i humoru i to można powiedzieć o wszystkich placówkach firmy, i chyba tylko dla tej atmosfery ludzie zostają tam na lata :) bo na pewnie nie dla pieniędzy, oczywiście są premie dwa razy w roku i benefity, karty na siłownie i zwroty za wakacje więc jeśli ktoś szuka stabilnej pracy z twardymi stawkami dobrą atmosferą i nie chce szybko robić kariery to śmiało można powiedzieć że Castorama to miejsce w którym się odnajdzie, Pozdrawiam.

Tak4Nie

Co sądzisz o firmie castorama jako pracodawcy? Czy twoim zdaniem warto się tutaj starać o zatrudnienie ? Dodaj komentarz komentarz, zmieniaj rynek pracy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Castorama - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Castorama